Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do dołu

Autor Wątek: >>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<  (Przeczytany 25932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #330 : 2005-02-27, 00:20 »
samiczki sa odzileone od samców i samiczki sie  nie gryza a nowa wersja zdarzen ;)  cós sa osoby ktore nigdy nie ujawnia prawdy :roll: ale cóz to juz twój prywatny problem
mogłes wziasc swoja le wziełes dzungara bo byl do odania i byloswojony koniec kropka  ;)
 powilam ze nie sa stadne ale sie pomylilami  po zmiane sciułek wymyciu klatek  keaskiem cytrynowym samiczki sie zakceptywały  zmian otoczenia zmienia zwierzeta :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #331 : 2005-02-27, 11:41 »
Jasne, teraz to nie kłam z samiczkami  :roll:

A nie mogłem wziaśc wtedy chiońskiego czy chińskich bo nigdy jak zwykle czasu nie miałaśbo ci bez przerwy telewizory kradną.

Jak tam myszoskoczki ??
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #332 : 2005-02-27, 12:55 »
tak ja-sne  :roll:
nie kumam po co tu piszes szkoczków nie masz i pomarz ze odemnie dostaniej moje ;) juz mam chetnego na te dwa szkraby ;)
myszoskoczkidostałydzis masterke dwójke a ja od Piotrka  ;)  transporter dla swinka  ;)  i krolka na szczepienie  ;) skoczkom bardzej smajkuje jedzenie swinkowe niz myszowatych ????dlaczego  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #332 : 2005-02-27, 12:55 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #333 : 2005-03-02, 17:46 »
No, teraz już jest cisza  :lol:
To co tam u gryzących?
Moje potworki ostatnio zajadają banany jak głupie  ;)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #334 : 2005-03-02, 17:58 »
moim bananki nie smakują ;)

a myszaste bardzo dobrze ;)

p.s zapraszamy na nasze forum skoczkowe, adres w moim i Karooli podpisie :D
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #335 : 2005-03-07, 20:31 »
moje  skoczki wyciemnialy samczyki  sa to 100%owe i jeen jest ubarwienia dzikiego  drugi  rudego  majtki  jasne i ciemne im poznikały :lol:
 no i zjadły prawie caly domek drewniany :lol:
Zapisane

Danio

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #336 : 2005-03-08, 18:01 »
Cześć czy skoczki można na smyczy po działce puszczać:P:D
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #337 : 2005-03-08, 18:09 »
nie
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #338 : 2005-03-08, 19:08 »
Cytat: Danio
Cześć czy skoczki można na smyczy po działce puszczać:P:D
NIGDY W ZYCIU  :roll:  czyba ci sie wiekosci pomyliły wogole zaden gryzon na smyczy dobrze sie nie czuje :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #338 : 2005-03-08, 19:08 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #339 : 2005-03-09, 18:57 »
Cytat: Danio
Cześć czy skoczki można na smyczy po działce puszczać:P:D


Możesz wymyślać bardziej logiczne i normalne pytania? Wybacz, ale to tak, jakbyś się spytał czy ludzie mogą pić benzynę  :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #340 : 2005-03-10, 14:20 »
Cytuj

Dziś rano lub w noc dnia 10 marca 2005 r. zmarł mi myszoskoczek. Samiczka miala okolo 2.5 lat we wtorek okocila sie i byla normalna radosna chcaca sie bawic i płatać figle.Wczoraj (9 marca) przed pojsciem do szkoly zauważylem ze myszoskoczek pilnuje młode ( karmi je) ale jest slaby i mało ruchliwy. Gdy przyszedłem ze szkoly samiczka opuścila młode i przeniosła sie w kąt klatki, wiec poszedłem odrazu do wetwrynarza. Weterynarz stwierdzil że myszoskoczek wyzdrowieje. Samiczka dostala 2 zastrzyki i dziś miałem pujść znów z nią na zastrzyk. Lecz biedny myszorek nie doczekal zastrzyku... Dziś rano myszoskoczek juz nie żył


Post Marcina91 z cmentarza dla zwierząt....

szkoda zwierzaka, ale ile my razy nie mówiliśmy że ta samiczka nie może już rodzic? że to ją zabije? miała tylko 2,5 roku! czy tak trudno zrozumieć, że zbyt częste porody, czy zbyt duża ich liczba doprowadzają samiczkę do śmierci   :grr:

dla samiczki 3-4 mioty i WYSTARCZY!!!
Zapisane

Marcin91

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #341 : 2005-03-10, 14:33 »
No a co ty myślisz że mi nie szkoda??!!!!! A właśnie jak ty sie umieszcze zdięcia???  :cry:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #342 : 2005-03-10, 14:36 »
Zdjęcia ci teraz w głowie ??? Trzeba było pomysleć wcześniej i posłuchać a przynajmniej zwrócic uwagi na rady innych. Przykro mi że nie ma juz samiczki. :(
A co z młodymi ??
Zapisane
BC + koci podrostek

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #343 : 2005-03-10, 14:40 »
Szkoda? tobie jest szkoda? Ja bym miała takie WYRZUTY SUMIENIA, ze chyba bym nie mogła normalnie funkcjonować...

KAŻDY POPEŁNIA BŁĘDY. Ale TYLE RAZY mówiliśmy Ci jak to sie może skończyć!!!!  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #344 : 2005-03-10, 15:35 »
Cytat: Ekoteczka
A co z młodymi ??


Pewnie nie żyją  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #344 : 2005-03-10, 15:35 »

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #345 : 2005-03-10, 18:31 »
cóz przypuszczaliśmy taki koniec  :( ale cóz   niektórzy musza  to  na własnej skórze doznac aby uwierzyć :(
Zapisane

Marcin91

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #346 : 2005-03-11, 07:24 »
Młode hmmm... samiczka nie kazmiła ich były wyziębione i głodne miały 1 dzień więc je utopiłem żeby się nie męczyły. Bez samiczki nigdy juz nie bedzie tak samo... A właśnie chce sie spytac co z samcem mam teraz zrobić mam trzymać go samego??? On sie zakopał w ściółce i śpi caly czas odkąd zobaczył nieżywą samiczkę, a gdy wczoraj go wypuściłem żeby pobiegał to był taki strachliwy i osowiały. Wy sie dziwicie czego pytam o zdięcia. Trzeba jakoś żyć i nie chce myśłeć o nieżywej samiczcze, bo za sprawia mi to smutek i rozpacz. :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #347 : 2005-03-11, 09:31 »
Cytat: Marcin91
Młode hmmm... samiczka nie kazmiła ich były wyziębione i głodne miały 1 dzień więc je utopiłem żeby się nie męczyły.


Ty sadysto  :grr: A nie przyszło ci do głowy żeby spróbowac je samemu odkarmić? Niedawno dziewczyna walczyła kilka dni o zycie malutkich szczurków, a ty tak poprostu utopiłeś je?? Jak można własnymi rekami? Własne zwierzaki ??? Tego nawet nie potrafie skomentować. Głupota niestety nie zna granic  :sciana:
Nie pytaj sie tutaj o nic więcej bo ci nikt nie odpowie
Zapisane
BC + koci podrostek

Marcin91

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #348 : 2005-03-11, 12:38 »
Słuchaj nie jestem sadystą, młode ledwo żyły nawet nie miały siły piszczeć a pozatym nie wiem czy wiesz że ja chodze do szkoły i nie miałbym czasu karmić młodych co 2-3 godziny! A i właśnie
Cytuj

Nie pytaj sie tutaj o nic więcej bo ci nikt nie odpowie
ty to nie jesteś wszystkimi więc nie pisz tak.
A JAK CI COŚ NIE PASUJE TO SAMA TU NIE PISZ !!!
A Z RESZTĄ  NAPISALEM TU CO SIĘ STAŁO BO W KOŃCU FORUM OD TEGO JEST A NIE TERAZ UWZIĘŁAŚ SIĘ NA MNIE I BEDZIESZ SIE CZEPIAĆ PRZEZ KILKA STRON :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #349 : 2005-03-11, 13:31 »
To że młode doprowadziłeś do takiego stanu to nie jest znęcanie się?? Mogłeś je karmić, albo komus oddac na odchowanie, albo uspić je bezboleśnie u weta, a nie topić.
I nie czepnełam sie ciebie bo na takie osoby szkoda czasu echhh. I to by było na tyle.  :?
Zapisane
BC + koci podrostek

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #350 : 2005-03-11, 14:56 »
to się nazywa humanitarnie.... poprostu utopić. PIĘKNIE.

