Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do dołu

Autor Wątek: >>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<  (Przeczytany 26053 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marcin91

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #300 : 2005-01-16, 18:05 »
No właśnie chce wam to uświadomić że myszoskoczki po 2 latach są bezpłodne... ;)

Moje mają po ok. 2,5 lat  :)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #301 : 2005-01-16, 18:32 »
Niekoniecznie. Marcin, na przykładzie  jednej pary nie możesz stwierdzać że wszystkie myszoskoczki tak mają  :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #302 : 2005-01-27, 15:50 »
Ej, co jest, piszcie coś o swoich myszoskoczkach, spadliśmy na drugą stronę!
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #302 : 2005-01-27, 15:50 »

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #303 : 2005-01-27, 19:53 »
tak wcale nie musza byc bezpłodne :)   to zalezy od cechy  osobniczej :roll:  a nie od wieku
teraz bede szukac domku  dla 4 malutkich skoczków  ;)  mojemu  koledze z klasy sie rozmnozyły :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #304 : 2005-01-28, 12:10 »
Kira, małe skoczęta Twojego kolegi to dzieło "przypadku" tzn. niewiedzy i trzymania pary razem, czy planowany miot...?

Moje dzikusy rosną jak na drożdżach, i jest coraz więcej ciałka do miziania  :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #305 : 2005-01-28, 14:16 »
Rozrodczość ZALEŻY od wieku. Myszoskoczek czy każde inne zwierzę, po osiągnięciu odpowiedniego dla danego gatunku wieku - jest bezpłodny. Zostawia to silniejszym i młodszym kolegom ;)

Oczywiście jeden straci płodność trochę wcześniej, drugi trochę później - nie ma dokładnej reguły.
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #306 : 2005-01-30, 19:24 »
Cytat: Karooola
Kira, małe skoczęta Twojego kolegi to dzieło "przypadku" tzn. niewiedzy i trzymania pary razem, czy planowany miot...?

Moje dzikusy rosną jak na drożdżach, i jest coraz więcej ciałka do miziania  :wink:

Kupił  parke  na konec wakacji.....
Trzyma je w klatce Minnie  całarodzine  :roll: narazie u mnie sa 2 młode  1 samczyk i 1 samiczka i jeszcze zostali rodzice i 2 młodych :roll: ale samiec juz sie dobierał do samiczki i mlode chyba znowu beda za  chwile :roll:  próbowałam go nakłonic by mi samczyka oddał ulb samiczke ale chce jeszcze mu troche pozwolić :grr:
klatka minnie   nie nadaje sie dla skoczków... a on na to ze ma mało miejsca :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #307 : 2005-01-31, 12:01 »
Ten Twój kolega za przeproszeniem jest jakiś zjeb...y, i bardzo dobrze że je bierzesz do siebie ale moim zdaniem powinny one szybko znaleść dom albo chociaż trafić do dobrego zoologika bo nie sądze abyś sobie z nimi poradziła przy takiej liości gryzoni. Nie chodzi mi o to że masz ich setke ale myszoskoczki to czułe zwierzęta które naprawde potrzebują uczucia człowieka a 2 godziny poświęcenia dla myszoskoczków to dla niektórych dużo tym bardziej że masz jeszcze inne gryzonie. :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #308 : 2005-02-01, 10:41 »
nie mów ze on jest Zjeb..... bo sam rozmarzasz i  prosisz mnie czy myszy  jak urosna nie qwezme
pozatym on kupil i nie sadził ze mlode pojawia sie tak szybko..... :roll:  a ty wiesz ze myszki  szybko  sie namnarzaja :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #308 : 2005-02-01, 10:41 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #309 : 2005-02-06, 13:31 »
Co tam u Waszych skocząt? Bo znów nasz temat schodzi  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #310 : 2005-02-06, 18:58 »
ja mam teraz dwa skockzi mlodziaki   jeden jest rudawy z biłymi  majtkami drugi jest  ciemny  brąz z  czarnymi  gatkami :lol:  sa słodziutkie i juz w tydzien dobieraja sie do obgryzania dna :)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #311 : 2005-02-06, 19:59 »
hehe :D:D i co zostawiasz sobie je ?????
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #312 : 2005-02-06, 20:37 »
zobaczymy :)  domku szukac bede ale czy sie znajdize to sie zobaczy :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #313 : 2005-02-06, 20:40 »
A jak nie znajdziesz to 4 myszoskoczki cuebie zostaną:>??
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #314 : 2005-02-06, 20:46 »
narazie sa dwa i zobaczymy czy wogóle przygarne 2 pozostłe najbardziej zalezało by mi odebrac mu samiczke ale raczej to sie nie uda iz araz beda nastepne mode a jak tam ile beze  samicek ciezarnych mysich???? :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #314 : 2005-02-06, 20:46 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #315 : 2005-02-18, 12:24 »
No i znowu spadliśmy!  :P
Lexi i Lunka mają się dobrze. Lexi, wcześniej dwa razy mniejsza od Lunki, teraz jest właściwie takiej samej wielkości. Ogólnie nic ciekawego się nie dzieje... A nie! Zauważyłam że Luna uwielbia siedzieć mi w kapturze i obserwować okolice  :lol:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #316 : 2005-02-18, 15:02 »
A myszoskoczek moze usnąć ci na kolanach i karoolo czy Twoje myszoskoczki reagują na imiona ??
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #317 : 2005-02-18, 15:05 »
mojemyszoskoczki uwielbiaja  :lol:   zjadackolowrotki i drabinki i dmki drewniane pozatym  lubia  ;)  biegac  wspinac sie i skaksaac i zjadac wafelki ;)
a cóz urosły troche a tak  to cien=mniejszy załczał mnie podgryzac a jasniejszy jest towarzyski wchodzi na rekęi uwielbiaja jedzenie dla swinek morskich oraz oraz  ogryzki z jabuszek
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #318 : 2005-02-18, 15:14 »
A to jest samiec i samica :>?
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #319 : 2005-02-18, 15:27 »
nie to miała bys soiostra i brat ale sa dwa samce
Zapisane

Nakasha

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #320 : 2005-02-18, 16:36 »
Oj dziwne... moje 2 myszoskoczki nigdy niczego nie przegryzły, tylko zjadły osłonkę silikonową z poidełka :P są bardzo grzeczne i milusie, chętne do zabawy i pieszczot ;) niestety nie lubią innych zwierząt - są wobec nich albo agresywne, albo obojętne... kiedyś nawet pogryzły mi szczura jak je razem na chwilę wypuściłam :P akwarium 40 litrowe z nakładką drucianą (jako dach) kosztuje ok. 50 zł, niestety nie każdeg na to stać... ale można zamówić u szklarza specjalny płytki "dół" do klatki ze szkła (np. taki sam jak dotychczasowe, ale szklany), na wymiar. To kosztuje ok. 30 ;). A raczej tyle kosztuje u mnie :P :P :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #320 : 2005-02-18, 16:36 »

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #321 : 2005-02-18, 17:32 »
a pouidełko masz  ferplata z  silikonowa osłonka???? :lol:  mi chomiki i poidła przegryzaja :P a myszoskocxzki gryza bardzo :lol: a a jakiego masz choma????
Zapisane

Nakasha

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #322 : 2005-02-19, 19:28 »
Chomiczka mam takiego szarego (odcień szarości zmienia się :P od jasnego do niemal czarnego :) ), ma długie bardzo futrzaste futerko, uroczy pyszczek i ok. 13 cm długości :) rasy nie jestem pewna ;) to samczyk Sokrates ;) nie wiem jakiej firmy jest poidełko dla myszoskoczków, kupiłam je daaaawno temu, ale "rurka" jest metalowa, tylko nie wiem po co była cała w osłonce - w każdym razie już osłonki nie ma :P dobrze, że skoczki nie zjadły domku ani miseczek :> a chomik odgranicza się do gryzienia krat, poza tym jest naprawdę bardzo grzeczny i milusi ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #323 : 2005-02-19, 21:33 »
chomczek...a masz zdjecie chomikczka :lol:  silikonowe oslonki ma chyba tylko ferplastz firm :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #324 : 2005-02-24, 19:28 »
Cytat: M0j0_J0j00
A myszoskoczek moze usnąć ci na kolanach i karoolo czy Twoje myszoskoczki reagują na imiona ??


Nie, myszoskoczki są nazbyt ruchliwe żeby mi usnąć na kolanach ;) Tylko Kobi (kosz) to robi. Luna czasem stanie mi na ramieniu czy w kapturze i poobserwuje "okolice", a tak to obydwie panienki próbują uciec z wybiegu  :wink: (ich nie puszczam po całym pokoju, bo są mniejsze od Kobiego, no i skaczą po klaserach :P)
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #325 : 2005-02-26, 16:52 »
moje dwa szkraby nie usna bede uciekac i  :lol: sie bawic ale  usiedziec nie ;) to nie dla nich
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #326 : 2005-02-26, 20:22 »
Bo je wogóle nie oswoiłaś z tego co wiem...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #327 : 2005-02-26, 21:00 »
trochę trudno przy takiej ilości....  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #327 : 2005-02-26, 21:00 »

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #328 : 2005-02-26, 22:23 »
tak jak ty chinskich nie radziles sobie i musaiłes mi oddac sam wzioles odemnie pande bo był oswojony a kurat mlode sa oswjone ale  ty sama  Caty powinnas to wiedzec ze one lubia sobie pobiegac chyba ze juz ich nie wypuszczasz :roll: ty masz ich dopiero duzo :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #329 : 2005-02-26, 22:28 »
Dużo haha ona nie ma 150 gryzoni i nei trzyma ich n papierze toaletowym  :roll:

Radziłem sobei z chinczyakmi bo nawet dałem ci je u mnei w domu na ręce i jak pamiętam jeden chińczyk miał do mnie wrócić ale ty sie wymigałaś i wyszło że wziołem DŻUNGARA.
I jak pamietam mówiłaś mi zę chińskie nie są stadne i ze Twoje samiczki sa juz podzielone na gruby bo sie gryzą. ;/
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.