Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Luzakowanie  (Przeczytany 4351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

awia

  • Gość
Luzakowanie
« Odpowiedź #30 : 2004-12-25, 09:50 »
nie nati,taki system opracowala nasza wspolna znajomu Agnieszka M. luzakujac wszechznanemu jezdzcowi Janowi M. :D
najbardziej mial janek przerabane na zawodach w rybniku i mosznej :D
moja zawodniczka jak pila to razem ze mna i potem wkradalysmy sie po nocy do hotelu by nie uslyszec grzmiacego nad nami glosowi Bogdana K.
ze o 10.00 w lozkach i spac.
a wracalysmy ok 2.00 :D
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Luzakowanie
« Odpowiedź #31 : 2004-12-25, 10:58 »
Uhhh.... Biedna Aga :D Jak mniemam dbanie o to, by J.M. sie nie spil jest rzecza bardzo trudna, o ile nie niewykonalna w ogole ;)
Zapisane

awia

  • Gość
Luzakowanie
« Odpowiedź #32 : 2004-12-25, 11:29 »
nie,aga specjalnie czekala kiedy sie spije bo upity janeczek jest calkowicie niegrozny-jak dziecko :)
no moze tylko strach jak wsiadal w tego swojego sliwkowego chrabąszcza(jak to mawia Kuchejda) ale jak juz sie ulozyl na lozko to tylko chrapapl i byl spokoj.
podbydke mial z ranca jak wstawala aga karmic konie(o 6.00 epcjalnie walila drzwiami,szelescila siatkami, kopala noga w lozko) i na 8.00 janek byl juz na nozkach,po jednym piwku,gotowy do startow :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Luzakowanie
« Odpowiedz #32 : 2004-12-25, 11:29 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Luzakowanie
« Odpowiedź #33 : 2005-01-08, 08:38 »
Ja byłam luzaczka w wakacje 2004 - nie miałam pełnego zakresu obowiązków , do mnie należało czyszczenie , kąpanie , stępowanie po treningu , " ubieranie " , wcierki , lonżowanie i karmienie . I jeszcze pomoc ogólna - przynieść szczotkę , zanieś kopystkę itp. Nie rozgrzewałam klaczy przed treningiem dlatego , ze nie jestem zbyt doświadczona , a to klacz z takim charakterem , że jak raz jej się odpuści , to koniec . Na zawody nie jeździłam , tam jeździł taki inny chłopak .
 Aha , miałam z tego darmowe jazdy i treningi z zawodniczką , której koniem się opiekowałam .
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.