Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Znajoma podrywa mojego meza!!!  (Przeczytany 7429 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amstaffka

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« : 2005-01-15, 21:41 »
Kochani pomozcie rozwiazac moj problem.Moja znajoma na kazdej imprezie,jak tylko wypije troszeczke-nawet nieduzo -podrywa i to bardzo ostro mojego meza.On sie bardzo wkurza,i nie daje jej zadnych sygnalow do dzialania.?Nie wiem jak sie zachowac-glupio mi robic awanture,itp,tym bardziej ze ona na drugi dzien mowi ze nic nie pamieta.Co zrobic lubie ja i jej meza ale takie sytucje mnie wkurzaja.Staram sie obracac wszystko w zart ale to juz mnie coraz bardziej irytuje.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-01-15, 22:19 »
ja bym w żart nie obracała bo tym samym tworzysz nieme przyzwolenie na trwanie takiej sytuacji. ja wzięłabym całą trójkę (tj,męża, koleżankę  i jej męża) na poważna rozmowę i powiedziałabym co o tym myslę. jeśli usiłowałaby to obrucic w zart powoedziałabym, ze mnie to nie bawi i jeśli sie powtórzy bez słowa wyjdzę (czy tez wyjdziemy, bo jak piszesz męża też to nie bawi). myślę, że po kilku takich sytuacjach, szczególnie na większym forum, bedzie jej troche głupio i moze coś sie zmieni.
 a skoro jest to po alkoholu to mozna zasugerować, żeby nie piła. jeśli będziesz miła serdecznie dość jest jeszcze dosadne rozwiązanie. ale polecaj je tylko w sytuacjach krytycznych, bo zostawi u niej kolosalnego kaca moralnego ale też da do myślenia. nagraj ja kiedyś na takiej imprezie i puść na trzeźwo. działa niemiłosiernie. dwukrotnie zastosowałam tę metodę i bardzo tym pomogłam tym osobom. bolesne ale warte zobaczenia, bo często nie zdajemy sobie sprawy co robimy. ale raz jeszcze, to po traktuj jedynie jako ostateczność, bo niesemowicie boli a i trzeba mieć mocne argumenty przygotowane bo poważna i być moze ostra rozmowa gotowa.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-01-16, 14:40 »
A co na to mąż znajomej? To chyba on powininien pogadać z kobietą.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-01-16, 14:40 »

Amstaffka

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-01-16, 17:47 »
Jej maz nie zwraca na to absolutnie zadnej uwagi,tym bardziej czasami nie wiem co o tym wszystkim myslec.
Zapisane

KaLa

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-01-16, 20:56 »
ehh.... wiem co se myślicie taka mała a jest na takim temacie :) No ale cóż... ja bym jej dała z prostej w twarz :D
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-01-16, 21:13 »
A może mąż zareaguje?? Jemu będzie łatwiej :P ... Bo chyba dowiedział się że jego żone to irytuje :]
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #6 : 2005-01-16, 21:17 »
A moze to po prostu takie zarty/ zabawy co ;) ? Czesto gdy sie ludzie upijaja to sobie zartuja z takich rzeczy, nieraz przeginaja... no nie wiem :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #7 : 2005-01-16, 21:22 »
Jeśli mąż kobiety nie reaguje, musicie przestać się certolić. Jak się znów zacznie przystawiać, zawołajcie głośno na faceta, aby zajął się żoną, bo szuka szczęścia u obcych. Może, jeśli nie jej, to chociaż jemu zrobi się głupio? A jeśli i to nie pomoże, unikajcie wspólnych spotkań.
Zapisane
IBDG Wrocław

