Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Odkochać się  (Przeczytany 13034 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odkochać się
« Odpowiedź #30 : 2004-05-05, 23:10 »
Zgadzam sie z Ciapką, chociaz jeszcze zdaza miec dziesiec tysiecy sympati, ale nigdy nie zapomne o nich :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odkochać się
« Odpowiedź #31 : 2004-05-06, 06:33 »
Dziewczyny, dziewczyny, może i nie zapomina się pierwszych miłości ale zapewniam Was, żę nie będziecie ich kochać zawsze :roll:  ;)  Po prostu po jakimś czasie Wam przejdzie, zacznie imponować coś innego i same nie będziecie pewnie wiedziały co w tych kolesiach widziałyście :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #32 : 2004-05-06, 07:16 »
ee to zlaazy..zawsze bedize kochac te osoba co zapmaietalas..jalsi anprde kochalas..o symtiach to sie zapomina zecyziscie ale o milosci to nie.s.zgolnie jak jakies silne emocje..typu pierszy ras czy cos..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #32 : 2004-05-06, 07:16 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #33 : 2004-05-06, 13:30 »
Ale ja nie umiem o nim zapomnieć. Pewnie zapomnę, ale teraz nie potrafię. Chętnie bym mu wygadała, ale się boję. Dobra, za bardzo chyba tu sie zwierzam, az mi glupio tak publicznie... :oops:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #34 : 2004-05-06, 15:18 »
Cytat: Gunia
Ale ja nie umiem o nim zapomnieć. Pewnie zapomnę, ale teraz nie potrafię. Chętnie bym mu wygadała, ale się boję. Dobra, za bardzo chyba tu sie zwierzam, az mi glupio tak publicznie... :oops:


IWesz, to jest własnie najgorsze - nie miec odwagi...
Co do publicznego zwierzania, nie martw się. Nikt tego nie czyta (no, może jakies 100 osób, ale wszak to prawie rodzina ;))
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #35 : 2004-05-06, 15:35 »
Cytat: kasia

Nikt tego nie czyta (no, może jakies 100 osób, ale wszak to prawie rodzina :)
Oh, dzięki, poprawiłaś mi humor... Naprawdę... :roll: :P


Cytat: kasia

Wesz, to jest własnie najgorsze - nie miec odwagi...
No a co, po roku, mam nagle wyskoczyć i powiedzieć: "Hej, wiesz, ciągle o Tobie mysle, zrob cos!". No jaaasne. My nie gadalismy wlasnie od roku. Jesli tak, to raczej przez net i to takie rozmowy... Głupie :/ Boję się, by potem się nie śmiał. A p[oza tym czuję, że jak powiem, to to i tak nic nie da. A tak przynajmniej sycę się nadzieją :P Ale powiem.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #36 : 2004-05-10, 17:39 »
Powiedziałam mu! :wink: W końcu! :wink: Po roku :P  :lol:  :lol:  :lol: Nie wiem co będzie dalej, ale czuję, ze paruję :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Jakoś mi tak lekko :P  ;)  :wink:  :roll:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #37 : 2004-05-11, 19:19 »
Ooooooo nie znałam Cię od tejstrony... Zawsze 'chłopcy w tym wieku to kłopoty' a teraz... No proszę :P ;)

A tak PeeS to gratuluję 8)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #38 : 2004-05-12, 08:50 »
No bo to są kłopoty! Myślisz, że nie miałam kłopotu z powiedzeniem tego?! :P  :P  :P  :P Eee, ja to jestem jakaś dziwna... Tak mi sie zawsze wydaje. :roll: Sama już siebie nie rozumiem :P :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #38 : 2004-05-12, 08:50 »

aangellaa

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #39 : 2004-05-18, 18:48 »
3 miesiace temu rozstalam sie po dwuletnim zwiazku,na poczatku wydawalo mi sie ze nigdy nie uda mi sie zapomniec ale zgadzam sie ze czas leczy rany...Co prawda do konca nie zapomnialam i wciaz bardzo cierpie ale licze na to ze z biegiem czau bedzie coraz mniej bolec...
Pozwole sobie zacytowac: "Jedyne co zostawia w sercu ślad, to prawdziwa miłość ze szczenięcych lat..." zgadzam sie.....
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Odkochać się
« Odpowiedź #40 : 2004-05-19, 20:04 »
tez mysle ze czas to zloty srodek na to wszystko ale z miloscia to roznie bywa, to potrafi dac niezle w kosc
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #41 : 2004-05-20, 14:04 »
Niestety, ale wydaje mi się, że teraz, jak juz mu to powiedziałam i wiem, ze nie ma już szans na nic... hmm.. wydaje mi się, że się odkochałam :P
Zapisane

kraksa

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #42 : 2004-06-16, 22:28 »
... przestań o nim myśleć... to działa...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #43 : 2004-06-17, 07:19 »
ble..a ja andal kocham damiana...minely 4 michy jak mnei zostawil..a janka zostawilam sama bo glupi byl i muniezlazalo..ale tez o nim troche mysle..do tego we mnie zakrecil sie taki marcin..kwakti mi przynosil..ale musilam mu odmowic.anjagrosz jets top z estarszni podba mi sie jego przyjaciel..i dupa.o.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #44 : 2004-06-17, 13:19 »
Pigulina, mi udało się z tego uwolnić, ale postarać sie nie myśleć... Wiesz, to nie działa, bo mimo tego, ze nie chcesz myslec, i tak podświadomie to robisz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #44 : 2004-06-17, 13:19 »

NaNcY

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #45 : 2004-06-17, 13:34 »
Pierwszy raz trafiłam na ten temat...
Ja byłam zakochana po uszy w chłopaku który mieszka w bloku obok(rok starszy, przystojny, inteligentny...) heh 2lata żyłam  w katorgach.. on miał dziewczyne potem zerwali imiał kolejną... Wiedział jak jest że ja do niego... ale to co przez te 2 lata sie działo to naprawde nie do opisania... Bardzo bolało... wiedziałam że nigdy nic z tego nie będzie ale kazda rozmowa dawała mi nadzieje...  Teraz wiele się zmieniło od 3 miechów jestem z wspaniałym chłopakiem... Jestem szczęśliwa Ale to co czółam do tamtego na zawsze zapamiętam Miłośc do niego nauczyła mnie wiele... do dziś moją specjalnością są głupie texty ale w końcu nauczona byłam kochać platonicznie...
MImoze teraz czuje się kochna i naprawde mi dobrze to JEGO nigdy nie zapomne
BTW teraz zyjemy na stopie koleżeńskiej... noi musze dodać że mój obecny chłopak wie jak i co czółam i czasem się o niego obawia... Ah faceci...
WEDŁÓG MNIE JAK NAPRAWDĘ NA KIMŚ NAM ZALEŻY TO NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ ... MOŻNA NAUCZYC SIĘ Z TYM ŻYĆ
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #46 : 2004-06-17, 13:39 »
Nancy, teraz jeszcze pamiętasz, bo widocznie go kochasz, a obecny chłopak przysłania Ci tamtego... Albo coś takiego... Ale zobaczysz, za kilka lat, gdy spotkasz TEGO faceta, albo będziesz mieć męża, bedziesz śmiała się z Twoich miłości które przeżywałaś mając naście lat ;) To jedyne i najlepsze pocieszenie :)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #47 : 2004-06-17, 15:12 »
Cytuj

teraz jeszcze pamiętasz, bo widocznie go kochasz, a obecny chłopak przysłania Ci tamtego... Albo coś takiego...



nie gunia nie masz racji...  :P sorry ze powiemn cos takiego ale mając tyle lat co Ty też myślałam inaczej... inaczej czółam...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #48 : 2004-06-18, 13:18 »
13 a 14 lat, ale różnica :lol:  :lol:  :lol: Poza tym, wybacz, ale ja jestem bardzo dojrzałą psychicznie (jak na mój wiek) osobą i uważam, że mówiąc o mnie "niedojrzała" ten ktoś zupełnie mnie nie zna...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #49 : 2004-06-18, 19:55 »
ee..niegdy sie nie zapomni tego parwdizwgo uczucia.szgolnie pirwszgp..tak mi sie wydaje.....ale prztswaje sie kiedys kochac ta osobe..rudno kochac kogos po latach nie znajc go wogole..(ludizs ie zmeiniaja) ale mozna kochac te chwile..wpomnieni o tej osobie..
pi caaise rwzko blaknie.....
a 13-14 to duza ruznica czesto.....a cztso nie..
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #50 : 2004-06-20, 15:57 »
oj GUNIA nie będę sie kłócić ale wiem swoje...

