Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Gwałt  (Przeczytany 8624 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basia17

  • Gość
Gwałt
« : 2004-05-26, 17:29 »
hej, chciałam się przywitać i w pewnym sensie zwieżyć się z tego co mnie spotkało 2 lata temu. byłam na dyskotece z koleżankami i troche wypiłyśmy piwa, po godzinie zachciało mi się no wiadomo a nie było ubikacji więc wyszłam na dwór, bo to taka wiejska dyskoteka była.niestety niebyło drzew i krzaczków w pobliżu więc troche odeszłam metrów od budynków a było już po północy i ciemno, kiedy wracałam trafiłam nagle na dwóch facetów, zaczęli mnie zaczepiać jeden mnie trzymał za rękę i nie chciał puścić :( nie umiałam się wyrwać i wywrócili mnie na trawę, rozebrali i zrobili to obaj, jeden raz trzymał, potem drugi trzymał, nie mogłam krzyczeć bo mi zagrozili że mnie zabiją jak krzyknę albo komuś to powiem  :cry:  miałam wtedy 16 lat, na szczęście pomogli mi rodzice i zawieźli do szpitala, przyszła policja, tych facetów złapano, ale byli nieletni i teraz normalnie chodzą dalej po wsi i grozą dziewczynom.

tym tekstem chciałam was przestrzec żeby się wam nie stałą taka krzywda jak mnie  :cry:[/list]
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #1 : 2004-05-27, 11:21 »
No tak większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego,jakie niebezpieczeństwa mogą nas spotkać na takiej dyskotece. Wszędzie się o tym mówi. Dlatego najlepiej nie trzymać się samemu, nie pić podejrzanych napojów, samemu otwierać piwo itp. Ty już chodź trochę doszłaś do siebie-umiesz o tym powiedzieć i ostrzegasz innych. Bardzo mi przykto,że Cię to spotkało...Ale niestety, tacy są ludzie.  Sorry, to nie są ludzie...
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #2 : 2004-05-27, 12:50 »
Basiu....jak mi przykro :(
U mnie w mieście często grasują zboczeńcy toteż nie wychdozę wieczorem na ulicę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #2 : 2004-05-27, 12:50 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Gwałt
« Odpowiedź #3 : 2004-05-27, 18:42 »
Basiu, bardzo mi przykro, że takie coś Cię spotkało :(
Zapisane

pola

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #4 : 2004-05-27, 19:10 »
ojej... nie chciałabym się znaleźć na twoim miejscu :( .....
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Gwałt
« Odpowiedź #5 : 2004-05-27, 19:22 »
Berdzo ci współczuję. Mam nadzieję, że twoja historia będzie przestrogą dla innych dziewczyn.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Gwałt
« Odpowiedź #6 : 2004-05-27, 19:57 »
Przerażająca opowieść :(
Moją koleżankę też to spotkało, padła ofiarą gwałtu zbiorowego, było ich sześciu :(  Nigdy ich nie złapano :?
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #7 : 2004-05-28, 13:26 »
Przestroga ale przedtym zeby miec swojego opiekuna nie przedtym zeby cale zycie siedziec w domu. Znajdz sobie od tego wydarzenia odskocznie  8) bedzie oki.
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #8 : 2004-05-28, 21:36 »
Ee... dziwne troche ze tak sie sama z siebie zwierzasz  :roll:  Ale jesli prawda to ok  8)

No niestety  :(  Ja nie wiem co bym zrobila yey  :/  I jece takich 6 :/ Rana do konca zycia  :?  Tak to wlasnie u kobiet jest  :?  Ale no ja np.  nie potrafie sobie imprez odmowic  :roll: Nie wiem cemu no...  :?  Tyle tego systkiego tam czyha a jednak hehe sie chodzi ;) Tyle ze ja zawsze z pozadna obsada chlopakow  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #8 : 2004-05-28, 21:36 »

Ciapka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #9 : 2004-05-28, 21:55 »
ja nie wiem co bymz orbila..jedne jest pewnie nie napsial bym  tego na forum..
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #10 : 2004-05-28, 22:02 »
Podziwiam,ze sama z siebie napislas o tym co Cie spotkalo na forum. Naprawde az brak mi słow na takie bestialstwo jakie nas otacza!  :grr:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #11 : 2004-05-29, 07:47 »
a skad wiadomo ze ona napisala prawde ...?
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Gwałt
« Odpowiedź #12 : 2004-05-29, 08:18 »
A no właśnie... skąd wiecie, że to prawda?

