Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Tara-schronisko dla koni  (Przeczytany 12574 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nutencja

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #90 : 2005-01-15, 15:50 »
w przyszłości mam zamiar założyć takie schronisko gdzie konie dożywałyby w spokoju starości.. właśnie takim schroniskiem jest Tara
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #91 : 2005-01-15, 16:26 »
KITTY, to super  :wink:  Moja rodzinka tez juz namowiona i nawet namawiaja dalej innych :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #92 : 2005-01-15, 16:48 »
ja na razie mam nadzieję że będzie mnie stać do ostatnich dni utrzymywać debrosa...o zakładaniu schroniska dla masy koni nawet nie myślę w dzisiejszych czasach

Forum Zwierzaki

Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedz #92 : 2005-01-15, 16:48 »

Nutencja

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #93 : 2005-01-15, 18:43 »
trzeba myśleć pozytywnie :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #94 : 2005-01-15, 19:05 »
Tak, marzenia sobie latwo snuc ;)
Ale w sumie jakie byloby to zycie, gdybysmy nie mieli marzen...
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #95 : 2005-01-15, 19:07 »
nie no k_cian nie panikuj... przecież szklanka owsa na tydzień nie jest jakimś wygórowanym kosztem, a tyle mu chyba do szczęścia powinna starczyć :/ chyba że go rozpuściłaś :P
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #96 : 2005-01-23, 16:23 »
ja dlatego che iść na dobre studnia żeby nie martwić się o nastepny dzień mój i Gingera :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #97 : 2005-01-23, 19:48 »
a ja właśnie robię gazetkę szkolną o Tarze, Pegasus i jesczze o innych schroniskach :D Może ktoś namówi rodziców na ten 1% podatku :) o kacji w mojej szkole nawet nie marzę bo zaraz byłyby tkesty typu " po co na zwierzęta! na jakieś tam konie! na dom dziecka trzeba" Ja rozumiem, że na dom dziecka trzeba, ale na to jest zawsze zbiórka i jakoś mało wychodzi... a gdyby tak zrobić, że każdy kto zapłaci dostanie zdjęcie konia, którego byśmy ratowali? To pewnie byłoby zachęcające
Zapisane

Ritka

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #98 : 2005-01-23, 21:18 »
moi 1% oddadzą.


tylko to trzeba bardziej rozreklamować, nie tylko w końskich gazetach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedz #98 : 2005-01-23, 21:18 »

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #99 : 2005-01-23, 21:34 »
Cytuj

ja dlatego che iść na dobre studnia żeby nie martwić się o nastepny dzień mój i Gingera

Ach, naiwnosc ;)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #100 : 2005-01-24, 22:37 »
a wiecie co ja wam powiem...
Ostatnia byla w szkole jakaś akcja konkretniej Vivy i trzeba bylo zbierasz podpisy,dane osobowe i miejsce zamieszkania.Dostalam ta kartkę od jakiejś 2 klasy no i wiecie od razu w kalsie zebralam podpisy WSZYSTKICH  nawet nauczycielki,pod koniec lekcji wszedl do klasy dyżurny i oznajmił że z wziązku z porawdzoną akcją ktora nie zostala zaakceptowana przez yrektora rosi sie wszystkich o podanie nazwisk tych ktorzy ta akcje rozpowrszechniają.Babka kartkę chyba wyrzuciła a ja powiedzialam ze dostalam od 2 klas.Jak dyzurny zaczal paplać cos o dyrektorze to ja powiedzialam że mogę pujść do dyrektora i spytac sie czemu taka akcja nie zostala zaakceptowana.no ale nie poszlam .
Nastepnego dnia przyszedl chlopak tym tazem na lekcji-dyżurny i zbieral podpisy na tą akcje no to ja 'przeciez ta akcja jest zabroniona" ale on wyszedl no to ja zdziwiona wzial podpis nauczycielki i psozedl dalej.Ale obiecalam sobie ze jeszcze w tym roku zrobie taką akcje ...mam nadzieje ze przyniesie jakis skutek :)

http://www.twojstyl.pl/kobietaroku.html?nr=3
GŁOSOWAĆ!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #101 : 2005-01-25, 10:04 »
A co do tego glosowania: to kto zna odpowiedz na dodatkowe pytanie? Czy w 1991 r. po raz pierwszy wybierano Kobiete Roku? ;)
Zapisane

Żołnierka

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #102 : 2005-01-25, 14:32 »
Tak, wybrano, juz nie pamiętam kogo :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #103 : 2005-01-25, 20:10 »
OK, dzieki, niewazne kogo, tylko czy byly wybory, bo sie o to pytaja przy okazji glosowania ;) No to lece zaglosowac na Scarlet, co mi zalezy ;)
Zapisane

Ritka

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #104 : 2005-01-26, 08:04 »
ja zbieralam podpisy, ale w końcu nie wysłałam.
Moja kolezanka zebrała i wysłała. i uważam za bezczelność to co zrobili. WSZYSTKIM którzy podali adresy odesłali jakieś plakaty wyborcze i ulotki. Przecież polityka nie ma nic wspólnego z końmi i nikt nie chce czegoś takiego dostać  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedz #104 : 2005-01-26, 08:04 »

Wiedźma

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #105 : 2005-01-26, 11:06 »
Plakaty wyborcze?   :shock:  Moze plakaty swoich kampanii?
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #106 : 2005-01-26, 16:51 »
Nie no przegięcie....Ja wysłałam ale mi tylko przysłali mailem podziękowanie i informację, że będą powiadamiac o różnych zmianach...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Nutencja

  • Gość
Tara-schronisko dla koni
« Odpowiedź #107 : 2005-02-06, 09:17 »
namawiam rodziców na 1% podatku
Zapisane

Amazonka

  • Gość
Polityka
« Odpowiedź #108 : 2005-05-06, 12:25 »
Wysłany przez: Ritka 
Moja kolezanka zebrała i wysłała. i uważam za bezczelność to co zrobili. WSZYSTKIM którzy podali adresy odesłali jakieś plakaty wyborcze i ulotki. Przecież polityka nie ma nic wspólnego z końmi i nikt nie chce czegoś takiego dostać


A dziwisz się? Oni mają sporo pieniędzy na reklamę: np. banner na stronie głównej Allegro. Oni jako pierwsi zareagowali na 1% i zaczęli rozgłaszać swe prosby o wpłaty.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.