Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Mała anusia  (Przeczytany 4540 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #30 : 2005-04-01, 20:15 »
Cytuj

Essey, ja nie wiem nawet ile masz lat  :P  :)  


I'm fourteen years old :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Mała anusia
« Odpowiedź #31 : 2005-04-01, 21:08 »
ja się zaczęłam w szkole np na testach podpisywać Anna, bo tak mi się podoba. ładne. zastanawiam sioe nawet, czy np jak zmienię szkołę, czy w jakimś innym nowym środowisku nie zacząć używać obu imion, tak jak moja znajoma, Anna Maria  ;) ładnie to brzmi. i wszyscy tak do niej mwią z tego co wiem.
Zapisane

Essey

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #32 : 2005-04-01, 21:11 »
A Anna Joanna :P ? To ja będę używać drugiego i trzeciego bo pierwszego nieznoszę :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mała anusia
« Odpowiedz #32 : 2005-04-01, 21:11 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Mała anusia
« Odpowiedź #33 : 2005-04-01, 21:12 »
tylko właśnie o ile mi wiadomo toAnna Maria jest czasem jako 'jedno', a wklaściwie jako całość traktowane.
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Mała anusia
« Odpowiedź #34 : 2005-04-01, 22:31 »
mnie też denerwuje takie gadanie.... czternastka mi niedawno stuknęła, a ze jestem w rodzinie najmłodsza to jestem traktowana jak dziecko. Cholera chyba jeszcze myślą, że nie wiem skąd saię biorą dzieci, a najlepsze jest to, ostatnio jak moj ojciec przyjechał do mnie (nie mieszka ze mna)i zaczeli mnie (z mama) wypytywac czy mam chłopaka, a ojciec taki tekst- w takim wieku chodzic z chłopakami? Myślałam ze padnę! Albo zaczal mi prawic kazania, ze narkotyki to fe i w ogole, chyba mam zacofanego ojczulka. Weźcie....
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Essey

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #35 : 2005-04-02, 09:15 »
Za to moja mama jest wspaniała :wink:  o wszystkim moge z nią porozmawiać. O chłopakach itp. itd. Ona wie ze ja wiem skąd się biora dzieci :P :P :P :P
Zapisane

Eli

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #36 : 2005-04-02, 12:10 »
W sumie było wygodniej jak był podany wiek
Ale dajcie spokoj, przecieżn ie wazne jest ile kto ma lat, ale co ma w głowie i jak się zachowuje, no i co pisze :) Jeśli pisze brednie, bzdury, obraża innych, to moze miec i 30 lat i być na prawde dzieckiem..


Hm, mi zawsze nawet w zime, pozwalali wychodzić do 22..
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Mała anusia
« Odpowiedź #37 : 2005-04-02, 16:16 »
nie no wychodzic to ja moge nawet do 23 bylebym wrociła :D
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Nicka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #38 : 2005-04-02, 18:05 »
Essey, to Ty nie mów, że Ty jesteś mała! Ja mam 15 i sie czuje duuza :P :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mała anusia
« Odpowiedz #38 : 2005-04-02, 18:05 »

Borderka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #39 : 2005-04-02, 18:18 »
Ej ja też mam 14.... :P  Mój tata to tylko się mnie pyta : "Jak tam sprawy sercowe?" - do tego głupkowaty uśmiech na twarzy  :roll:  Za to mojej koleżanki mama jest niezła  :lol:  Raz jej mówiła tak : "Jak będziesz chciała się kochać to wiesz, że my jesteśmy młodzieżowi i damy Ci prezerwatywe"  :lol:  i jeszcze : " Jak się mnie nie posłuchasz to wytniemy Ci macice tak jak Megi (jej kotka)" ja z tego boki zrywałam  :lol:  :lol:  :hahaha:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #40 : 2005-04-02, 18:32 »
Borderka, to świetna mamusia <lol2>
Zapisane

golden

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #41 : 2005-04-02, 20:15 »
Gdy mieszkałem jeszcze wujostwem, to też były takie luźne gadki :P typu własnie "wiesz, że my jesteśmy młodzieżowi" :lol: lol... z moja młodsza o rok siostra też. Ale teraz biologiczni rodzice... sztywne malzenstwo :P Tylko zaczne sobie zartowac, to patrza na mnie krzywo :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #42 : 2005-04-04, 08:24 »
Moja mamuśka to tam słucha hip-hopu, jak są u mnie qmpelki, to zachowuje się normalnie jak my :lol: Siuper :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Mała anusia
« Odpowiedź #43 : 2005-04-04, 10:10 »
moja mama dobijała mnie tekstem "i jak twój narzeczony" na kazdego mojego kumpla... miałam dośc ale powiedziałam jej o tym i dała sobie spokój, choć widziałam, ze kilka razy ugryzła sie w język w ostatniej chwili ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nicka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #44 : 2005-04-04, 16:10 »
heh moja mum rozumie wszystko, bo na prawde "jest [a przynajmniej bywa] mlodzieżowa" Ale dziadkowie, jak tylko powiem "chlopak kolezanki" to sie oburzja, ze kolega, a nie chlopak ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mała anusia
« Odpowiedz #44 : 2005-04-04, 16:10 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Mała anusia
« Odpowiedź #45 : 2005-04-04, 19:34 »
a co do wychodzenia i wracania późno - ja nie mam takich problemów, bo w naszej mieścinie nawet nie ma gdzie wyjść zwłaszcza o tej porze  :P  chyba że idę do koleżanki, ale albo najpóźniej o 21 zdarza mi sie wracaćm, albo zostaję na noc...no wlaśnie, musimy się "wprosić" do naszej kochanej idy :P teraz jej kolej...
Zapisane

Essey

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #46 : 2005-04-04, 20:27 »
Ja tam w ogóle nie wychodze na imprezki także nie mam problemów z wracaniem :lol:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Mała anusia
« Odpowiedź #47 : 2005-04-05, 12:28 »
Ja w te ferie, wróciłam z qmpelami o 23,30... ale byłam z siebie dumna :D :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.