Amstaffka

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #8 : 2005-01-16, 21:26 »
Cytat: IBDG
Jeśli mąż kobiety nie reaguje, musicie przestać się certolić. Jak się znów zacznie przystawiać, zawołajcie głośno na faceta, aby zajął się żoną, bo szuka szczęścia u obcych. Może, jeśli nie jej, to chociaż jemu zrobi się głupio? A jeśli i to nie pomoże, unikajcie wspólnych spotkań.
Właśnie -to jest to-thx :o
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedz #8 : 2005-01-16, 21:26 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #9 : 2005-01-16, 21:57 »
nawet jeśli to żarty to mocno niesmaczne. ja bym na to nie pozwoliła. jeśli ktoś byłby tak bezczelny to sprawę uciełabym krótko, chociażby wychodząc. z resztą pewnie nie musiałabym ja dawać sygnału do wymarszu bo znając mojego ukochanego on sam dałby sobie radę z natrętną babą i pewnie więcej by jej widzieć nie chciał, bo szybko szufladkuje (niestety) ludzi. z mężem czasem spieramy sie o ton wypowiedzi, którego on czasem nie kontruluje i bywa nieuprzejmy, ale kiedy zapiera sie, ze nie mam racji, pytam go czy jest gotowy na to bym go kiedyś nagrała. wtedy szybko mówi że nie, bo ma świadomość, że przesadza. jeśli koleżanka tej świadomości nie ma to może warto ja uświadomić...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaLa

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #10 : 2005-01-16, 22:06 »
Czasami boję się dorosnąć...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #11 : 2005-01-16, 22:16 »
każdy wiek ma swoje dobre strony. czym jesteś starszy tym większa na Tobie spoczywa odpowiedzialność. ja uwielbiam odpowiedzialność ale nie biorę na me barki odpowiedzialności innych. moi przyjaciele czasem sie z tego powodu złoszczą ale to przeciez ich życie i oni o tym wiedzą...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaLa

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #12 : 2005-01-16, 22:24 »
Ale ja nie chcę dorosnąć chcę zawsze być dzieckiem i w ogóle :-) Obowiązki dorosłego zawsze mnie przerażają :D
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #13 : 2005-01-16, 22:38 »
no to juz stworzyłaś swój topic z tym związany więc ten zostawmy dla Amstaffki.
powodzenia Amstaffko, wierze, ze podejmiesz właściwą decyzję :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

KaLa

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #14 : 2005-01-16, 22:39 »
Ja też życzę powodzenia i sorrki ze ttroszkę zboczyłam z tematu :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedz #14 : 2005-01-16, 22:39 »

Galago De Codi

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #15 : 2005-01-17, 14:12 »
Chyba kazdy ma takie zonki w zyciu. Ja sie wsciekam na jednego takiego w firmie gdzie pracuje moja dziewczyna, ona sie wscieka ze molestuje mnie siostra kolegi z pracy...
 Ja osobiscie mam metode niezauwazania ... zeby doszło do cegokolwiek musza byc dwie osoby... ja tej swojej polowki jestem pewnien :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #16 : 2005-01-17, 15:16 »
mojego bartusia podrywały wszystkie dziewczyny z pracy do dnia gdy niby przypadkiem wspomniał, ze ma żonę (nie zrobiło to wrażenia na paniach) i dziecko (i tu wszystkie uciekły). od tamtej pory ma spokój. a mnie nikt nie podrywa, boją sie  ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Galago De Codi

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #17 : 2005-01-18, 19:11 »
ja mam dokladnie taką samą metode.. jak mnie jakas chce poderwac ( auwiezcie ze zdarza sie to tak czesto jak przelot jakiejs komety blisko ziemi :) ) to zawsze wchodze na tematy pierscionka zareczynowego itd.. na moim etapie zycia towystarczy... no jest jedna taka Pani ktora nie che dac za wygraną .. ale to juz inny temat...
  :lol:  :lol:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #18 : 2005-01-23, 15:31 »
Cytat: KaLa
Czasami boję się dorosnąć...


Ja też...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Dalmafreciak

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #19 : 2005-01-23, 19:56 »
Dziewczynki, po prostu będziecie musiały się pogodzić z tym, że w końcu nadejdzie taki moment, gdy trzeba będzie dorosnąć... Nie ma innej możliwości, nie można zawsze być dzieckiem... ;) Dorośniecie do bycia dorosłymi... :wink: Trzymajcie się. :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #20 : 2005-01-23, 21:10 »
Cytuj

Dorośniecie do bycia dorosłymi...

znam takich którym to nie wychodzi mimo, że tak bardzo chcą udowodnić, że są dorośli ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedz #20 : 2005-01-23, 21:10 »

Dalmafreciak

  • Gość
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #21 : 2005-01-23, 21:32 »
I tak bywa... ;)
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Znajoma podrywa mojego meza!!!
« Odpowiedź #22 : 2005-01-24, 10:03 »
:-)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.