Ja o tamtym nie zapomniałam... ja nauczyłam sie z tym żyć... zrozumiałam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #50 : 2004-06-20, 15:57 »

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #51 : 2004-06-20, 16:53 »
ta...ja nie zapomnialam o damianie..kcoham go niesczewliwie jusz od dawna..cierpie..do tego niedawno rostalam sie z jankiem.roztsania nie nalaza do rpzyjemnosci:( do tego zakochal sie we mnie marcin ktremu musilam niensety sparwic przykrosc..i to wcla echumoru mi nie poprawilo..i jka by tego bylo malo spotkalam czlowieka ktry moglby sparwci ze te problemy by znikly..ze dmaian by spadl na dno serca..ale..to kumel marcina..i mysląam ze jusz gorzej byc nie moze..ale sie mylilam..on teraz jets z moja nejlperze przyjacolka..to wielka pruba naszej przyjazni.....
  ech...:(..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #52 : 2004-06-21, 14:59 »
Widać nie wiesz, moze bylas niedojrzala prsychicznie w moim wieku, kazdy rozwija się we własnym tepmie... :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odkochać się
« Odpowiedź #53 : 2004-06-21, 19:07 »
a skąd wiesz ze jestes calkiem dojrzala psychicznie, to jakos widac czy co? :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #54 : 2004-06-21, 19:13 »
eee psychcznie to ja jetsem wrakprz to wrzysko..ale co mnie nie zabije to mnie wzmnocni..
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odkochać się
« Odpowiedź #55 : 2004-06-21, 19:17 »
Ciapko, to pytanie byóło skierowane do Guni bardziej ;)) ale oki, nie czepiam sie :)))))  ;)  :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odkochać się
« Odpowiedź #56 : 2004-06-21, 19:30 »
Ja to widać? Ano widać, bo zachowuję się poważniej, jestem bardziej czuła na to, jak ktoś mi zrobi jakąś przykrość, jak ktoś jest smutny, nie jestem obojętna, jak większość moich znajomych, gdy inni są niekulturalni to to widzę i sama zachowuję sie tylko tak, jak mnie ktos mocno wpieni, gdy moi przyjaciele maja popęd na sprawy... no miłosne i takie... no wiecie... to mnie to w ogóle nie bawi, a raczej denerwuje. No i można mi wszystko powiedziec a ja nie wygaduję :P Poza tym rozumiem dużo rzeczy, moi rodzice to mo mówią i gadają ze mną jak z dorosłym. Wiem bardzo dużo. Po prostu to widac po ludziach. Ktoś może mieć nie po kolei w głowie, zachowywać się jak idiota, a ktoś nie. I już. Kropka.
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #57 : 2004-06-21, 21:19 »
oj Gunia Gunia...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odkochać się
« Odpowiedz #57 : 2004-06-21, 21:19 »

Ciapka

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #58 : 2004-06-22, 07:26 »
wiem ze do guni..ale jakprztczyalam o psychice to mi tak jakos..
a gunia ja ci wpulczuje..ze jetse tak powaazna..ja wole  zachowywac sie jak idotka..leprza zabawa..a to wrzysko co piszesz nie oznacza wcale ze jestes doswidczonaw nikturych sprawach..to ze wydaje ci sie ze rozumiesz to nie znaycz ze tak ejst..bo sparwy milścne nie s ajak matemtyka..gdze sa regulki i wrzysko da sie zrozumiec..kardzy jest inny na swuj sposub wrzysko przyzwa...jeden zapmina inny nie....
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odkochać się
« Odpowiedź #59 : 2004-06-22, 23:55 »
CIAPKA popieram :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.