Multimedia > Kino & TV

Straszne Horrory

(1/54) > >>

KikerS:
Istnieje wogole coś takiego?  jak dla mnie-nie!  Ja sie poprostu nie boje  :cry:  a chciałabym!  Oglądałam wiele filmów, i żaden mnie nie przestraszył..  znacie jakieś takie fest straszne filmy? ja chce sie bać :P

Agakonik:
Jak dla mnie to "Klątwa" jest straszna,ale to tez zalezy od człowieka, bo slyszalam rozne opinie.
"Droga bez powrotu" - ale tu jest tez troche krwawo,ale nawet strasznie było.
"Halloween" i "Halloween 20 lat pozniej" i jeszcze chyba nawet trzecia czesc,ale w wypozyczalni znajdziesz tylko drugą ;)
Narazie tylko tyle,ale faktycznie masz racje,ze mało jest strasznych horrorow :)

Willie:
,,Droga bez powrotu" to bardziej Thriller... Ja nie przepadam za horrorami, ale uwielbiam thrillery. Jeśli też lubisz, to polecam ten film. Fajne też było ,,Cold creek manor" (mam nadzieję, że dobrze napisałam)  :D ... Bardzo podobała mi się ,,Gothika" i ,,Azyl". No i oczywiście ,,Szusty zmysł"  :kocham: . Nie są może one, takie straszne, ale warto obejrzeć  :wink: .

KikerS:
Ja sie na "klątwie" brehtałam :P  "gothika" była spoko, ale nie straszna :P

Wiedźma:
Kazdy boi sie czego innego, wiec trudno doradzac ;) Wg mnie dobry horror to nie rabanka z masa krwi, klimat buduje sie w zupelnie inny sposob i takie filmy ogladam z przyjemnoscia. Natomiast wszelkie krwiste i pozbawione fabuly rzeznie ogladam jako komedie ;)
A w ogole skad to ogromne pragnienie strachu? Rozejrzyj sie wokol siebie, prawdziwe zycie jest straszniejsze, niz jakikolwiek film...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona