Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>  (Przeczytany 2063 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #30 : 2004-11-03, 14:16 »
Kira, nie powinni Ci zwrócić pieniędzy?? Jeden chomiczek kosztuje ok. 8zł (u mnie) a to razy 3... niezła sumka nawet

Mam nadizeje że już Ci smutno nie jest :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Moniaa

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #31 : 2004-11-03, 17:16 »
Kira, trzymaj sie !!!
Zapisane

Kira

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #32 : 2004-11-04, 09:51 »
wiesz tak za chomiczki kosztowały ale tylko dwa  bo jedna krótra odeszla do była syryjka juz doro :( sła
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedz #32 : 2004-11-04, 09:51 »

Olenka~~~~

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #33 : 2004-11-05, 20:08 »
wiesz musisz go brac częściej naręce...to się go oswoi i niebędzie taki smutny...  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #34 : 2004-11-05, 21:57 »
Cytat: Olenka~~~~
wiesz musisz go brac częściej naręce...to się go oswoi i niebędzie taki smutny...  :(
Do kogo to...?? :roll:

Cóz teraz mam mała kluske syryjska która ma moze z miesiac :)  ale chomiki były zabawka doskonała rozmnozyli dziecko uszkodzilo chomikowi nózke  jeszcze gdy miał dwa tygodni :shock: i teraz ma drugi raz ta nuzke uszkodzaona ... iw etka stwierdziła ze chyba łabac treba bedze ale tego boje sie niech sie narazie oswoi i wtedy  obaczymy jakos te "łamanie"  i nastawinie mnie przetraza
Zapisane

niezapominajka

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #35 : 2004-11-08, 17:28 »
przykro mi że chomiczek umarł  :cry:


 trzeba zwracać uwagę na czystość sklepu i odpowiednie warunki zapewnione zwierzakom , bo to jest typowy wyznacznik tego czy kupimy zdrowego zwierzaka .
ja  kiedyś kupiłam w zoologu króliczka (takiego cudnego szaraka) i niestety okazało się że po 2 dniach dostał paraliżu , , poszła tam i zamieniłam go na innego ale niestety to był wielki bląd okazało się że z drugim było to samo i wtedy dowiedziałam się że króliczki były trzymane w złych warunkach ( wilgoć ) i dlatego króliczki umarły od tego  czasu mineło 8 lat ale nadal jest mi przykro .  :cry:  :cry:  :(
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #36 : 2004-11-08, 17:32 »
heh, zamieniłaś go na innego? ja bym starała się jakoś mu pomóc, bo wiadomo co go czeka w sklepie...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #37 : 2004-11-08, 17:50 »
Cytuj

heh, zamieniłaś go na innego? ja bym starała się jakoś mu pomóc, bo wiadomo co go czeka w sklepie...

no wlasnie :shock: ja Bruna tez prawdopodobnie kupilam juz chorego, ale NIGDY W ZYCIU nie zamienilabym go !! Za bardzo go kochałam.. i nadal kocham:( [`]
Zapisane

Kira

  • Gość
Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedź #38 : 2004-11-08, 18:19 »
no wiesz tylko ze piersza parka jest zdrowa i nie ma zadnych chorób ... :roll:  a sklep sie POPRAWIŁwzgledem tego co było dawniej  :)
Swoja droga ja królika tez bym ratowała a nie wymienila.. ale nie wiem czym sie tu chwali c liczyłam na to ze odratuje chociaz  drugiego a nie aby wymienic i  miec kase az taka materalistką nie jesem... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dwa chomcie odeszły i Trzeci juz nie walczy...<'>
« Odpowiedz #38 : 2004-11-08, 18:19 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 25 zapytaniami.