Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy pamiętacie...?  (Przeczytany 1801 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jennifer

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« : 2002-10-17, 21:03 »
Czy pamiętacie jak to wasze psiaki były malenkie? :) Gala niewiedząc kiedy urosla sporo.... nie zauwazylam tej zmiany i zdziwilam sie na zdjeciach jaka ona mala byla.... Lookajcie:

Zdjęcie gdy ją kupiłam:
http://republika.pl/nuitarii/galeria_gali/002.jpg

Gala teraz:

http://republika.pl/nuitarii/galeria_gali/035.jpg

Nawet nie wiem kiedy ona tyle urosla!

Czy wy pamiętacie jak to wasze psiaki były takie malenkie....? Jak szybko rosly...?
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #1 : 2002-10-17, 22:58 »
heh, przywołałaś piekne wspomnienia :) Pamietam jakten berbec był mały, oczywiscie ze tak !!!byla najcudowniejsza, z miotu, i jak pomyśle jak sie nogi trzymała, jaka grzeczna była, a teraz, baba z niej pełną geba!! :P Niewiem, jak ona tak szybko urosła, za szybko :( Ech, ja pamiętam,jak wszyscy ludzie mnie zaczepiali, chcieli pogłaskać, pobawić sie, teraz też tak jest, bo jest bardzo zabawnym psiakiem :) Na emblemacie jest, kiedy miała jakieś trzy miechy. Więciej jej zdjęć na kompie niestety nie posiadam :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Bona

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #2 : 2002-10-18, 07:55 »
a najlepiej jest obserwować jak z biegiem czasu posłanie dla psa się zmniejsza , albo stół się obniża .... ;) , bo psy rosną niezauważalnie dla właścicieli  :)  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy pamiętacie...?
« Odpowiedz #2 : 2002-10-18, 07:55 »

AniaS

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #3 : 2002-10-18, 13:36 »
Gauli kiedy byl maly to nie siegal grzbietem do lozka, a teraz juz od dawna jest  duzo wyzszy. I klapniete uszko mial... I wszyscy chcieli go glaskac i sie nim zachwycali. Teraz tez sie ludziom podoba, ale na odleglosc... Tak jakby urosl i zmeznial... a ma dopiero rok i 4 miechy :)
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #4 : 2002-10-18, 14:47 »
moje psy są tak samo piękne jak były szczeniętami (bynajmniej dla mnie)  :wink:
Zapisane

Żuczek

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #5 : 2002-10-18, 17:19 »
mój Rudy jeszce niedawno sikal na gazety a teraz jak na przyzwoitego psa przystało zalatwia sie na dworzu
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Czy pamiętacie?
« Odpowiedź #6 : 2002-10-18, 17:23 »
HEH...pamiętam jak Gizmo był sszkrabem...a teraz już 2,5 roku...
Zapisane

Galja25

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #7 : 2002-10-19, 09:04 »
Moze stwierdzicie, ze jestem dziwna, no ale szczera, ale nie zabardzo lubie szczeniaki. No, moze źle to okresliłam, lubię, ale zdecydowanie wolę psa już większego, starszego, .... nie robię nigdy:"oj, matko, matko, jaki piekny szczeniaczek, ojej, je, je ,jejejeej" - jak to maja w zwyczaju ludzie. Za to nie przejde obojetnie koło psa pieknego (nawet jezeli jest nierasowy, ale ma to COŚ), ale starszego.
A mój pies? Rósł jak na drożdźach, rósł, rósł i wyrósł na pięknego gentelmena.............
P.S.
Niedawno ogladałam, fotki 5 msc. labradora - KOSZMAR-mały "słodki" piesio, z obrożą koloru zielono-różowo-niebiesko-żółtą, z piłeczką takiego samego koloru, a jeszcze obok stała maskotka wsciekle różowa! Oczy mi zawirowały, i pomyslałam, DO KOGO TRAFIŁ TEN PIES? Kolejny kandydat na pytania, "mój pies ma rok i dalej sika w mieszkaniu", albo"mój pies ma dopiero! 2 lata, ale ciagnie smycz, co robić, gdyz wyrywa nam ręce"..........
AniaS - jakiego masz? Bo, kurcze, nie pamiętam? Napisz....
Zapisane

Bona

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #8 : 2002-10-19, 11:15 »
Galja: Im bardziej rośnie mój pies tym bardziej mi się podoba, bo zaczyna wyglądać jak pies, choć jako szczeniaczek był przerozkoszny.
Za to teraz można już z nim "pogadać " i on to rozumie .  :) Poza tym czekam , aż urośnie całkiem , bo wtedy ludziska przestaną gdybać jaki on duży będzie i wołać : "jakie on ma wielkie łapy-!!!!!!" Ma i już ....... i jest piekny  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy pamiętacie...?
« Odpowiedz #8 : 2002-10-19, 11:15 »

Elfka Nenar

  • Gość
Czy pamiętacie...?
« Odpowiedź #9 : 2002-10-19, 13:33 »
Mi nie trudno zapomnieć kiedy Lara była mała, bo to było niedawno. A więc pamietam. Była tak niesmiała, a teraz...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 24 zapytaniami.