Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Gwałt  (Przeczytany 8623 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #60 : 2004-07-22, 16:11 »
Cytat: Ritka
3?  :shock:
bosh... a ja nikogo nie znam.. keidys nas jakis facet śledził, ale zgubiłyśmy go w sklepie ;)


 Srodowisko w ktorym sie obracam to nie mile paniusie i ładne osiedla domków jednorodzinnych ....  :roll:
Zapisane

ina

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #61 : 2004-07-22, 21:02 »
no cóz... polska jest specyficznym krajem. sama doświadczyłam czegoś takiego... nie gwałtu bron boze!! tylko, szłam sobie z moim pieskiem, żeby sie spotkać z koleżanką. było już ciemno [19], była zima. nagle czuje czyjś wzrok na mnie. odwrcam się, a tam koleś stoi na wprost mnie i rozpina sobie rozporek i ma wszystko na wierzchu. tak sie wystraszyłam, wrzasnęlam i uciekłam... koleś poszedł w drugą strone, ale jak poszłam do tej koleżanki to musiałam zadzwonic po teate, zeby po mnie przyjechal, bo sie po prostu bałam...
Zapisane

Scotia

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #62 : 2004-11-17, 13:47 »
a mojej mamie b.dawno temu sie cos takiego przytrafiło:
szła w nocy, główna ulica do domu, odwróciła sie zeby tak o zobaczyc co sie dzieje, nic, szła szybka, nagle czuje czyjas reke pod płaszczem!!!!!!!!!, odwraca sie, ale juz widac było jak sie chowa w krzakach, na szcescie moja mam jest taka, ze walnie jak by przyszło co do czego :P
wyobrazacie sobie, jak szybko i CICHO musiał ten gostek :grr: to zrobic!!!!!!!!!!!

przed wczoraj w "rozmowach a toku" było o gwałtach........
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #62 : 2004-11-17, 13:47 »

julia_mrm

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #63 : 2004-11-17, 17:43 »
Wiesz bardzo ci współczuje i równiez cie podziwiam ze o tym piszesz ;) mi jeszcze nie pozwalaja chodzic do dyskoteki a zreszta nawet nie chce :roll:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #64 : 2004-11-18, 12:21 »
Ja jakiś miesiac temu szłam lasem w biały dzień (wracałam ze sklepu...Z hipermarketu) i jedzie jakiś żul( :lol: ) na jakimś rowerku no to nic, idę dalej, on się zatrzymał przed drzewkime,zszedł odwrócił się do drzewka i patrzy na mnie no to ja mysle dobra,idę dalej a ona po chwili coś woła "eeee" ja sie odwracam a tam :shock:  :shock:  :shock: Zaczęłam tak biec,że jeszcze nigdy tak szybko nie biegłam :lol:
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #65 : 2004-11-18, 13:16 »
Cytuj

ja sie odwracam a tam

Cooo?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #66 : 2004-11-18, 13:40 »
No....domyśl się.... :P Co miał "nie zasłonięte" :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Gwałt
« Odpowiedź #67 : 2004-11-18, 14:53 »
A ja w 3 klasie podstawówki wracałam autobusem ze szkoły do domu. Usiadłam na przystanku, obok mnie usiadł starszy mężczyzna. Postawił reklamówkę na kolanach zasłaniając rozporek, potem... Ekhym... rozpiął go i zaczął coś robić... ekhym... :roll: Uciekłam szybko w inne miejsce, zaraz pzyjchał mój autobus i zostawiłam dziwnego pana samego...  :| :?
Zapisane

Scotia

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #68 : 2004-11-19, 22:38 »
Cytuj

dziwnego pana samego...

Cytuj

ja sie odwracam a tam

nie wiem co oni robią, co ich w tym podnieca, yhmmmmm nie kapuje chłopaków :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gwałt
« Odpowiedz #68 : 2004-11-19, 22:38 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #69 : 2004-11-20, 10:50 »
Scotia ale to nawet nie są chłopacy tylko jakieś stare żule!! Którzy spaprali sobie życie,zbierają puszki,jeżdżą rozwalonym rowerem,nie mają co robić i molestują dzieci :roll: Ej no sorry ale nawet w biały dzień...a jakby zamiast mnie przechodziło tamtędy 7-letnie dziecko, wracające ze szkoły(tym laskiem przede wszystkim przechodzą dzieci,bo zaraz za nim jest szkoła). B.często można tam znależć jakieś szpilki,rajstopy na krzakach :shock: I nie zwalajmy winy na chłopaków,bo to robią przede wszystkim starsi "panowie" :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #70 : 2004-11-20, 13:24 »
Moja mama jak sła raz do parcy (po ciemku) przez lasek, to z krzaków wyszedł facet w płaszczy i nagle ten płaszcz odsłonił (to był eksibicjonista-sorki jak poprzekrecala litery ale to trudny wyraz :oops: ). no to moja mama zaczela uciekac ale gdzies slyszalam ze przed nimi nie wolno uciekac bo sie moga stac grozni :?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Gwałt
« Odpowiedź #71 : 2004-11-20, 14:33 »
Wiesz Jaśka...Ale w takich momentach człwowiek nie myśli co robić...Poza tym ja na pewno też być uciekła...Bo co miaąłbym robić patrzeć się i czekać aż jemu się znudzi?
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Gwałt
« Odpowiedź #72 : 2004-11-20, 14:40 »
Tak masz rcję ja tez bym uciekła, resztą jak prawie każdy. Chodziło mi o to że bardzo się cieszę że mojej mamie się nic nie stało bo nie dało sie przewidzieć jego reakcji gdy zaczęła uciekać
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 24 zapytaniami.