Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0  (Przeczytany 2748 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

basieq

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« : 2004-10-31, 23:23 »
to jest nietypowy temat... no więc, podoba mi sie jeden taki chłopak, nie oto chodzi co mam zrobić by cośtam cośtam ;P tylko że mi się zdaje że ja jestem troche nie dziewczęca, tzn. nie umiem rozmawiać z chłopakami. Weźcie mi dajcie pare porad na to jak się zachowywac, tzn. nie jak sie zachowywać, tylko jakie zachowanie jest uwazane powszechnie za dziewczęce, a jakie nie.
Pozdrawiam, Basieq
Zapisane

absencja

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #1 : 2004-11-01, 09:26 »
wiesz, ja myślę, ze jeśli chcesz związać się z tym chłopakiem na dłużej, to trudno będzie ci cały czas zachowywac się dla ciebie nienaturalnie...mozesz mus ię spodobać taka, jaka jesteś, na dłuższą metę trudno będzie udawać kogoś innego....
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #2 : 2004-11-01, 09:28 »
tez tak sadze- badz soba ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedz #2 : 2004-11-01, 09:28 »

Nanami

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #3 : 2004-11-01, 13:15 »
Zgadzam sie - bądz sobą, nie ma co udawac, bo potem sie tego załuje  ;)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #4 : 2004-11-01, 13:31 »
Nie dziwiłabym się jakby to chłopak pisał, że zachowuje się zbyt dziewczęco... Ale dziewczyna??? Przecież tym się właśnie różnimy od chłopaków i tak powinno być.. Ja mam większy problem!! Mój kolega właśnie zachwouje się jak baba.. ostatnio jak chciałam mu dać chipsa to on powiedział : Nie, ja się odchudzam .... A przecież to taki leszcz, chudsego nie widziałam... I tu nie chodziło o to że żartował... Albo raz ( to był dopiero ubaw:hahaha: ) Moja koleżanka zapytała się go, którego ma chłopaka wybrać. :P A on na to : Gdyby pan X miał dłuższe włosy, nie zastanawiałbym się .. :P No ludzie.... :P
Więc zachowuj się tak jak cię Bóg stworzył, czyli po swojemu..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

ina

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #5 : 2004-11-01, 16:33 »
wiesz... ale ja nie rozumiem? nie potrafisz z nim gadac czyc o?
Zapisane

Amarae

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #6 : 2004-11-01, 16:37 »
Badź sobą -możesz znim ewentualnie porozmawiać o sporcie, albo o tym, co lubi :]

No i się nie krępuj, badź śmiała :P
Zapisane

Kira

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #7 : 2004-11-01, 17:02 »
badz soba moj chopak uważa ze nie dzewczece jest  chodzenie w spodniach ;) a ja to olewam i tolerumnie taką jak a jesem  :)
nie ma sensu udawac bo potem tylko problemy z tego wyjdą :P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #8 : 2004-11-01, 17:06 »
Kira to twoj chlopak chodzi w spodnicy :lol: żartuje :P

ja tez uwazam ze przedewszystkim trzeba byc soba bo nie mozna cale zycie udawc ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedz #8 : 2004-11-01, 17:06 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #9 : 2004-11-01, 21:30 »
Cytuj

badz soba moj chopak uważa ze nie dzewczece jest chodzenie w spodniach  


eniqa, czytaj ze zrozumieniem
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #10 : 2004-11-01, 21:45 »
aaa.. przepraszam  :lol:  wiesz ja dzisiaj taka troche roztargniona jestem.. wlasciwie to od kilku dni.. przez pewnego chlopaka :lol: :P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #11 : 2004-11-01, 21:56 »
Badz soba po prostu. Jak juz dziewczyny pisaly, jesli chlopak polubi pozory, ktore stworzysz, to potem sie rozczaruje. Poza tym proba udawania innej, niz jestes moze wypasc fatalnie i sztucznie. A tak w ogole, skad wiesz, jakie on dziewczyny lubi? I co wlasciwie uwazasz za zachowanie dziewczece, a co za niedziewczece?
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #12 : 2004-11-02, 14:40 »
no właśnei najważniejsze jest być sobą  ;)
Cytuj
I co wlasciwie uwazasz za zachowanie dziewczece, a co za niedziewczece?

właśnie?  :?:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Zorba

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #13 : 2004-11-02, 22:27 »
Cytuj

I co wlasciwie uwazasz za zachowanie dziewczece, a co za niedziewczece?

właśnie?

Troche Wam to wyjaśnie...mialam keidys taki podobny problem.Nie ktore dzirewczyny poprostu wyrażaja sie nie po dziewczęcemu(przekl;eństwa,slownictwo typowe dla chlopakow,poruszają sie jak ostatnie jakis niedoroby itde) nie psize tutaj o NIKIM Z WAS!!ale na tym to polega.Ideal dziewczyny dla kniektorych to -dalikatna,skromna,madra,ładna,musi miec w sobie gracje..no..
Basieq ja ic radze być naprawdę sobą:) Mialam identyczny problem jak ty ale uwierz mi ze wszystkei przekrety potem wychodzą na wieszch takze bądź soba jezeli Ciebie ten chlop nie zaakceptuje to przykro niech spada bo Ty sie dla niego zmieniac nie bedziesz(zmienila msie keidys dla chlopaka przez to moja przyjaźń z kolezankami wisiala na wlosku) takze bądź sobą :)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #14 : 2004-11-02, 22:53 »
swoją drogą - ci chłopcy ostatnio to jakby zdziewiczeli strasznie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedz #14 : 2004-11-02, 22:53 »

lawenda

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #15 : 2004-11-03, 06:52 »
Kesi i to bardzo zdziecinnieli.

A ty bądz sąbą , tylko jezeli jesteś taka chlopięca (no załuzmy za duzo przelkinasz) to zastopuj z przeklinaniem:P
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #16 : 2004-11-03, 13:33 »
Z przeklinaniem powinny przystopowac obie plcie ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #17 : 2004-11-03, 17:53 »
Nie wiesz, czy Cie cos smieszy, czy nie? ;)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #18 : 2004-11-06, 14:06 »
BQ.. Jesli moge ejszcze cos wtracic. Mam kolezanke ktora zyje sportem ubiera sie na sportowo, zaczela wrzeszczec keidy chcialam jej pomalowac usta blyszczykiem na dyskoteke, nienawidzi tanczyc i gardzi wszystim co dziewczece. ja osobiscie uwazam ze to troche hm nienaturalne. Sproboj si np ubrac w jakas jasna bluzke lub cos takiego. Ale pod zadnym pozorem nie zmieniaj siebie... w sumie to niektorym sie podobaja takie babki ale raczej wola takie "male slodkie i niewinne"
ja tez taka nie jestem  ;)  i pewnie dlatego jeszcze nikt mi nie powiedzial ze jestem ladna  :P
Zapisane

mili

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #19 : 2004-11-07, 19:42 »
Cytuj

Mam kolezanke ktora zyje sportem ubiera sie na sportowo, zaczela wrzeszczec keidy chcialam jej pomalowac usta blyszczykiem na dyskoteke, nienawidzi tanczyc i gardzi wszystim co dziewczece. ja osobiscie uwazam ze to troche hm nienaturalne.


Jeśli dziewczyna lubi taki styl i dobrze się z tym czuje to super i nikt nie powinien jej zmieniać. A to że może się przez to nie spodobać jakiemuś chłopakowi który uważa odsłonięty tyłek za atut dziewczyny to sorry, ale to chyba nie jest problem. Ja np. ile razy słyszę że jestem "niekobieca" :P Nie zamierzam się tym przejmować i na pewno nie ubiorę się w różową spódniczkę bo takie się podobają chłopcom :P Phi  :roll: Gdyby mojemu chłopakowi zaczełoby przeszkadzać, że wyglądam tak a nie inaczej to sorry, ale nie musisz ze mną obcować. Tyle.
Zapisane

lawenda

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #20 : 2004-11-07, 20:06 »
a najbardziej to wkurza mnie jak dziewczyny zmieniają sie dla chłopców brrrrrrrrrrrrrr!! Troche szacunku dla siebie!!! no chyba ze to jest dobra zmiana jakaś
Zapisane

Forum Zwierzaki

zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedz #20 : 2004-11-07, 20:06 »

myszka

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #21 : 2004-11-07, 20:16 »
Nie widzę sensu zamykania tematu, rozwija się ciekawa dyskusja. :)
Zapisane

pola

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #22 : 2004-11-08, 21:11 »
hmm...
nie mam zamiaru chodzić w spódnicach (mini wywołuje u mnie...eee... nie skoncze), maluję się... rzadko, naprawde rzadko. nie zakładam butów na wysokim obcasie. nie mam rózowych spineczek. nie noszę obcisłych bluzek (chyba że mi się podobają...).
w pokoju nie mam nic dziewczęcego (nie licząc zabawek- ale brat bytuje ze mna :lol:).
nie mam chłopaka. dobrze mi z tym.
mam masę świetnych kumpli. kumple są dla mnie najważniejsi :)
bez kumpli byłabym nikim :)
nie mam dużo koleżanek- nie zależy mi na nich. potrafią nawijać tylko o nowych ciuchach w orseju i o "pump it up" :|
raczej nie będziemy miała wspólnych tematów do rozmów... (chociaż nie powiem że wogole nie mam kumpel xD mam kumpele, które bardzo koffam :) )
 :wink: i nie zamierzam się zmieniać tylko po to żeby ktoś sie we mnie zakochał ;P
mam to w... nosie  :wink:
Zapisane

lawenda

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #23 : 2004-11-10, 21:56 »
i dobrze pola:)   ja tam lubie jeansy i bluzy se nosic albo jakieś sfeterki spodnic to w sumie prawie wogole nie nosze a buty na wyższym obcasiku na jakis balik albo cos ważnego;/
Ja to raczej wole na sportowo, i nigdy nie zmienilabym sie dla zadnego chłopaka, a kontakty mam spoko i z dziewczynkami i chłopcami, mam wielu przyjacil z czego sie ciesze:)
Zapisane

golden

  • Gość
zachowanie przy rozmowie i tym podobne o_0
« Odpowiedź #24 : 2004-11-10, 22:08 »
a teraz wypowie sie plec przeciwna, jesli moze :hehe:

naturalnosc, spontanicznosc, otwartosc - ale nie przesadna, wlasny styl, indywidualnosc - te cechy cenie ja ;) znam pare dziewczyn, ktore zmienialy sie z "barbie" np w metalki, bo jakis chlopak, ktory im sie podobal, byl metalem... zenada :P nie o to chodzi...
mam dziewczyne i nie spodobala sie dlatego ze "fajna laska". Niby patrzac na chlopaka w moim wieku, trudno jest w to uwierzyc, ale to prawda :lol: znamy sie cale zycie i ten caly czas ta osoba sie nie zmieniala - taka mala indywidualnosc ;) i przez ten niecaly rok, tez sie nie zmienila specjalnie dla mnie ;) naturalnosc.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 26 zapytaniami.