Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Tym razem na odwrót...  (Przeczytany 3156 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« : 2004-08-29, 16:25 »
.No więc tak... Yyy... No. Mam problem !. Spodobała mi się taka jedna dziewczyna, ale się nie zakochałem, no chyba nie  :P. Więcej info: 2 gimn., nie wiem czy kogoś ma ( mniej ważne ). Ale podoba mi się, i jeżeli jest starsza o te 2-lata, to czy to obciach. Dzisiaj ojciec mi zrobił przy niej obciach, cyt.: " karol, przedstaw się dziewczynie i porozmawiaj z nią "... no letko mnie zamurowało.. a wy co sądzicie.. ?? :( - radzem sie mistrzuf
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #1 : 2004-08-29, 16:39 »
Że jest starsza to żaden obciach. Tylko czy ona nie uważa,że jesteś jakimś gówniarzem?Nie napisałeś jak się zachowuje w stosunku do Ciebie.Może się jej spodobałeś,ale ona wstydzi się tego,że jesteś młodszy.
PS.Ja bym tatę chyba udusiła jakby mi zrobił taki obciach :roll:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Wiedźma

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #2 : 2004-08-29, 16:40 »
Sam musisz zdecydowac, czy dla Ciebie jest to obciach ;)
Dla przecietnego czlowieka obciachem to na pewno nie bedzie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tym razem na odwrót...
« Odpowiedz #2 : 2004-08-29, 16:40 »

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #3 : 2004-08-29, 16:43 »
Ja nic o niej nie wiem... :) - ale ladna jest... a jezeli gowniarz, co zrobisz, niewie ile ja mam lat..
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #4 : 2004-08-29, 17:00 »
Cytat: Darke Elf K.

Ja nic o niej nie wiem...  

To musisz się trochę dowiedzieć :wink: Drobne śledztwo nie zaszkodzi ;) Jeśli Ci na niej zależy oczywiście.
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Arwen

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #5 : 2004-08-29, 18:07 »
Staraj się zachowywać tak, żeby nie wyrobiła sobie o Tobie opinii jakiegoś dzieciaka, gowniarza...itp...Proste...Na początku musicie się bardziej poznać...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #6 : 2004-08-29, 19:04 »
Jesli sie jej nie zaprezentujesz jako gowniarz, to nie powinna Cie za takiego uznac. A jesli mimo to bedzie inaczej, to znaczy, ze sama nie jest zbyt dojrzala...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #7 : 2004-08-29, 19:58 »
Wiek nie gra roli, jezeli chodzi o milosc.... Znaczy bez przesady, ale 2 lata to nic strasznego ;) Tylko pamietaj "do tanga trzeba dwojga"...
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #8 : 2004-08-29, 20:04 »
"Cały w tym ambarans, żeby dwoje chciało na raz". Nie jestem żadną specjalistką w tych sprawach, ale tak jak już poprzedniczki powiedziały spróbuj się jakoś z nią zapoznać, może nawet macie wspólne zainteresowania i wspólnych znajomych :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tym razem na odwrót...
« Odpowiedz #8 : 2004-08-29, 20:04 »

golden

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #9 : 2004-08-29, 20:26 »
chopie, Ty sobie poczekaj :roll: na swoim przykładzie wiem, że w wieku 12 lat jeszcze wszystko się może wydawać bardziej poważne niz jest w rzyczywistości...

BTW najpierw to ja poznaj :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #10 : 2004-08-29, 21:38 »
Ja bym starala sie troche poznac.. ale wydaje mi sie ze 14latnia dzieczyna bylaby w stanie zakochac sie w 12-letnim chlopaku, ale i on musi zachowywac sie no powazniej.. Jak bedziesz widzial ze nie zwraca na ciebie uwagi to daj sobie spokoj.. napsialam tego posta tak jakby ta dziewczyna była mną (no mi by bylo trudno zakochac sie w 12-latku, nie zrozum mnie źle)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #11 : 2004-08-29, 21:45 »
dziewczyny jednak wolą starszych facetów, więc nie rób sobie nadzieji
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #12 : 2004-08-29, 22:01 »
Przyjme porazke z godnoscia.....
Zapisane

Arwen

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #13 : 2004-08-29, 22:05 »
Ej no...spokojnie...Postaraj się z nią zaprzyjaźnić...Zobaczymy co z tego wyjdzie...:)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #14 : 2004-08-29, 22:07 »
Darke, nic nie jest do konca potwierdzone. Ale w twoim przypadku musisz byc przygotowany na to ze moze ci cos nie wyjsc. A po drogie jak ja dokladnie poznasz moze sie okazac nie w twoim typie ;) Glowka do gory, jeszcze jestes mlody (hyh, psizejakbytm byla stara) i wiele dziewczynek przed toba :) :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tym razem na odwrót...
« Odpowiedz #14 : 2004-08-29, 22:07 »

