Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika  (Przeczytany 4869 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #30 : 2005-01-21, 14:49 »
NO COMENT.....
.... NO COMENT.....
''Cathy jest nie odpowiedzilna'' (twoim zdaniem) Nie wiem jak jest ..
Czy ty ją chcesz oczerniać w naszych oczach? To wychodzi w odwrotną stronę
.... NO COMENT.....
.... NO COMENT.....

 :?:  :idea: No tak.. Mam nawet miejsce gdzie bym mogła puszczać chomiczka ( mój jest spokojny nie daje speeda) Moja koleżanka też chce wypuści.ć chomiczka :P
 :idea: O i jeszcze coś - moja kolezajnk a kupiła we wrześniu chomiczka 5 tygodniowego no i jak w październiku kupiłam bianke (sprzedawca mówił że ma 1 mies.) Kupiłam chomiczka w tym samym zoologiku co ona - czy to możliwe że moja bianka była siosttrą chomiczka koleżanki?
Czy gdyby pusciic je razem to by sie nie zagryzły? (to są 2 samiczki)

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #31 : 2005-01-21, 14:58 »
Cytat: M0j0_J0j00
Karoola te 10, 15 minut sie bardzo liczy czy chomik jest w słońcu bo on sie przemęcza te 10/15 minut to jest męka w słośnu popołudniu a sama godzina mozę zabićchomika ale na samym ślońcu i popoludniu  :wink:


Czy trzeba wszystko słowo po słowie Wam tłumaczyć i wyjaśniać? Miałam na myśli to, że jeśli chomik ma w pobliżu cień i słońce, i sam chce pod nim chodzić, to nic mu się nie stanie, a nie że postawimy go na środku nasłonecznionej łąki bez śladów cienia  :shock:  :P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #32 : 2005-01-21, 17:27 »
Kira, bardzo miłe to było z Twojej strony...

A co do świnki - koniczyna nie była za spalinami. Zbierałam ją przy lesie. Do końca nie wiem co było powodem zgonu. Grunt, że robiłam co mogłam, żeby ją uratować.

A to, że Ty się teraz powyżywasz.... przykro mi, że tylko na to Cię stać. Nie będę dalej kwestionowac Twojego ilorazu inteligencji, bo to już nie ma sensu - poprostu szkoda słów.

Świnka sekcji nie miała, nawet ja czy wet nie wiemy co było ostatecznym powodem jej śmierci, a co dopiero Ty. Piszesz wszystko, byle tylko mi coś zarzucić. Nie zauważyłaś, że WSZYSCY tu chcą żebyś WRESZCIE się ZAMKNĘŁA?
Zapisane

Forum Zwierzaki

TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedz #32 : 2005-01-21, 17:27 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #33 : 2005-01-21, 19:51 »
Cathy wystarczy że trafiłaś na miejsce gdzie nasikał pies. Świnki takie są wrażliwe na wszystko.

0Aisha0 to nie ma znaczenia, prawdopodobnie chomiczki się nie pamietają i mają już inny zapach i może być problem. Mogą ale nie muszą się polubić i nie ma znaczenia w tym momencie że są siostrami-maja już inny zapach !!
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #34 : 2005-01-21, 21:06 »
O jezu poprostu kira nie wiem jak cie oczernic i sie zniza :) :wink:  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #35 : 2005-01-23, 13:07 »
kto zaczał  oczerniac kogo  kto tu jest  :roll:  nie ODPOWIEDZALNY :roll:
wiesz jak zbieram (rosliny dla zwierzaków)mysle czy zwierzak sie nie zatruje
a ty masz jednego weta   to do innego z swinka nie mogłas pojechac jak kolo ciebie bylo  zamnkiete??? :roll:  mogas pojechac do calodobowej  lecznicy
 ja jak chomik miał paraliz przewiozłam go  z piaseczna do wawy bo w piasecnzie wet od 11 a w wawie od 7.30 :roll: a ty dałas swojemu cierpieć :? Twoja  wola i twoja ODPOWIEDZALNOŚĆ :roll: miaas czas pisac a w tym czasie pogas podjechac do  centrum do jakiejs calodobowej
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #36 : 2005-01-23, 14:16 »
możesz mi powiedzieć o co Ci teraz chodzi?

