Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Mysz (mus musculis)  (Przeczytany 5164 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #30 : 2004-12-10, 16:26 »
Ellen jakie mychy byś kupiła? może weźmiesz jakies szukające domu? Albo kupisz rasowe?
Zapisane

Ellen

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #31 : 2004-12-10, 16:47 »
W mojej okolicy nie ma hodowli rasowych :( Stefan sierota jedna jest wielkosci nieco wyrosnietej japonskiej i chyba takich bede szukala (bo sa duze roznice, czasem w sklepach takie byczki sa, a innym razem takie stefanowate :P ).
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #32 : 2004-12-10, 16:50 »
Wiesz, zawsze można coś skombinować ;) Ja miałam mieć maluchy... niestety się nie udało :( Atisia zmarła  :cry:

Ludzie jeżdzą po Polsce, ja załatwiłam sobie (a raczej myszy paskowanej) transport Kraków Katowice (dzięki LuLu :*)

Za jakieś 2 miesiące będę miała małe rasowce :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysz (mus musculis)
« Odpowiedz #32 : 2004-12-10, 16:50 »

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #33 : 2004-12-10, 23:53 »
Cytat: *~Cathy~*
Moja hodowla jak narazie nie wypaliła... Atisia umarła .... ( :? ), ale niedługo planuje kupienie samiczki z Finlandii :)
nadal myszki trzymasz w szafce???
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #34 : 2004-12-11, 10:21 »
:roll:  :roll:  :roll:

Nie, już nie naśladuję Ciebie
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #35 : 2004-12-11, 11:18 »
Ja nie musiałam ukrywac myszy :roll: pozatym  to ja ewentualnie ciebie  spapugowałam :o  dwa tygodnie wczescniej miałas myszy i mi pokazywałas ja opiero pózniej to zastosowałam
ja tez juz nie trzymam  w szafie nie musze rodzice wiedza o nich omyszach kolczastych twoi wiedza??
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #36 : 2004-12-11, 12:03 »
Ej prosze was dogadajcie sie na gadu gadu bo to sie robi GŁUPIE !!!!!!!!!!!!!
A taj wogóle kira miala zawsze szafke otwartą i miały luksus i przestańcie sie tak komentować bo wy bedziecie mialy przechlapane !!!!!!!!!!!!!! :grr:
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #37 : 2004-12-12, 02:29 »
ja tylk ooczekiwałam odpowiedzi :P
a rodzoice twoi wiedza?? :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #38 : 2004-12-12, 10:45 »
Mojo wolny kraj.... ja przynajmiej nie umawiam sięz kolezankami na FZ, pisząc "Ty po mnie przyjdz", "nie ty po mnie przyjdz" i takie tam.... najpierw popatrz na siebie.  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysz (mus musculis)
« Odpowiedz #38 : 2004-12-12, 10:45 »

Agata:)