ina

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #15 : 2004-08-29, 23:05 »
no dokładnie. babki wolą starszych. a z tego co widziałam, związki z młodszymi nigyd nie trwaly dłużej niż 2 miesiące. ale powodzenia
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #16 : 2004-08-30, 08:08 »
Ale sie w niej nie zakochalem ludzie, nie bede sie cial, dajcie spokoj... A Ty mnie magda wnerwiasz, masz 13 lat a nie 23 ... daj sobie luz
Zapisane

ina

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #17 : 2004-08-30, 09:06 »
no to darzysz ją sympatią... :) podoba ci się z wyglądu =P no nic... Darke... poznaj ją:D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #18 : 2004-08-30, 10:32 »
Darke- ja tam sadze ze jak jestes 2 lata mlodszy to no problem, jesli o ta kwestie chodzi ;)
Mi sie podobalo 2 mlodszych chlopakow, ale niestety okazali sie dziecinni,a Ty sadze taki nie jestes wiec powinno byc gicior, nie? ;) O ile ona nie ma zadnych oporow typu "bo mlodszy..." ale to by swiadczylo o jej niedojrzalosci akurat.
Powodzenia  :wink:  ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #19 : 2004-08-30, 10:39 »
I to mi sie podoba ...  8)
Zapisane

ina

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #20 : 2004-08-30, 10:48 »
no pewnie, trzeba byc pozytywnej myśli, ale nie możesz być w żadnym wypadku dziecinny.. bo to widać [ostatnio miałam z tym do czynienia]... eee... no i trzymamy kciuki!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tym razem na odwrót...
« Odpowiedz #20 : 2004-08-30, 10:48 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #21 : 2004-08-30, 10:49 »
Ja np. mam 13 lat i jak patrze na chłopaków 2 lata młodszych... Są o głowę niżsi i w ogóle... Uważam, że w tym wieku chłopak młodszy o 2 lata od dziewczyny ma niewielkie szanse, by zwrócic na siebie jej uwagę. Darke, na moje oko to masz.. no, jakieś 15-20% szansy...
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #22 : 2004-08-30, 10:59 »
zalezy jak na ciebie patrza...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #23 : 2004-08-30, 19:23 »
Cytat: Darke Elf K.
Ale sie w niej nie zakochalem ludzie, nie bede sie cial, dajcie spokoj... A Ty mnie magda wnerwiasz, masz 13 lat a nie 23 ... daj sobie luz


Ykhm..?? :/
Zapisane

Agatra

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #24 : 2004-08-31, 11:10 »
Darke ty sie nie przejmuj niczym i walcz o kobitke...Ja jeszcze w tym roku wzdychałam do chłopaka dwa lata młodszego..mimo że od zawsze trzymałam sie wersji że absolutnie goscia musze mieć starszego (nawet nie w tym samym wieku)...starszy i koniec...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #25 : 2004-09-01, 13:51 »
Cytat: Darke Elf K.
zalezy jak na ciebie patrza... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
To ciekawe jak na Ciebie, skoro ciągle masz milosne problemy i ciągle się zakochujesz wv kims innym :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


 :roll: Szpila za szpilę, life is brutal :roll:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #26 : 2004-09-01, 15:42 »
Darke......a ona się tylko Tobie podoba fizycznie? Czy jej charakter Tobie odpowiada? Czy Jej pasuje Twoj charakter? Muisz jakims sposobem ja poznac :krzywy:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

misiakonisia

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #27 : 2004-10-08, 20:02 »
no więc.....jestem znaną rozwiązywaczką problemów miłosnych, ale nigdy nie potrafiłam sobie radzic z własnymi!!
teraz zakochałam sie w takim o roczek starszym. :oops:
i jestem zdania ze powinieneś do niej zagadać, pokazać ze sie nia interesujesz popatrzeć sie jej czasem w oczka (dziewczyny na ogól to lubia).
ja tak zrobiłam i no chłopczyk sie troszke mna zainteresował! :wink:
SPRÓBuJ!! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tym razem na odwrót...
« Odpowiedz #27 : 2004-10-08, 20:02 »

Zorba

  • Gość
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #28 : 2004-10-08, 21:50 »
wiesz com ja ci cosik powiem...
Dla Ciebie obciachem to by nie było ale dla tej dziewczyny tak.No chyba że jestes super exstra przystojny to by chodzila z tobą tylko dla twojej urody...taka prawda..znam sie troche juz kilka razy mialam problemy milosne jak i rowniez radzilam kilku osobą.A dzisiaj? A dzisiaj sobie siedzialam u wicedyrektorka razem z moim ex moim qumplem i bylym qumpelem i trzeba bylo tluczaczyc pewna sprawe.wiecej o niej w temaciku "Zerwalam z nim" (to pod koniec temaciku jest ten post)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Tym razem na odwrót...
« Odpowiedź #29 : 2004-10-08, 21:55 »
ja w sumie bym sie nie skrepowala ani nic gdyby ojciec jakiegos mojego znajomego powiedzial, zeby sie mi przedstawil. raczej bylabym przyjemnie zaskoczona, ktokolwiek by to byl. przeciez znajomosc to znakomita okazja zeby sie lepiej poznac..
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.