Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Znalezione nie kradzione :P  (Przeczytany 7911 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amstaffka

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #30 : 2005-02-04, 16:52 »
Ja mam szczescie do znajdowania złotych rzeczy,najczęściej są zniszczone,ale zbieram a potem przerabiam na coś ładnego,w sumie już sporo się tego nazbierało.Kiedyś znalazlam zegarek,dobrej firmy szwajcarskiej INVICTA,dwa razy telefon komórkowy.Telefony oddałam.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #31 : 2005-02-04, 17:12 »
też bym tak chciała....
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #32 : 2005-02-04, 17:13 »
Ja co roku na wakacje znajduje złote łańcuszki. Czyż to nie dziwne? :? Mam takich 5
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #32 : 2005-02-04, 17:13 »

DeeDee13

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #33 : 2005-02-04, 17:19 »
no to fajnie ja jeszcze nigdy nie znalazłam nic złotego... :(
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #34 : 2005-02-04, 17:45 »
mój brat znalazł na stoku narciarskim komórkę. przeczekał w pobliżu z 15 minut, niestety nie zauważył nikogo kto by czegoś szukal tak więc uznał że właściciela póki co nie znaleziono.
Zapisane

Raven

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #35 : 2005-02-05, 13:41 »
Największą sumą jaką znalazłam było 10zł...  :P Ale często natykam się na jakieś drobiazgi - złotówki, nieskasowane bilety, łańcuszki, spinki, figurki... Dużo można "uzbierać" nurkując w np. jeziorze pod pomostem. Ludziom z ręczników spada biżuteria, gumki do włosów itp.  :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #36 : 2005-02-05, 13:53 »
odnośnie jeziora to mój znajomy był w szwecji i kucając nad wodą wypadł mu telefon. szybko zareagował i wyciągnął jednak to nie był jego jeszcze kilkakrotnie ponawiał próbe odzyskania telefonu a efekt taki, że swojego nie odzyskał ale wyjął z wody kilkanaście innych :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #37 : 2005-02-05, 14:09 »
A ile to razy mojemu tacie okulary przeciwsłoneczne powpadały do wody  :lol: Najczęściej na żaglówce podczas przechyłów  :)

Moja siostra ma szczęście do znajdywania cennych rzeczy. Były już kolczyki, wynurkowana złota obrączka (niemalże identyczna do pierścienia z "Władcy Pierścieni" :lol: ), telefon komórkowy, breloczki, książki, portfele... Większośc leżała przeważnie w autobusach na siedzeniach albo na przystankach. Ale cóż, równie dużo sama gubi... :? Coś za coś.
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #38 : 2005-02-05, 14:16 »
ja raz znalazłam 100 zł, kilka razy po 5, po 2...no i to tyle :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #38 : 2005-02-05, 14:16 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #39 : 2005-02-05, 14:20 »
moja babcia znalazła prześliczny pierścionek z kotem. przeczekał w tajemnicy i dostałam go w prezencie po premmierze. byłam tak zaskoczona, ze nie zważając na prase i tv przeklnęłam... na szczęście nie uwieczniono tego
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #40 : 2005-02-05, 14:23 »
Cytuj

byłam tak zaskoczona, ze nie zważając na prase i tv przeklnęłam...

A po premierze jakiego spektaklu się to odbyło??
Czy mogłabyś kiedyś wstawić zdjęcie tego pierścionka? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda... :kocham:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #41 : 2005-02-05, 14:30 »
nie mam doświadczenia z wklejaniem zdjęć. jest to spory, srebrny dziki kot. z profilu wygląca jak puma ale z przudu jak tygrys. pierścień nie jest zamknięty więc widzimy głowe kota i jego ogon minimalnie zakręcony.
co do premiery to była "kamasutry" w XXIII muzach w szczecinie.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #42 : 2005-02-05, 15:52 »
Ja znalazłam kiedyś 10 zł w supermarkecie, w tym takim przejściu obracanym. Znalazłam również wiele kolczyków, pierścionków. Czasem po 1 grosik, 2 grosze. Nic szczególnego jeszcze nie znalazłam ;) Ot takie, drobnostki.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #43 : 2005-02-05, 18:28 »
Ja najwięcej 20 zł...Tak po parę razy 10,20 zł...NIeraz jakieś 2 zł,groszówki...Ale zazwyczja pieniądze. Mój kolega całkiem niedawno znalazł telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem i inymi bajerami i oddał,jeszcze mu babka zapłaciła ;)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #44 : 2005-02-05, 18:40 »
Ja kiedyś na jakiejś procesji [chyba na Boże Ciało] znalazłam miedzy płatkami kwiatków dyche ;) oprócz tego to mam szczescie do różnych batonów/gum do żucia zostawionych w koszyczkach w sklepach samoobsługowych ;)

