Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>  (Przeczytany 18194 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*_=Aniutek=_*

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #150 : 2004-07-21, 11:04 »
ja swojego chlopaka poznalam w klasie moją starą klase rozwalili i porozrzucali po 3 klasach ja trafilam do klasy gdzie wiekszosc znajomków bylo z przeczkola wiec bylo fajnie a w szustej klasie pod koniec kolega (teraz chlopak) poprosil mnie o chodzenie bylam zdziewiona nigdy nie myslalam o nim powaznie fakt podobal mi sie ale mial dziewczyne jak sie okazalo zerwali i teraz jestesmy razem!!!!!
Zapisane

iwa

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #151 : 2004-08-05, 23:00 »
mój kolega z liceum dał mateuszowi mój numer komóry.mateusz pisał do mnie esy. na początku to była znajomość taka smsowa-pisaliśmy esy od listopada do lipca.16 lipca się spotkaliśmy po raz pierwszy,a 16 sierpnia (ha,niedlugo 3 lata) zostaliśmy parą :wink:
wczesniej mat dzwonil tez do mnie :) ma super głos :wink: kolezanki mojej siostry kiedys rzucily sie do tel,zeby sobie posluchac glosu mata.ale mat i jego glos sa moi :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #152 : 2004-08-16, 12:16 »
To życzę powodzenia, niech tak zostanie na wieki wieków! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #152 : 2004-08-16, 12:16 »

Agatra

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #153 : 2004-08-16, 13:31 »
Ja swoją dziewczyne poznałam...:P:P:P:P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #154 : 2004-08-16, 14:23 »
A ja swojego bylego juz poznalam na angielskim dodatkowym... Ale cos w tym jest, bo moj brat tez poznal dziweczyne na takich lekcjach...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #155 : 2004-08-26, 20:13 »
ja poznalm przez brata i koleznke
Zapisane
To piekło nie raj :)

truskawa144

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #156 : 2004-08-27, 23:57 »
ja się ze swoim facetem przyjaźniłam jakieś 3 lata zanim zostaliśmy parą...to była prawdziwa ,zajebista przyjaźń, chodziliśmy razem na imprezki i wogóle...nawet jak nic się nie działo to potrafiliśmy sie umawiać we dwójke i łazić po mieście...potem jacek wyjechał na  wakacje do angli do pracy i jak wrócił to dosłownie się nie rozstawaliśmy, nawet sypiał u mnie w domu (bez skojarzeń, nalad tylko się przyjźniliśmy) no ale w końcu się w nim zakochałam i powiedziałam mu o tym, on powiedział że on też, no i mieliśmy niezły pasztet bo baliśmy się co bedzie z naszą przyjaźnią jak nam się nie ułozy i szybko zerwiemy....zaryzykowaliśmy i do dziś jesteśmy razem (to już prawie 2 lata ) zaręczyliśmy się, od ponad roku mieszkamy razem i wyszystko jest supcio ,poza drobnym faktem że on jedzie teraz na 3 miechy do hiszpanii na praktyki studenckie (moji znajomi nazywają go "wieczny student" bo mimo że ma prawie 27 lat nadal studiuje kolejny kierunek :P  :lol:  :) ) nie wiem jak ja przeżyje te 3 miechy :cry:  :cry:  :cry: ...no ale to już inny temat... :P
Zapisane

AleksandraAlicja

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #157 : 2004-09-12, 20:31 »
Odświeżę trochę temat  ;) Ja mojęgo Marcina poznałam w wieku 21 lat, jak mieliśmy II termin z anatomii. Najlepsze jest to, że ja go pierwszy raz wtedy zobaczyłam, on mnie też, a przecież byliśmy na tym samym roku i nawet chodziliśmy na te same imprezy! Od tamtej pory jesteśmy razem, razem mieszkamy, mamy wspólne zwierzęta i plany na przyszłość.
A muszę dodać, że Marcin jest moim pierwszym chłopakiem- z żadnym wcześniej nawet się nie całowałam! I nie jestem nawet tak strasznie brzydka  :) Po prostu cały czas czekałam na "tego jedynego". No i się doczekałam. Co najlepsze- Marcin też wcześniej nikogo nie miał, choć jest bardzo rozrywkowym facetem, taką "duszą towarzystwa". No i jest niesamowicie przystojny!
Ja jestem osobą dość cichą, raczej słucham niż mówię, nie lubię zbyt często nigdzie wychodzić- wolę zostać w domu z książeczką  :) A mój Marcin regularnie wychodzi gdzieś ze znajomymi, wraca nad ranem i potem śpi do popołudnia.  Jakoś mało kto potrafi to zrozumieć- jak to, są razem, a wychodzi sam? Na porządku dziennym są pytania: nie układa się wam? albo: nie boisz się go tak wypuszczać samego?
Zapisane

