Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chłopak - przyjaciółka  (Przeczytany 1578 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« : 2004-12-01, 07:25 »
Muszę się komus wyżalić :( POdobał mi się kiedyś chłopak, nazwijmy go Adam. Kręciliśmy ze sobą jakis czas,ale to wygasło :( Niestety, on mi sie dalej podoba :( Tyllko że on zaczął kręcić z moją przyjaciółka :( Nie moge juz na nich patrzec. Wszedzie sa razem, przytuleni i wogole. Rozmawialam z nia, powiedziala mi, ze nic do niego nie czuje, ze jezeli mnie na nim zalezy to  nie mam sie czego obawiac z jej strony.... Ale jakos to nie przeszkadza jej w flirtowaniu z nim :( Nie wiem, co robic :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #1 : 2004-12-01, 10:58 »
Porozmawiaj z nią... Powiedz, że jeśli jej i tak na nim nie zależy, jeśli to nie prawdziwe uczucie, tylko zabawa i niewinny flirt to niech da sobie z nim spokój, bo to Cię rani...
Jak jest prawdziwą przyjaciółką to na pewno przestanie się tak 'zabawiać'... W końcu ona takim zachowaniem może dawać mu do zrozumienia, że jednak jej zależy i coś do niego czuje i facet może tak myśleć.... Po prostu dziewczyna postępuję nie fair... :roll:
Zapisane

hexe

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #2 : 2004-12-01, 11:10 »
twoja kolezanka chyba nie jest z toba za bardzo szczera a moze sama z soba.jak dla mnie to i tak nie ma sensu bo ten chlopak wybral juz sobie inna kobitke-smutne ale prawdziwe.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedz #2 : 2004-12-01, 11:10 »

Agata:)

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #3 : 2004-12-01, 15:44 »
Rozmawiałyśmy dziś. Dowiedziałam się, że on powiedział jej, że ona już mu sie podobała na początku roku szkolnego, kiedy to ja z nim..... Eh.. Nie chce nawet o tym mysleć :(
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #4 : 2004-12-01, 20:11 »
Aaa to sztuka :evill: Ja go znajde a wtedy pożałuje że się urodził.... A tak na poważnie... to hmmm świnia z niego i tyle Ci powiem :P , jak mnie rozbrajaja tacy kolesie.... echhh.... normalnie taki to się kiedyś mam nadzieje przejedzie.... życze mu tego samego co zrobił tobie.... No cush... przeważnie chłopcy dojżewają troszke puźniej....
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #5 : 2004-12-01, 22:30 »
Evelin dam Ci jego adres na GG :D
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #6 : 2004-12-08, 18:28 »
Hehehe dopiero teraz przeczytałam twoją odp. ale jakoś jego numeru nie widze ;) ;) ;) ... To wiesz jak jush coś to wiesz.... ;D
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #7 : 2004-12-09, 19:13 »
Może nie będę się posuwać do aż tak drastycznych posunięć ;)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #8 : 2004-12-24, 10:47 »
No wg mnie rozmowa bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem... Ale jesli tak jest ja opowiadasz, to nie ma sensu.... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedz #8 : 2004-12-24, 10:47 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #9 : 2004-12-25, 00:44 »
A wiecie - ja to mogę facetowi zaufać, ale kobiecie nigdy  ;)
Niestety ci faceci to niedoskonali i ciągle ich trzeba pilnować przed wrednymi kobitkami  :)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #10 : 2004-12-25, 15:52 »
POPIERAM W STU PROCENTACH!!!
Zapisane

Sczurka

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #11 : 2005-01-13, 20:50 »
Popieram wypowiedz kesi :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #12 : 2005-01-15, 13:07 »
Zgadza się :) Ja prawdziwych przyjaciół odnajduje dopiero w płci męskiej :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #13 : 2005-01-25, 09:24 »
Po częsci się zgadzam :P Zaufasz chłopaki, chłopak sobie pomysli, że jejq fajnie ufa mi to teraz się w niej zakocham  :lol:  Tak było u mnie :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedź #14 : 2005-01-25, 09:37 »
Cytuj

A wiecie - ja to mogę facetowi zaufać, ale kobiecie nigdy  

a to niby dlaczego??? tak jak sa wredne kobitki to i wredne chłopy po tym świecie chodzą. kobiety też mogą stworzyć ciekawą przyjaźń, tylko trafić na odpowiednią :wink:  co prawda ja mam wielu przyjaciół płci męskiej ale kobitki też sie przewijają.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Chłopak - przyjaciółka
« Odpowiedz #14 : 2005-01-25, 09:37 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.