Wszystko o Wszystkim > Moda, Uroda i zdrowie

Odchudzanie

(1/940) > >>

Kaja:
Co myślicie na temat odchudzania? Czy to dobre czy złe? Czy Wy się odchudzacie?

(Jeśli taki temat już był to przepraszam ;))

Ja no cóż... Odchudzam się. Strasznie boję się przytyć :cry: A wiem, że mnie to czeka :cry: No bo w końcu mam 14 lat dopiero... (w październiku 15 :wink: ) Może się to wyda śmieszne niektórym, że się odchudzam, bo ważę 45,5 kg (jak się dzisiaj ważyłam :lol: ) ale naprawdę nie chcę przytyć nawet jeden kilogram :(

Jaśka:
A ile masz wzrostu?? Bo mi sie wydaje że Twoja waga NIE jest duza  :roll:
Ja sie odchudzam od 1.01.2005 roku  :wink: codziennie 100 brzuszkow i nie jem slodyczy  :wink: powiem szczerze ze widac troche juz efekty, a moj marzeniem jest miec plaski brzuszek na wakacje  ;)
Ale nie lubie szczuplych dziewczyn ktore ciagle gadaja ze sa grube i ze musza sie odchudzac-strasznie mnie to wkurza  :?

Agysz:
Ja się nie odchudzam..Jem dużo i nie widać tego po mnie..a może dlatego,że mam codziennie 2 w-f i spalam to wszystko..Chciałabym troszQ przytyć..ale jem więcej niż moj tata i nie widać nic po mnie..

Kiwusia:
Ja mam 169cm wzrostu i waze 59kg.. chcialabym zjechac do 54 kg, ale kurcze nie mam silnej woli.. a chce miec szczuplejsze biodra na wakacje.. :roll:

Kaja:
163,5 wiem że nie jest duża :lol:

EdIT:
Też bym chciała mieć płaski brzuch i nie mieć tłuszczu, który mi się nagromadził od jedzenia ogromnej ilości słodyczy :roll: dlatego teraz nie jem słodyczy (przynajmniej staram się), ćwiczę i staram się jeść mniej węglowodanów...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona