Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kto ma faliste???  (Przeczytany 3332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emila__

  • Gość
kto ma faliste???
« : 2002-12-27, 20:48 »
chciałabym poklikać z właścicielami falistych... opiszcie troche swoje paputy...
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #1 : 2002-12-28, 02:20 »
Faliste mają swoje forum, więc tu (przynajmniej ze mną) nie poklikasz  :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kto ma faliste???
« Odpowiedź #2 : 2002-12-28, 15:15 »
Ale poklikać możesz, Gosiu  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

kto ma faliste???
« Odpowiedz #2 : 2002-12-28, 15:15 »

myszka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #3 : 2002-12-28, 15:19 »
Właśnie  :wink: Wiesz Gosiu, może cię to zdziwi :P ale nie tylko faliste mają swoje forum, a pomimo to tutaj też odchodzi klikanko ;) Wiesz ile psy mają forów wyłącznie psich? I co, tutaj w "Psach" jest pusto? :P
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #4 : 2002-12-28, 22:00 »
Ehhh, moderatorzy się odezwali. Ja nie o tym, żeby nie klikać, ale ja na swoim forum naklikałam już na temat papużek ponad 2000 postów, a jak widzicie tutaj też klikam. No i najczęsciej klika się na ten sam temat. Nie mam tak dobrze jak Appopis, bo ja muszę być adminem, moderatorem1, moderatorem2, moderatorem 3, expertem od papug (co czasem wymaga poszukania w książkach), na dokładkę jak pewno widzicie, to poza fascynacją papużkami strasznie mnie pociąga net. Właśnie dostałam cegłę - PHP i MySQL - 790 stron  :?
Na dodatek dostałam wreszcie tą komórę i poznaję WAP a jako że mnie tam jeszcze nie ma  :cry: to muszę tam szybko być  :P A to znowu kolejne formaty graficzne i nowy język wapowskich stronek.
Myślę, że kapkę źle mnie zrozumiałyście.  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kto ma faliste???
« Odpowiedź #5 : 2002-12-29, 11:35 »
Teraz rozumiemy lepiej i w związku z tym, że dużo o paputkach wiesz, podziel się troszku wiedzą :idea:  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #6 : 2002-12-29, 15:18 »
No, właśnie o tym piszę, że ogromnie dużo już naklikałam na temat papuci i troszku bez sensu byłoby to powielać (bo z powodu ikonek i nieco innego sposobu formatowania postów nie da się użyć - kopiuj i wklej).
Jak ktoś tu o coś zapyta na temat papuci, to i tak dostanie linka do wątku, a dla mnie wygodniej jakby sam sobie poszukał. Nie musi się rejestrować. U mnie Gość może czytać wszystko poza jednym wątkiem który jest dopiero dla tych co mają powyżej 100 postów i nie ma dostępu do profilu użytkowników a od kilku miesięcy nie może też pisać postów.
Zapisane

myszka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #7 : 2002-12-29, 16:00 »
Gosia, wiesz na ilu ja jestem forach i na ilu już się naklikałam o kotach (i psach zresztą)?? Ale dla mnie to jest żaden problem pisać znowu, choćby i dziesiąty raz to samo, lubię pisać i dzielić się wiedzą, zresztą zawsze ją poszerzam więc informacje są coraz obszerniejsze. A ty to co, Biblię tam napisałaś, że już nie masz nic do dodania? :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kto ma faliste???
« Odpowiedź #8 : 2002-12-29, 19:06 »
Gosiu, gdybyśmy wszyscy mieli się tak ograniczać z pisaniem, zamarłby ruch w przepływie informacji. Nikt nie ogranicza się wyłącznie do jednego forum. Pisałam tutaj posty na temat sterylizacji, żywienia psiaków, pisałam też na kilku innych forach. Czasem te same. Żadem problem. Chociaż pracuję, mam rodzinę na głowie i kilka baz danych.

Metodą kopiuj-wklej spokojnie możesz przekleić swoje wypowiedzi tutaj. Sprawdziłam. Wystarczy troszkę życzliwości i dobrych chęci.  ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

kto ma faliste???
« Odpowiedz #8 : 2002-12-29, 19:06 »

emila__

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #9 : 2002-12-29, 21:49 »
chciałam się tylko spytać kto ma faliste...  i troszke je opisał... :cry:

np. moja paużka nazywa się Calineczka (fajne imie co nie?) jest żółta i bardzo jazgoli

albo mam papuga co się nazywa Niusiek i jest biały. umie gwizdać melodie

to forum chyba o wszystkich zwierzętach co nie???

byłam na twoim gosiu forum o falistych i zalogowałam się i miałam już sporo postów chyba z 200 i w końcu... wchodze kiedyś i pisze mi że się musze zalogować... musiałam się zalogowć jako ktoś nowy i mi wcięło wszystkie posty...wkurzyłam się i już tego forum nie odwiedzam
Zapisane

Aleksja

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #10 : 2002-12-29, 22:47 »
No więc ja mam papuzki faliste  :wink: Pare słów? Hmm...

Kikunia (Kiki) - 4 latka, niebieska, umie dawać buzi, jest posłuszna, rządzi wszystkimi w klatce bo była w niej pierwsza  :idea:

Rokuś (Roko) - 2 latka, zielony, niegrzeczny, spiewa całymi dniami a nawet w nocy, umie tylko wchodzic na palec, strasznie gryzie  :oops:

Mam jeszcze nimfę Kokusia (Koko) - Uroczy, śliczny ptaszek, przychodzi kiedy go sie woła, gryzie kolczyki, lubi siedziec na ramieniu, wydłubuje pryszcze  :idea:

 8)
Zapisane

myszka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #11 : 2002-12-29, 23:09 »
Cytat: Aleksja
Mam jeszcze nimfę Kokusia (Koko) (...) wydłubuje pryszcze  :idea:


Aleksja pozycz mi go na jeden dzień, akurat  mi taki obcy wyskoczył na brodzie... :cry:
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #12 : 2002-12-29, 23:27 »
Cytat: Myszka.xww
Metodą kopiuj-wklej spokojnie możesz przekleić swoje wypowiedzi tutaj. Sprawdziłam. Wystarczy troszkę życzliwości i dobrych chęci.  ;)


Qrcze, a  ja myślałam że Ty mnie po prostu odwiedziłaś na forum tak z życzliwości i po koleżeńsku  :? A Ty testowałaś metodę "kopiuj i wklej"  :cry:  :cry:  :cry:
Ja nawet bardzo długo szukałam posta - co to ciekawego u mnie napisałaś A tu nic  :cry:  :cry:  :cry:
Cóś teoria (Twoja) o tej życzliwośći rozmija się z praktyką.

A więc oświadczam Ci, że metodę Kopiuj i wklej - TO SE NE DA!!!
Dałoby się, ale....
Ja bardzo często używam html-a do formatowania postów - phpBB też mogłoby to akceptować gdyby nie drobny fakt, że na tym forum jest ZABRONIONE (tak ustawił admin - nie wiem z resztą po co)
Nie da się przenieść ikonek - chyba tylko jednej mamy wspólny kod.
Ja to nawet tutaj dość dawno napisałam, że kody ikonek są bez sensu i kompletnie nic z nich nie wynika a wręcz odwrotnie - wprowadzają w błąd.

Ja już kilka razy chciałam przenieść pięknie sformatowany post np z życzeniami i wyszły mi straszne kulfony a przeformatowanie zajęło mi więcej czasu niż napisanie od nowa.

Nie wiem jak to robicie, że macie tyle wolnego czasu, ale mi go jakoś brakuje. Ledwo nadążam z aktualizacją stronki. I uważam że powielanie postów jest bez sensu - cały net opiera się na linkach to czy nie lepiej dać linka do ważnej informacji. Ponadto istnieje jeszcze coś takiego jak prawa autorskie. Nie mam prawa kopiować czyjegoś posta. Cóś się zapędziłyście obie myszki (jak fajnie, że znowu parami  :) )

Nie zarzucajcie mi braku życzliwości, a jak mnie tu nie chcecie, to napiszcie wprost!
Papa, Gosia
Zapisane

myszka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #13 : 2002-12-29, 23:32 »
Chcemy cię, chcemy - tylko mnie osobiście to dziwi, że ktoś, kto pasjonuje się czymś pomija okazję żeby o tym pogadać, obojętnie gdzie, zasłaniając się "brakiem czasu"...  :wink:
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #14 : 2002-12-29, 23:59 »
Ja nie o Tobie tylko o XWW - ucieszyłam się, jak ją zobaczyłam na forum, bo u mnie w końcu też są koty - nawet jeden prześliczny pers:
TUTAJ są fotki
A potem tutaj przeczytałam po co tam była  :(  :(  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

kto ma faliste???
« Odpowiedz #14 : 2002-12-29, 23:59 »

myszka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #15 : 2002-12-30, 00:07 »
Gosia, klikaj, nie kłóć się, już byś za ten czas ze cztery posty o swoim latadełku  :D  wystukała, zamiast opisywać dlaczego nie ;)  :lol: Fajny kić, BTW :D
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kto ma faliste???
« Odpowiedź #16 : 2002-12-30, 13:44 »
Cytat: _Gosia_
Ja nie o Tobie tylko o XWW - ucieszyłam się, jak ją zobaczyłam na forum, bo u mnie w końcu też są koty - nawet jeden prześliczny pers:
TUTAJ są fotki
A potem tutaj przeczytałam po co tam była  :(  :(  :(


Gosiu, Słońce, metodę kopiuj-wklej testowałam już dawno temu. Nie wiem, czy masz możliwosc wglądu w gości, jak tak, to logowałam się przez angielski serwer. Tak, z czystej ciekawości, bo lubię się czasami zabawić w małego poszukiwacza ciekawostek. Przekopiowało bez ikonek - sam tekst. Całkiem ładnie wyszedł. I nie mówię tu o kopiowaniu cudzych tekstów - jedynie o Twoich i Twojej wiedzy na ten temat.

