Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Lubisz DISCO POLO???  (Przeczytany 6494 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #30 : 2004-04-06, 13:36 »
ponoć teraz płytki mają stanieć :wink:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #31 : 2004-04-06, 15:15 »
Cytat: Skarb

Cytuj

 Bo jakie przesłanie ma "łubu-dubu-łubu-dubu-łubu-dubu-dubu-łup!" ? Ja rozumiem, ze niektore piosenki (mowie tu zarowno o punku, hh, metalu itd) maja czasem bezsensowne teksty, ale techno.. techno w ogole nie ma textow

=VioaoiV= jeszcze nie dawno nie odpowiadało Ci, że ktoś skrytykuje HH i mówiłaś, że to nie tolerancja :roll:  Ale sprostuje trochę może Twój punkt widzenia, bo ja słucham różnej muzyki. Techno nie jest przede wszystkim jednym rodzajem muzyki,dzieli się na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt zupełnie różnych rodzajów. Prawdopodbnie nigdy prawdziwego techno nie słyszałaś bo taka muza leci tylko w klubach, jest grana na żywo na imprezach. Nie usłyszysz jej z telewizji. Również w muzyce elektronicznej bo tak to się powinno nazywać (a nie wrzucać wszystko do jednego wora) są teksty, zazwyczaj są to same refreny, bo chodzi tam głównie o muzykę ale zapewniam Cię że niejeden z tych tekstów sama byś zanuciła. W odmianie tej muzyki która nazywa się House (też dzieli się na wiele kolejnych) są kawałki z wokalem, gdzie tekst jest prawie cały czas i te kawałki są naprawdę super, sama bardzo lubię ich słuchać. Nie jest to wtedy łubudubu tylko bardzo przyjemna dla ucha melodia. To takie małe sprostowanie, żebyś nie mówiła czegoś na temat muzyki o której nie do końca wszystko wiesz. Bez obrazy pisałam to tylko w celach informacyjnych, żeby uniknąć w przyszłości innych nieporozumień :wink:


Ad.1 Skarbie, spoko luz, napisałam i do tego pogrubiłam takie dwa słówka: "moim zdaniem". A swojego zdania nie zmienie, wybacz..


Ad2. Uwazasz ze nigdy nie bylam na prawdziwej imprezie? Jednak nigdy nie slyszalam ->techno<- o jakim tu pisałaś..
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #32 : 2004-04-06, 15:53 »
Kochana ja nie chcę Twojego zdania w żadnym wypadku zmieniać. Ale zapewniam Cię, że na prawdziwej imprezie klubowej nigdy nie byłaś chociażby z racji wieku, po prostu do klubu by Cię nie wpuścili, zatem prawdziwej muzyki elektronicznej (nie techno bo techno to muza która charakteryzuje się min. 128 bitami na minutę- i to jest właśnie techno, którego nie usłyszysz nigdzie poza klubem) nie słyszałaś, a składanki pseudo techno które są na rynku to nie ta muzyka po prostu. Ja nie chcę w żadnym wypadku zmieniać Twojego zdania tylko mówię, że masz na myśli inną muzykę a określasz ją nazwą techno. Ja obracam się w różnych kręgach muzycznych, bywam też w klubach, więc wiem przy czym tam się ludzie bawią i jak to wygląda, to co widać i słychać w mediach to TOTALNIE co innego. Tylko tyle chciałam powiedzieć, jak skończysz 20 lat i pójdziesz do klubu to możemy pogadać o którymś gatunku muzyki klubowej, , teraz nie wiesz jeszcze o czym mówisz i to chciałam Ci tylko uświadomić, nie urażając Cię w żadnym wypadku. Chyba sama rozumiesz, że np. pod pojęciem muzyki metal też kryje się wiele więcej różnych gatunków a ludzie też wrzucają to do jedngo wora i nazywają tak samo :roll:  A "techno" w mediach to po prostu NIE techno ani żadna inna muza klubowa/elektroniczna.
Pozdrowionka :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #32 : 2004-04-06, 15:53 »

