Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Amstaffy p.Salety  (Przeczytany 5266 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galja25

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« : 2002-10-19, 09:22 »
Czy widzieliście, kiedyś jak Przemysław Saleta (sportowiec-bokser), wypowiada się na temat swoich psów amstaffów w TV? (Psy sa takie sobie, kufy długie i wąziutkie, raz mówi ze to amstaffy innym razem ze amstaff i pit bull - ???) Siedza w WIELKICH kolczatkach. Saleta mówi, ze kreca go te psy , bo pomimo że sa posłuszne, to jest taka ewentualność , że nie do końca! I to go rajcuje!!! Wczoraj np. był z nimi (2) w studio, i prowadzący (Kuba Wojewódzki) się go pyta, dlaczego nie wzioł trzeciego, jezeli ma takie duze auto (podejrzewam , ze jakiegoś jeepa) , a on na to, ze ...by sie nie zmieścił w aucie, bo to wielkie psy!!!I zajmują duzo miejsca! Więc myslę, sobie że powinnien porozmawiać z naszą CHI, żeby mu pokazała jak sie pakuje psy do auta! A jak WY, posiadacze amstaffów, czujecie sie w takim momencie, jak ktoś w TV, na dodatek osoba publiczna, można powiedzieć autorytet dla niejednego , mówi takie BZDURY! o psach które ZNACIE i kochacie, gotuje sie w was?! Bo ja pomimo, ze nie mam ani amstaffa ani innego bulla to jestem podminowana! I potem sie dziwią, że ludzie tak reaguja na psy na ulicy!!!SKANDAL!!!
Zapisane

BlackDay

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #1 : 2002-10-19, 10:04 »
Dla mnie Saleta juz od kilku lat jest kimś z kogo można tylko się śmiac, a w niektórych momentach i jego wypowiedziach to trzeba płakać.  Nie ma pojęcia o tym o czym niby powinien mieć czyli o boksie , a co dopiero o psach. Dobrze ze tego nie oglądalem,ale wyobrażam juz sobie wielkie mądrosci tego pana.

www.amstaff.civ.pl

Pozdrowka.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #2 : 2002-10-19, 13:05 »
Galjia, powaliłaś mnie na kolana. Szkoda że tego nie widziałam. A nie było jakiegoś telefonu do studia? Bo jak był, to tym bardziej żałuję.  Zadzwoniłabym z pytaniem, co zrobi, jak mu taki psiaczek urwie doopę.  :grr:  :twisted:

Saleta jest id*otą, to wiadomo od dawna. I tu by się przydały testy psychologiczne. W celu zabrania mu psiaków z zamianą na ew. jakiegoś pluszaka. Niestety, BlackDay, ale Saleta to po prostu duuuże dziecko, albo taki miś o baardzo małym rozumku.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Amstaffy p.Salety
« Odpowiedz #2 : 2002-10-19, 13:05 »

majka1

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #3 : 2002-10-19, 14:44 »
kurczę nie widziałam, ale szkoda co z niego za paaalant to się można było przekonać tydzień temu. A wiecie sami jakie taki boks może wpłynąc na szare komóry.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #4 : 2002-10-19, 15:29 »
Galja25:

Co mam powidziec, bulteriera zadnego nie mam, ale zaluje, ze sedzia ostatnia walke przerwal, zanim pan S. porzadnie grzmotnal o dechy.

Bokser z niego zaden, kickbokser tez byl cienki, wiem, bo widzialem pare jego walk o "mistrzostwo swiata", nie wiem, skad tych gosci wygrzebali, z ktorymi sie bil - niestety PR sobie potrafi robic doskonale.