Moje ostatnie wejście było podyktowane jedynie ciekawością i chęcią, co tam u Ciebie ciekawego "czytać". A do kicia nie dotarłam  :cry:  :cry:

A teraz - do dyskusji o paputach marsz!  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #17 : 2002-12-30, 20:19 »
No i ....
Doszło do tego, że w forum o ptakach gadamy o ptakożercach...

No to klikam o papuciach i innych pipkach. a właściwie to o papużkach falistych o których wiem BAAARDZO DUŻO, o innych papugach  trochę mniej, ale tyle, że czasem coś doradzę, o innych ptakach a zwłaszcza popularnych kanarkach, zeberkach, mewkach jeszcze mniej, nawiasem mówiąc bardzo dużo się teraz o nich i o ich zwyczajach dowiaduję na moim forum, bo sporo posiadaczy tych ptaków tam jest i piszą (klikają) bez przerwy, a to ciekawe, jak samczyk wyskubał samiczkę, żeby wymościć gniazdko  ;)
A postów kopiować nie będę i już  :P  :P  :P

Oj mychy, znam tylko jedno stworzenie bardziej uparte - mojego Zazka.

PS. (O kotach i papużkach) - Jak Ola najpierw pisała w innych wątkach, że musi bronić kota przed papużką, a potem wkleiła te fotki - to się posmarkałam ze śmiechu.
Zapisane

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #18 : 2002-12-30, 20:25 »
Cytat: Myszka.xww
A teraz - do dyskusji o paputach marsz!  :lol:  :lol:


A teraz do dyskusji o kotach na papuzie forum marsz!  :lol:  :lol:  :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kto ma faliste???
« Odpowiedź #19 : 2002-12-31, 19:58 »
Cytat: _Gosia_


Oj mychy, znam tylko jedno stworzenie bardziej uparte - mojego Zazka.



Co za dożarta papuga  :P
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

_Gosia_

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #20 : 2003-01-01, 21:27 »
To jest jedyne stworzenie które siada mi na głowie (dosłownie)  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

kto ma faliste???
« Odpowiedz #20 : 2003-01-01, 21:27 »

Bobek

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #21 : 2003-03-08, 16:16 »
Ja mam papuge falistą i psy rządzą
Zapisane

aguśka

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #22 : 2003-04-11, 10:26 »
Proszę nie kóćcie się ja choć też czesto piszę na forum papużki napiszę tu cosik o swojej . Kubuś jest oswojony i bardzo kochany. Przylatuje mi na głowe siada na palec. Teraz ma ostrą naukę gadania. Jest u mnie od ok 6 miechów.
Mam nadzieę j ze to starczy.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
kto ma faliste???
« Odpowiedź #23 : 2003-05-10, 12:10 »
Nooo, ja forum Gosi odwiedzałam... Też się dużo tam naklikałam... :) :P :D A teraz klikam tu. O papużkach falistych wiem też sporo, o kanarkach dopiero tak na prawdę zaczybnam naukę. Ale też o nich wiem co nieco. Mam błękitną papużkę falistą o imieniu Tuniek i kanarka harceńskiego o imieniu Bilbo. Jak coś, to pytajcie. Może tak superowym expertem nie jestem, ale na prawdę duuużo wiem... :P
Zapisane

Papug

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #24 : 2003-06-19, 16:57 »
Mam 6 papużek falistych :

Kara- 3 letnia biała samiczka
Geo- 9 miesięczny samiec papużki lutino
Poluh- niebieski samiec w czarno-niebieskie fale na skrzydle i na głowie, ogon granatowy w jasnoniebieski srodkowy długi pasek. Ma 1 rok.
Polly- 3 letnia samiczka szaroskrzydłej błękitnej
Cesar- 5 kolorowa papuzka (OPALOWA), na biało-zółto-zielono-niebieski-czarno, 1 roczny samiec
Misty- 3 kolorowa papuzka (opalowa), na zółto-zielono-niebiesko (nie ma zadnych fal na skrzydle i głowie), ma 1 rok i jest samiczką.




W lipcu kupię nimfę.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
kto ma faliste???
« Odpowiedź #25 : 2003-06-20, 08:59 »
ja mam dwie, przy czym paput umie mówić, sam otwiera sobie klatkę a jego małzonka zielona jest młodym ptakiem i strasznie dikim. Zawsze jak rano wstaję to one skrzeczą i chałasują... mam wtedy ochote klatke do bezdomnych kotów wystawić, nawet śniadania w spokoju zjeśc nie mogę..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 26 zapytaniami.