Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 20 21 [22] 23   Do dołu

Autor Wątek: Ile miałyście chłopaków?????????  (Przeczytany 45907 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #630 : 2005-11-02, 09:16 »
jak bedziecie mowili sobie czesc, to podejdz do niwego i spytaj czy rozumie coś tam z maty bo ty nie. i poproś żeby na kole ci t owyjasnil czy poza nim;) potem szybko sie samo potoczy:D
Zapisane
Why so serious?

wesciara

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #631 : 2005-11-02, 15:18 »
A ja teraz mam nieciekawą sytuacje  :? Bo moja koleżanka, a raczej najlepsza przyjaciółka, poznała na necia fajnego chłopaka  :) I tak sobie troche gadali, aż wkońcu ona sie z nim spotkała i powiedziała, że jest fajny. Nom to zaczełam z nim gadać na gg i też uważam że jest super  :| Niby oni sie troche kłócą, ale ja przecież nie moge sie chcieć zbliżyć do niego, bo bym przyjaciółke zdradziła. A ona jest dla mnie ważna  :|
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #632 : 2005-11-02, 17:35 »
wesciara, trudna sprawa... pogadaj z kumpela na ten temat... trzymam kciuki:*
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #632 : 2005-11-02, 17:35 »

wesciara

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #633 : 2005-11-02, 17:50 »
Jestem po rozmowie, jak radziłaś Blackie  :) Dowiedziałam sie , ze moja kumpela sama nie wie co do niego czuje   :P Ona o tym tak nie mówi, ale twierdzi, ze chciałaby go poznać bliżej i sie z nim zaprzyjaźnić i raczej nic wiecej. Boli ją, że jak to powiedziała- zabiera mi kogoś, kto po kilku rozmowach może wolałby mnie. Troche to pogmatwane  :lol: Ale mam nadzieje ze to sie wszystko wyjaśni, bo w sobote sie spotykamy w trójke. Zobacze, czy on coś do niej czuje, a jak nie to zaczne działać  :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #634 : 2005-11-02, 18:12 »
Fattycior się kochliwa zrobiła... dziś taki jeden(na którego lubię sobie popatrzeć nooo... :P ) cześć mi powiedział to ja aż podskoczyłam sobie ze szczęscia ...:lol: No niestety,ze skały to ja nie jestem. ale ponownie się deklaruję,ze chłopa to nie będzie! :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #635 : 2005-11-02, 19:49 »
Fatty, będzie, będzie.. Czyżbyś zapomniała, że bierzemy ślub? :lol: Jakby co to mogę Ci wypożyczać czasem jakiegoś samca z mojego haremu, tak bez zobowiązań na jedną.. dyskusję :lol:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #636 : 2005-11-02, 20:59 »
Ja tez potrzebuje pomocy... :( Jest tak: <pewien chlopak> jakis czas temu zaczal mowic mi czesc. Byl wtedy moim sasiadem. W polowie tych wakacji sie przeprowadzil, ale nadal sobie czesc mowimy (chociaz coraz rzadziej :( ). Chodzilam z jego siostra do klasy i przyszlam do niej pewnego razu po zeszyty i miedzy mna a nim byla krotka wymiana informacji - czy jego siostra jest w domu i czy jego pies gryzie ( :P ). To bylo przed furtka. Jakis czas pozniej pytal mi sie w kosciele co chwile ktora godzina. Ale te 2 sytuacje byly jeszcze przed tym kiedy zaczal mowic mi czesc. Kiedy juz mowil, to nastapil dluuuugi okres czasu kiedy w ogole nic wiecej nie bylo. Az nie wytrzymalam i w ostatni piatek sie go zapytalam czy ma pozyczyc nozyczki :P Tak sie zlozylo, ze jakos nic wiecej nie powiedzialam, chociaz chcialam - nie chcialam go zatrzymywac bo sie gdzies prawdopodonie spieszyl. I wlasnie... co dalej?? Bo ja mam dosyc takiego po prostu czesc, a nie wiem, co on mysli na ten temat, czy zamierza cos dalej zrobic, czy ja mam cos zrobic, czy nic nie robic...? Ale nie, to ostatnie nie wchodzi w rachube :P Bo mnie na nim zalezy... ;) Poradzcie :( Ja chce z nim jakos pogadac, tylko nie wiem jak to zrobic, kiedy i o czym gadac.... help...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #637 : 2005-11-02, 21:09 »
Ej ludzie podstawa to wkręcić się do paczki (obieku którym się jest zainteresowanym :P) Po zatym wspólne zainteresowania imprezy, muzyka- np. pożycz mi jakąś płytę, psy chodź zemną na spacer żeby się psy pobawiły (oczywiście wszystko dla dobra psów) :) Ja mam wam mówić jak się chłopców podrywa?! ;)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #638 : 2005-11-02, 21:36 »
Grześ, my nic nie sugerujemy, ale Ty chyba najlepiej powinieneś wiedzieć :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #638 : 2005-11-02, 21:36 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #639 : 2005-11-02, 21:54 »
No, a jak przecież ja co chwile podrywam chłopców! ;) To moje hobby :]
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Princessa

