Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zmysły  (Przeczytany 3238 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
Zmysły
« : 2002-10-29, 21:28 »
Psy jak wielu wie mają bardzo zaostrzone zmysły. Ja Larze zazdroszcze. Np. leże i słucham radia i nic kompletnie nic innego nie słysze, a ona biegnie do drzwi. Albo pod drzwiami od razu poznaje: Sonię (jej koleżankę), albo psa sąsiadki którego nie znosi. podajcie przykłady
Zapisane

Ti

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #1 : 2002-10-29, 21:43 »
Psiak mojej koleżanki, wyczuwa kiedy jego pan (tata koleżanki) podjeżdża samochodem (lub w ogóle się zbliża) pod dom... Dodam, że koleżanka mieszka na 10 piętrze i nie ma najmniejszej szansy, żeby pies usłyszał np. znajomy warkot silnika... A jednak zawsze wie kiedy pan się zbliża :okurcze: ! Zaczyna kręcić się w kółko i szczekać - często jeszcze zanim samochód zdąży podjechać pod sam blok... Tym sposobem koleżanka zawsze zdąża usunąć wszelkie nieporządane rzeczy lub osoby  ;)    :hehe:

To się dopiero nazywa szósty zmysł...  :alien:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #2 : 2002-10-30, 09:24 »
Kiedy moje psy zaczynały się kręcić po domu i popiskiwać, zawsze wiedziałam, że za pół godziny wróci mój mąż. Dokładność do 5 minut. Dlaczego akurat pół godziny - nie wiem.
Raz się pomyliły - mąż powiedział wtedy, że miał wracać, ale coś mu wypadło.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zmysły
« Odpowiedz #2 : 2002-10-30, 09:24 »

Galja25

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #3 : 2002-10-30, 10:43 »
Tak. Ogladałm, kiedys taki fil o zmysłach psich (zapewne nie jeden z was go ogladał, był powtarzany ) jak to psy rozpoznaja nawet KTO prowadzi auto, po nacisku np. na sprzegło. Że rozpoznjaosoby chore na raka itp. Pies to wspaniała istota....
Ti -  :wink: to ten pies jest psem-ratownikiem!!!

Monik@ - czy twoje psy też sa psami-ratownikami!!! ;) Czy tez zdazasz usunąc wszelkie niepożadane rzeczy i osoby ;)  (np. kochanka  wcisnać do szafy albo pod łózko) - HHHHHIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!(oczywiscie zartuje).
Zapisane

Monik@

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #4 : 2002-10-30, 11:13 »
Wiesz Galja............kiedy powiedziałam o tym mężowi, to była pierwsza rzecz, o jaką spytał!!! Nie masz rodziny w Lublinie?
Poza tym mam ekstra, bo jedno wejście do domu jest z jednej strony, drugie z drugiej. Jednym mąż, drugim kochanek.  :lol:  :lol:  :lol:
Puma jak była mała to miała z tego niezłą frajdę (z niskich okien też).
Zapisane

Galja25

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #5 : 2002-10-30, 11:55 »
A WIDZISZ, virtual-sister!!!

A tak na poważnie to w Lublinie nigdy nawet nie byłam, a ponoc to piekne miasto (moja kumpela co zwiedziła "kawał świata' mówi, ze Lublin to perełka !, coś musi w tym być, jak się bede wybierać, to zapytam Co warto u Was zwiedzić, ok?!),
a to faaaaajnie masz ztymi drzwiami, ja mam jedne, ale mieszkam na parterze, więc............
Zapisane

Monik@

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #6 : 2002-10-30, 12:28 »
Galja askundżeśty?
Tak, tak perełka. Najlepsze te trolejbusy. Jak będziesz, to wpadnij wycałować Pumcię.
Zapisane

Galja25

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #7 : 2002-10-30, 12:58 »
"Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie...", koło Opola, piekne miasto Kluczbork!!!Zapraszam na kawe i conieco!!!  (festiwal-zapraszam!!!)
Pumcie, Wasyla,Błazeja...-dzieki!!!

Trolejbusy macie???Nie mówiła mi!Uwielbiam "fury na szelkach", w Ostrawie są to zawsze nimi jeżdże i śmieje sie do łez jak dziecko!!!

No i sekte macie, ale to szaaaa.............
Zapisane

Bona

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #8 : 2002-10-30, 13:10 »
2 psy znajomych już 8 godzin wcześniej siedziały uparcie na werandzie przed ich powrotem z wczasów- co jak co , ale nie mogły  wiedzieć kiedy mają zamiar wrócić , więc jak ????????????? :?:  :?:

psy są niesamowite i tyle ............
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zmysły
« Odpowiedz #8 : 2002-10-30, 13:10 »

Bona

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #9 : 2002-10-30, 15:33 »
a Błażej to kto ???? MONSZ?????????????
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Zmysły
« Odpowiedź #10 : 2002-10-30, 19:11 »
Ofkors, Monik@ ma mensza Błażeja z dłuuuuugaśnymi uchami i mienciutkim futerkiem :lol: . Też kcem takiego  :cry:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bona

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #11 : 2002-10-30, 19:19 »
ja nie wiedziałam , buuuuuuuuuuuuuuu :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Zmysły
« Odpowiedź #12 : 2002-10-30, 19:29 »
A co Bona, też chcesz??

