Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: HEY  (Przeczytany 1644 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

julia_mrm

  • Gość
HEY
« : 2005-01-14, 16:54 »
Dawno mnie tu nie było więc musze sie was poradzić w 2 sprawach:

1.W urodziny mojej najlebszej kumpeli jest wystawa i nie wiem czy na nia pojechac wiem ze bysby sie spotkaly wieczorem ale to nie to samo ...


2.Niedługo jest spotkanie dawnej kalsy ( podstwówki ) i nie wiem czy chce sie spotkac tam z moja była przyjaciółka ... kiedyś bylysmy dla siebie jak siostry a teraz niby sie nie znamy, pozatym ona ostatnio napisala na gg do mojej przyjaciolki z kalsy i opowiadala ze ma super chlopaka i pytala czy ja mam i taki tam - czy to nie jest bezczelne?
Zapisane

Zorba

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #1 : 2005-01-15, 20:40 »
Cytuj

1.W urodziny mojej najlebszej kumpeli jest wystawa i nie wiem czy na nia pojechac wiem ze bysby sie spotkaly wieczorem ale to nie to samo ...

na czym ci bardziej zalezy wystawie czy najlepszej przyjaciółce?
na ot pytanie musisz sobie odpowiedziec
Cytuj

2.Niedługo jest spotkanie dawnej kalsy ( podstwówki ) i nie wiem czy chce sie spotkac tam z moja była przyjaciółka ... kiedyś bylysmy dla siebie jak siostry a teraz niby sie nie znamy, pozatym ona ostatnio napisala na gg do mojej przyjaciolki z kalsy i opowiadala ze ma super chlopaka i pytala czy ja mam i taki tam - czy to nie jest bezczelne?


A moze chce ci zaimponować?
masz dowod ze rzeczywiscie tak pisała?Jezeli nie pojedziesz na to spotkanie to wyjdzie na to że sie jej boisz.Ummów sie z kims z blyej klasy i pojedźcie razem na to spotkanie bedzie Wam raźniej:D
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
HEY
« Odpowiedź #2 : 2005-01-15, 20:50 »
1 jeśli zależy Ci na wystawie a przyjaciółka o tym wie to nie powinna się złościć, tylko wynagrodź jej to potem
2. a może była przyjaciółka jest po prastu ciekawa. sama piszesz, że nie macie ze soba kontaktu. a jeśli to jednak jest to wścipstwo to tylko o niej źle świadczy. jeżeli tylko przez wzgląd na nią nie pójdziesz to możesz stracić miłą imprezę a jeżeli w ogóle nie masz ochoty tam iść to tematu nie ma.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

HEY
« Odpowiedz #2 : 2005-01-15, 20:50 »

Willie

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #3 : 2005-01-16, 11:08 »
1.Ja bym poszła do przyjaciółki...
2.A na imprezkę ze starą klasą na pewno bym się wybrała  :wink:
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
HEY
« Odpowiedź #4 : 2005-01-16, 11:26 »
1. Wzielabym przyjaciolke ze soba na wystawe  8)
2. Jezeli masz ochote to idz ;) Nie wazne, czy bedzie Twoja byla przyjaciolka czy nie ;) idziesz dla siebie nie dla niej.
Jezeli nie masz ochoty, to  nie masz sie nad czym zastanawiac ;) poprostu posiedz w domku lub idz do psiapsioly ;)
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
HEY
« Odpowiedź #5 : 2005-01-16, 11:39 »
Kiwusia dobry pomysł, żęby wybrać sie z przyjaciółką na wystawe. Bedziecie razem, a i ty nie bedziesz musiałą rezygnowac.
Co do drugiego pytania ja bym poszła bez wahania, chociaż zeby spotkać sie z innymi, a znia możesz wyjaścić pewne spray, alebo olać, twój wybór
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

KikerS

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #6 : 2005-01-16, 11:43 »
Zgadzam sie...  powinnaś odpowiedzieć sobie na pytanie.. "co jest ważniejsze"??  a jeśli przyjaciółka nie ma nic przeciwko to wybierzcie się tam razem :mrgreen:


a jeśli chodzi o byłą przyjaciółke.. to może ona dostrzegła że teraz bardzo jej Ciebie brakuje?? Lub też poprostu chce sie dowiedziec poprostu "co u Ciebie słychać".. Myśle że nie chciała wywołać u Ciebie zazdrości..  :)
Zapisane

Essey

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #7 : 2005-01-23, 12:26 »
1. No właśnie, weź przyjaciółkę na wystaswę (taki urodzinowy prezent ;) )
2. Moja była przyjaciółka też się ciągle o mnie wypytuje i o moje kumpelki. I to jest bezczelne z jej strony, bo ona rzekomo nas nienawidzi, to po co się wypytuje, żałosna jest, no ale trudno :roll:
jakby moje była przyjaciółka tam była to napewno bym nie poszła na to spotkanie. Bo po co, żeby oglądać jak ona się popisuje żeby tylko zrównać mnie z ziemią i jak obgaduje za plecami :roll: nie wiem jak tam z toba i z twoją byłą przyjaciółka (jak wam się układa) ale ja bym nie poszła :?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
HEY
« Odpowiedź #8 : 2005-01-23, 15:19 »
Ja poszłabym do przyjaciółki. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

HEY
« Odpowiedz #8 : 2005-01-23, 15:19 »

Dalmafreciak

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #9 : 2005-01-23, 19:59 »
Wydaje mi się, że właśnie chodzi o to, że przyjaciółka Julii nie mogłaby pójść z nią na wystawę, bo będzie miała imprezę urodzinową... Czy tak? ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #10 : 2005-01-24, 18:19 »
Hm.....ja bym poszła do przyjaciółki. Nie ma nic ważniejszego od znajomych [ o ile ma się dobrych :) ]
wystawa nie zając nie ucieknie, a urodziny koleżanki tak :)
Zapisane

absencja

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #11 : 2005-01-25, 15:07 »
ja też bym zabrala przyjaciólkę na wystawę:) czy ona(ta wystawa) jest czynna tylko przez te kilka godzin jednego dnia?
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
HEY
« Odpowiedź #12 : 2005-01-26, 12:32 »
Ja też! :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

NaNcY

  • Gość
HEY
« Odpowiedź #13 : 2005-01-27, 22:06 »
ja pojechała bym na wystawe... wieczorkiem do przyjaciółki (prawdziwa zrozumiałaby mnie)...

na spotkanko z klasą raczej bym poszła... co CI szkodzi...  ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.