Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wplyw muzyki  (Przeczytany 1545 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hexe

  • Gość
wplyw muzyki
« : 2004-04-14, 13:54 »
jaki ma na was wplyw muzyka?
czy czasem swoje humory utozsamiacie z tym czego wlasnie w danej chwili sluchacie?czy teksty danego utworu ilterpretujecie na swoj wlasny sposob?czy jedynie sluchacie muzyki bez wiekszego zastanowienia?

no takich trochu pytanek mam do was :)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
wplyw muzyki
« Odpowiedź #1 : 2004-04-14, 13:57 »
relaksuje i uspokaja :) czasem podbudowywuje ;)
w samochodzie przedewszystkim uspokaja. a slucham ogolnie muzyki nie zastanawiajac sie nad tekstem... dopiero pozniej jak juz poslucham to wiem o czym bylo...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

hexe

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #2 : 2004-04-14, 14:11 »
ja uwielbiam muzyke i utozsamiam sie z nia nieziemsko.....bywaja teksty w utworach takie ze czasem godzinami sie zastanawiam jakie ona maja znaczenie dla autora tych slow i pod wplywem czego wlasnie je napisal...muzyka poprawia mi nastroj i w zaleznosci od niego dobieram sobie odpowiednia playliste :wink:

lfree w samochodzie to ja lubie ciezkie granie ale nie polecam sepultury bom mandata dostalam za przekroczenie predkosci :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wplyw muzyki
« Odpowiedz #2 : 2004-04-14, 14:11 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
wplyw muzyki
« Odpowiedź #3 : 2004-04-14, 14:27 »
ja dostalem przy pro pain'ie :lol: raz tyle mi sie jechalo :P

a tak generalnie niektorych kawalkow slucham dla tekstu, niektorych dla muzyki. czasem slucham w kolko jednego a pozniej siadam i go gram...
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Flaś

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #4 : 2004-04-14, 15:40 »
Słucham zależnie dod nastroju .... I staram się zrozumieć jakie przesłanie ( a przesłanie ma każda PORZADNA pisenka  ) ma owa piosenka, której słucham :wink:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
wplyw muzyki
« Odpowiedź #5 : 2004-04-14, 18:39 »
Cytat: Flaszeczka
Słucham zależnie dod nastroju .... I staram się zrozumieć jakie przesłanie ( a przesłanie ma każda PORZADNA pisenka  ) ma owa piosenka, której słucham :wink:


Ze mną tez tak ejst, tylko troche gorzej z zagranicznymi piosenkami, bo jeszcze nie jestem na etapie całkowitego rozumienia :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Zimoludka

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #6 : 2004-04-14, 20:03 »
Ja słucham zależnie od humoru. Niektóre piosenki tekstem bardzo mi pasują. Co do rozumienia tekstów to z utworami zagranicznymi jest trudniejale zawsze po paru przesłuchaniach przetłumacze ;)
 na arzie samochodem nie jeżdżę ale jak będę jeździla to wydaje mi się, że wolałabym bez muzyki
Zapisane

Ash

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #7 : 2004-04-15, 07:58 »
Czasem slucham czegos, co pasuje mi do nastroju. Ale duzo czesciej dostrajam sie do piosenek. Sa kawalki, ktore wprowadzaja mnie w stan melancholii, inne wydobywaja ze mnie poklady energii. Czasem slucham tekstu, a czasem odjezdzam przy muzyce i nie slysze juz nic ponadto. Zdarza mi sie tez, ze trafie na piosenke, ktorej tekst jest jakby wyjety zywcem z mojego serca - wtedy jade nia na okraglo az do przesytu  ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
wplyw muzyki
« Odpowiedź #8 : 2004-04-15, 08:41 »
hmm ja slucham jak akurat mam czas, np. w lozku jakmam zaraz zasnac, wtedy sie jakos lepiej zasypia, hehe  :wink:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

wplyw muzyki
« Odpowiedz #8 : 2004-04-15, 08:41 »

hexe

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #9 : 2004-04-15, 10:09 »
ja tez jak sie upre na jeden kawalek to slucham go non stop nawet przez kilka dni ale wtedy moj wspolokator blaga mnie o litosc :lol:
Zapisane