No ale i tak współczuję... :(
Zapisane
-

Ciapka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #13 : 2004-05-29, 08:30 »
no nie wiemy ..ale takie zeczy sie zdarzaj  sie niestety i te wspulcuzcie  odnasza sie do wrzysktkich któeym niestety..
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #14 : 2004-05-29, 09:29 »
no ja też wspolczuje, straszne  :(

a skąd wiecie że to kłamstwo? przecież na temat takich rzeczy sie nie żartuje...
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #14 : 2004-05-29, 09:29 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Gwałt
« Odpowiedź #15 : 2004-05-29, 09:35 »
*Weronika*,
A czy my żartujemy ? Ja mogę na każdym przykładzie mówić... np. uwierzysz mi, że mam w mieszkaniu - 37m, 5 :
- 10 psów,
- 12 kotów,
- 6 świnek morskich,
- 11 akwarium,
- 21 żółwii
- 2 chomiki
? uwierzysz, że te wszystkie zwierzęta trzymam w tak małym mieszkaniu ? raczej nie uwierzysz...
A w to wierzysz (tak podejrzewam).. :roll:
Oczywiście, to może być prawda, ale nie musi.
Zapisane
-

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #16 : 2004-05-29, 09:48 »
Nie mówie o was, że wy żartujecie, tylko mówie Basi, że watpie zeby to bylo klamstwo, bo na taki temat sie ie żartuje (mówie o basi  :roll:) ale ty maciejka pewnie i tak tego nie zrozumiesz, bo za mała jesteś  :P koniec juz tej dyskusji  :roll:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

basia17

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #17 : 2004-05-29, 11:00 »
przykro mi że nie którzy żatują na ten temat,napisałam to tylko by przestrzec was dziewczyny,nie życzę nikomu przeczyć gwałt,coś takiego zwierzyć się mi jest łatwiej jakby anonimowo na forum,niżmówić koleżankom wśród ludzi otwarcie,mogę mówić że miałam szczęście że nie zaszłam w ciąże :( miałam wiele wizyt u psychologa,miałam fobię wychodzenia po za mieszkanie,do dziś nie ufam chłopakom a chciałabym kiedyś normalnie żyć,musiałam też wyprowadzić się z tamtej miejscowości bo oni tam wciąż mieszkają  :(
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #18 : 2004-05-29, 11:32 »
Nie mowie ze to moze byc nie prawda , bo takie przypadki zdarzaja sie bardzo czesto, ale po prostu wiem ze sa osoby, ktore podaja sie zupelnie za kogo innego i pisza bog wie co  :?

Ale po prostu osoby ktore byly ofiarmi gwaltu czesto nikomu o tym nie mowia i zyja z tym w zaknienciu, a co dopiero napisac na forum...
Zapisane

basia17

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #19 : 2004-05-29, 12:03 »
może zaczne od tego że nie mam zamiaru nikomu udowadniać czy to prawda,bo to nie mój problem ja chciałam tylko ostrzec o czym już wspomniałam, a ty tara chyba nie z tej ziemi, nie znasz internetu albo co, przecież tutaj łatwiej komuś coś powiedzieć, zdradzić, nie ma się tych zachamowań jakie się ma mówiąc komuś w cztery oczy, i tak własnie na forum jest łatwiej coś takiego napisać,to oczywiste! w życiu po za internetowym o mojej tragedi wiedzą tylko rodzice i psycholog,nie jestem w stanie tego powiedzieć nikomu innemu tam
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #20 : 2004-05-29, 12:09 »
basia dobrze wiem, nawet za dobrze :) Tys wiele rzeczy z mojego prywatnego zycia zwierzam sie ludzia (ale takim co dobrze znam...) z neta ;) I ja nie mowie ze ty akurat klamiesz, tylko wiem ze sa zalozmy dziewczyny ktore maja 12 lat mowia ze maja 18, mieszkaja w jakiejs wsi, mowia ze w wawie, i ze maja super chlopaka uprawiaja sex itp  :roll: Znam takich netowych ludzi :) Ale bardzo dobrze ze chcesz ostrzec inne dziewczyny, bo to naprawde jest okropne wszyscy o tym dobrze wiemy, ale to niestety sie moze zdarzyc na kazdym kroku  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #20 : 2004-05-29, 12:09 »

