Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Świnek + króliczka = młode?  (Przeczytany 3894 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niezapominajka

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #30 : 2004-11-08, 17:51 »
Cytat: arke
Tak nie gryzły się tylko naskakiwał ale to tez żadko cos mu czasem odbijało :roll:


zgadza się jeden z samców zawsze w ten sposób pokazuje swoją przewagę (niestety wygląda to jakby chciał baraszkować z samicą  :oops: )   i właściwie nie ma problemu jeżeli tylko  jeden chce dominować problem powstaje wtedy  jeżeli trafią się dwa  samce z silnym charakterkiem  wtedy jest wojna  

pozdrawiam
Zapisane

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #31 : 2004-11-08, 18:26 »
to jesli jeden samiec jest starszy to raczej dominuje a młodszy nie chce byc z dominowany
PS. pamietam jak to wygladało w przypadku  moisz koszatniczek :lol:  :wink:  mojemu tacie z 30razy mówiłam ze to 4 to samiczki a on nie wierzył... ;)
Zapisane

arke

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #32 : 2004-11-08, 19:34 »
Nioooo a wy lubicie kosztniczki ,bo mi jakos nie przypadły do gustu :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedz #32 : 2004-11-08, 19:34 »

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #33 : 2004-11-09, 18:53 »
lubiła bym gdy by nie teroryzowały moich chomów  dlatego poznajdywałam im domki  :wink:
Zapisane

marta1

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #34 : 2004-11-09, 21:28 »
a ja lubie kosze
Zapisane

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #35 : 2004-11-09, 21:34 »
a masz ?? czy miałas ??a moze  nigdy nie miałas.. .powiem szczerze nie widzenic fajnego w tym ze koszka    naskakuje na klatke chomków i krzyczy ze budzi aż... :roll:  i a takuje kroliczke  w klatce.. były zbyt agresywne
Zapisane

arke

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #36 : 2004-11-09, 22:21 »
A ja dzisja jak byłem w sklepie w tym minimalu(dla  nie wtajemniczonyc-jawiększy zoologiczny w Radomiu)była kosztaniczka to jej ja nie wiem jak ona sie przekręciła tak na oko miała ona z ogonem 15 cm a klatke miała 25 cm :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #37 : 2004-11-09, 23:02 »
:grr: to nie kalatka to chomiczy transporter :grr:
Zapisane

arke

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #38 : 2004-11-10, 00:01 »
a może to klatka dla myszki 1? :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedz #38 : 2004-11-10, 00:01 »

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #39 : 2004-11-11, 11:01 »
moze i ale  jaktak mozna   przeciez koszatnickza nawet sie nie obróci ..w tej klitce :grr:
Zapisane

marta1

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #40 : 2004-11-11, 11:08 »
Cytuj

a masz ?? czy miałas ??a moze nigdy nie miałas.. .powiem szczerze nie widzenic fajnego w tym ze koszka naskakuje na klatke chomków i krzyczy ze budzi aż...  i a takuje kroliczke w klatce.. były zbyt agresywne

nigdy nie miałam. Często jednaik je w sklepie obserwowałam i mi bardzo przypadły do gustu
Zapisane

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #41 : 2004-11-11, 11:37 »
:roll: z wygladu tak ale   one lubia byc jedynym zwierzakiem w domu i nie miec konkurencji wiec nie mów ze sa łagodne i super fajne bo załoze sie ze nie wiesz jak niszcza  i ajk sa  chałasliwe :? i jak mocno gryzą jakja zajmowałam sie  chomikami :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #42 : 2004-11-12, 17:52 »
Co wy wypisujecie?? Królik i świnka morska? Młode? Zwierzeta moga się krzyżować tylko w obrębie jednego gatunku, a to przecież dwa !! I to w dodatku z innej grupy: gryzonie i zajęczaki !! To tak jakbyscie chcieli mieć kotopsa!!
NGL jakbys to mogła udowodnić to doktorat z biologii murowany, a może i nagroda Nobla.
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Świnek + króliczka = młode?
« Odpowiedź #43 : 2004-11-12, 23:40 »
:roll: wiesz byl taki post tutaj gdzies ze urodził ysie w oliwskom zoo królikoswinki.. nikt tego nie potwierdziła le to na stronije było pisane ale czy maluch przerzyły tego nie wiem :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 24 zapytaniami.