Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wyznawanie uczuć facetom...  (Przeczytany 4868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trinity...

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« : 2005-01-03, 15:13 »
Hej :)
Jak taki temat już był to trudno :P

Otóż pisze do Was, bo od pewnego czasu mam dylemat :(. Podoba mi się pewien facet... im bardziej sie poznajemy tym bardziej odkrywam, że mi na Nim zależy...
Wczoraj napadła mnie taka szalona, żeby mu o tym powiedzieć :P  i dręczy mnie to cały czas... wiem, że to szalony pomysł i wiem, że pewnie poniosę tego konsekwencje.... i co ja mam teraz zrobić :(

Co Wy byście zrobiły laseczki na moim miejscu??  :(
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #1 : 2005-01-03, 15:39 »
ja juz mam dość takich p************h sytuacji...co z tego że ja i on powiedzieliśmy sobie że jest wszystko ekstra fajnie...ja mu sie podobam on mi sie podoba i wogule super jak i tak nie jesteśmy razem...i wątpie żebyśmy byli w najbliższym czasie...ja w sumie nie wiem w jakij ty jestes tak dokładnie sytuacji i na ile sie znacie...ja jestem taka że powiedziałabym pewnie :P  ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #2 : 2005-01-03, 16:38 »
"facet"? to ile on ma lat?  :roll: A ile Ty...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedz #2 : 2005-01-03, 16:38 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #3 : 2005-01-03, 16:49 »
Goldenka- to raczej była przenosnia ;)

A co do tematu, to jednak jest to trudno. Trinity, moglabys troszeczke dokladniej nam to opisac? np. czy czujesz,ze temu chłopakowi tez na Tobie zalezy,ze razem się dobrze czujecie itp.
Może nie od razu powiedz,ze Ci sie podoba,ale sporoboj go wyciagnac na spacer albo do kina i tak stopniowo, stopniowo. Mozesz tez mu smski z komputerka wysylac,ale to chyba byłoby raczej dziecinne- tez sie kiedys w to bawiłam :P Powodzenia :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #4 : 2005-01-03, 16:52 »
Achas... :krzywy: zwracam honor  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #5 : 2005-01-03, 17:27 »
mi jakos ona nic nie musiala mowic :mrgreen: tak mna zakrecila, ze słowa nie byly nam potrzebne ;) nie zawsze sa
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #6 : 2005-01-03, 18:30 »
ona cię pewnie opętała :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #7 : 2005-01-04, 10:41 »
A to jakiś szatan  :lol:  :lol: No fakt nieraz słów nie potrzeba ;)
Zapisane

Nicka

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #8 : 2005-01-04, 10:44 »
Ehh.... ja raz powiedziałam, i więcej nie popełnię tego błędu... no chybaze widzisz, ze jemu na Tobie także zależy... :roll: :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedz #8 : 2005-01-04, 10:44 »

Holly

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #9 : 2005-01-04, 19:04 »
No ja w sumie nic nie musialam mowic :roll: Samo wyszlo i jestesmy razem :D
Gorzej gdybym ja cos czula, a o nie :(   Ja na Twoim miejscu powiedzialabym mu,
bo drugiej sznsy mozesz nie dostac... A tak, to przynajmniej dowiesz sie czy on tez
cos czuje :roll:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #10 : 2005-01-04, 19:13 »
Ja raczej nie powiedzałabym. Jeśli on nie czuje tego co ty, a ty mu wyznasz swoje uczucia, wasza przyjaźń, wszystko co jest między wami może sie skończyć. Jednak ty lepiej wiesz jaka jest sytuacja i powinnaś sama podiąć tą decyzję.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #11 : 2005-01-06, 13:49 »
Ja raz powiedziałam, pod wpływem emocji i chwili. To był wielki błąd, bo tego chłopaka jedynie lubiłam :P Co prawda zachował klasę, nikomu nie powiedział i nie miałam nieprzyjemności z tego powodu, ale teraz jak go gdzieś zobaczę to mi bardzo głupio... :P Nigdy w życiu już pierwsza się na coś takiego nie odważę. Ale jeśli Ty chcesz to zrobić, to przemyśl to i powiedz wtedy, gdy bedziesz tego pewna, że chcesz. Bo potem możesz żałować, jak ja. ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #12 : 2005-01-06, 17:27 »
Mi podobało się wiele chłopakow, im bylam starsza, tym wiecej mi w nich przeszkadzało i jakos przestalam sie nimi interesowac.. Zadnemu ani slowka nie pisnęłam. A teraz znalazł się taki absolutnie wyjatkowy i jak tylko bede miala wystarczająco odwagi, to czemu nie? Chociaz to ze mi sie podoba to on dobrze wie ;] zobaczymy co bedzie dalej.
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #13 : 2005-01-06, 22:05 »
Podstawiwe pytanie tylko czy on do ciebie zarywa jeśli tak lub tobą sie interesuje to nie ma sprawy z wyjawieniem prawdy jemu :).
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #14 : 2005-01-07, 14:06 »
Mojo Jojo, a jak rozpoznac, że on zarywa, hmm? Może nam na to, babom, odpowiesz? :wink:  :P  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedz #14 : 2005-01-07, 14:06 »