Ireth

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #33 : 2004-04-06, 16:00 »
Ja nie lubie disco polo,i ciesze sie ze nie lubie :P
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #34 : 2004-04-06, 16:17 »
dobrze piszesz Skarbie :roll: ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #35 : 2004-04-06, 16:24 »
Dzięx Pola  :prosze:  :lol:  Ale co ta minka " :roll: " ma znaczyć  :?:
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #36 : 2004-04-06, 19:45 »
no że denerwuje mnie takie podejście :roll: sama wiess ;);) oczekuje sie tolerancji a samemu sie jej nie posiada :roll:
;);)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #37 : 2004-04-06, 20:46 »
Otóż to :wink:
Sorry, że taka niekumata jestem :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #38 : 2004-04-06, 23:42 »
Tylko nie disco-polo ;)).. Jak ktoś chce to niech se słucha, mi to wisi i powiewa.. ale błagam.. nie w moim towarzystkie ;))
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #38 : 2004-04-06, 23:42 »

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #39 : 2004-04-07, 08:43 »
ja niestety nie lubie disco poolo !!!!!!!!! :P
Zapisane

pola

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #40 : 2004-04-07, 08:46 »
Cytuj

Otóż to  
Sorry, że taka niekumata jestem
:lol: wybaczam :P
Zapisane

Red

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 134
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #41 : 2004-04-08, 17:55 »
Disco polo? Tylko nie to!! Nie przepadam za nim, a mój sąsiad często puszcza je na maxa o godzinach wieczornych :cry: .
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #42 : 2004-04-11, 00:13 »
Disco-polo? nie trawię  :P  :lol: zresztą jak wszscy tutaj  8)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #43 : 2004-04-13, 10:28 »
Kocham disco-polo (buahahaha) dobry zart....jak ktos chce niech sobie słuchani niech sie dobrze  bawi ale mnie do tego nie namawia!
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

mili

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #44 : 2004-04-13, 10:44 »
Cytat: Red
Disco polo? Tylko nie to!! Nie przepadam za nim, a mój sąsiad często puszcza je na maxa o godzinach wieczornych :cry: .


no to wesoło masz tam  :lol: sprubuj go czymś zagłuszyć  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #44 : 2004-04-13, 10:44 »

Patka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #45 : 2004-04-26, 15:02 »
DISCO POLO -hehehehehe kto tego słucha takie badziewie :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #46 : 2004-04-27, 15:55 »
Chyba padnę :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: To śmieć, nie muzyka :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #47 : 2004-05-13, 20:21 »
NIEEEEEE, tam nawet spiewac nie umieja
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

ina

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #48 : 2004-05-13, 20:59 »
ja się zgadzam ze Skarbem:P mimo młodego wieku [!] sądzę, że muzyka elektroniczna jest fajna... nawet jeżeli namiastki jej nie słyszałam. a co do techno.. <--takiego łubudu to też zależy jaki. ja osobiście wole z wokalem... nawet najmniejszym. fajnie się do tego tańczy... sadzę, że jak będę starsza to będę chodziła do klubów:D a może Skarbie dałoby się ściągnąć z neta jakaś fajną piosenkkę??? taką muzykę klubową co?

a osobiście z disco polo ja po prostu leje... czasami sobie puszczam takie coś z kumpelami i zlewamy równo:)))
sama słucham różnej muzyki... zacząwszy na mozarcie kończący na Limp Bizkit i takich róznych:P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #49 : 2004-05-13, 22:19 »
Ina spróbuj przez Kazzę, jak lubisz wokale to polecam Kosheen a zwłaszcza Catch U, Suicide, Hide U :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #50 : 2004-05-14, 09:54 »
danke.. ściągnę:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #50 : 2004-05-14, 09:54 »