Ash

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #10 : 2004-04-15, 10:14 »
Moj chlop jakos nie blaga  :lol:
Zapisane

hexe

  • Gość
wplyw muzyki
« Odpowiedź #11 : 2004-04-15, 10:33 »
no to ci dobrze a u mnie prosi o stresowe :roll:
jak oglada non stop w kolko same historyczne programy to ja nic na to i nie mowie juz ze przecie hitler juz nic nowego nie zrobi bo przecie go nie ma ale ten swoje a jak chodzi o muzyke to zara wylatuje ze stresowym :roll:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
wplyw muzyki
« Odpowiedź #12 : 2004-04-15, 15:16 »
Muzyka pozwala mi czasem zastanowić się nad swoim życiem. Spojrzeć inaczej na świat. Jest dla mnie inspiracją. Lubię jej słuchać kiedy wydaje mi się że wszystko jest beznadziejne. Ona mi pomaga przetrwać te dni.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
wplyw muzyki
« Odpowiedź #13 : 2004-04-15, 21:59 »
Kiedy źle się czuję włączam jakość melancholijną (albo żywszą, to zależy) piosenkę. Zazwyczaj dobieram piosenkę do nastroju w jakim jestem. Czasem zastanawiam się nad tekstem, ale to raczej przy polskich piosenkach. Przy zagranicznych skupiam sie raczej na melodii, choć czasem sobie prubóję tłmaczyć piosenki z angiilskiego na polski.
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Szaronka

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #14 : 2006-01-16, 11:08 »
No nie wiem moi rodzice powiedzieli, że przez muzykę jakiej słucham [tj. punk] stałam się agresywna ;] cokolwiek to miało oznaczac oni sobie tak uważają ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedz #14 : 2006-01-16, 11:08 »

shogomad

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #15 : 2006-01-29, 13:30 »
Hmm mnie muzyka np. w aucie uspokaja. A ogólnie to właśnie często zastanawiam sie przy niej nad wieloma sprawami których nie moge rozwiązać. Tekst za bardzo nie słucham jak tak myśle, ale jak chce tak oo posluchac muzy to w tekst sie wsluchuja. W zasadzie nie musze sama z kadś go znam ;)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #16 : 2006-01-29, 13:37 »
Mnie muzyka uspokaja, czasem pomaga się wyżyć, pomaga mi. Niedawno doszłam do wniosku, że nie mogłabym żyć bez muzyki ;) . Jest wiele piosenek, z którym się identyfikuję, które bardzo do mnie pasują.
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #17 : 2006-01-29, 20:04 »
Wiecie co, to posty sprzed dwóch lat, po co odświerzacie taki stary temat???
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #18 : 2006-02-02, 18:40 »
Raz miałam okropny dzień (nienawidzę poniedziałków :/) i wszyscy się na mnie uwzięli... Wkurzyłam się po powrocie ze szkoły, zamknęłam się w pokoju, puściłam muzykę i się centralnie uspokoiłam, odrobiłam lekcje... :)
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #19 : 2006-02-02, 19:19 »
Uspokaja, daje do myślenia, ralaksuje. Czasem zaczynam ryczeć jak jakiejś piosenki słucham i automatycznie wszystko jakby ze mnie zlatuje. Odstresowuję się przy muzyce, więc kocham tańczć, śpiewać, grać na gitarze. Muzyka- jeden z moich żywiołów.
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #20 : 2006-02-02, 21:20 »
nostalgiczna.....rozczula...
szybka..pobudza..
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedz #20 : 2006-02-02, 21:20 »

ESIO

  • Gość
Odp: wplyw muzyki
« Odpowiedź #21 : 2006-02-02, 22:05 »
Przedwszystkim uspokaja, ale też relaksuje :mrgreen:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.