pacuszka7

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #15 : 2005-01-07, 14:27 »
eh...chłopacy mają chyba 2 rodzaje podrywu; tak żeby było śmiesznie i tak na serio- wtedy są najczęściej zawstydzeni (przybajmniej tak mi sie wydaje) ale i tak więkrzość zalezy od chłopaka jego charakteru itp..itd...
Zapisane

NaNcY

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #16 : 2005-01-27, 22:15 »
czaem ciężko jest wyznać całą prawde i mówić o tyym co sie myśli i czuje ale ja cenie sobie szczerość i uważam ze powinno sie mówić a nie ukrywać to co siedzi w serduszku...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #17 : 2005-01-28, 15:57 »
Ale jeżeli nie jesteś pewna, czy on się nie przestraszy tego? Czy nie speszy? A jeżeli on nie czuje tego samego....
Zapisane

Jaśka

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #18 : 2005-01-28, 17:05 »
ja bym jednak nie miala odwagi  :roll:  Moze to i lepiej bo niektory faceci poprostu boja sie taki wyznan od dziewczyn  :roll: ale ja nie znam Twojej sytuacji dokladnie takze nie wiem  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #19 : 2005-01-28, 17:33 »
mój mąż twierdzi, że to ja go poderwałam a ja nic takiego nie pamiętam :lol:  :lol:  :lol:
więc nawet nie wiem czy bym miała odwagę ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Agata:)

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #20 : 2005-01-28, 18:26 »
Hm.... A czy wyznałybyście facetowi, którego widziałyście dwa razy w zyciu, że wam się podoba? gdybyście po prostu czuły coś, co was do niego przyciąga...
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedz #20 : 2005-01-28, 18:26 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #21 : 2005-01-28, 19:44 »
wyznawanie uczuć ma sens gdy jesteśmy pewni tego co czujemy. mój mąż na wyznania z mojej strony czekał koło trzech lat!!! nie lubię rzucać słów na wiatr więc nie deklaruje czegoś do czego nie mam przekonania. czasem bywa tak, że to owo "zakochanie" tak się podoba, że po wyznaniu uczuć czar pryska...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #22 : 2005-01-28, 19:49 »
Cytat: pacuszka7
ona cię pewnie opętała :lol:

oj opętała... przewaliła mi we łbie wszystko do góry nogami :wink: rok minął ja dalej zakręcony :lol: u mnie na szczęście czar nie pryska i mam nadzieję, że szybko nie pryśnie! :krzywy:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #23 : 2005-01-28, 19:51 »
jeśli to prawdziwe uczucie to nie potrzebne są słowa  :)
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #24 : 2005-01-30, 00:10 »
Ja jako chłopak wiem najlepiej-Powiedz mu wprost co do niego czujesz i odrazu się z nim gdzieś umów, a później może on pozwoli ci na coś więcej - mówię ci spróbój
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #25 : 2005-01-30, 18:23 »
bez sensu... tylko go odstraszy i facet bedzie myslal ze trafil na "łatwą"  :roll:
Lepiej z reguły nic nie robić tylko dać się wkrecić wydarzeniom, duzo rozmawiac, w końcu cos sie samo nasunie, nic na sile prawda?
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #26 : 2005-01-30, 18:32 »
Cytuj

 tylko go odstraszy i facet bedzie myslal ze trafil na "łatwą"

co go odstraszy, że zagadnęła, zaproponowała spotkanie??? najwyżej odmówi, a jeśli nie to ma znaczyć, że jest łatwa??? na jakiej podstawie??? nie popadajmy w paranoje, nie zyjemy w świecie tradycyjnych podziałów damsko-męskich a kobiety nadal w nich tkwiące rzadko są szczęśliwe. teraz od kobiet wymaga sie tych samych cech co od mężczyzm (choćby w pracy, szkole) więc z jakiej racji w kwestii nawiązywania znajomości miałoby byc inaczej??? kobieta też może poderwać faceta byle pozostawić mu jakąś część inicjatywy, bo zbyt zorganizowana baba może rzeczywiście przerazić
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedź #27 : 2005-01-30, 19:48 »
Ludzie, ludzie... Zalerzy jaki chłopak bo że tak powiem do każdego trzeba podchodzić "unikatowo"
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

wyznawanie uczuć facetom...
« Odpowiedz #27 : 2005-01-30, 19:48 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 27 zapytaniami.