Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dzieci gwiazd  (Przeczytany 4825 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #30 : 2004-03-21, 20:00 »
nie slawna=zla... nie, wg mnie nie. ale po prostu jakbym byla na miejscu Natalii i moje dziecko chcialoby do mnie koniecznie wrocic i na dodatek by plakalo, to zajalbym sie nim...
Zapisane

kraksa

  • Gość
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #31 : 2004-03-21, 20:11 »
Cytuj

P.S. Masz od niej autografa? Ja nigdy nikogo sławnego nie spotkałam  Ale w takiej dziurze jak moje miasto to co się dziwic.. Ale na Łysej Górze, gdzie jezdze na nartach, podobno byl koleś z "Na Wspólnej"

wiesz... w takiej chwili jakoś nie mialam glowy ani chęci by brać od niej autograf...
Cytuj

ee tam pippryszie..co wrzsyc nieslawni to dziwci maja bo cha w slawni to zeby byc bardzj slawni?//no co w gadacie..ludzie prosze..ona ma dzickeo kocha to dziecko ale najwidoczniej nie che go roppieszczac..niech sie chlopak uczy od malego ze zycie trudne jest..

e... wiesz ja się z tym nie zgodze... bo żęby zostawiać dziecko ze skręconą nogą???
Cytuj

ze jets słąnwa to zła..?

nie... ale poprostu oceniamy fakty...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #32 : 2004-03-21, 20:34 »
zgadzam sie z Pigulina.. Tez bym nie brala autografu :|

Ciapka, wcale nie znaczy ze slawna to zla.. Slawna to nie znaczy jakas tredowata, tylko wlasnie n o r m a l n a. A normalny czlowiek tak nie powinien postepowac...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzieci gwiazd
« Odpowiedz #32 : 2004-03-21, 20:34 »

psotka

  • Gość
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #33 : 2004-03-21, 20:35 »
hm nie sadze Pigulino, ze masz podstawy do tego zeby wyrokowac o skreconej nodze, lekarzem to ty raczej nie jestes a jakby maly faktycznie cos skrecil to by sie u lekarza skonczylo od razu, dzieci maja to do siebie ze sie wywala i rycza a jak jeszcze w poblizu mamuni spodnicy nie ma to juz w ogole masakra. Fakt faktem, ze jak sie chce spokojnie po sklepach polazic to najlepiej dzieciaka zostawic z babcia a nie obcymi babami  :lol:
Zapisane

Tafta

  • Gość
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #34 : 2004-03-22, 18:44 »
Cytat: Ciapka
ja nie wiem jak mozna tak pochopnie oceniac ludzi..ze jets słąnwa to zła..? cuz jak no ludzie..

boszzz... zgadzam się z Ciapką  :shock:  :lol:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #35 : 2004-03-22, 19:39 »
Cytuj

zgadzam sie z Pigulina.. Tez bym nie brala autografu  

ja tez nie
Zapisane
To piekło nie raj :)

kraksa

  • Gość
Dzieci gwiazd
« Odpowiedź #36 : 2004-03-22, 19:52 »
Cytuj

hm nie sadze Pigulino, ze masz podstawy do tego zeby wyrokowac o skreconej nodze, lekarzem to ty raczej nie jestes a jakby maly faktycznie cos skrecil to by sie u lekarza skonczylo od razu, dzieci maja to do siebie ze sie wywala i rycza a jak jeszcze w poblizu mamuni spodnicy nie ma to juz w ogole masakra.


wiesz... mały nnie mógł chodzić a mój ojciec jest po medycynie a matka farmaceutka więc obydwoje umieją rozróżnić urazy... :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.