Monikaaa.... podziel się  :roll:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #13 : 2002-10-30, 20:05 »
Rozdajecie puszystych menszów z uchami? Ja tesh chcę jednego, albo chociaż pół...  8)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #14 : 2002-10-30, 20:13 »
Gizmo np. poznaje kroki domowników lub warkot silnika auta mojego brata.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zmysły
« Odpowiedz #14 : 2002-10-30, 20:13 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Zmysły
« Odpowiedź #15 : 2002-10-30, 21:04 »
Cytat: myszka
Rozdajecie puszystych menszów z uchami? Ja tesh chcę jednego, albo chociaż pół...  8)

Podzielę się Tobą  8)


Hanka zawsze wie, kiedy otwieram lodówkę w celu przygotowania dla niej żarła. W pozostałych przypadka nie reaguje  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Monik@

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #16 : 2002-10-31, 11:07 »
Galja: to ja Cię wsadzę w taki TROLJEBUS, skasuję bilet i jeździj, ile chcesz!
Bona: Błażej nawet lepsiejszy od męża (szaaaaaaaa), tylko bardziej agresiorny!
Myszko: brakowało mi Ciebie.
Galja: a Karolinę wycałujesz? Jak Cię znam, to byś ją wessała z zachwytu.
Myszka.xww: wiesz, że całkiem poważnie (jak napisałaś, że masz "inne małe zwierzaki") miałam spytać, dlaczego jeszcze nie masz królika? Ja nigdy bym nie przypuszczał, że to taki niesamowity zwierzak. Chyba nawet bardziej "całuśny" od psa.
Myszka.xww: a wiesz, coś w tym jest. Wasyl niby głychy w 99%, a zawsze usłyszy, że mikrofalówka brzdęknęła.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #17 : 2002-10-31, 18:08 »
Lara wyczuwa też od razu gdy ktoś w domu chce coś pichcić. Świadczy o tym jej ped do kuchni
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Zmysły
« Odpowiedź #18 : 2002-10-31, 22:39 »
Cytat: Monik@
dlaczego jeszcze nie masz królika?


Z przyczyn lokalowo - socjalnych  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Abakus

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #19 : 2002-11-01, 00:02 »
Witajcie:)
Pracuje z pania ktora ma psa i opowiadala ze jak idzie jej maz to pies bierze kapcia jego i z nim czeka az ten pan wejdzie, jak idzie syn to pies natychmiast lapie kapcia syna i juz czeka pod drzwiami. Niewierzylem za bardzo, ale mialem ostatnio okazje sie przekonac ze to prawda. i podobniez nigdy sie jeszcze nie pomylil. A co do mojego Amanta, to jego zmysl jest bardzo wyostrzony, np jak  ja jestem podenerwowany on odrazu to wyczowa i tez jest nerwowy juz to nieraz zaobserwowalem. Zwierze to wogole niezbadana istota, mimo tylu naukowcow i sprzetu do badan nikt nie wie co czuje tak dokladnie pies czy kot.
Zapisane

zolly

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #20 : 2002-11-01, 14:34 »
Cytat: Galja25


A tak na poważnie to w Lublinie nigdy nawet nie byłam, a ponoc to piekne miasto (moja kumpela co zwiedziła "kawał świata' mówi, ze Lublin to perełka !, coś musi w tym być, jak się bede wybierać, to zapytam Co warto u Was zwiedzić, ok?!),



taa.. perełcia.. :P  :wink:  ;)  a co trolejbusów.. :lol:  też cieszyłam się jak głupia kiedy do jakiegoś wsiadłam.. :lol: a dzieje się to niestety żadko..bo do domciu tylko zwykle,najzwyklejsze autobusy podjeżdzają..  :roll:  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zmysły
« Odpowiedz #20 : 2002-11-01, 14:34 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #21 : 2002-11-01, 17:05 »
Jak mój tata sobie robi np. kromki ze smalcem to Gizmo potrafi obudzić sie z najgłębszego snu i polecieć na łeb na szyję do kuchni :wink:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Zmysły
« Odpowiedź #22 : 2002-11-04, 08:51 »
Myszko - to nie jest wytłumaczenie. Należy zaadoptować jakiegoś biednego, uszatego stwora. Koniecznie dziewczynkę.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.