Flaś

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #21 : 2004-05-29, 12:28 »
Jak dla mnie to prowokacja :roll:
Ale jeśli to prawda - przykro mi ... :|
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Gwałt
« Odpowiedź #22 : 2004-05-29, 12:41 »
bardzo mi przykro :(
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #23 : 2004-05-29, 17:14 »
Cytat: Flaszeczka
Jak dla mnie to prowokacja :roll:

przynajmniej nie jestem smaa..
Zapisane

basia17

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #24 : 2004-05-29, 18:09 »
dziękuję że chociaż niektórzy wykazali się ze zrozumieniem, a tym którzy uważają że to prowokacja to powiedzcie mi co by to miało na celu bo ja nie rozumię, jeśli tak podchodzą niektórzy do wniosków to chyba dobrze że nikomu innemu tego nie mówiłam bo jeszcze by mi powiedzieli że chce być popularna albo co, i chyba przestane już pisać i tak nie jest mi łatwo a mi jeszcze dowalacie  :(

nie musicie odpisywać na to
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #25 : 2004-05-29, 19:17 »
basia nie o to chodzi... takie pisanie czegos co sie nie stalo jest glopie i ja sama nie wiem czemu sluzy, ale naprawde jest czestym zjawiskiem... tym bardziej pisanie o takich rzeczach z wlasnej woli tak od  :?  

Ale w gruncie jest to historia z prawdziwych i moze jakas 1 na 100000000000000000000 kobietka uniknie gwaltu
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #26 : 2004-05-29, 20:45 »
hym.. zgdoz sie trch  tiara..jak przsyczlam to mówie..nic nie pisze..znam te przdaki..nie ma co mnie ktos ostrzegac na forum..po co ona wogole to napisala..jak bym byk oafira to napewno bym tego nie napisala..i jakos niesadz zeby to ze opisalas co sie sie wydrzylo uratowalo kogos..w gazetach tevizi..pozatym wrzsyc o ty  wiedza..i jakos dlake sa ofiary..hym....
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Gwałt
« Odpowiedź #27 : 2004-05-30, 09:08 »
Cytat: *Weronika*
ale ty maciejka pewnie i tak tego nie zrozumiesz, bo za mała jesteś  :P

Weź przestań. Czy 3 lata to wielka różnica ?
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #27 : 2004-05-30, 09:08 »

Ciapka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #28 : 2004-05-30, 10:43 »
hym..wielka..w okresie dopjrzewanie to ogromna..heh zlezy ilemaic lat.....poprtu przypomnij sobie sieie 3 lata temu..ja 3 lata temu mialm 13?..cyz mozna porónwac 16 lentnio mnei do 13 lateniej?...a no wlasnie..
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Gwałt
« Odpowiedź #29 : 2004-05-30, 11:00 »
jeśli to prawda, to współczuję, naprawdę...

Cytuj
ale ty maciejka pewnie i tak tego nie zrozumiesz, bo za mała jesteś

wiesz, Weronika, a mi Maciejka wydaje się być o wiele bardziej dojrzałą niż Ty czy nawet wielu moich rówieśników (a jestem starsza od Ciebie) :roll:. Ten tekst napisałaś jakbyś miała conajmniej 30 lat, a nie 13. 13 lat to bardzo mało i nie powinnaś czegoś takiego pisać...
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.