Rece opadaja. Ciesze sie, ze tej zenady nie widzialem, bo bym sie tylko jeszcze bardziej zdenerwowal...


majka1:

Co do boksu i szarych komorek - jasne, ze szachy rozwijaja mozg bardziej od boksu, ale tez nie przesadzaj. Czy takiego np. Jerzego Kuleja uwazasz za idiote?
Wg mnie to dosc rozsadny facet i nie tylko on jeden wsrod bylych bokserow, a to, ze niektorzy maja potem rzeczywiscie problemy, czy tez choruja, jak np. Ali (ale Parkinsona maja rowniez - w przewazajacej wiekszosci - ludzie, ktorzy boks znaja tylko z TV, wiec nie jestem pewny, czy te dwie rzeczy nalezy laczyc), nie znaczy, ze kazdy bokser ma miec zaraz IQ ponizej setki.
Zapisane

majka1

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #5 : 2002-10-19, 16:54 »
drogi buldogu
kobieta jaka jest każdy widzi
punkt a) nigdy przenigdy Pana Kuleja nie wzięłabym za idiotę
punkt b) walenie pięścią w głowę z siłą młota pneumatycznego i częstotliwością światła bez skutków obejść się niestety nie może a te "komóry"  to tylko przenośnia
punkt c) ktoś kto występuje w mediach to musi sobie zdawać sprawę z tego co wygaduje
punkt c) wybacz ale ten kto pozwala sobie robić to co opisałam w punkcie b to chyba ma IQ poniżej setki, nieważne za jakie pieniądze.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #6 : 2002-10-19, 17:59 »
majka1:

Eee... Nie przesadzaj - kobiety to bardzo rozne sa, blondynki, brunetki, wysokie, niskie, te, eee.. grube, chude.... I nic u nich nie widac na pierwszy rzut oka, no chyba tylko to, ze nie ma brzydkich :taniec:
Madre i glupie tez sa (glupie to oczywiscie np. te, co sie np. boksem zajmuja, taka Layla Ali chocby, corka Muhammada ;)

ad a) to milo, ze sie zgadzamy co do pana Kuleja ;)

ad b) no, jak ktos tak na glowe zbiera, to fakt, ze sie to bez skutkow obejsc nie powinno, ale skoro taki pan Kulej to jednak i chodzic potrafi i powie cos czasem do rzeczy, to moze jednak nie jest tak zle - a moze to dlatego, ze byl dobrym bokserem po prostu i to inni maja te "skutki"  :roll:  :?:
Co do tej "czestotliwosci swiatla", to mam nadzieje, ze mnie nie obrazasz?
Sprawdze sobie w ksiazce do fizyki, o co chodzi ;)

ad c) zgadzam sie w stu procentach, pan S. jest nie tylko kiepskim bokserem, ale rowniez gada bzdury, ktore ukochanym przez nas wszystkich psom, czyli bul[....] (bulterierom, amstaffom itd.) moga tylko przyniesc klopoty :(  i mam tylko nadzieje, ze przy okazji nastepnej walki - jesli sie ktos z nim jeszcze bedzie chcial bic w ogole - ktos mu "od jego psow" przekaze "serdeczne" pozdrowienia. A jak wiesc gminna niesie, pan S. zaczepia pana G. (do ktorej to walki oby doszlo) - wiec zapowiada sie, ze  pozdrowienia beda naprawde "serdeczne"  :boks:  :walenie:  :grr:

ad drugi punkt c) widze tu pewna sprzecznosc z punktem a), bo tam  napisalas, ze nigdy bys pana Kuleja za idiote nie wziela, a teraz piszesz, ze ma on IQ ponizej setki. No, chyba, ze jednostka chorobowa pt. "idiota" zaczyna sie ponizej IQ=90, to wtedy chyba nie ma tej sprzecznosci, ale tego nie wiem, musialbym do jakiejs ksiazki zajrzec  :roll:  :roll:  :?:

A wracajac do tematu - bede trzymal kciuki, zeby pana S. oswiecilo i przestal opowiadac takie zenujace glupoty, lejac wode na mlyn ludziom, ktorzy buldogow nienawidza. Jesli oswiecenie przyjdzie jako wynik kolejnego porzadnego lania na ringu, to nawet sie bede bardziej cieszyl chyba  :roll:

Pozdrawiam
;)
Zapisane

majka1

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #7 : 2002-10-19, 18:37 »
co do IQ to chyba słyszałeś że wyjątek podkreśla regułę i wyjątki w boksie nawet zawodowym się całe szczęście zdarzaja.
Co do Pana S. to mam nadzieję wielką że Pan G. jest w szczytowej formie, hihihihi.
A co do tego czy go oświeci czy nie to mam wrażenie że raczej jest to nie możliwe słyszałam już parę jego "wystapień"i diagnoza brzmi zaawansowane porażenie.... 8)  8)  8)  za to żeby się taki ..... poprawiło
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #8 : 2002-10-19, 19:17 »
majka1:

