Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chomik w temperaturze ujemnej  (Przeczytany 853 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasja

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« : 2004-02-14, 23:12 »
Witajcie.
Trzy dni temu szłam z moim Bandziorem do weta, u mnie blisko morza padał grad, śnieg i było z -5  mrozu. Spakowałam go w wyściełane pudełko i schowałam w szalik i pod kurtkę. Czekam w poczekalni, a tu przyszła dziewczyna  i usiadła na krześle. Ja patrzę, a z kieszeni kurtki wychodzi chomik syryjski, aż mi szczęka spadła  :shock:  :shock:. W taką pogodę przyniosła chomika w kieszeni, bez jakiegokolwiek zabezpieczenia przed zimnem. Moim zdaniem to kompletna nieodpowiedzialność. Napiszcie co o tym sądzicie.
Zapisane

Kira

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #1 : 2004-02-14, 23:42 »
Niestey nieswiadomość dzieci jest przerazajaca ..
sama spaceruje w cieplej urtce a zwierzakowi nie kupi nawet transportera...ja mam 3 transportowki jedne dla syryjka dzungarka i koszy jak zabralam ze soba syryjka w najwiekszej trasportowce to to wsadilam wokol domku ze trzy szmatki sianko watke :) i bylo  mu cieplutko mimo -2 stopni nawet spal w autobusie
ozwierzatka trzeba dbac a jesli jest chory to bo nie przeziebiac mocniej moze mu to zaszkodzic :shock:  one nie sa tak wytrzymale jak my ...nie nosza szalikow :roll:  postepowanie tej dziewczynki daje duzo do myslenia...nie sądzisz... :grr:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #2 : 2004-02-15, 00:23 »
A co zrobić z wyskakującym u weta chomikiem (co to był za skok...), który podczas podróży rozwala transporterek??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedz #2 : 2004-02-15, 00:23 »

Kira

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #3 : 2004-02-15, 00:35 »
:) ja dzungarka wzielam doweta w wysokiej transportowce i nie wyskakiwal grzecznie wszedl na raczke a potem na reke weta...byl mocno pogryziony po walce na smierc i zycie :( on przezyl a ten drugi nie ...wet poinformowal ze alvbo uspic albo troskliwa opieka...i przezyl z trwalymi sladami i sztywna tylnia nozka ale mu to nie przeszkadzalo ...obecnie ma nastepne chomiczki ale z nimiu u weta jeszcze nie mialam koniecznosci byc... :)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #4 : 2004-02-15, 00:37 »
No moja piękna też grzecznie weszła na raczkę, a później wykonała desperacki skok w nieznane... Złapałam ją....
Zapisane

kasja

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #5 : 2004-02-15, 00:53 »
Mój myszek jest mały więc noszę go zawsze w specjalnym pudełku z tektury z dzurkami. W środku ma mega dużo ręczników papierowych aby nie zmarzł pod kurtką, owijam jego i siebie w mój wielki szalik i gnam do weta. Siedzi zawsze dość spokojnie podczas drogi, bo wie,że chcę mu pomóc. Nawet jak dostaje lek i lekarz go dotyka to stoi spokojnie. :)
Zapisane

mili

  • Gość
Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #6 : 2004-02-15, 10:02 »
Ja jak się wybieram z moim Jokerem do weta (bo narazie tylko on był u weta mojej całej chołoty, i to nie raz niestety) to pakuje go do mamusiowego koszyka, ładuję ręczników i szybciutko do samochodu i tatuś mnie wiezie żeby mi nie zmarzło maleństwo :)
Zapisane

Anulka

  • Gość
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #7 : 2005-07-11, 16:07 »
A ja nie wiem nawet jak wyglada transporterek czy mozecie mi wystawic zdjecia?Bo jesli to jest dobre tez do przenoszenia koszy to bym takie kupila.
Zapisane

zwierzaczko-manka

  • Gość
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #8 : 2005-07-23, 19:57 »
ja staram sie podrurzować tak rzeby chomiczek nie zmarzł (;
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedz #8 : 2005-07-23, 19:57 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #9 : 2005-07-23, 20:46 »
Zimowy temat w środku lata  :idea: :shock: :shock: :shock:
Zapisane
BC + koci podrostek

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #10 : 2005-07-24, 21:53 »
Ekoteczko
Temat został napisany  2004-02-14, 22:12 czyli wtedy była jeszcze zima ;)
a Anulka widocznie odkopała ten temat  2005-07-11

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #11 : 2005-07-25, 19:30 »
... a Anulka widocznie odkopała ten temat 2005-07-11

No właśnie mi o to chodziło :)
Zapisane
BC + koci podrostek

kasja

  • Gość
Odp: Chomik w temperaturze ujemnej
« Odpowiedź #12 : 2005-07-25, 20:34 »
No i ten myszek mi dawno umarł już, tak około roku temu....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 25 zapytaniami.