Layer

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #51 : 2004-07-01, 18:59 »
Lubię to za mało powiedziane, kocham! :ironia:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #52 : 2004-07-01, 19:02 »
Podjerzawałam cie o to :-))
Zapisane

Morticia

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #53 : 2004-07-01, 23:15 »
a Wy się nie znacie  :P Ja nie wiem jak mogą się nie podobać Ci super faceci o pięknych głasach rodem wyjętych z piesnki tych 3 z Rumunii
A co do tolerancji to czasem ludzie różnie ją pojmują Ja się np zgadzam że techno to takie "walenie młotem w ściane" Ale ja byłam na kilku imprezach gdzie leciało prawdziwe techno i mogę z czystą odpowiedzialnością stwierdzić że jak dla mnie to tylko łup-łup i nie ma to nic wspólnego z brakiem tolerancji poprostu jednym się podoba a innym nie
Zapisane

PrettyGirl

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #54 : 2004-07-05, 22:59 »
Zalezy co okresla sie mianem disco-polo. Bo jak cos sie komus nie podoba, to tez moze powiedziec ze to jakis disco-relax itp.
Zapisane

*msklodowska*

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #55 : 2004-07-07, 10:42 »
a się przyznam że lubię disco polo(nie ubóstwiam,ale lubie) i świetnie się przy nim bawie,a zresztą wydaje mi się ,że wszyscy troche przesadzają z tym jak mówią,że nie słuchają disco polo czy nie lubią,bo z tego co zauważyłam na imprezach(najróżniejszych)ludzie najlepiej się bawią właśnie przy disco polo (choć twierdzą,że nie lubią).Już nie raz zaobserwowałam,że jak leci coś innego do sala czy tam parkiet jest pusta,a jak puszczą disco polo to o dziwo  :shock: na sali nie ma gdzie palca wetknąć tyle jest chętnych do tańca przy disco polo, i jakoś wszyscy znają tekst (ale przecież nikt disco polo nie słucha :roll: ). Moim zdaniem poprostu nie chcą się do tego przyznać.
Ja nigdy nie ukrywałam,że lubie disco polo i jakoś nikt mnie do tej pory nie wyśmiał. podam nawet taki przykład:
kiedyś w podstawówce na j.polskim mieliśmy napisać pare zdań o sobie,więc napisałam,że między innymi lubię disco polo  :lol: ,i wiecie co nie byłam wyśmiana tylko podziwiana za to,że miałam odwagę się do tego przyznać!!!
i nadal nie wstydze się mówić,że disco polo lubiłam i lubię(nie wszystkie piosenki)ale lubię. Może dlatego,że można powiedzieć,że wychowałam sie na disco polo,bo mój tata zawsze w niedziele o 10 oglądał disco polo i na każdej rodzinnej imprezie nie brakowało i nie brakuje disco polo.
ale się rozpisałam ;)
Zapisane

agentkapalinka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #56 : 2004-11-17, 13:04 »
Odpada :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #57 : 2005-02-25, 10:47 »
Nie znosze Disco-Polo !!!! :evill:
Coś ochydnego !!!! :evill:
Totalna wieś !!!! :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedz #57 : 2005-02-25, 10:47 »

Jaśka

  • Gość
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #58 : 2005-02-25, 14:47 »
Disco Polo?? Nie lubie, nie słucham i nie zamierzam  :?
Za to zgadzam się w 100% ze Skarbem :)  ja kocham Techno i House :kocham:
Zapisane

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Lubisz DISCO POLO???
« Odpowiedź #59 : 2005-02-25, 15:14 »
jest tutaj taka osoba co słucha disco polo??? raczej chyba nie ja nienawidze dicko polo to jest najgorsza muzyka ale znam taką osobe co słucha jest nią moja kuzynka :hehe: ja wole zdecydowanie pop, rock i troche hip-hop :)
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.183 sekund z 27 zapytaniami.