Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gołąbki ;)  (Przeczytany 1258 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Gołąbki ;)
« : 2004-10-10, 05:40 »
Czy moglby mi ktos podac przepis i jakies porady ;) Bo ja chce sama zrobić, a tak do konca nie wiem jak  :roll:  :)  z gory dziekuje :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #1 : 2004-10-12, 14:00 »
No wiec tak....

Musisz miec kapuste, zimna, ugotowana..
Farsz sklada sie z ryzu, miesa i przypraw.. Miesa nie jestem do konca pewna, ryz musi byc jak najbardziej klejacy, bo bedzie sie dobrze laczyl z przemielonym przez maszynke miesem.. Ale pelnego przepisu Ci nie podam.... To sa takie ciekawostki :) Ryz nie paraboliczny. Golabki sa dobre z sosem pomidorowym... I surowe (znaczy wszystko ugotowane, ale na zimno)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #2 : 2004-10-13, 09:48 »
ojj a u nas ostatnio mama wymyśliła takie a'la gołąbki - tzn mięso wymieszała z dużą ilością poszatkowanej kapusty z kaszą manną i uformowała w kształcie kotletów mielonych i w sumie to wyglądało jak kotlety, ale smak bajeczny - normalnie jak gołąbki :) pychota :) a tradycyjne chyba robi się z mięsa mielonego i ryżu wiadomo + przyprawy i na koniec zawija się w sparzone liście kapusty włoskiej :) pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gołąbki ;)
« Odpowiedz #2 : 2004-10-13, 09:48 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #3 : 2004-10-14, 19:22 »
Dzieki :) to troszku juz informacji mam :)
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #4 : 2005-01-16, 22:23 »
Cytat: Gerda
ojj a u nas ostatnio mama wymyśliła takie a'la gołąbki - tzn mięso wymieszała z dużą ilością poszatkowanej kapusty z kaszą manną i uformowała w kształcie kotletów mielonych i w sumie to wyglądało jak kotlety, ale smak bajeczny - normalnie jak gołąbki :) pychota :) Koniecznie musze tego sprobowac,napisz cos dokladniej na ten temat :o
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #5 : 2005-02-25, 11:29 »
O to proszę się pytać mojej babci  ;)
Moja babcia robi PYSZNE GOŁĄBKI !!! :wink:
A sama gołębie UWIELBIAM !!!
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #6 : 2005-02-25, 11:33 »
Ja jem w wersji sam ryż z przyprawami (curry), w kapuste i duuuzo sosu pomidorowego - super  :wink:
Zapisane

Klaudynka

  • Gość
Gołąbki ;)
« Odpowiedź #7 : 2005-02-25, 11:36 »
Cytuj

duuuzo sosu pomidorowego


Ja to samo !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 23 zapytaniami.