Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Walentynki  (Przeczytany 12668 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Walentynki
« : 2005-01-28, 22:42 »
Już niedługo walentynki :) Czy uważacie, że takie święto jest wogóle przydatne? Czy macie jakieś plany na ten dzień?
Zapisane

golden

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #1 : 2005-01-28, 22:48 »
jasne, ze przydatne :) bynajmniej słodkie! :krzywy: plany mam - cały dzień z meine liebe ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Walentynki
« Odpowiedź #2 : 2005-01-28, 22:53 »
hmm... pomyśmy... właśnie odkryłam że niedługo walentynki... Eh... fajny dzień jak ktoś kogoś ma... a pewnie większośc ludzi dołuje isę w tym czasie że jest samotna, bla, bla...

Aha, no tak... poza tym jest to teraz głównei święto dla właścicieli sklepów... :P Nieźle zarabiają na sprzedaży całego walentynkowego śmiecia...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #2 : 2005-01-28, 22:53 »

olc!a

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #3 : 2005-01-28, 23:21 »
Cytuj

Aha, no tak... poza tym jest to teraz głównei święto dla właścicieli sklepów...  Nieźle zarabiają na sprzedaży całego walentynkowego śmiecia...

dokładnie :P
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Walentynki
« Odpowiedź #4 : 2005-01-28, 23:39 »
dokładnie  :grr:  już dostaje jakiegoś skrętu jak widze wszędzie serduszka  :lol:  i przy okazji mnie to dołuje  :roll:

ja i tak wiem że od nikogo nie dostane walentyki
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Walentynki
« Odpowiedź #5 : 2005-01-29, 09:48 »
No ja niby dostane.. ale planow nie mam  :cry:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Walentynki
« Odpowiedź #6 : 2005-01-29, 09:56 »
Planów ni ma, ale świeto lubie :wink: mam nadzieje że bedzie fajnie ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

aga...

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #7 : 2005-01-29, 10:15 »
a ja za tym swietem nie przepadam...

to jest swieto dla zakochanych a ci ktorzy nie są,to sie tylko dołują... :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #8 : 2005-01-29, 10:26 »
Niby mile swieto gdy sie kogos ma... ale gdy sie nie  ma, albo co gorsza niedawno sie z kims rozstalo to ten dzien jest okropny... wiec mysle ze to zalezy od sytuacji.. Tym bardziej smutno jesli sie nic nie dostani :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #8 : 2005-01-29, 10:26 »

Gopi

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #9 : 2005-01-29, 10:35 »
Oj, nie dołujecie się, jasne, że miło dostać kartkę albo jakieś serducho, ale nawet jeśli nie to świat się nie zawali ;) Patrzecie ile jeszcze będzie walentynek w waszym życiu.  Ja się tam nie martwię, że nikogo nie mam, a wszyscy wokół mnie 14 lutego chodzą wtuleni w siebie, właściwie mnie to nie obchodzi. Na razie wlentynki są dla mnie dniem jak każdy inny, może kiedyś się to zmieni :) Ale raczej nie sądzę, nawet jak będę zakochana, bo będzie mi się to wydawać takim wysyłamniem kartek na siłę, bo wszyscy to robią. Może to nie tak, ale ja zawsze widzę dziurę w całym ;)
Zapisane

Amarae

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #10 : 2005-01-29, 10:42 »
wiem, że nei dostane walentynki i nie zamierzam nikomu wysyłać ;) A święto mnie nei obchodzi :P
Zapisane

halina

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #11 : 2005-01-29, 10:47 »
a ja nie lubie walentynek.
dla mnei to dzien jak kazdy inny. I wcale sie nie doluje ... ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #12 : 2005-01-29, 10:48 »
Ferie mam od Walentynek i będe chyba w Bytomiu :P
A czy je lubię..Hm...srednio....Jak się jest samemu to to święto nie jest fajne  :?
Zapisane

Beguelle

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #13 : 2005-01-29, 11:37 »
Moje walentynki beda dzien wczesniej, czyli wystawa Bydgoszcz :lol:  :lol:
A moze i 14go...hm... :P  Apiska- wtajemniczona :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Walentynki
« Odpowiedź #14 : 2005-01-29, 12:42 »
święto jak święto, pewno kartki nie dostane - no ale trudno, ja czekam na swoje własne walentynki gdzieś, kiedyś, z kimś... :)

a którego dnia tygodnia wypadają w tym roku?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #14 : 2005-01-29, 12:42 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #15 : 2005-01-29, 12:43 »
nie obchodzę i wagi nie przywiązuje ale myśle, że to niezłe rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy nie mogą zdobyć sie na odwagę.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Walentynki
« Odpowiedź #16 : 2005-01-29, 12:45 »
Ja nie mam rzadnych planów!
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Agata:)

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #17 : 2005-01-29, 13:37 »
Walentynki tym razem wypadają w poniedziałek :/ Więc pewnie wysyp zakochanych odbędzie się w niedziele :D
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Walentynki
« Odpowiedź #18 : 2005-01-29, 13:43 »
Nie przywiązuję żadnej wagi do walentynek, bo po prostu nie lubię tego święta i uważam je za zbędne :P Jak się kogoś kocha to okazuje się to uczucie przez cały okrągły rok a nie przez jeden dzień ;) Oczywiście nie wątpię, że miło jest dostać taką kartkę. Aczkolwiek ja tego święta nie obchodzę w żaden szczególny sposób. Jak dla mnie jest to dzień, jak każdy inny w roku ;)
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Walentynki
« Odpowiedź #19 : 2005-01-29, 13:49 »
Ehh... nie cierpię walentynek... przynajmniej na razie :P Mam złe wspomnienia :?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Beguelle

