Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Znalezione nie kradzione :P  (Przeczytany 7909 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Znalezione nie kradzione :P
« : 2005-02-02, 15:05 »
Czy znaleźliście kiedyś jakąs cenną, dziwną lub piekną rzecz zgubioną przez kogoś? Ja oprócz czesto znajdowanych 1 groszówek znlazłam juz 5 i 20 zł a także  złoty piescionek.  Wczoraj jednak natknęłam sie na piekną broszke!! Bardzo mi sie podoba i zastanawiam sie kto mogł zubić takie cudo :marzy: . A co wy znajdujecie? Pochwalcie się!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #1 : 2005-02-02, 15:12 »
Ja znalzłam jakieś 7 lat temu foliową torebke z kasą... i bylam tak głupia że oddalam... baba nawet nie podziękowała...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ssgosiass

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #2 : 2005-02-02, 16:08 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 23:03 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #2 : 2005-02-02, 16:08 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #3 : 2005-02-02, 16:12 »
ja znalazłam najwięcej 20 zł :) Ale tylko raz :(
Zapisane

whiper

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #4 : 2005-02-02, 16:29 »
Ja nawet 5 zł chyba nigdy nie znalazłam  :lol: to ja jestem zawsze tą, która gubi  :lol:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #5 : 2005-02-02, 16:51 »
Ja najwięcej 5 zł, ale gubic raczej nie, chyba ze jakies grosze przy kasie mi wypadna :;d:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #6 : 2005-02-02, 17:10 »
Cytat: ssgosiass
Iras, aile bylo tam kasy ? :>
Ciekawe... :roll:
Cytat: whiper
Ja nawet 5 zł chyba nigdy nie znalazłam  :lol: to ja jestem zawsze tą, która gubi  :lol:
 Ja też :lol:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Nataila

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #7 : 2005-02-02, 17:22 »
Ja znalałam kilka razy jakieś drobne pieniądze, najwięcej pięć zlotych. Kiedyś też chyba znalazłam spinkę do włosów :lol: . I mały scyzoryk :P . Ale to nic w porównaniu do mojej kumpeli - ona znalazła kiedyś na ulicy pluszową owieczkę z NICI, w ogóle nie zniszczoną! I do tego tak jakby ta maskotka na nią czekała, bo Anka zobaczyła ją, ale nie ruszała, bo pomyślała, że ktoś ją zgubił i znajdzie, a po kilku dniach ona nadal tam leżała i Anka ją wzięła. Chyba były sobie przeznaczone :lol:  :lol: .
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #8 : 2005-02-02, 17:58 »
Ojj, duzo tego bylo :] Bransoletka, kasa, spinki... Taakie bzdety :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #8 : 2005-02-02, 17:58 »

Amarae

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #9 : 2005-02-02, 18:00 »
Uhm, ja pamiętam w sklepie - Na podłodze leży 10 zeta, myślałam,że ktoś zauważy - ktoś pcha wózek, ktoś inny na niego nadeptuje i nie widzi ;P Już nie pamiętam, cz wzięłam, czy nie ;) A niedawno jak się przebeirałysmy w szatni na wf, moja koleżanka znalazła pomadkę do ust z nivea, nieużywaną ;) :P
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #10 : 2005-02-02, 18:30 »
Przypomniałam sobie cos - jak mialam z 6 lat, zobaczylam  w sklepie w kącie pieniądze, wizelam sobie, ale [głupia, głupia  :lol: ] powiedziałam mother no i konic, musiałam oddać  :lol: nie wiem ile, może z 10 zł. A, jakby co to był [jest?] taki zwyczaj, to podobno przynosi szczęście czy cos.... Jeszcze pozniej się dziwilam, co za głupki rzucają kasę do kąta  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #11 : 2005-02-02, 19:26 »
Srebrny zegarek, złota bransoletka z dwoma malutkimi breloczkami w ksztalcie serduszka i delfina, 50zł w papierku (banknot, jakby ktoś nie skapował :P ), hmmm... nie przypominam sobie nic wiecej ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #12 : 2005-02-02, 19:32 »
oprócz drobnych monet (góra 50 gr) chyba nigdy nic nie znalazłam - jak pech to pech :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #13 : 2005-02-02, 19:56 »
Cytat: ssgosiass
Iras, aile bylo tam kasy ? :>


nie pamietam dokładnie, ale coś koło 500 złotych... nawet nie wiesz jak żałuje że to oddałam... mam wrażenie że gdyby baba podziękowala to nie żałowałabym, ale ona zachowała sie tak jakbym jej to z kieszeni wyciągnęła...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #14 : 2005-02-02, 20:09 »
Bo ja wiem... np. 10zł na schodach w szkole :lol:

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #14 : 2005-02-02, 20:09 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #15 : 2005-02-02, 20:16 »
Cytuj

prócz drobnych monet (góra 50 gr) chyba nigdy nic nie znalazłam - jak pech to pech

ja tyz.
Zapisane

KikerS

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #16 : 2005-02-02, 21:25 »
Ja ze złotówke :P wiecej nie :lol:  moj kolega kolo poczty 100zł znalazł  :okurcze:  i kolo kasy w sklepie 50 zł.. i dużo innych bzdur.. on to ma szczećsie :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #17 : 2005-02-02, 21:38 »
Ja kiedyś znalazłam ponad 400 zł w bonach do Tesco :lol:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #18 : 2005-02-03, 18:30 »
Ja chyba najwięcej 2 zł, ładną srebrną łyżkę, którą później bawiłam się w piaskownicy i tyle :P
Za to mój wujek w te święta znalazł na ulicy nowiutką piłę spalinową w trzech ratach ;) I jak tu nie wierzyć w św.Mikołaja? ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #19 : 2005-02-03, 19:19 »
ja tam "znajduję" tylko ludzi ale za to niesamowicie wartościowych więc uznaję to za wiekie szczęście :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #20 : 2005-02-03, 21:33 »
Znajdywałam czasami sporo ciekawych rzeczy ;). Wszystko zaczęło sie w Bielsku gdzie znalazłam stówke :). Potem znajdywało sie różne rzeczy.. spinki, zegarki, klucze. 27 maja 2003 roku (pamiętny dzień) znalazłam z przyjaciółką 50 zł. A jeszcze wcześniej wychdoziłam z klatki i na wycieraczce leżało PEŁNO pięciozłotówek i dwuzłotówek o__O. Nie wiem jak one sie tam znalazły ale uzbierało się około 20-30 złotych..

I tak jak Pao (ale odgapiam) znalażłam sama kilka ciekawych ludzi.. i to nie w jakis szczegolny sposob. Po prostu przez gg  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #20 : 2005-02-03, 21:33 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #21 : 2005-02-04, 13:19 »
łeee ja nie mam szczęścia do takich rzeczy...jakies drobne pieniądze, raz 10 zł i różne drobne przedmioty ale już nie pamiętam nawet jakie ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #22 : 2005-02-04, 14:13 »
ja banknot 50 zł, , pare razy miałam tak że leżał jakiś grubszy bilon w jakimś miejscu w większej ilości. ale to było już dawno ostatnio nic więcej nie znalazłam oprócz tego że niedawno dziwnym trafem 'z powietrza' znalazłam w kieszeni moich ulubionych spodni dwie dyszki. oczywiście przy każdych większych porządkach w mojej szafie znajduję zagubione bądź zapomniane oszczędności albo jakieś inne drobiazgi, pierdółki ;)  raz w drodzxe do szkoły nalazam wisiorek, takie ładne serduszko srebrne na podjeździe szpitala  :lol:

pewnegio dnia, też we drodze do szkoły Znalazłam takie prostokątne małe coś z dziurkami po bokacz. bawiłam się tym aż doszłam do szkoły, w drodze powrotnej też, aż udało mi się to otworzyć i okazało się to małym, składanym nożykiem  :lol:  ( 4-5 klasa podstawówki to była) popołudniu oglądałam jakieś wiadomości czy coś i był materiał że na jakims meczu czy jakoś tak byla rozróba i zatrzymali paru kiboli. pokazują stół z 'narzędziami zbrodni' a tam... takie właśnie noże  :shock:  ja poprostu panika, szybko wyszłam z domu i go chyba zakopalam w sadzie, albo w każdym bądź razie miałam taki zamiar ale chyba jednak go po prostu wyrzuciłam...  :lol:  nikomu nie mówiłam ani nic ale był niezły odjazd  :wink:  dodam że ten nożyk, złożony był długości mniej więcej zapałki :lol2:  :lol:  :wink:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #23 : 2005-02-04, 14:20 »
kiedys przechodząc obok banku z koleżankami znalazłyśmy 90 zł ale poszłyśmy dalej bo pomyślałyśmy ze komuś wypadło i po to wróci :P za nami zgarneły tą kase jakies dziewczyny ;P

czasami znajduje jakies drobiazgi :) badz bizuterie ;)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

DeeDee13

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #24 : 2005-02-04, 15:49 »
ja znalazłam kiedyś srebrny pierścionek, jakąś drobną kasę i frotkę do włosów, nic więcej sobie nie przypominam...
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #25 : 2005-02-04, 16:09 »
aha, ja jeszcze kiedyś znalazłam spinkę... :P
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

mafinia

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #26 : 2005-02-04, 16:11 »
ja znalazlam kiedys pierscionek zloty na klatce schodowej. z pieniedzy to raz natchnelam sie na 20zl
moja siora to dopiero ma szczescie... 100zl znalazla i zloty lancuch ktory trzyma nie wiem po co ja bym odrazu opylila bo w zlocie obladowana nie lubie chodzic
Zapisane

kareena

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #27 : 2005-02-04, 16:21 »
jak bylam mala to znalazlam 50tys zł ale to na stare bylo.. na nowe to chyba jest 5 zl  :lol:  lezalo na chodniku w Warszawie jakies 10 lat temu :P z nowszych znalezisk: drobniaki  i poza tym nic  :(  nie mam szczescia :P  niestety częściej gubię niż znajduję.. wdalam sie w mame - ostatnio zgubila złoty zegarek  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #27 : 2005-02-04, 16:21 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #28 : 2005-02-04, 16:32 »
Cytuj

moja siora to dopiero ma szczescie...

Moja jest mistrzyną w gubieniu róznych rzeczy  :lol:
ale:
Zawsze ktos musi zgubic rzeby ktos znalazł. Zwykle to sie tak układa że ja czesto coś znajduje a ona ciagle cos gubi , a jednak jest równowaga w przyrodzie  :lol:
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #29 : 2005-02-04, 16:40 »
Noo, ja niestetu też mam szczeście do gubienia rzeczy...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.