Akurat z tym wyjatkiem, co potwierdza regule to jest moim zdaniem jedno z mniej sensownych powiedzen w jezyku polskim, a dlaczego, to chyba tlumaczyc nie trzeba.
Ale slyszalem ;)

Jesli chodzi o forme pana G., to on pana S. by zapewne rozsmarowal po ringu i po skrzynce piwa, wiec o to, to ja jestem spokojny.

Tez nie wierze w to oswiecenie, mam tylko nadzieje, ze zanim sie definitywnie wycofa, to jeszcze pare razy zbierze - a efekt bedzie taki, ze go przynajmniej do telewizji nie beda zapraszac, zeby glupot nie opowiadal ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaffy p.Salety
« Odpowiedz #8 : 2002-10-19, 19:17 »

majka1

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #9 : 2002-10-20, 14:29 »
może nawet nie będzie mógł wystepować z powodu "mało atrakcyjnej" facjatki po walce z Panem G. :lol:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #10 : 2002-10-21, 09:34 »
Po pierwsze do Galji: łoj dzięki Bogu, że mój mąż tego nie przeczytał. Zaraz by tu napisał epopeję o tym, co z Salety za bokser (z czym się w 100% zgadzam - boks luuuuubię).
Po drugie do zainteresowanych: moje mami mnie poinformowało, że te programy powtarzają w następnym tygodniu, coś tak piątek - następna sobota. Będzie okazja popatrzeć.
Po trzecie: wywiad z w/w panem czytałam już dawno w jakiejś gazecie. Jego wypowiedzi nt. jego psów już wtedy mnie zaaaaaaaaachwyciły.
Nic dodać, nic ująć do przygłupich mięśniaków z bullami.
Po czwarte (brzydkie): moja śp. Babcia na 1000% procent powiedziałaby na jego temat: "Z Salety bokser, jak z koziej p**** kula".
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #11 : 2002-10-21, 09:55 »
Monik@:

Za to ja troszeczke napisalem.
Moze byc?
;)

A Roya Jonesa lubisz?
;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #12 : 2002-10-21, 10:18 »
Buldogu Wspaniały! Nie przeceniasz mnie? Napisałam, że lubię, a nie że się znam! :wink: A lubię niejako "po linii męża". Przecież i tak nie dałby mi spać, kiedy się leją. (oj luuuuubię)
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #13 : 2002-10-21, 10:37 »
Monik@:

Wspanialy, mmm... Ale nie przesadzaj - jak komus tak kadza caly czas, to glupieje od tego, a ja nie chce za szybko ;)

A jak uslyszysz, ze maja gdzies pokazywac, jak sie Roy Jones Jr. bije, to nie przegap czasem. Ja go niedawno "odkrylem" i sie prawie "zakochalem" od razu ;) ;) ;)

Czarodziej po prostu. Jest na co popatrzec.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #14 : 2002-10-21, 10:53 »
A, zeby nie bylo, ze ten Roy Jones jest nie na temat - facet ma (hoduje) caly zwierzyniec.
M.in. pitbulle i koguty. Chyba nie na kanape...
:(

A do tego krowy, byki, konie, swinie...

http://www.royjonesjr.com/ - mozna go rowniez spytac o co sie tam chce, w FAQ.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaffy p.Salety
« Odpowiedz #14 : 2002-10-21, 10:53 »

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #15 : 2002-10-22, 08:41 »
Buldogu Wspaniały - nie zgłupiejesz, nie ma obaw. Co do RJJ wiem już prawie wszystko! Szczególnie o jego "szczaniu spoza dystansu". Ponoć niektórzy chcą, żeby walczył z Michalczewskim. Mówi się coś o tym w Niemcach pod Lublinem?
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #16 : 2002-10-22, 10:11 »
Monik@:

Nie wiem, co sie tam w Niemcach pod Lublinem mowi ;), ale w tych moich "mowi sie", a pewnie.