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #640 : 2005-11-02, 22:10 »
<lol2> no przeciez podryw to podstawa :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #641 : 2005-11-03, 15:00 »
No, a jak przecież ja co chwile podrywam chłopców! ;)

Grzesiu, czy chciałbyś nam coś powiedzieć? :lol:
Ty chyba lepiej wiesz niż my co lubią panowie, nie sądzisz? ;)
Becia - jak powiedział mistrz podrywu chłopców Grzesiek (:lol:), musisz znaleźć z facetem wspólne zainteresowania i to wykorzystać. Możesz też podstępnie wykorzystać znajomość z jego siostrą, i częściej do nich przychodzić. Jesli chłopczę się skapnie i zrozumie, co mu subtelnie dajesz do wiadomości - wtedy to on powinien przejąć pałeczkę. Jeśli natomiast nie zareaguje - no cóż..
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #642 : 2005-11-03, 16:20 »
Ej nie przyjaźnij się z jego siostrą! Może on swojej siostry nie lubi i weźnie Cię za debilke :]. No chyba, że jest na odwrót :]

Nie no śmieją się ze mnie  :grr: ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-03, 16:22 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #643 : 2005-11-04, 17:46 »
No i mnie to dopoadło. Mam chłopka ale zakochałam się w innym i co mam zrobic ciągnie mnie do niego ze holera.
To jest kolega mojego brata , raz z nim gdałam i fajny sie wydawał. Do mojego chłopaka czuje to co wczesniej a jednak ciągnie mnie do innego.
I teraz co isc na dwa fronty, ale jak moj chłopka się dowie o tym to zerwie ze mna. Tamten wie ze mma chłopaka bo widził mnie z nim. Ale wczesniej jak nie wiedził to zarywał do mnie , jak gadalismy to nie chcciał skonczyc a jego kuplel go wołała ale on wolał zostac ze mna i gadac. Ale poszeł bo oni z kumplem szli gdzies na coś waznego.
Dla mnie wydaje sie to takie jakies dziecine.Juz dzo razy miałam takie porblmey ale jakoś sytąłcje came sie wyjasniały.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #644 : 2005-11-04, 17:52 »
Ojj, Fretkuś... Toś se nagrabiła... Ja bym bardziej sie poznała z tym drugim, bo jak się okaże totall debilem? Więc się z nim zakumpluj jak narazie... Ale z kolei żal mi Twojego chłopaka... Porządnie go zranisz, jakbyś miała z nim zerwać... Cieszmy się tym co mamy, bo potem możemy tego nie odzyskac...
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #644 : 2005-11-04, 17:52 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #645 : 2005-11-04, 18:32 »
Poznaj lepiej tego drugiego, pogadaj jeszcze jakiś czas, zakumpluj się i zobaczysz co będzie dalej, nie wydaje mi się dobrym pomysłem zrywanie ze swoim chłopakiem po jednej rozmowie z tym drugim. Bo co jeżeli się okaże, że on nie chce się z Tobą związać, albo tak jak mówiła Blackie okaże się debilem, a Ty już nie będziesz mieć swojego faceta? Pamiętaj, że on raczej w takiej sytuacji nie wróci. Po co sobie życie od razu komplikować :)
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #646 : 2005-11-05, 17:02 »
Ja wiem ze odrazu na pewno nie zerwe , bo ja tamtego nie znam tak dobrze ale go poznam. Na razie tylko się z nim kumpluje moj chłopak nic pzreciwko temu nie ma  że z nim gdam. Bo moj faecet wie ze jestem mu wierna (jak narazie to tak)
Czas pokaze.
Ale dzieki za wsparcie.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #647 : 2005-11-05, 18:14 »
Fretka, a Ty kochasz tego swojego chłopaka czy chodzisz z nim tylko żeby chodzic, bo go lubisz i jest Twoim przyjacielem?
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #648 : 2005-11-05, 19:07 »
wedlug mnie nie powinnas isc na dwa fronty ani oklamywac swojego chlopaka....
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #649 : 2005-11-05, 19:09 »
Fretka, a Ty kochasz tego swojego chłopaka czy chodzisz z nim tylko żeby chodzic, bo go lubisz i jest Twoim przyjacielem?

Właśnie. Prawdziwa miłość trwa wiecznie, a chęć zdrady (bo myśl o działaniu na dwa fronty wprowadzona w życie tak się właśnie nazywa...) nie wróży nic dobrego. Poznaj tamtego chłopaka, ale mi się wydaje, że skoro będąc ze swoim obecnym facetem myślisz o kimś innym, to czy to w ogóle ma sens..?
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #650 : 2005-11-05, 20:30 »
Wła&para;nie. Prawdziwa miło&para;ć trwa wiecznie, a chęć zdrady (bo my&para;l o działaniu na dwa fronty wprowadzona w życie tak się wła&para;nie nazywa...) nie wróży nic dobrego. Poznaj tamtego chłopaka, ale mi się wydaje, że skoro będ&plusmn;c ze swoim obecnym facetem my&para;lisz o kim&para; innym, to czy to w ogóle ma sens..?

