Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do dołu

Autor Wątek: SKANDAL NA PALUCHu!  (Przeczytany 38411 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #120 : 2004-11-07, 20:24 »
Pacuszka, po pierwsze - nie rzucaj oskarżeń bo sama nigdy nie słyszałaś, a nawet nie byłas w tym schronisku.. Nie mówie do psa "spierdalaj" bo nawet nie widzę sensu, aby miała jeździć ciągle do schroniska, tylko poto zeby wyżyć się na psie i powiedzieć mu "spierdalaj"
Po drugie - kim jesteśmy? Grupą wolontariuszy z 10 letnim stażem. Mamy największe doświadczenie, i nowi wolontariusze przychodzą pod "nasze skrzydła" i "naszą opiekę". Chyba, że masz 18 lat i doświadczenie w schronisku, a z tego co wiem - nie masz.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #121 : 2004-11-07, 20:30 »
no nie mam doswiadczenia. a wy z tego co wiem bardzo mnie tam nie chcecie!!! dobra spoko nie bede sie tam na sile wpychac przeciez. a tak na boku jakim sposobem masz 10 letni starz?? tak sie skalda własnie ze byłam raz w tym schronisku.
Zapisane

oolciaa

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #122 : 2004-11-07, 20:31 »
wlasnei nei wiem jak 10 lretni staz to znaczy ze od 4 roku zycia jezdzisz do schroniska ;/
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #122 : 2004-11-07, 20:31 »

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #123 : 2004-11-07, 20:34 »
Czy ja mowie, ze ja? Grupa - nie ja, ja mam staż 5 letni - jeźdźę od 9/10 roku życia..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #124 : 2004-11-07, 20:34 »
oolciaa, nasza GRUPA ma 10 letni staz, a nie Lalaith. Znow czytanie ze zrozumieniem.. :roll:

Cytuj

tak sie skalda własnie ze byłam raz w tym schronisku.

no to faktycznie juz wszystkie psy po imieniu znasz.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #125 : 2004-11-07, 20:40 »
a co to ma do tego??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #126 : 2004-11-07, 20:42 »
no to raczej Ty mi powinnas powiedziec, co to ma za znaczenie ze bylas raz w schronisku?
Zapisane

oolciaa

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #127 : 2004-11-07, 20:43 »
nmieszja z ty,m mie chce mi sie juz gadac nic .....bo ot i tak nei ma sensu nic konstruktywniejszego z teog nie wyjdzie ani nei wyniknie ...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #128 : 2004-11-07, 20:44 »
no widzisz, i wyszlo na jaw, ze jedynym Twoim sposobem na dyskusje jest wyzywanie sie..
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #128 : 2004-11-07, 20:44 »

oolciaa

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #129 : 2004-11-07, 20:49 »
gdzie ot zauwazylas ....;/
Zapisane

Cathycash

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #130 : 2004-11-07, 20:49 »
Wiecie co.. to się zaczyna robić bez sensu. O co wy się kłócicie?

V i L, cieszę się niezmiernie że próbojecie trochę ulżyć biednym psom w schronisku, one napewno to doceniają, ale to nie zmienia faktu, że na PALUCHU psy mają ŹLE, pomimo tego, że schronisko DOSTAJE wystarczającą ilość PIENIĘDZY na zapewnienie LEPSZYCH WARUNKÓW.

A wykłócanie się, jakieś zawody na wolontariuszy, kłótnie, wyzywanki, zaraz się pobijecie....
co to ma być.... dziewczyny... spokój. Próbujemy pomóc czy nie? Tylko mi zaraz nie mówicie że "my pomagamy w swoim schronisku", bo to naprawdę nic nie ma do rzeczy.