k_lap

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #158 : 2004-12-10, 06:38 »
Hmm, teraz ja odswieze temacik, bo bardzo mi sie podoba :)!
Ja swojego Adasia poznalam... hmmm... przez internet...
Wiem, ze to niezbyt romantyczne, ale tak bylo. Poczatkowo to byla znajomosc na telefonach i sms-ach - myslalam ze po prostu zostaniemy znajomymi i tyle. Z czasem go lubilam coraz bardziej. Delikatnie doprowadzilam do spotkania i juz zostalismy razem  :serce: ... i jestesmy juz razem prawie 1,5 roku. I mam nadzieje, ze bedziemy razem na zawsze !!! Nigdy w zyciu nie bylam tak szczesliwa !!! I z nikim tak swietnie sie nie rozumialam we wszystkim. Nawet po zamieszkaniu razem przestalismy sie juz klocic o jego porozrzucane ciuchy w domu :).
Adam jest starszy ode mnie o 8 latek, uwazam tez, ze ta roznica wieku dziala na nasza korzysc, bo wracajac do mojej przeszlosci... ja prawie zawsze mialam problem z dogadywaniem sie z chlopcami w moim wieku... teraz to juz sie poprawilo, ale mimo tego i tak jestem zadowolona z mojego wyboru  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce: !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #158 : 2004-12-10, 06:38 »

Tiggy

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #159 : 2004-12-10, 14:30 »
Cytuj

 swojego Adasia poznalam... hmmm... przez internet...
Wiem, ze to niezbyt romantyczne, ale tak bylo. Poczatkowo to byla znajomosc na telefonach i sms-ach - myslalam ze po prostu zostaniemy znajomymi i tyle. Z czasem go lubilam coraz bardziej.

Hmm... skad ja to znam ;) U mnie bylo tak samo... i 3 dni temu minal roczek ... :)
 :D
Zapisane

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #160 : 2004-12-10, 14:37 »
ja sie poznałam z moim chłopakiem na dyskotece przez koleżanke
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Amarae

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #161 : 2004-12-10, 14:51 »
Nii poznalam :P
« Ostatnia zmiana: 2005-06-20, 10:01 autor Amarae »
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #162 : 2004-12-10, 21:21 »
impreza:D
Zapisane
To piekło nie raj :)

Dalmafreciak

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #163 : 2004-12-10, 23:11 »
A ja jeszcze nie poznałam. . .
Zapisane

ina

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #164 : 2004-12-11, 12:17 »
ja to samo :P ehehhe nie ma czym sie przejmować :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #164 : 2004-12-11, 12:17 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #165 : 2004-12-11, 14:54 »
wpadła do mnie kiedyś koleżanka (1 lipca 2003) i sie straaaasznie nudziłyśmy to wlazłyśmy na czata :)  no i ona z kims tam gadała a ja se chyba spałam bądz robiłam coś innego :P (niepamiętam) i w pewnym momencie mnie budzi i wrzeszczy! -aga, aga on sie pyta jakiej muzyki słucham! ja zdziwiona-napisz że rocka i metalu. I dalej se leże. Ona zaraz zanowu: -on sie pyta o kapelki, no to wlazłam na krzesło i napisałam :P no a że koleżanka już spadała do domu to zostawiłam mu nr gg i poszłyśmy :) a on następnego dnia sie odezwał :) rozmawialiśmy przez dwa miesiące. Ja miałam wtedy innego chłopaka. Potem z tamtym zerwałam. jakoś na początku września. 20 września(sobota) się z Nim spotkałam :) było bosko. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Przez niedziele siedziałam w domu cały czas myśląc o nim ;] w poniedziałek zabrał mnie do lasu....spacerowaliśmy, rozmawialiśmy....no i stało się :) a na koniec zabrał mnie w pewne miejsce gdzie była powieszona róża na drzewie i mi ją dał :) ah...jest wspaniały. :)

jesteśmy razem już ponad rok :) i love him :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Eriu

  • Gość
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #166 : 2004-12-13, 21:55 »
To u mnie były to różnego rodzaju zbiegi okoliczności, bo:
- chodzi do klasy z moim znajomym, który chciał mnie z nim zapoznać
- jego siostra zna się z moją bardzo dobra qmpelką
- był z tej samej sieci co ja i gadaliśmy sporo na Lanchacie ;), co w końcu szybko bo po jakimś tygodniu doprowadziło do spotkania
jestesmy ze sobą 15 miesięcy :).
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #167 : 2004-12-18, 23:14 »
Buhahaha bardzo romantyczne miejsce  :lol: w szkole, na 'kiermaszu' uzywanych ksiązek, sprzedał mi podrecznik do angola i jakos tak sie zaczeło.
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

