Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Historie postaci D&D  (Przeczytany 3146 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
Historie postaci D&D
« : 2004-02-02, 12:04 »
Zaprezentuje moję jest to typowa drowka ;).

Chaotyczne wspomnienie, czy to sen czy jawa:

Był bardzo ładny dzień, gdy byłam w polu i zbierałam warzywa, gdyż moja Matka mnie prosiła, ponieważ przyjeżdżała moja Ciotka Lanca, więc Matka chciała przygotować obwity obiad... . Nagle tak zbierając ujrzałam na „Krwawym Wzgórzu”, hordy wojsk, które nacierały na naszą Wieś. Byłam uznawana za najlepsza Czarodziejke Queniye, tak brzmiało me rodowite imię. Poszłam do domu i powiedziałam Matce zadyszana – Mamo na Wzgórzu, *jąkliwie* hordy wojsk Orczych -. Matkę mą ogarną strach… , który nigdy nie gościł w duszy Mamy. Wzgórze było bardzo daleko od Wsi…, zwołaliśmy wszystkich Chłopów z dzidami i mieczami. Minęła godzina nagle usłyszałam trąbę Orków, która jak od wieków świadczyła że atakują. Byliśmy bardzo ubogą wsią w sumie nie było by, za czym płakać, ziemianki? – Nie – ziemie niby obiecaną? – Nie. Chłopi ruszyli do ataku, a ja za nimi, i ma matka, matka była Druidką, walcząc mą magią ujrzałam, trzech orków nacierających na mą matkę, gdy to ujrzałam szybko biegłam z kwasową strzałą, gdyż już strzeliłam Matka padła. Ogarnęła mnie straszna złość uniosłam się w powietrze i z Martwej duszy mej Matki, mą energią przyciągnęłam do siebie, nagle rozniósł się wielki pisk na całej wsi… był to czar, którego nigdy nie znałam był to czar, który wyssał ze mnie maksimum mej energii… spadłam na ziemie i straciłam przytomność, obudziłam się następnego dnia, krwawa mgła otaczała całą wieś. Nagle usłyszałam jakiś szelest wśród krzaków… był to Ork.… który podszedł do mnie i uderzył mnie maczugą w głowę… obudziłam się w Fortecy bogini Nekromancji…, byłam związana łańcuchami, podszedł do mnie nieznana mi istota, była to ma przyszła bogini, byłam bardzo ogłuszona, mówiła coś, lecz ja nic nie słyszałam, jedynie majaczyłam… nie pamiętam dokładnie, co się stało tej nocy, wyciągnęła fiolkę z jakimś prochem, przystawiła mi go do nosa, i kazała wdychać, więc ja pod wpływem jej czarów zrobiłam to. Obudziłam się trzy dni później, byłam rozdrażniona, coś ze mną było nie w porządku. Czułam zadziwiające pożądanie przeistaczania martwych ciał w żywe kadłuby... me sługi... z ciał martwych, robiłam szkielety, ma nekromancja robiła niepożądane rzeczy, na cmentarzach, wołałam słowami, by wszyscy zmarli powstali, nie podobało się to ludziom, zostałam wygnana, wyrzucona na zbity pysk bez niczego. Wędrowałam wszędzie po całym świecie, sypiałam po jaskiniach, nietoperze służyły mi za pożywienie, widząc żywa istote zabijałam ją i ożywiałam, sprowadzając ją na mroczną stronę, która mi miała służyć!. Tak krążąc i krążąc, stanęłam w progach okalających Góry Bursztynowe Szlaki, i tak o to znalazłam się w portalu, z chytrym uśmiechem mówiąc – Um… ile tu krwi, i zmarłych ciał *śmiech radosny*.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #1 : 2004-02-02, 15:30 »
superrr :niom: :niom:
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #2 : 2004-02-02, 15:58 »
nie kłam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Historie postaci D&D
« Odpowiedz #2 : 2004-02-02, 15:58 »

olc!a

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #3 : 2004-02-02, 16:24 »
No musisz się od razu doszukiwac kłamstwa???? :grr: ;) ;) ;)

No oczywiście jest parę drobnych usterek, jak np. powtórki wyrazów, ale t przeciez drobnostka.
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #4 : 2004-02-02, 17:00 »
hyh... thx :krzywy:.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #5 : 2004-02-02, 18:49 »
Ale w tym teksciku jest sporo krzakow, wiadomo o co chodzi... proponuje nim wkleicie tu cos ze strony www czy worda, to wpierw wklejcie to do notatnika, a potem z niego skopiujcie na forum. Inaczej moga sie tworzyc takie krzaki.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #6 : 2004-02-02, 18:53 »
właśnie co to są te „?

mi się nie chciało czytać do końca :lol: :wink:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #7 : 2004-02-02, 19:05 »
Norris - takie cuś się robi, jak kopiujemy tekst z worda :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #8 : 2004-02-02, 19:09 »
aha :mrgreen:. Ja zawsze z notatnika kopiuję, więc nie mam takich problemów i nie wiem :mrgreen: ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Historie postaci D&D
« Odpowiedz #8 : 2004-02-02, 19:09 »

Darke Elf K.

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #9 : 2004-02-02, 19:14 »
no ja też z Worda kopiowałem...
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Historie postaci D&D
« Odpowiedź #10 : 2005-01-14, 11:33 »
wreszcie znalazłam ludzi którzy grają w D&D !
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.