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #20 : 2005-01-29, 14:03 »
Najfajniejsze Walentynki, moim zdaniem, sa w gronie najblizszych znajomych...Wiele razy mialam okazje spedzic tak ten dzien. Niby normalny, przeciez codziennie mozna sie spotykac z towarzystwem...ale...siedzi cos w powietrzu ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #20 : 2005-01-29, 14:03 »

Nataila

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #21 : 2005-01-29, 15:05 »
Nie planuję nic na Walentynki. Nie mam z kim ;) . Ogólnie mi to święto nie przeszkadza, ale też nie przywiązuję do niego specjalnej wagi. Miło jest dostać kartkę lub ją wysłać, ale przecież świat się nie zawali, jeśli się jej nie dostanie :lol: .
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #22 : 2005-01-29, 16:55 »
Cytuj

to jest swieto dla zakochanych a ci ktorzy nie są,to sie tylko dołują...

E tam, takie podejscie. Czy dolujesz sie tez w dzien matki - bo nie jestes matka, w dzien gornika - bo nie jestes gornikiem itp.? :P

Cytuj

to niezłe rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy nie mogą zdobyć sie na odwagę.

Zgadzam sie.

Na pewno jest to sympatyczne swieto, ale tak jak kazde swieto jest potwornie skomercjalizowane i to od niego odrzuca. Niedobrze sie robi po prostu.

Ale milo jest uczcic je z ukochana osoba :) Chociaz powinno sie dbac o zwiazek tak, zeby walentynki byly codziennie ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Walentynki
« Odpowiedź #23 : 2005-01-29, 17:52 »
Cytuj
Czy dolujesz sie tez w dzien matki - bo nie jestes matka


ale jak ktoś nie ma mamy to może się dołować...

Gdzieś tam czytałam że ludzie dzielą się na 2 kategorie : na tych którzy uważają że walentynki to miłe święto i na tych którzy mówią że to ściąganie od amerykanów, komercha, głupota itp. itd....
A tak naprawdę to Ci ludzie mówią tak bo wiedzą że w te święto będą sami i dlatego są tak sceptycznie nastawieni...

Fuj, jak ja nie lubię tego święta to takie ściąganie od amerykanów, taka komercha i głupota a fuj.

Jak wypada w poniedziałek to tym gorzej (dla mnie oczywiście...)
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Walentynki
« Odpowiedź #24 : 2005-01-29, 18:46 »
Cytat: cholka
Nie przywiązuję żadnej wagi do walentynek, bo po prostu nie lubię tego święta i uważam je za zbędne :P Jak się kogoś kocha to okazuje się to uczucie przez cały okrągły rok a nie przez jeden dzień ;) Oczywiście nie wątpię, że miło jest dostać taką kartkę. Aczkolwiek ja tego święta nie obchodzę w żaden szczególny sposób. Jak dla mnie jest to dzień, jak każdy inny w roku ;)


Kiedyś jak byłam w przydszkolu to tam była taka Daria no i taki Dawid i niby że ten Dawid się w niej zakochał :) i właśnie dał jej taką kartkę!
Też tego nie lubię....
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Walentynki
« Odpowiedź #25 : 2005-01-29, 18:57 »
a ja nawet lubie takie swięta :) a co do planów to pewnie idziemy z moją qmpelą na dyskoteke :)
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Agata:)

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #26 : 2005-01-29, 19:25 »
U nas też jest dyskoteka walentynkowa :) Ale mam inne plany ;)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #27 : 2005-01-29, 20:03 »
kupujemy frugo :lol: w tamtym roku była akcja frugo przciw komercji walentynkowej :lol: w tym chyba nie ma...szkoda :lol:

zastanawiam sie czy wysłać takiemu ktosiowi walentynkę... :roll: w sumie to tylko kolega/przyjaciel(kiedyś tam)...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #27 : 2005-01-29, 20:03 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #28 : 2005-01-29, 20:10 »
Cytuj

akcja frugo przciw komercji walentynkowej

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
jedna akcja komercyjna przeciw drugiej :lol:  :lol:  :lol:  :?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Walentynki
« Odpowiedź #29 : 2005-01-29, 20:30 »
Cytuj

Nie przywiązuję żadnej wagi do walentynek, bo po prostu nie lubię tego święta i uważam je za zbędne  Jak się kogoś kocha to okazuje się to uczucie przez cały okrągły rok a nie przez jeden dzień  


Snyf... :D  :)

Cytuj

Niby mile swieto gdy sie kogos ma... ale gdy sie nie ma, albo co gorsza niedawno sie z kims rozstalo to ten dzien jest okropny...


Hehe... mój jedyny związek zaczął się w dniu szkolnych walentynek... nie poszliśmy do szkoły na impre tylko się szwendaliśmy po osiedlu i wtedy on się na to zdobył... Snyf... (Bo moja kumpela go molestowała żeby wzioł wreszcie dupę w troki i to zrobił, sam by się w życiu nie zmobilizował, rok puźniej w też w okolicy walentynek rozstalismy się... :roll: ) To tak a propo nieśmiałych...

Cytuj

A tak naprawdę to Ci ludzie mówią tak bo wiedzą że w te święto będą sami i dlatego są tak sceptycznie nastawieni...


Że to komercja to twoerdziłam nawet jak kogoś miałam... :)  :P  :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.