MARCIN JESTEŚ BEZNADZIEJNY
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #350 : 2005-03-11, 14:56 »

Marcin91

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #351 : 2005-03-11, 17:08 »
Ahh... i tak to jest jak sie trafi na takie osoby na forum... SKOŃCZCIE MÓWIĆ O MOICH MYSZORKACH TO MÓJ PROBLEM I ZAJMIJCIE SIE WŁASNYMI SPRAWAMI A NIE SIEDZICIE PRZED KOMPEM I OBGADUJECIE W KAŻDYM TEMACIE MOJE PROBLEMY !!!!!
Zapisane

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #352 : 2005-03-11, 19:03 »
Twoje problemy? Twój sadyzm? Miłośnik zwierząt, który je potopił?  :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #353 : 2005-03-11, 19:24 »
zamiast  topic mogłes  pójsc doweta i je uspic :grr: albo dac dl;a jakiegos weża :roll:
 my nie obgadujemy tylko  radzimy jak ktos robi swoje to jest  wyraznym oznakiem głupoty :( ale na tym skoczki ucierpia  :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #354 : 2005-03-11, 22:36 »
Cytat: Marcin91
Ahh... i tak to jest jak sie trafi na takie osoby na forum... SKOŃCZCIE MÓWIĆ O MOICH MYSZORKACH TO MÓJ PROBLEM I ZAJMIJCIE SIE WŁASNYMI SPRAWAMI A NIE SIEDZICIE PRZED KOMPEM I OBGADUJECIE W KAŻDYM TEMACIE MOJE PROBLEMY !!!!!

A to co robisz na tym forum pseudomiłosniku zwierzat ??

Może i nie miały oczu otwartych ale napewno czuły ból !!
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #355 : 2005-03-12, 00:50 »
eko nie warto tego kontynuowac bo pojdzie w złym kierunku :roll:  dajmy mu sokj miał szanse zmienic sytuacje nie zrobił samczka odeszła i jest post factum objezdzajac go nic niezdzałamy swoje juz dostał  niechcał uwierzyc musiał dotknąć
END THE TOPICK :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #356 : 2005-03-12, 13:38 »
Oki koniec tematu !!
Zapisane
BC + koci podrostek

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #357 : 2005-03-12, 14:50 »
Ręce, nogi i coś jeszcze opada... Marcin, oddaj lepiej komuś samca, niech biedaczek nie cierpi... Acha, i zapomnij o myszoskoczkach do końca życia.
Nie pisz też, że my Cię obgadujemy (nie obgadujemy Cię, my Cię pouczamy i karcimy  :roll: ). My jesteśmy MIŁOŚNIKAMI zwierząt, w tym myszoskoczków, i nas interesuje los zarówno naszych zwierząt, jak i innych, nawet obcych. Nasza troska jest chyba lepsza niż całkowita obojętność w stosunku do Ciebie i Twoich skoczków. Ale, jeśli chcesz, żadna i żaden z nas może już nigdy więcej nie odpowiedzieć na Twoje posty i pytania. A wtedy możesz winić tylko siebie...

Wybaczcie, że znów poruszyłam ten temat, ale nie miałam w tym momencie wcześniej głosu...

Co u Waszych myszoskoczków? Mi się nudziło, i wrzuciłam im do klatki doniczkę plastikową (dla ciekawości) i zrobiłam w niej okręgły otwór. I wiecie co? Doniczka jest pełna chusteczek, wiórków i siana, a co najważniejsze... zęby myszoskoczka nawet jej nie drasnęły! Wiwat ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedz #357 : 2005-03-12, 14:50 »

Cathycash

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #358 : 2005-03-12, 15:51 »
karoola - nie ciesz się zbyt długo :P Moje gryzą dopiero jak im się oś znudzi  :wink:

Pisałam do Ciebie, pojeździłam trochepo zoologach, myślałam, że przejedziesz się ze mną ale Cię nie było łeeeee. Telefon zostawiłam u Grześka i nie miałam Twojego numeru....  :? heh, jedziesz ze mną na giełdę zoologiczną jutro? ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
>>Myszoskoczkomani Tu jest wasze miejsce<<
« Odpowiedź #359 : 2005-03-12, 15:56 »
oj drasna   :D  z  dnai na dzien zostana  :wink: kawalki  boczntych scian i góra ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.