Gdańskie schronisko jest biedne, a paluch ma fundusze! tylko niewiadomo dlaczego tego nie wykorzystuje...  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #131 : 2004-11-07, 20:53 »
yh.. jak dla mnie EoT. bo juz teraz to naprawde lol jest ;)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #132 : 2004-11-07, 20:54 »
no ale co zrobic?? :( paskundnie - my jestesmy 300 kilo0metrów od warszawy i nie mamy pomyslu jjak pomóc tamtemu schronisku :( a ja chcialam pomóc chociaz temu naszemu ale widac chyba niktórym to niezabardzo pasuje. apropo - Vio to lalaith mi zazuciła ze tam nie bylam :grr:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #133 : 2004-11-07, 20:59 »
Cytuj

apropo - Vio to lalaith mi zazuciła ze tam nie bylam


to ze bylas raz duzo nie zmienia ;)

Cytuj

 a ja chcialam pomóc chociaz temu naszemu ale widac chyba niktórym to niezabardzo pasuje.



eem.. przez caly czas mowilas zupelnie co innego. ale luz..
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #134 : 2004-11-07, 21:01 »
mozesz mi napisac gdzie tak mówiłam?? bo ja jakos nbie widze  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #134 : 2004-11-07, 21:01 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #135 : 2004-11-07, 21:02 »
przyjrzyj sie uwaznie
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #136 : 2004-11-07, 21:14 »
no własnie o to chodzi ze chciałam i było ustalone ze ta pojade z ola i 2 innymi kolezankami, ale ty mi sasugerowałas ze nikt mnie tam nie potrzebuje!!! niewazne - pojedziemy tam w koncu z ola i sie zobaczy!!! skonczmy juz poprostu z ta dyskusja - proponuje rozejm!!!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #137 : 2004-11-07, 21:18 »
Cytuj

ale ty mi sasugerowałas ze nikt mnie tam nie potrzebuje!!!


napisalam, ze nie mam ochoty jezdzic z osoba, ktora bedzie wytykac na kazdym kroku, ze nie pomagamy, ze to tina tylko pomaga, i paluch jest najbiedniejszy..
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #138 : 2004-11-07, 21:22 »
nic takiego nie napisałam i tak nie mysle!!! ROZEJM CZY NIE?? :?:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #139 : 2004-11-07, 21:22 »
Vioa, jak Pacuszka chce - niech pomaga, jeśli będzie robic to dobrze, to tylko psy skorzystają. Ale jeśli ma robić łaskę, że ruszy palcem.. no cóż... obejdzie się i bez niej...

Vioa nikt nie mówi że tylko Tina pomaga i że Paluch jest najbiedniejszy.
Wręcz odwrotnie! Tina akurat NIE pomaga bo NIE MOŻE, bo ją wyrzucili bez powodu... "bo tak"...
A Paluch -> ma pieniądze, ale nie moze tego wykorzystac i w tym tkwi problem.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #140 : 2004-11-07, 21:31 »
no to raczej ona robi mi łaske ze tam mnie przyjmie  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #140 : 2004-11-07, 21:31 »

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #141 : 2004-11-07, 22:54 »
Cześć zdjęć jest na http://www.[....]ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17758&start=180
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #142 : 2004-11-08, 07:21 »
Cytuj

a nie wiem, czy chcemy w grupie wolontariuszke, ktora na kazdym kroku bedzie nam wytykac jacy mi jestesmy zli i okropni..


One chyba nie chciały przyjść tam dla was tylko dla zwierząt...

Wiecie, już główny wątem topicu komletnie zaginął... ludzie...
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #143 : 2004-11-08, 08:47 »
no to apropo tematu; te zdjecia ewidentnie moim zdaniem wskazuja na brak kompetencji tej kirowniczki  :grr: chyba jedynym  wyjsciem jest pokazanie tego w mediach ale gdzie :roll:
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #144 : 2004-11-08, 13:38 »
Po obejrzeniu zdjęć podtrzymuję, że to smutne realia polskich schronisk. W Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu. Więcej schronisk nie odwiedziłam, więc się nie wypowiadam. W tych byłam i mam porównanie. Ale oczywiście nie potępiam Tiny, że chce pomóc. Pomijając to, że Tina potępia to, że ja chce pomóc w Gdańskim.. Ale to swoją drogą..

PeeS. Pacuszko, masz jakiekolwiek porównianie z tym schroniskiem na Paluchu, że tak ostro się wypowiadasz?
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #145 : 2004-11-08, 13:48 »
no nie powiedzialabym ze ostro. chyba sa dowody i wogule, a chodzi nadal poprostu o to, ze przy tak duzych dochodach na paluchu nie powinno tak byc-wiec w tym momenci cie nie rozumiem  :?
Zapisane

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #146 : 2004-11-08, 14:14 »
Proszę mi zacytoac kiedy potępiłam to co robisz w schronisku w Gdańsku

Takie przekręcanie cudzych wypowiedzi może się źle skończyć, bo ktoś będzie chcial wyciągnąć z tego konsekwencje, ponieważ robisz to celowo, a takie czyny są niedopuszczalne

Jestes osobą pełnoletnią?
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #147 : 2004-11-08, 14:30 »
"mimo że robiłam strasznie dużo rzeczy dla zwierząt nie mam najmniejszego zamiaru w przeciwnieństwie do niektórych o tym opowiadac, bo od ludzi pochwł nie potrzebuje, ale na jawną krzywdę zwierzat, choćbym była atakowana, zawsze reagowac będę."
Jeśli źle to rozumiem, to bardzo mi przykro, ale odbieram to jako aluzje w stylu, że ja nie reaguje na to co sie z psami dzieje. 2 - odbieram to tak, jakbym zekomo koloryzowała, wyolbrzymiała, lub w ogóle zmyślała, co robie w schronisku.
Cytuj

Jestes osobą pełnoletnią?

Nie, nie jestem. A jakie to ma znaczenie?

Cytuj

Takie przekręcanie cudzych wypowiedzi może się źle skończyć, bo ktoś będzie chcial wyciągnąć z tego konsekwencje, ponieważ robisz to celowo, a takie czyny są niedopuszczalne

Odpowiem atakiem - a czy wypowiadanie się o kimś, i "obsmarowywanie go" nie będąc pewnym - tzn. nie przyłapując go na tym nie jest karalne? Czy niedopuszczalne? Jasne, że jest.. A właśnie to robicie. Nikt nigdy nie przyłapał p. dyrektor na wkładaniu pieniędzy do kieszeni.. No chyba, że o tym nie napisałaś, a faktycznie przyłapałaś - wtedy sie zamykam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedz #147 : 2004-11-08, 14:30 »

tina

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #148 : 2004-11-08, 15:39 »
No tak-mogłam się domyslić, rozmowa z dzieckiem sensu nie ma, bo dzieci są zawzyczaj uparte i nie chcą poznawać l;ub nie rzomuieją faktów, a niestety nic nie poradze na to że jestes przewrażliwiona-twój problem.
Nigdzie nie napisałam że dyr bierze pieniądze do kieszeni, to że ty tak z tej wypowiedzi wywnioskowałaś-to ponownie tylko twój problem.
a jeżeli chodzi o moją wypowiedx-to mam dowody na każde zdanie.
Co do zamykania-to byłoby wskazane, czasami tzreba pomyślec zanim coś się pwoie.
Nie mam zamiaru dłużej bawic się z tobą w dyskusje,jeżeli masz coś konstruktywnego do powiedzenia to prosze na priva, a nie zaśmiecanie tematu.
Zapisane

Lalaith

  • Gość
SKANDAL NA PALUCHu!
« Odpowiedź #149 : 2004-11-08, 15:46 »
Wiesz.. jedno tylko powiem - 18 lat nie ma nic do rzeczy.. Naprawdę, i teraz Ty wykazujesz się niedojrzałością psychiczną, tylko dlatego, że mam np. 14,16 czy 17 lat, a nie 18..
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 27 zapytaniami.