Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC  (Przeczytany 1857 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ksera

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« : 2005-03-16, 22:37 »
Witam
Razem z koleżanką organizujemy zbiórkę w Krakowie dla Schroniska w Starachowicach, gdzie sytuacja jest bardzo zła, warunki fatalne i psy głodują. Więcej na ten temat na :
http://www.[....]ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21743
Potrzebne jest wszystko: koce, kołdry, materace, miski, smycze, obroże, antybiotyki, środki przeciwbólowe, środki do odrobaczania i przeciw pchelne, sucha karma, puszki, makaron, ryż, kasza, warzywa, budy i materiały budowlane. pieniądze na sterylizację. Jeżeli ktoś ma coś na zbyciu proszę o kontakt na: ksera@tlen.pl, GG 2603558. Na razie mamy niewiele, ale jeżeli będzie co zawozić to transport zorganizujemy, oczywiście możliwy odbiór na terenie Krakowa. Nr konta na który można wpłacać jest podany w temacie znajdującym się w powyższym linku.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #1 : 2005-03-16, 22:42 »
łeeeee.... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  Ja neistety nie mam juz do wydania smyczy, jedzenia itp. poniewaz dalam do schroniska w poznaniu...
Boshe, tam sa katastroficzne warunki! 200m2?!  :cry:
Mam nadzieje ze zebracie chociaz troche dla psiakow...napewno znajda sie ludzi ektorzy wspomoga schronisko. Ja chetnie bym dala tlyko po  pierwsze odleglosc miast no i juz wydalam wsyztsko co mialam. Eh :(
PSaiki biedne, takie chudiznki:( szkielety  :shock:   :cry: szok :(
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #2 : 2005-03-17, 08:47 »
Meggy
I TAM KILKA OSOSB JEST Z KRAKOWA MOŻE POMOGA

Forum Zwierzaki

DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedz #2 : 2005-03-17, 08:47 »

KikerS

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #3 : 2005-03-17, 09:17 »
ja mam daleko do krakowa.. :( Zycze wam żebyście duuuużo zebrali :)
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #4 : 2005-03-17, 13:41 »
Słuchajcie a może by tak podrukować te zjecia w Swoich szkołach zorganizować zbiórke pieniędzy?? Wiem , że np ludzie w liceum juz nie patrza na to z takim wzruszeniem jak w podstawówce ale napewno znajdą sie ludziska z serduchem .... a przecież na całą szkołe zebrane choćby 10 zł...to dla tego schroniska bardzo dużo....
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Miss Lukusia

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #5 : 2005-03-17, 15:41 »
U nas jakiś czas temu była taka akcja pt. "Zbieramy pieniądze na Gorzyckie schronisko" czy coś w tym stylu... Moje miesięczne kieszonkowe to 30 zł, ale ostatnio mamy mało pieniędzy, więc albo dostajemy 10, 20, albo wogóle. Baaardzo mi przykro z powodu tych wszystkich psów i nie tylko. Dałam 5 zł... To i tak dużo - w tamtym miesiącu wogóle nie dostałam kieszonkowego. Pani katechetka, bo ona organizuje te akcje (jestem dumna z mojej siostry i jej koleżanek. To one wpadły na ten pomysł), dała mi plakat. No, jak już skończyła się zbiórka. Takie sweet psiaki... :kocham: Eee... Tak myślę... Czy mogę zrobić topic o Cypisiu? O małym piesku, który przesiaduje w schronisku od trzech lat? Prooszę...
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #6 : 2005-03-17, 15:41 »
ok wiec słuchajcie mimo tego, że jak wyzdrowieje wysle pieniążki to oprócze tego i tych zbiórek w szkołach można by pomyśleć jeszcze o gg....

Ja już napisałam taką wiadomość i rozesłałam u siebie na gg i powiem Wam, że już jakieś pozytywne skutki były:)  Pare osób ode Mnie z listy objecało, że wyśle...i to już jakiś sposób nie?? :roll:
Niżej jest przykładowy tekst z linkiem z kąd można dowiedzieć sie wszystkiego...

Z góry zaznaczam, że to nie jest kolejny głupi łańcuszek lecz apel do ludzi którym życie Naszych Kochanych Czworonogów nie jest obojętne...Proszę wejdz na tą strone internetową - dokładnie wszystko przeczytaj....nic Cię to nie kosztuje....jeśli po tym co zobaczysz zechcesz pomóc - możesz pomóc. W tekście podane jest konto na które można wysyłać pieniądze. Każda złotówka to ok 2 dniowe wyżywienie dla jednego psiaka.
Nie bądź obojętny na cierpienie naszych milusińskich...
Oto adres str : <http://www.[....]ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21743>
Prześlij to dalej  do osób o dobrym sercu....


Jeśli  choc parenaście osób skopiuje to i puści po Swojej  liście napewno znajda sie kolejne chętne osoby do pomocy

Bądźmy dobrej myśłi...:)
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Miss Lukusia

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #7 : 2005-03-17, 15:47 »
Nareida, dobrze to wymyśliłaś. :)
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #8 : 2005-03-17, 16:00 »
Dzieki i mam nadzieje, że skutki nie będą znikome.
 
Obecnie jestem chora ale jak wyzrowieje to przeprowadze w mojej szkole taką zbiórke :) Moja szkoła liczy ok 1000 uczniów wiec jak co 5 osoba ta chociaż 50 gr to już bedzie 100 zł dla zwierzaczków:)
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Forum Zwierzaki

DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedz #8 : 2005-03-17, 16:00 »

Miss Lukusia

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #9 : 2005-03-17, 18:07 »
Prawda - 100 zł to może dla Nas mało, ale dla zwierząt to i tak wielka szansa na dalsze życie. :)
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #10 : 2005-03-17, 18:13 »
wiecie co....nie moge przestac o tych biednych kruszynkach myslec:(  Bez kitu coraz nowsze pomysły mi do głowy przychodzą....a w piszcie o Swoich pomysłach..
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Miss Lukusia

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #11 : 2005-03-17, 18:33 »
Apele na blogach, forach... :roll: Na gg, jest wiele możliwości. A może połączymy siły, poszukamy psom przez neta? Mam pewiem pomysł... Napisz na gg 6800279.
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #12 : 2005-03-18, 23:54 »
Wiecie co...podziwiam Miss Lukusie...jest młodą osoba a ma naprawde bardzo duże chęci i pomysły :) Pozdrawiam:)
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #13 : 2005-03-19, 18:25 »
Ja pamiętam jak w 5 klasie organizowałam zbiórką na Wrocławskie - 70 zł z hakiem i karmy, koce. W 3 kalsie gima planujemy też coś takiego zrobić :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedź #14 : 2005-03-19, 18:28 »
Labradorka, napisz na gg. 6800279 ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

DO KRAKOWIAKÓW...PROŚBA O POMOC
« Odpowiedz #14 : 2005-03-19, 18:28 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 25 zapytaniami.