Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Jakim typem jesteś?  (Przeczytany 8391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #60 : 2004-07-29, 18:58 »
Pola fajnie, że jeździsz na rolkach. Strasznie fajnie to wygląda... A o "blokersach" mam takie zdanie, bo niestety jeden z nich do ojca z nożem startuje, siedzą mi pod klatką, plują, klną jak chce isc spac, dra sie jak nienormlani i w ogóle... niestety stereotyp trudno jest obalić, zwłaszcza, gdy ma sie dokąldny opis po oknem
Zapisane

pola

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #61 : 2004-07-29, 19:28 »
Ina -no zgadza się ... niektórzy blokersi są jacy są ... ale to podobnie jak z Rottwailerami... zdarzy sie osobnik który wychowywany w złych rękach będzie postrachem całej okolicy. a są rotty które przy odpowiednich właścicielach są istnymi aniołkami...
no w każdym razie takich blokersów jak u ciebie są nie popieram ani trochę i szkoda że brudzą słowo "blokers" i nie umieją zachowywać sie jak ludzie :roll: ale ci u mnie ... naprawde mi nie przeszkadzaja a to że piją i palą to tylko ich sprawa.
 ;)
Zapisane

Essey

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #62 : 2004-07-29, 19:32 »
U mnie blokersi sa tacy jak u Iny :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #62 : 2004-07-29, 19:32 »

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #63 : 2004-07-29, 20:08 »
ale ja powoli zmieniem podejście do takich ludzi.... bo po prostu dużo o nich słysze, ze są fajni [tylko nie ci z mojego osiedla]... i chyba jestem zmuszona do tego
Zapisane

pola

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #64 : 2004-07-29, 20:31 »
Ina - po prostu nie oceniaj na podstawie stereotypów ;)
Zapisane

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #65 : 2004-07-29, 21:17 »
nie no spoko, tylko jak człowiek nie ma z czymś takim w ogole do czynienia, to nie ma gdzie przekonać się zcy stereotyp jest prawdziwy
Zapisane

iwa

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #66 : 2004-07-30, 17:23 »
typ spod ciemnej gwiazdy :wink:
iwa żadnym typem nie jest.no chyba,że się doda opcje studentka.to najbardziej zakręcony typ :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #67 : 2004-08-04, 10:17 »
A ja żadnym z wymienionych typów nie jestem...Chyba raczej zupełnym ich przeciwieństwem... :wink:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #68 : 2004-08-04, 10:53 »
Ja też żadnym nie jestem :P a na rolkach ledwo umiem się utrzymać ..  :oops:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #68 : 2004-08-04, 10:53 »

awangarda

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #69 : 2004-08-04, 22:25 »
he ja niesiedze pod blokiem z prostej przyczyny mieszkam na osiedlu domkow wiec siedze ew. na boisku he slucham glownie hh ale nie tylko i jakos nieprzypisuje sie do zadnej subkultury itd...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #70 : 2005-01-03, 14:17 »
Nie zaznaczam nic, bo nie jestem zadnym z tych "typow". Jesli chodzi o siedzenie pod blokiem, przeklinanie itd... zdecydowanie nie... Szerokie spodnie i ciuchy za duze o kilka rozmiarow... tez nie. A hip - hopu rowniez nie slucham... Wiec nie naleze do zadnej z tych grup.
Ale jesli chodzi o tolerowanie, czy nie tolerowanie tego to juz inna sprawa. Nie cierpie chamstwa i wulgaryzmu pod moimi oknami... (i nie tylko pod oknami). Nie cierpie tez cwaniaczkow, ktorzy chodza poznymi wieczorami po miescie (np. w grupach ok. 10 osob) i szukaja zaczepki z mniejszymi i bezbronnymi (najczesciej idacymi w pojedynke, lub np. chlopak z dziewczyna). Tacy musza podbudowywac swoje ambicje tym, ze "zwycieza" ze slabszym. To juz jest dla mnie calkowity idiotyzm. Ale nie zaliczam takich typow do zadnych grup, bo i w kazdej z tych trzech grup i czasami wsrod otaczajacych nas ludzi, ktorzy nigdzie sie nie zaliczaja... znajduja sie przypadki, ktore nie potrafia myslec mozgiem tylko piescia...
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 24 zapytaniami.