Ze raczej nic z tego nie bedzie.
I to z roznych powodow - pierwszy: kasa.
Roy Jones nie przyjedzie do Europy (gdzie to w ogole jest?), jak chcialby Michalczewski, bo tyle, co by mu tu mogli zaplacic za walke, to on wydaje w tydzien na wyzywienie swoich zwierzakow.
A Michalczewski nie pojedzie do Stanow, bo oni nie wiedza, kto to jest i nie bardzo by mogli taka walke sprzedac.

Prawda jest niestety taka, ze M. jest dobrym bokserem, ktory dal sobie popsuc opinie przez podstawianie byle jakich przeciwnikow. I to jego mistrzostwo jest takie sobie.

A RJJ to czarodziej - i nie za darmo ma pasy trzech organizacji (i to tych najwazniejszych, czyli WBA, WBC i IBF). On jest tak jakby o lige wyzej.

A nawet gdyby mialo do tego dojsc, to dochodzi kolejna sprawa - obaj maja sporo do stracenia. Zwlaszcza Roy.

Chociaz jestem jakos dziwnie spokojny, ze on by akurat nic nie stracil. A juz zwlaszcza po tym, co M. pokazal ostatnio z Hallem.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #17 : 2002-10-22, 10:30 »
Monik@:

"W dobry czas" zaczelismy temat - to z onetu:

Boks
Dziennik Polski/TK/22 października 2002 07:42
Roy Jones uciekł Michalczewskiemu

Wszystko wskazuje na to, że nigdy nie dojdzie do walki Dariusza Michalczewskiego z Amerykaninem Royem Jonesem Juniorem o tytuł mistrza świata w boksie w wadze półciężkiej - pisze "Dziennik Polski".

Otóż Roy Jones podpisał kontrakt na pojedynek bokserski z ważącym ponad 20 kg więcej Johnem Ruizem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej wersji WBA.

Starcie obu zawodników zaplanowano na 1 marca 2003 roku.

Z kolei Dariusz Michalczewski wiosną zmierzy się z mistrzem świata IBF w wadze superśredniej Svenem Ottke. Będzie to pojedynek bardzo prestiżowy, ale tylko na europejskim rynku.

Koniec cytatu.

Jak to przeczytalem, to ryknalem smiechem - RJJ "uciekl" M.? Ten, kto to napisal, chyba mial najwyzej pol mozgu.
"Uciekl" bic sie z facetem z wagi ciezkiej - zreszta od jakiegos czasu sie odgrazal, ze pokaze tym przerosnietym miskom, ktorzy sie ledwo ruszaja, co to jest prawdziwy boks ;) - pewnie dlatego, ze sie wystraszyl "Tygrysa" ?
Raczej nawet nie zauwazyl, ze go M. "goni", bo mial ciekawsze rzeczy do roboty.

A swoja droga to jestem bardzo ciekawy walki Ottke z M., bo Ottke tez musi troche przybrac na wadze - normalnie bije sie o kategorie nizej.
Po ostatnich walkach M. i O. tez stawiam na tego drugiego.
Zanim zaczeli boksowac zawodowo, M. dostal dwa razy od O., ale to bylo w Niemczech i na punkty, wiec o niczym nie musi swiadczyc.
Ale - pozyjemy, zobaczymy.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #18 : 2002-10-22, 11:22 »
Taktak. O Ottkem też wczoraj mój pan coś gadał. W ogóle to zahaczyłam w domu o nie ten temat, bo jak zaczął - to mu się buzia nie zamykała. Żeby tak chciał mnie słuchać o koniach. :cry:  :cry: No, ale w końcu i po to ma się panią!
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #19 : 2002-10-23, 09:43 »
Wiesz Buldogu, cały czas o Tobie myślę (taktak) i sobie wymyśliłam, że oni Cię wszyscy robią w konia. Sąsiedzi pewnie specjalnie , jak Cię widzą to gadają po niemiecku. No bo przecież gdybyś rzeczywiście mieszkał w Niemczech (a nie w Niemcach) i pisał na niemieckim kompie, to jak ja niby mogłabym to wszystko zrozumieć????? NO????? Przecież ja nie ablam po niemiecku! A poza tym, czy Sandra Buldock to jakaś Twoja rodzina?
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #20 : 2002-10-23, 09:52 »
Monik@:

Myslisz o mnie?
A to Ty sie musisz strasznie nudzic ;)

Wenn Du dir es aber wünschest, ich kann auch Deutsch schreiben - für mich ist es kein Problem.
Ich kann auch die deutschen Buchstaben einfügen, wie z.B. ß, ö, ü, ä, mmm... was noch?