Pamietam że kiedyś dostalam na gwiazdke portfel i zaraz w pierwszy dzień po świetach jak poszłam do szkoły to go zgubiłam :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #44 : 2005-02-05, 18:40 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #45 : 2005-02-05, 19:14 »
Ja jedyne co znalazłam to nic... :P Nawet 1 grosza życie mi nie służy  :( Raz pregapiłam kom którą znalazła za mną kumnpelka nastepne co przegapiłam to 10 zł  :lol: Ah... to cała ja  :wink:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #46 : 2005-02-05, 21:31 »
goldenka, pewnie dlatego ze chodzisz z glową w chmurach  :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #47 : 2005-02-05, 21:35 »
cos w tym jest Aujeszko... w mojej rodzinie najwięcej znajduje tata i babcia Icia a to nieuleczalni materialiści... :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #48 : 2005-02-06, 15:45 »
Aujeszka :nono: ładnie to tak ogadywać koleżankę? :chytry: :lol: Hehe moze i prawda :P Kiedys sobie (jak bylam mala) siedzialam z kolezanka na podworku i.... pod moimi nogami lezalo 20 zł... a gdzie tam.. nie wzielam  :lol:
Pozniej na wakacjach w Chorwacji chodzilismy wieczorem po plazy szukac "kojotów" (czyt kun pieniazkow ;)) bo zawsze wieczorem plaza zamieniala sie w skarbnice- jak nie kasa to jakies materace jak nie materace to jzakies reczniki plazowe. Od cholery tego wszystkiego :) Ale nam zalezalo na kasie  :lol: Ahhh... materialisci  :lol: No wiec meine kuzyn znajdywal pod wieczor po 30 kun... a ja ja 8  :cry:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #49 : 2005-02-06, 18:00 »
Ja 2 razy znalazłam 20 zł, a raz 10. A moja mama znalazła w święta [lub tuż przed, nie pamiętam], leżącego na chodniku żywego karpia. Pewnie wyśliznął się jakiemuś pijaczkowi...  :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #50 : 2005-02-06, 19:47 »
jaczesto znajduje rozne drobiazgi, raz znalazlam 50 zl. ale oddalam wlascicielowi  :roll:
moja siostra ma duzo wieksze szczescie do znajdywania wartosciowych rzeczy. kiedys znalazla zegarek adidas, ale mi go ukradli  :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #50 : 2005-02-06, 19:47 »

Ax

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #51 : 2005-02-07, 17:50 »
Jaka ja głuupia byłam :twisted: , jak zobaczyłam stówę na schodach, jak szłam do piwnicy... potem taka sąsiadka, jak wracałam do mieszkania idzie taka stara panna sasiadka [ocyzwiscie stoowy nie ma] i mowi;stalo sie cos?  :grr: picek.
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #52 : 2005-02-08, 21:50 »
ja kiedyś znalazłam śliczny srebrny naszyjnik z serduszkiem w szkole. jakos tak wyszło, że nosze go do teraz  :) . Kiedys w teatrze (gdy planowałam mały podryw :roll: ) jak wróciłam z łazienki to na moim fotelu leżało 10zł. zapytałam czy czyjeś, ale nikt nic nier powiedział to sobie wzięłam.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #53 : 2005-02-09, 09:29 »
mój mąż znajdował dużo rzeczy a wynikało to z jego pracy: ratownik nad morzem w niemczech. efekt, po każdym sezonie do domu przywoził: telefony komórkowe, zegarki, łańcuszki, zabawki, boom do surfingu, namioty-muszelki, odkurzacz i jeszcze wiele innych przedmiotów...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

halina

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #54 : 2005-02-09, 14:30 »
Cytuj
odkurzacz

 :shock:  :lol:  :lol:
nieee no to jus przesaada :lol:
 Ja o ile sobie przypominan ty chyba  nigdy nic nie znalazlam....
A nie! kiedyz znalazlam nowiutka paczke gum do rzucia :lol:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #55 : 2005-02-14, 17:31 »
100 zł 2 lata temu znalazłam... i mam je do teraz :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #56 : 2005-02-14, 19:31 »
Nicka ;) pamiątka :chytry: :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

DeeDee13

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #57 : 2005-02-14, 20:10 »
Cytuj

100 zł 2 lata temu znalazłam... i mam je do teraz


ja bym już dawno wydała heheheheheehehehehehe, nie umiem długo trzymac kasy przy sobie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedz #57 : 2005-02-14, 20:10 »

Jaśka

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #58 : 2005-02-14, 20:24 »
A ja mam ostatnio ,,szczescie'' do gubienia  :? Ostatnio zgubiłam 10 zł, a teraz ostatnio z kieszeni wypadł mi calutki karnet autobusowy  :? A tak to kiedys znalazlam kolczyki, 2zł, i takie tam pierdolki  ;)
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Znalezione nie kradzione :P
« Odpowiedź #59 : 2005-02-15, 20:55 »
OOoo , to ja kiedyś idąc z kumplami przez miasto znalezliśmy NA ŚRODKU CHODNIKA (!) portfel z kupa szmalu, katrami kredytowymi, prawem jazdy, dokumenty, no WSZYSTKO. Kasy tam było jakieś 300 zł i 200 euro. Był tam tez notesik z telefonami znajomych tego ktosia i kolega uparł się (ja byłam raczej za) , żeby podzwonic z butki telefonicznej do tych osób czy znają tego  i tego pana (znaliśmy jego dane z dokumentów). Nikt nic nie wiedział (albo przynajmniej tek mówili) , w końcu poszliśmy do mojego taty do pracy  i znaleźliśmy telefon domowy do tego faceta. Zadzwniliśmy, to on, przyjechał to mojego taty i DAŁ NAM ZNALEŹNE 50 ZŁ (DLA KAŻDEGO) + ZWROT PIENIĘDZY ZA KARTE TELEFONICZNĄ,  :wink: łacznie wydał na nas 160 zł. (powinien dorzucić troche tego euro, nie sądzicie?   ;) :D )
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 27 zapytaniami.