Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zdjęcia klatek na e-mail  (Przeczytany 1457 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Boromir91

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« : 2004-07-27, 21:27 »
Jestem początkującym hodowcą (mam na razie tylko królika),a zamierzam kupić 2 myszoskoczki.Niewiem tylko jaka klatka jest najodpowiedniejsza.Dużo czytam o klatkach dla myszoskoczka,ale wciąż niewiem jaką mam wybrać.Upatrzyłem sobie w zoologiku taką dużą klatkę z 3 piętrami i z rurami(plastykowymi)prowadzącymi na nie za 83 zł.Jeżeli ktoś ma zdjęcia klatek w których trzyma swoje myszoskoczki i chciałby mi pomuc to przyślijcie na mój e-mail. :) Boromir91@o2.pl
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #1 : 2004-07-27, 21:37 »
zdjęć niestety nie mam ale mogę wiele doradzic.

Klatka dla skoczków musi mieć wysoką kuwetę, a jeśli im takiej nie zapewnimy bądźmy przygotowani na częste sprzątania wokół klatki.

Klatka musi mieć jakieś drabinki, piętra. Jeśli jest za to niska a dużej długości i szerokości, możemy ją uzupełnic drewnianymi zabawkami, huśtawkami, mile widziane zabawki własnoręcznie przygotowane.

Według mnie dobre są też klatko-akwarium firmy Ferplast. Wiórki się nei wysypują, zwierzaki są pod przykryciem (klatka), a klatka jest na tyle duża że można wstawić w nią potrzebne sprzęty.

ja kupiłam odpowiednią klatkę za 50 zł.
Zapisane

Boromir91

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #2 : 2004-07-27, 21:47 »
Dzięki za odpowiedż,a twojej klatki zdjęcia niema może w jakimś sklepie internetowym(zoologicznym) jeżeli jest to koniecznie podaj adres.Jeszcze raz dzięki:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedz #2 : 2004-07-27, 21:47 »

Krówka

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #3 : 2004-07-27, 21:58 »
np. w karusku>> http://www.karusek.com.pl

 klatka mini Duna(Cathy o tą Ci chodzi, prawda?)
Zapisane

Kira

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #4 : 2004-07-27, 22:53 »
jeszcze SAVIC belijska firma  ma w klatkach głebokie kuwety :roll:  sprobuje znalezc zdjecie z aukcji takiej klatki i przesle ci na maila... :P
askoleji plastikowych terariów z kratka na górze nie ma jak zwierzak sie  powspinac...moje to lubily...mialm kiedys klatke tzw uniwersalna kuweta dla kazdgo  bo glebokai pieterko wyjmowane z czego klatka mogla sluzyc dla koszatniczki chomow miszoskoczkow oraz królikow i swinek.... sproboje podobne zdjecie jutro powysylac...
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #5 : 2004-07-28, 07:26 »
Boromir, jak dobrze pogrzebiesz na forum to znajdziesz temat w ktorym podawalismy pare linkow do stronek z klatkami :)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Cathycash

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #6 : 2004-07-28, 11:01 »
Moja klatka nie jest chyba żadnej firmy, jest robiona specjalnie dla sklepu. Zdjęcia podobnej niestety nigdzie nie widziałam ale łatwo ją sobie wyobrazić.
Ma zieloną kuwetę, jest spora, ma trzy piętra połączone drabinkami i rurą. Na górnym piętrze jest kołowrotek który dokupiłam. Na parter wstawiłam dużą drewnianą zabawkę kupioną w Pabemi. Oprócz niej w klatce jest huśtawka i rury od papieru toaletowego, dwie miski, poidełko.
Zapisane

Kira

  • Gość
Zapisane

Boromir91

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #8 : 2004-07-29, 07:40 »
Fajna! Takiej jeszcze niewidziałem (a obchodziłem chyba wszystkie zoologiki internetowe) :) A Jakie(twoje) zwierze tam mieszka ? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedz #8 : 2004-07-29, 07:40 »

Kira

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #9 : 2004-07-29, 10:51 »
w tel klatce mieszka prawie trzy letnia  chomiczka nie gryzie plastku i plastik jest gruby a le pólevczke mozna zawze wyjac...
jeszcze sziukam podobnej jaka milaam dla myszoskoczkow...
http://karusek.com/index.php?PHPSESSID=9d06a5d40bb5956c42df6d850a25455d&search_full_name=klatka+master&action=search&search_category=
to jetst klatka wyzsza od mojej ktora byla dla myszoskoczka ja mialam tykoo z tym zaginanym polokregiem na srodku i nie mialam tego nastepnego polpietra ale ta klatka tez jest dobra...moja byla bialaa. :)
Zapisane

Boromir91

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #10 : 2004-07-29, 11:12 »
Dzięki :) Widze,że masz dużo chomików ale czy one gryzą plastik albo czy istnieje możliwość że chom pogryzie plastykowe piętro?? :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #11 : 2004-07-29, 11:20 »
moje chomy do pieter sie nie dobieraja  u mnie w galeri prywatnej jest zdjecie klatki fajnej
z trzema pietrrami plastikowymi i drabinkami... :lol:
 ale musze jeszcze sprawdzic firme  tej klatki z  prywatnej galeri

 w iej kuweta jest rowniez wmare wysoka..
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #12 : 2004-07-29, 17:57 »
Każdą plastikową częsć skoczki załatwią bez trudu. Kilka dni i możesz pożegnać się z plastikowymi prętami.

Ange, proszę o zmianę podpisu :) moje chomy wróciły spowrotem do domu ;D
Zapisane

Kira

  • Gość
Zdjęcia klatek na e-mail
« Odpowiedź #13 : 2004-07-29, 18:41 »
Cathy masz pietra z kratek czy  drewwniane?? :roll:

:) twoje wrócily a domnie dolecialy myszki i kolczste... :P  ktore bardzo szybko pogryzły domek... :P
ale myszoskoczki LFree nie zladly polek w klatce zdjecia w albumie gryzoni chba druga czy trzecia stronka... tak samo rurki plastikowe ... :wink:
 moje gryzly i dno ale nie przegryzły,...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.116 sekund z 24 zapytaniami.