Kann meine Briefe Büldög unterschreiben - wie Du willst ;)

Glaubst Du mir schon, daß ich einen "deutschen" Rechner benutze?
;)

Sandra Buldock to jest daleka rodzina, taka piata woda po kisielu - ale jej dziadek zmienil nazwisko, bo mu sie nie podobalo, ze tam w nim jest "dog" ;)

A sasiadow i kolegow w pracy musze podsluchac kiedys, jak mnie nie beda widzieli - bo moze faktycznie mnie robia w konia? I te wszystkie napisy, w sklepach, na ulicy, gazety... :roll:  :?:

Juz wiem!  To jest MATRIX!!!
Ratunkuuuuuuuuuuuuuuuu! :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaffy p.Salety
« Odpowiedz #20 : 2002-10-23, 09:52 »

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #21 : 2002-10-23, 10:10 »
Obraziłeś mnie, czy wyznałeś mi miłość????  :lol:
P.S. Już Ci mówiłam, że ja się nigdy nie nudzę.  :wink:
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #22 : 2002-10-23, 13:17 »
Monik@:

Pudlo - ani to, ani to.
Przetlumaczyc Ci?
;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #23 : 2002-10-23, 13:21 »
Taktaktak! Chętnie!
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #24 : 2002-10-23, 13:44 »
Serio?

Napisalem tylko, ze, jesli sobie zyczysz, to moge pisac po niemiecku, bo to dla mnie zaden klopot. Moge tez wstawiac niemieckie litery, jak np. ß, ö, ü, ä i co tam jeszcze.

Jak chcesz, to moge listy/posty Büldög podpisywac.

I spytalem, czy juz mi wierzysz, ze uzywam "niemieckiego" komputera?

To wszystko. Jak widzisz, zadnych wyznan tajemnych, ani obrazania tam nie ma.

Widzialem, ze odwiedzilas moje "macierzyste" forum? Gdzie Cie tam zawialo?
;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #25 : 2002-10-24, 09:50 »
Dziękuję Ciiiiiii!
Poszłam tam za Tobą, żebyś nie był sam na sam z Mary. Zazdrosna jestem. A tak poważnie - chłopak na [....]anii podał linki do "ciekawych" tekstów, no i poszedłam.
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #26 : 2002-10-24, 10:20 »
Linki?
Jakie? O czym? Moze przegapilem cos, a warto poczytac?
Zapisane

Monik@

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #27 : 2002-10-24, 10:43 »
Bodajże w temacie "Problem". Linki do tekstów "Dalmatynki" w innym wcieleniu, albo jej siostry bliźniaczej. Myślę, że znasz te teksty na bieżąco.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Amstaffy p.Salety
« Odpowiedz #27 : 2002-10-24, 10:43 »

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #28 : 2002-10-24, 10:57 »
Monik@:

OK.
Troche sie tam takich dzieci z bujna wyobraznia nam zaleglo ostatnio, ale ja tego raczej nie czytam, najwyzej sie czasem odezwe, zeby ludzie dzieciakowi nie przeszkadzali w zmyslaniu - niech sobie sam pisze na swoim topiku, to mu sie moze znudzi.
No, ale jakos nie chca przestac...
 :roll:
Zapisane

Buldog

  • Gość
Amstaffy p.Salety
« Odpowiedź #29 : 2002-10-24, 11:11 »
Monik@:

Znalazlem.
To mike pisal - jak sie u nas pojawila Nacia, to troche pograsowal po [....]anii, zeby sobie porownac wyobraznie ;)
Moj wspoltowarzysz z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji :taniec:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 27 zapytaniami.