Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Milośnicy Owczarków  (Przeczytany 2896 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzor

  • Gość
Milośnicy Owczarków
« Odpowiedź #30 : 2005-02-26, 19:45 »
No ja juz zalozylam nowy temat sporzcie. :P  :P  :P
Zapisane

mafinia

  • Gość
Milośnicy Owczarków
« Odpowiedź #31 : 2005-02-26, 19:58 »
zakladaj zakladaj i beda konsekwencje :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Milośnicy Owczarków
« Odpowiedź #32 : 2005-02-26, 20:36 »
Cytat: zuzor
Nanami a moze mnie troche urazilas tym swoim liscikem


Dobra, to jest ..bezratunkowy.. przypadek  :lol:

Dziewczyno, ja Cie bronie, moje posty skierowałam do starszych forumowiczów, zeby troszke sie pohamowali w dobijaniu "gwozdzi do trumny" nowych, wziełam Twoją strone. A teraz piszczez ze Ciebie uraziłam.

Nie to nie, nie bede Tobie pomagac.

To tyle z mojej strony w tym temacie  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Milośnicy Owczarków
« Odpowiedz #32 : 2005-02-26, 20:36 »

Rhea

  • Gość
Milośnicy Owczarków
« Odpowiedź #33 : 2005-02-27, 10:34 »
No widzisz Nanami, tak to jest, moje posty i ich sens też rozumiane są odwrotnie.To jest poprostu odracanie kota ogonem, jak ja chcę pomóc, doradzić, wytłumaczyć, to jestem "fe" i wredna małpa>!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Milośnicy Owczarków
« Odpowiedź #34 : 2005-02-27, 19:00 »
Cytat: Nanami
No to wytłumaczam:

Kazdy starszy uzytkownik wie, ze taki temat jest bez sensu i nic nie wnosi nowego. Po co wiec odpowiada w tym temacie? Chęć wytłumaczenia danej osobie, ze taki temat nie ma sensu? To przeciez mozna zrobic na PW a nie rozstrzasac na ogólnym. Hm, nabijanie postów? To łamanie netykiety. To w takim razie... co? Wiadomo, ze predzej czy pózniej Mod zamknie temat albo jak nie bedzie postowany, to szybko wyprą go ciekawsze tematy i zapadnie w niepamiec. A jak mnie nie interesuje, to po prostu nie wypowiadam sie i nie czytam. To swoje wtykanie trzech groszy i nagonke okresliłam "wrednością"  ;)

A co do tego, ze starzy i nowi powinni znac netykiete... To prawda, ale w praktyce jest, ze niektórzy nowi nawet nie słyszeli o netykiecie (czyt. ja 5 lat temu  :lol: ), a czesto uczy sie na błedach, wiec to takze mozna spokojnie wytłumaczyc na PW.

Pozdrówki, nadmieniam ze moje posty nie mają na celu urazenie kogokolwiek, a przyblizenie innych punktów widzenia  ;)


dziekuje  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 23 zapytaniami.