Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Walentynki  (Przeczytany 12764 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Walentynki
« Odpowiedź #90 : 2005-02-10, 15:47 »
u nas juz rozdawali i podobno nic nie dostalam ;]
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Walentynki
« Odpowiedź #91 : 2005-02-10, 19:57 »
ja się właśnie bohję że dostanę tylko od kogoś od kogo najbardziej bym nie chciała... a od koleżanek jak najbardziej :P
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #92 : 2005-02-10, 21:26 »
hehe...u nas jeszcze walentynek nie rozdawalii...jutro dają:DD może cuś dostane?:>>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #92 : 2005-02-10, 21:26 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Walentynki
« Odpowiedź #93 : 2005-02-10, 21:28 »
u nas nie rozdają.. w tamtym roku rozdawali ale w tmy inkt nie pomyślal zeby cos takiego zrobic
z resztą i tak bym nic nie dostała...
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #94 : 2005-02-10, 21:32 »
nie przesadzajj..może masz jakiegoś cichego wielbiciela:))
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Walentynki
« Odpowiedź #95 : 2005-02-10, 21:34 »
tia.. jaaaasne.. chyba w snach :P
a jeżeli mam to on jest bardzo cichy a przede wszystkim ślepy i głupi :wink: nikt o normalnych zmyslach nie zwrocilby na mnie uwage :lol: :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #96 : 2005-02-10, 21:40 »
Cytuj

nikt o normalnych zmyslach nie zwrocilby na mnie uwage

skoro sama tak twierdzisz...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Walentynki
« Odpowiedź #97 : 2005-02-10, 21:43 »
ojj  :lol:  dobra no może przesadzam :P
z resztą ja się smieje ;) korzystam z tego że mam dobry humor i zamiast przejmowac sie tym że od nikogo nie dostane walentynki to wolę sobie troche pożartować z tego :P
chociaż jak znam życie to w poniedziałek będzie mi tak jakoś.. smutno ;) :roll:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Walentynki
« Odpowiedź #98 : 2005-02-11, 15:59 »
Mówiłam, że nic nie dostanę :P No i nic nie dostałam. :P


 :cry:  :cry:  :cry:


po jakimś czasie...

Ooo, mój fajny kolega mi powiedzial, że mi wyśle walentynkę... Wow... :P  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #98 : 2005-02-11, 15:59 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Walentynki
« Odpowiedź #99 : 2005-02-11, 16:03 »
Ja tez nic nie dostałam :P I nawet sie z tego cieszę :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Bonsai

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #100 : 2005-02-11, 19:40 »
Pfff.... walentynki - święto głupich. Jak ktoś naprawde kocha, to to 'święto" jest mu niepotrzebne. Wkurza mnie, że wszysty o tym trąbia jak o święcie narodowym. O! Teraz w raddiu też cos gadaja o tych bzdurach....
A ja tez nie chce dostac Walentynki. U nas rozdają w poniedziałek, w pierwszy dzień po feriach... Oh, chciałabym na ten dzień zapaść w głeboki sen....
Zapisane

myszka

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #101 : 2005-02-11, 22:34 »
A ja tam uważam, że jak ktoś kocha, to każdy dodatkowy pretekst do zrobienia czegoś specjalnego dla ukochanej osoby jest super :)
Zapisane

golden

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #102 : 2005-02-11, 22:37 »
uwazam tak jak Myszka ;)

dzis u nas w szkole Walentynkowa Poczta rozdawala kartki, kopertki, lisciki... :lol: śmiechy były :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Walentynki
« Odpowiedź #103 : 2005-02-12, 19:46 »
Szczerze mówiąc drażni mnie to święto. Może to dlatego ze nie mam z kim je spedzić a moze dlatego ze jest zbyt przereklamowane. Denerwuja mnie te serduszka w witrynach sklepowych, walentynkowe umominki na reklamach ze sklepów, nawet dziś wchodzac do spozywczego natknęlam się na mnóstwo jakichś bombonierek, cukierków, czekolad ,wszystko uczywiście czerwone z serduszkami specjalnie na dzień zakochanych  :stupid: . W dzień babci, dzień dziadka, dzień kobiet nie ma takiego szału a przecież te święta sa tez raz w roku.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #104 : 2005-02-12, 20:03 »
przy wszystkich świętach jest szał... najlepiej to widać w reklamach...
dla marketingowców kazde święta to kolejna okazja do wyciągnięcia pieniędzy, a skoro serduszka są ładnym symbolem to wykorzystuje się i to... przeciez babci na wystawie nie posadzą... ale wystarczysie przejść po kluczowych miejscach i zobaczyć co sie dzieje. na pewno znasz Aujeszko plac sprzymierzonych i widzisz co sie dzieje u kwiaciarzy...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #104 : 2005-02-12, 20:03 »

Essey

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #105 : 2005-02-12, 21:30 »
Cytuj

przeciez babci na wystawie nie posadzą


Pao... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

A ja mam dokładnie takie zdanie jak Aujeszka. Dobija mnie ten cały serduszkowy szał...niech to się już skończy :sciana:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #106 : 2005-02-12, 21:59 »
ale tak to wyglada, gdzie można zrobić pieniądze to sie ładuje w marketing... jak było tylko społem to wystawy nie zmieniano bo nie było takiego zwyczaju.
wtedy było paskudnie... z dwojga wole serdeszka...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

myszka

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #107 : 2005-02-12, 22:17 »
Marketing jest niestety nieodłączną częścią naszego życia. Można się nim "przejeść" ale w żadnym święcie nie chodzi o marketing, tylko o ideę stojącą "za nim" i o niej należy pamiętać. A idea dnia szczególnej celebracji miłości, zakochania (wywiedziona zresztą bezpośrednio od świąt płodności... ;) ) to dla mnie osobiście fajna idea.

A jeśli uważacie, że teraz jest obleśna propaganda, to widać, że nie pamiętacie święta pierwszego maja :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #108 : 2005-02-12, 22:19 »
zgadzam się z toba Myszko :)
osoby które krytykują jakiekolwiek świeto najwyraźniej nie rozumieją jego istoty...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Walentynki
« Odpowiedź #109 : 2005-02-12, 22:50 »
Cytuj

na pewno znasz Aujeszko plac sprzymierzonych i widzisz co sie dzieje u kwiaciarzy...

Oj znam, prawie codziennie tamtendy przejeżdżam jadac do szkoly.
Cytuj

osoby które krytykują jakiekolwiek świeto najwyraźniej nie rozumieją jego istoty


 ja rozumiem istote tego święta, ale nic na to nie poradze że mnie denerwuje (jak to trafnie określiła Essey) serduszkowy szał. Czasem mysle że przez ten marketing wiele świąt traci swoją idee. Większość traktuje walentynki na zasadzie: kupie mu/jej prezent nieche się cieszy  :roll: . A Sztuką jest przecież kochac i okazywać swoją milość codziennie a nie raz w roku . Fajnie jest dostac w walentynki róże czy fajną kartke  ale jeszcze fajniej byłoby ją dostac bez okazji :D /takie jest moje zdanie.

PS. Myszko,czy zamiast ikonki  :)  mogłaby byc normalna usmiechnieta buźka bez mikołajowej czapki? Święta sie skączyły.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #110 : 2005-02-13, 10:10 »
Cytuj

(jak to trafnie określiła Essey) serduszkowy szał. Czasem mysle że przez ten marketing wiele świąt traci swoją idee.

czyli skupiasz się na marketingu a nie na idei...
Cytuj

Większość traktuje walentynki na zasadzie: kupie mu/jej prezent nieche się cieszy

niestety tak jest w wiekszości ale to nie znaczy, ze zawsze... ja preferuje robotę ręczną więc wole najbardziej koślawą wykonana przez osobę walentynkę niz najładniejszą kupioną... niestety tu też większość mysli inaczej... pamiętam jeszcze jak ja byłam w podstawówce to dziewczyna wyśmiała chłopaka, bo zrobił walentynke... moim zdaniem była piękna ale tez owa osoba pokazała że nie jest warta jego uczuć...
Cytuj

A Sztuką jest przecież kochac i okazywać swoją milość codziennie a nie raz w roku

osoby, które kochaja naprawdę wiedzą o tym i pamiętają. walentynki to tylko symbol a symbole róznie są interpretowane... wersja amerykańska mi nie odpowiada (wstrętny nacisc, że musisz spedzić je z kimś...) ale sam gest... super idea dla niesmiałych :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #110 : 2005-02-13, 10:10 »

myszka

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #111 : 2005-02-13, 10:20 »
Aujeszko, na tej samej zasadzie można by powiedzieć, że po co świętować czyjeś urodziny, przeciez starzeje się codziennie o jeden dzień, a nie nagle w ciągu jednego dnia o rok, więc po co to fetować :lol: Jak napisałam powyżej - uważam, że KAŻDY odatkowy pretekst, by zrobić coś ekstra dla ukochanej osoby, jest super. Wiem, że można bez okazji, ale "przy okazji" ma dla mnie i tak urok :) Dziecku też można dać prezent bez okazji, ale jednak dzieciaki najbardziej cieszą się na Gwiazdkę, oraz Dzień Dziecka - poczucie "wyjątkowości" dnia dodaje magii otrzymanemu podarkowi.

P.S. Za ikonki odpoiwada admin :)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Walentynki
« Odpowiedź #112 : 2005-02-13, 13:12 »
troszke m isiem teraz nudziło i zrboiłam coś takiego dla was :)



wiem że nie jest ładne ale co tam :P
Zapisane

Kiwusia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1160
Walentynki
« Odpowiedź #113 : 2005-02-13, 13:14 »
ladnee :D dzieki  :cmok:
Zapisane
Move your hips, do your thing
Get off the wall, don't matter what they think
From your fingertips, to your toes
You know you hot, so let everybody know

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Walentynki
« Odpowiedź #114 : 2005-02-13, 14:02 »
Cytat: Bonsai

Pfff.... walentynki - święto głupich. Jak ktoś naprawde kocha, to to 'święto" jest mu niepotrzebne. Wkurza mnie, że wszysty o tym trąbia jak o święcie narodowym. O! Teraz w raddiu też cos gadaja o tych bzdurach....
A ja tez nie chce dostac Walentynki. U nas rozdają w poniedziałek, w pierwszy dzień po feriach... Oh, chciałabym na ten dzień zapaść w głeboki sen....
Ludzie, ludzie, LUDZIE!!! ale własnie przez to święto niektórzy zbierają się na odwagę i potem powstają z tego wszystkiego pary! :)  :D
Zapisane

Zorba

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #115 : 2005-02-13, 14:22 »
nie dostałam żadnej walentyny w budzie (rozdawali) i nawet dobrze :P bo by potem wsztscy na mnie nalatywały " od kogo masz od kogo masz".A zrobilysmy se jaja z takiego brzydkiego kolesia z naszej klasy napisalysmy walentynke i podpisalysmy "róża" (to jesgo qumpela:P) no i podobno do smieci wyrzucił heh:P a szkoda :P
myslalam ze walentyny spędze sama...co siem okazuje? wczoraj chlopak poprosil mnie o chodzenie...dzisiaj inny chlopak mnie na spacer zaprosil w walentyny i caly jutrzejszy dzień mam zawalony heh...czekajcie cierpliwe bo naprawde kiedys cos wydarzy sie czego nie przewidujecie ...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #116 : 2005-02-13, 22:58 »
dzięki Eniqa  :wink:
bardzo miły gest :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Walentynki
« Odpowiedź #117 : 2005-02-14, 08:11 »
Cytat: Zorba

czekajcie cierpliwe bo naprawde kiedys cos wydarzy sie czego nie przewidujecie ...
Popieram w całej okazałości i rozciągłości :wink:  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Walentynki
« Odpowiedz #117 : 2005-02-14, 08:11 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Walentynki
« Odpowiedź #118 : 2005-02-14, 08:51 »
no to z okazji Walentynek chciałam zyczyć Wam dużo słońca, miłości i realizacji planów oraz marzeń i niech odnajdzie Was ta druga połowa. ona/on jest gdzieś i czeka na Was tak samo niecierpliwie jak Wy. a tym którzy juz swą połówke odnaleźli, życzę by zawsze potrafili okazać i wyrazić swoje uczucia.
dużo usmiechu na buzi i miłości w sercu  :list:
wklejać nic nie umoem więc wybaczcie brak typowej walentynki
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

halina

  • Gość
Walentynki
« Odpowiedź #119 : 2005-02-14, 08:53 »
dzieki Pao :)  i oczywiscie nawzajem ;)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 27 zapytaniami.