Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Uciekanie, czy sens?  (Przeczytany 5743 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #60 : 2004-08-18, 16:26 »
Hmm no wiesz nie bylismy w Urzedzie Stanu Cywilnego itp. ale to moj maz i juz :P  :D ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #61 : 2004-08-18, 17:45 »
Cytat: gunia
Cytat: golden

a w wieku 12-13 lat lepiej sie takimi milosciami nie przejmowac
Mówi to ktoś, kto jest tylko 2 lata ode mnie starszy... :roll:


Guniu, w tym wieku 2 lata to spora różnica... naprawdę.
Zapisane

ina

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #62 : 2004-08-18, 17:50 »
ech, powiem wam szczerze, że nawet 2 miesiące róznicy to dzuo. jak byłam na obozie, to ja szłam do 3 klasy, a moja kumpela do 2... tyle, ze ja jestem z grudnia a ona ze stycznia i wydawałoby się, że nie powinno być roznicy, a była. i to wielgasna
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedz #62 : 2004-08-18, 17:50 »

Tiggy

  • Gość
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #63 : 2004-08-18, 21:19 »
A wiecie- wydaje mi sie, ze jakby poslac dziecko np. 2 lata pozniej do szkoly, to upodabnialoby sie do swoich rowiesnikow- i do pewnego czasu ie byloby widac, ze jest starsze... bo mialoby takie towarzystwo, otoczenie i w ogole... :roll:
Ja widze, ze z kazda chwila dorosleje... jak patrze na sprawy z przeszlosci, np sprzed roku, to wiem, ze teraz nigdy bym tak nie zrobila... kwestia doswiadczenia, ot co.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Uciekanie, czy sens?
« Odpowiedź #64 : 2004-08-19, 09:42 »
Zawsze jakos sie dojrzalej zachowywalam, niz luidzie w moim wieku... Z reszta do niedawna mialam wszystkich znajomych starszych, w moim wieku zero. W klasie tam paru, bo to klasa... Od roku dopiero mam paczkę najlepszych przyjaciół, choć i tak mam duuużo znajomych, którzy są ode mnie starsi. Więc zobacz, Myszko, że czasem wiek nie ma tu roli. W tym wieku liczy się, kto jest bardziej dojrzaly... psychicznie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 23 zapytaniami.