Ze mną jest prawie tak samo. tylko ze ja nie mam tego drugiego... tylko ciągle mysle o byłym...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #650 : 2005-11-05, 20:30 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #651 : 2005-11-05, 21:08 »
Kazdemu moze sie zdarzyc taka sytuacja jak Tobie, Fretko (zwlaszcza jak chlopak nie jest odpowiedni do konca), ale mimo wsyztsko nie w porzadku jest 'chodzic' z jednym a myslec o drugim. Najlepiej bedzie jak cos z tym zrobisz, a przestaniesz czekac jak sprawy sie potocza, bo mowilas ze chlopak Ci ufa... chyba nie chcesz go zawieść?
« Ostatnia zmiana: 2005-11-05, 21:12 autor Magdaland »
Zapisane

Death

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #652 : 2005-11-07, 15:57 »
A ja przeżyłam swoje pierwsze prawdziwe rozstanie wczoraj... To trzecia najgorsza rzecz, jaka mi się zdarzyła...:
1. Śmierć mojego ukochanego kuzyna :(
2. Śmierć mojego kosianego pierwszego pieska, owczarka kaukaskiego Billy' ego
3. Zerwanie z moim pierwszym prawdziwym chłopakiem...
Z konradem było mi super. Byliśmy razem koło roku. Ostatnio zaczęło się coś między nami powaznie psuć. No i wczoraj Konrad oznajmił mi, że to koniec bo... Teraz jest Weronika. Wysoka, długonoga blondynka. No tak, rzeczywiście, jest dużo ładniejsza ode mnie... Ale okazało się, że on z tą Weroniką kręci coś koło... 3 miesięcy.
I po prostu teraz jest zajeeedwabiście... Potworny dół i +3 sznyty na moje konto... :(:(
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #653 : 2005-11-07, 17:22 »
Bardzo mi pzrykro ze umarł ci kuzyn pies odszedł i zucił Cię chłopak to jest okrutne wiem i to bardzo, ale takie głupie zycie.
Odebrac sobie zycie to nie żadna sztuka ale zyc to tzreba umiec i miec odwage.
Na razie chodze z mym chłopakiem jest tak jak zawsze nie ukrywam nic pzred nim. Na razie agdam z tamym troszke. Ale moj chłopak o tym wie ze z nim rozmawiam wiec nie ejst to po kryjomu.
Narazie tak moze zostać.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

lida66

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #654 : 2005-11-07, 21:15 »
ja tesh nie uznaje!!:D a narazie miałam tylko 2 chłopców;P
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #655 : 2005-11-09, 09:35 »
A ja przeżyłam swoje pierwsze prawdziwe rozstanie wczoraj... To trzecia najgorsza rzecz, jaka mi się zdarzyła...:
1. &brvbar;mierć mojego ukochanego kuzyna :(
2. &brvbar;mierć mojego kosianego pierwszego pieska, owczarka kaukaskiego Billy' ego
3. Zerwanie z moim pierwszym prawdziwym chłopakiem...
Z konradem było mi super. Byli&para;my razem koło roku. Ostatnio zaczęło się co&para; między nami powaznie psuć. No i wczoraj Konrad oznajmił mi, że to koniec bo... Teraz jest Weronika. Wysoka, długonoga blondynka. No tak, rzeczywi&para;cie, jest dużo ładniejsza ode mnie... Ale okazało się, że on z t&plusmn; Weronik&plusmn; kręci co&para; koło... 3 miesięcy.
I po prostu teraz jest zajeeedwabi&para;cie... Potworny dół i +3 sznyty na moje konto... :(:(

Ehhh... Death, współczuję... Niektórzy to swinie, znajdziesz nastepnego... :przytul: nie martw sie...
Zapisane
Why so serious?

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #656 : 2005-11-09, 13:58 »
Ja miałam 0  :roll: :roll: i nie zamierzam mieć w najbliższym czasie....
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

wesciara

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #657 : 2005-11-09, 15:02 »
A ja miałam 3 chłopaków, ale za to więcej razy byłam zakochana  :P Najdłużej trwał mój drugi związek - 4 miesiące. Dlatego już nie interesuje sie zabardzo jakimiś chłopakami, z którymi wytrzymałabym z miesiąc, tylko czekam na takiego, który mi sie nigdy nie znudzi  :mrgreen: Ale chyba jeszcze dłuuugo poczekam, bo trudno o takich  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedz #657 : 2005-11-09, 15:02 »

Kate13

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #658 : 2005-11-09, 17:38 »
Ja miałam, mam i będe mieć tylko jednego chłopaka, na zawsze. :)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Ile miałyście chłopaków?????????
« Odpowiedź #659 : 2005-11-09, 17:43 »
jakie deklaracje w wieku 12 lat :P
ale w sumie to fajne jest ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.