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #39 : 2004-12-12, 12:15 »
Mojo mówisz, jakbyś Ty nigdy nie robił offtopicu  :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #40 : 2004-12-12, 12:47 »
Cathy weź sie odwal bo to było kiedyś a ty sie do każdego poprtostu przpier...... jaklbyś nie miała co innego do roboty poprostu jesteś jakaś inna i jestem za kirom bo słyszałem że miałaś mieć tylko jedną myche i chować ją przed rodzicami a teraz jakoś masz 4 w mini dunie i co chowasz je w szafce bez powietrza, i jak twierdzisz że po tobie spapugowała kira klatke w szafce to grubo sie mylisz bo kira wzieła odemnie ten pomysł bo ja miałem akwarium z myszami w półce. I jak ci coś nie pasi to napisz do mnie na gg, a nie bedziesz pisała na forum głupoty nei na temat.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #41 : 2004-12-12, 16:20 »
Cathy, tak samo jak ja i inni ma prawo wyglaszac swoja opinie. Tym bardziej, jezeli jest ona sluszna
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #42 : 2004-12-12, 16:34 »
:roll: miała wziasc na poczatku tylko Klafiego bez rodowodu  :roll: potem nagle rozpoczeła  hodowle  :?  ja miłam  wtedy juz 8 myszków  :roll:
Kupiłas mini dune?? za ile??
pytam sie Cath rodzice wiedza :lol: moi znaja sytuacje ilesjest chomikóww pokoju teraz od pól tygodnia :) i nie  musze uz sie ukrywac a u mnie klatka nawet jak była w szafce to szawka była rzszczelniona jak mona zwierze  trzymac bez swiatła i  :roll: bez ciagłej obserwacji?? jesem pewna ze gdy je zamykasz w szafce zasuwasz  to one szczesliwe nie sa :roll:
mojek to nie do konca tak  ;)
byłam najpierw u Cathy zobaczyc jej zwierzyniec i zobaczyłam yszki w szafce zasuwanej potem dopiero pomyslałam o szafce naroznej u siebie  :roll: a potem dopierowidzałam u ciebie :) ale w czasie  gdy myszki kolczaste byly w szafce intensywnie zapewniłam mame ze sa tu i nikt nie czuje ich obeznosci :lol: a potem juz  wystwiałam je  aby bylo widac klatka jest i juz szystko bylo na wiezchu :) a  szawka była na maksa otwartaaby byłomiekjsce a myszki  wiedzały kiedy jest dzien i noc... :P
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #43 : 2004-12-12, 16:51 »
Aga wiem żę każdy ma prawo pisać co chce ale ona sie za bardzo czepia i mnie teraz zdenerwowała jakby była najlepsza :/
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #44 : 2004-12-12, 20:00 »
Mojo, proszę zacytuj mnie, gdzie powiedziałam że jestem najlepsza. Poprostu mam takie samo prawo do wypowiedzi jak i inni....

Kira, Dunę przecież miałam, kupiłam dla Klafiego i Calvadosa. Coś masz kiepską pamięć.

Co do moich rodziców to wiedzą już od dawna. Moja mama nie wierzy w gadki o "cudzych myszach", nie jest taka głupia  :lol:

Powietrze? światło? chyba nie znasz mysich zwyczajów.... co do powietrza - miały i mają a co do światła... wiesz, myszy - zwierzęta nocne. Na wolności żyją w kryjówkach, a nie wygrzewają się w pełnym słońcu.

Wogóle czy to ważne? nie wiem o co wam nagle chodzi...  :roll:

Może lepiej zacytuję Twoją wiadomość na gg:

"ja tak powiem to myszy  zostana   zrzucone i wyrwane mi zreki
(...)
moge ci martweprzyniesc tylko nie wim czy tocii pasuje
(...)
tak łagodnie mówiac przewiozłam  8myszo  domnie 4 juznie zyja
(...)
4utopione w sedesie ale co tam chccesz rtyzykowac nie masprawy"

fajnie..... nie ma co....  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysz (mus musculis)
« Odpowiedz #44 : 2004-12-12, 20:00 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #45 : 2004-12-12, 22:00 »
Cathy ja nie mam nic do ciebie oczywiście ale czuje sie przy tobie z deczka dziwnie jak bys byla najlepsza i gadam z toba normalnei zyczliwie i sie robisz troche dziwna ale i tak nadal gadam normalnie i życzliwie na gg :) ale jakoś sie wyjaśniło. A i wszystko jest ok cathy moze mieć myszy jej mama sie zgadza jest im dobrze mają światło i powietrze a po za tym cathy myszy i tak potrzbują troche światła mimo że są zwierzetami nocnymi cathy pisałaś w którymś poście ze bedziesz miala samiczke a ciekawe jakie kolory ci wyjdą mysiaków bo ja moze sie zgłosze bo i tak to bedzie gdzieś za 2 miesiące po jakiegoś młodego abyś mi odsprzedała  :o  :o  :o  :)  :)  :D  :D ale sie zobaczy i jeszcze pytanko czy masz rodowody dla swojich myszków ??
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #46 : 2004-12-12, 22:31 »
wszystkim mowisz
"po co to komu"
"nie do odczytania popraw to "
"nie mam zamiaru tego  korzystac "
jak mozna  rozumec te wypowiedzi jak nie jako pouczanie i  :roll:  nabijanie
sorki ale tak to odbieram
cytuje smsa
Mama znalazła mychy powiedzłam ze to twoje ze oodadje za 2 dni.mogłabys przetrzymac Calvadosa Bordeax i Atinę
TAK wiedzieli od dawna  :P  to po co mi ejoddawłasjak wiedzeli ze twoje :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #47 : 2004-12-12, 23:17 »
Podejrzewam że wyjdą czarne i tanki. Będą też pewnie aguti i czekolady. Reszta będzie niespodzianką :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #48 : 2004-12-12, 23:21 »
Cytat: *~Cathy~*
Podejrzewam że wyjdą czarne i tanki. Będą też pewnie aguti i czekolady. Reszta będzie niespodzianką :)
:roll: czyżbys ignorowała posty adresowne do ciebie??Aleprzeciez duna  ci sie polamała..?? :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #49 : 2004-12-13, 12:16 »
Myskoczki ją pogryzły ale jest już sklejona, wystarczy? na spowiedzi nie jestem...  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #50 : 2004-12-13, 15:30 »
Cytat: *~Cathy~*
Myskoczki ją pogryzły ale jest już sklejona, wystarczy? na spowiedzi nie jestem...  :roll:
Mojek widzisz jaka Wygadana jesli o nia chodzi :roll:
nie pogadasz sobie :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysz (mus musculis)
« Odpowiedz #50 : 2004-12-13, 15:30 »