Bo nie dość że trudno Cię odczytać przez masę literówek, to jeszcze zdania są ułożone tak, że to jużjest zupełnie nieczytelne.
Czy tak  trudno Ci zrozumieć żebyć pisała wyraźnie? Co druga osoba zwraca Ci uwagę...
Zapisane

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #37 : 2005-01-24, 10:44 »
Cytat: Kira
kto zaczał  oczerniac kogo  kto tu jest  :roll:  nie ODPOWIEDZALNY :roll:
wiesz jak zbieram (rosliny dla zwierzaków)mysle czy zwierzak sie nie zatruje
a ty masz jednego weta   to do innego z swinka nie mogłas pojechac jak kolo ciebie bylo  zamnkiete??? :roll:  mogas pojechac do calodobowej  lecznicy
 ja jak chomik miał paraliz przewiozłam go  z piaseczna do wawy bo w piasecnzie wet od 11 a w wawie od 7.30 :roll: a ty dałas swojemu cierpieć :? Twoja  wola i twoja ODPOWIEDZALNOŚĆ :roll: miaas czas pisac a w tym czasie pogas podjechac do  centrum do jakiejs calodobowej
moze teraz zrozumiesz  :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #38 : 2005-01-24, 10:59 »
Czy nie rozumiesz, że dla mojej świnki nic wiecej nie dało sie zrobić? Umarła w dzień więc nie wiem o co Ci chodzi z tą lecznicą :roll:

A chomik? chomik był na antybiotyku, zmarł podczas leczenia. A czy cierpiał? nie wiem

Robiłam wszystko by je uratować nie wiem o co Ci chodzi. POwinnaś chyba znaleźć sobie inne, bardziej ambitne zajecie niż robienie z siebie hm... może lepiej nie będę mówić kogo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedz #38 : 2005-01-24, 10:59 »

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #39 : 2005-01-24, 11:47 »
Cytuj
chyba coś się dzieje z moją świnką.... jest osowiała, załatwia się w jedno miejsce. Dostała wczoraj tę koniczynę.

jezu a jak to było nie daj boże popryskane? 05.06.2004, 18:52


umyłam i wysuszyłam
Byłam u weta, w dupe zamknięte... do 18.00
Świnuś ale Cię pani użądziła i to w swoje urodziny...05.06.2004  19:18
Nie wiem może to cholerstwo pryskane? Biegunki nie ma tylko taka osowiała... jutro z samego rana biegnę do weta, dzisiaj mi powiedzieli że mnie nie przyjmą bo nie ma lekarza o takiej specjalności.. 21:23 05.06.2004  
jak swinka by umierała to dziwie ci sie ze o 22 nie bylasw jakiejsc całodobowej lecznicy :?  inny walczyl  by juz pierszego dnia nie czekał  noca by zwierzak sie meczył
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #40 : 2005-01-24, 12:26 »
Ja mam teraz mojego 4 chomiczka(pozostale 3 odeszly..).Jest dzungarkiem i ma na imie Borysek  :)  I chyba wiecie jak dzungarki wygladaja,nie? Ma szary grzbiet z czarna prega ,bialo-szary brzuszek,bialy pyszczek .I jest grubiutki(boje sie ze nie ma nadwagi !!).I straszny z niego len :) Troche sie o niego boje bo pozno (nawet niewiem czy wogole!) wychodzi z domku i zdako(no nie taak zadko!) biega na kolowrotku.A taaki stary to nie jest ,ma 1 rok i 4 miesiace.Czesto go calego ogladam ,nap. czy oczy nie maja ropki itd. i wszystko ok! W tej chwili prawdopodobnie ma grzybice i niedlugo ide z nim do weta
 :(
Jak jest cieplo to biore boryska do transportera i zabieram go do ogrodu.Tag go nachwile wypuszczam zeby sobie pobiegal.I to mu sie podoba!
Ale trawki z dworzu mu nie daje! Ja mam jeszcze Kota i kupuje mu czasami Kocia trawe i tym karmie wtedy tez Boryska.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #41 : 2005-01-24, 13:20 »
Kira, już mi się nie chce Ciebie słuchać. Żałosna jesteś poprostu  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #42 : 2005-01-24, 13:43 »
nietety Czepiac ty sie mnie zaczełas ja  tylko   sie bronie najlepsza obroną jest atak :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #43 : 2005-01-24, 13:51 »
heh atak? obrona? chyba Ci się coś dziecko pomyliło. Tu jest forum, a nie druga wojna światowa  :roll: Za dużo mangi  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #44 : 2005-01-24, 15:30 »
Niestety nie mangi za dużo czepialskej Cegły :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedz #44 : 2005-01-24, 15:30 »

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #45 : 2005-01-24, 15:51 »
I znowu coś Ci nie pasuje?  :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #46 : 2005-01-27, 17:46 »
W mordkę myszoskoczka, mogłybyście przenieść swoje interesujące rozmowy na PW albo na gadu?! Albo najlepiej w ogóle zająć się swoimi sprawami i przestać wracać do przeszłości i narzucania sobie nieodpowiedzialności?!  :grr:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #47 : 2005-01-27, 17:51 »
Jak widać ona nie może  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
TUTAJ jeśli chcesz opisać swojego chomika
« Odpowiedź #48 : 2005-01-27, 18:43 »
:roll: kto  tu nie może :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 26 zapytaniami.