Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Klub Samotnych Serc:PPPP  (Przeczytany 11059 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oolciaa

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #150 : 2004-10-25, 19:25 »
jan ie mma i jestem szczesliwa:D:D:D nie nozart nie jestem szczesliwa ze nikogo nie mam ...ale facet to tez problem...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #151 : 2004-11-07, 11:00 »
Heh ja też sama....Dołaczam do Was :P Ale jak narazie dobrze mi, że jestem sama, chodź sa osoby z którymi chciałabym być :D
A jak tam z Waszymi "miłościami" przez neta? :)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #152 : 2004-11-11, 13:36 »
Ech. Ja jestem praktycznie wolna, ale teoretycznie to podoba mi się taki jeden. I tak nie mogłabym z nim być :( .
Wydaje mi się, że podobam się chłopakom. Ale akurat nie tym, co potrzeba :D .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedz #152 : 2004-11-11, 13:36 »

Agata:)

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #153 : 2004-11-11, 14:16 »
A ja sama nie wiem....... Podoba mi sie jeden facet, ale ja sie chyba boje wiazac.. On juz mi to proponowal, nie zgodzilam sie.. teraz mam ochote sie niezle pobic sama, jak sobie o tym pomysle. Nienawidze siebie, bo moglam byc szczesliwa :(
Zapisane

forcia13

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #154 : 2004-12-05, 14:43 »
nie mam chłopaka i jak narzie nie planuję, ale mogę się przyłączyć :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #155 : 2004-12-05, 20:05 »
Ja juz od roku jestem sama i zaczyna mi prakować faceta.  :(  Jest jeden taki mój ideał, codziennie się spotykamy  :)  bo razem studiujemy, ale nie wiem czy coś z tego będzie.  :roll:  Kilka dni temu byliśmy na dwudniowej wycieczce i było super. Cały czas byliśmy razem, to było coś wspaniałego, ale ja jestem nieśmiała i nie potrafiłam tego w pełni wykorzystać.  :(  Ciekawe co bedzie dalej. Teraz planuje się załapać na wspólnego sylwestra.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Jaśka

  • Gość
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #156 : 2004-12-06, 08:50 »
Cytat: Apiska

A jak tam z Waszymi "miłościami" przez neta? :)

Tak jest jedna taka osoba :)  Super się z nią dogaduję!!! Mamy nawet swoja tajemnice przed jedna osobka ;)  Widzielismy juz woje zdjecie i rozmawiamy codziennie!! Nie zauroczyłam się w nim bo to tylko net, ale strasznie go lubie, i jak ostatnio net mi sie popsuł i z nim rozmawiać nie mogłam to...ehh ledwo wytrzymywałam :P  Jak tylko wyzdrowieje(bo przeziebiona jestem :( ) to się spotykamy (jestesmy z tego samego miasta). Już się nie mogę doczekać!! :)
A tak wogóle to jestem sama! i mi brak chłopaka  :(
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Klub Samotnych Serc:PPPP
« Odpowiedź #157 : 2004-12-06, 20:01 »
A ja tesh nikogo nie mam  :P i mi z tym źle  :lol: bo od kiedy ktoś mi się spodobał to straciłam dla niego głowe, a znic z tego nie wyszło.. to było, rok temu.. teraz poznałam fajnego kolesia, ale mam dystans i jest ok, zobaczymy co z tego będzie  :P fajne są takie wieczorne spacerki, tym bardziej, że on mieszka na drugim końcu Zabrza i musi tu dojeżdzać dwoma tramwajami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.