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #51 : 2004-12-13, 17:34 »
Z Tobą to praktycznie nie mam już o czym rozmawiać...
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #52 : 2004-12-13, 17:52 »
Ej przestańcie kurde na temat prosze  :)  :) a kurde kira ty też za to jetses wygadana bo jakośmnie unikasz na gg by sie ze mną nie umówić na oddanie myszy a po za tym z tą tabelką jakoś kręcisz  :twisted: i odpisz na gg co i jak !!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #53 : 2004-12-13, 17:53 »
Eeeej... Co jest? Uważajcie, bo Was mod złapie na takiej kłótni i będzie źle... Ehhh... Czy w ogóle jest jakiś sens Waszej "rozmowy". I tak wszyscy zostaną przy swoim...

A tak btw. to Ty Kira miałaś mi podać pewnego e-maila, pamiętasz jeszcze?? Teraz już i tak po fakcie, ale chcę wiedzieć tylko, czemu nie dostałam odpowiedzi tak długo...
Zapisane

Husiat

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #54 : 2004-12-13, 20:19 »
W ogóle zachowujecie się jakoś dziwnie: wszyscy sobie wytykają, a zamiast zostawić tą sprawe, to bierzecie to techniką "oko za oko, ząb za ząb", jak male dzieci, a tycy chyba nie jesteście...
Weźcie se na wstrzymanie...
P.S. I dajcie mi9 numery gg, musze zobaczyć te rozmowy :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #55 : 2004-12-14, 08:26 »
:lol: mysze jedna dostales  
Fakt Cathy juz nie mamy o czym...
Zostanie mi wtedy juz tylko Albinka z myszek ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #56 : 2004-12-14, 17:18 »
Chyba dawno modka żadna tu nie zagladała bo piszecie nie na temat. Takie sprawy to na GG. Pełno nowych tematów i żadne nic nowego nie wnoszą, same kłótnie  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

Husiat

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #57 : 2004-12-14, 17:35 »
Jka by był to  by się rozpętało piekło, juz go widze , to on -  :ogien:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mysz (mus musculis)
« Odpowiedz #57 : 2004-12-14, 17:35 »

Cathycash

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #58 : 2004-12-14, 21:30 »
Nie chcę nic mówić, ale wy teraz mówicie nie na temat  :lol:  :roll:
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Mysz (mus musculis)
« Odpowiedź #59 : 2004-12-15, 13:18 »
Boże czy wy musicie sie kłucić? iszcie na temat i z sensem a nie kłucicie sie o jakieś szafki, klatki ja was nie rozumiem.... a z tegoo co słyszalam to Kira ty sama chcialas myszki od cathy?:| ale zreszta nie wazne ;p
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 27 zapytaniami.