baaska

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #168 : 2005-06-18, 21:49 »
ja sie moze nie wypowiem :d bo nie mialam nigdy chlopaka jeszcze  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #169 : 2005-06-19, 00:28 »
Usmialam sie troszke bo czytajac ten topic od poczatku zauwazylam swoj post (pisany rok temu),a w nim ze przypuszczam ze chlopaak poznam po prostu przez internet. Ja nie wiem jak to sie dzieje ze natrafiam na takich ludzi.. A dokladniej ;). Siedzialam sobie 27 wrzesnia na gg i strasznie sie nudzilam. Wyszukalam sobie w katalogu osoby ktore są z Zabrza i mają 14 lat. Bylo ich bardzo duzo, pojezdzilam sobie paskiem przewijania i kliklam na Szymka wlasnie ;]. Na pierwszej rozmowie nie mial czasu ale wydawal sie sympatyczny to nastepnym razem porozmawialismy dluzej. Po wielu rozmowach cieszylam sie bardzo, bo zawsze chcialam miec jakiegos znajomego kto doradzi mi cos w sprawach sercowych glownie i wogole.. Spotkalismy sie, potem coraz czesciej.. z kazdym spotkaniem i z kazda rozmowa na gg bylam coraz bardziej zadziwiona ze ktokolwiek moze byc tak bardzo podobny do mnie :). Po ponad pol roku znajomosci "na zywo" zostalismy razem i jest baaaardzo dobrze :):)
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #170 : 2005-06-19, 21:47 »
Ja swojego TŻ znałam od pierwszej klasy LO,ale dopiero gdy w 3 klasie rodzice założyli mi stałe łaczę i zaczęliśmy rozmawiać na GG :) nasz rozmowy trwały ponad osiem miesięcy(oczywiście tylko na GG,bo co najbardziej absurdalne w szkole były tylko kilka słówek :P).Po tych 8 miechach zdecydowaliśmy się być razem ponieważ rozumiemy się i wiemy o sobie wszystko :) Znamy się jak łyse konie :lol: a w Dniu Ojca mija nasz pierwszy "miesiąc" :kocham: mam nadzieję,że będzie to trwało jak najdłużej.... :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #170 : 2005-06-19, 21:47 »

ona14

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #171 : 2005-06-20, 22:59 »
Mojego poznałam w szkole przez znajomych,
qmplowalismy się przez jakieś 3 miechy,potem tydzień się
przyjaxniliśmy a teraz chodzimy już 2 miesiąc :P
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #172 : 2005-06-21, 16:20 »
Poznalismy sie przez naszych qumpli ;)
to bylo tak ze chodzilimy do tej samej szkoly ale sie nie znalismy :P
no i nasi znajomi nas zapoznali, okazalo sie ze mamy duzo wspólnego
 Muzyka, zwierzaki i PSY itd!
dowiedzialam sie ze ma on sunie tej samej rasy co moje psiaki Tayson i Tayra
póniej bylismy razem w zespole, no i tak jakos sie zaczelo :kocham:
« Ostatnia zmiana: 2005-06-21, 16:22 autor Staffka »
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #173 : 2005-06-21, 16:23 »
swojego chłopaka? ja może się wypowiadać nie będę, bo najpierw trzeba byłoby go najpierw mieć :P
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #174 : 2005-06-21, 20:44 »
swojego chłopaka? ja może się wypowiadać nie będę, bo najpierw trzeba byłoby go najpierw mieć :P

ja to samo :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #175 : 2005-06-21, 20:49 »
To samo :;d:
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #176 : 2005-06-21, 22:02 »
To samo :P
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #177 : 2005-06-21, 22:19 »
hiehiehie.
Ja każdego chłopaka którego miałam poznawałam w innym miejscu :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedz #177 : 2005-06-21, 22:19 »

wisienka15

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #178 : 2005-07-13, 19:08 »
heh jak to było  :;p: siedziałam sobie przed szkółką z kumpelą i on z kolegą, jak zjarzyłam sie ze jakis koles do mnie minki puszcza, odzajemniłam i po jakis 5 minutach podszedl i sie umowilismy  :mrgreen: w sumie po spotkaniu szybko zostalismy para a wiec krotko sie kolegowalismy  :wink:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: jak poznaliscie chlopaka/dziewczyne :>
« Odpowiedź #179 : 2005-07-13, 19:20 »
mojego byłego poznłam już w przedszkolu, tak naprawde znamy sie juz 12 lat, ale pierwszy raz bylismy ze soba tak w 4 klasie podstawówki, potem znów w 2 gimnazjum tym razem juz na poważnie, wytrzymalo to rok, teraz to juzkoniec i nie wierze juz żeby coś nas kiedyś znów złączyło ze soba :(
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.