Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Proszę o radę :(((  (Przeczytany 8653 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miss Lukusia

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #60 : 2005-04-18, 09:06 »
Cytuj
nie no Miss lekka przesada

No przecież żartowałam!! :lol:
Cytuj
eee... oplułam monitor

A to dlaczego? Ze śmiechu? :lol:  :lol:  :lol:
Umi, jak najszybciej zakończ tę grę!!!
Zapisane

Umi

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #61 : 2005-04-18, 10:55 »
no spróbuje jakoś zakończyć  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #62 : 2005-04-18, 10:56 »
nie próbuj ale zrób to!
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Proszę o radę :(((
« Odpowiedz #62 : 2005-04-18, 10:56 »

Elven

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #63 : 2005-04-18, 11:06 »
Dokładnie, Pao prawi prawde...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #64 : 2005-04-18, 11:20 »
Cytat: Miss Lukusia
Wiele. Może w ciebie np. rzucić krzesłem... :shock:  :shock:

Taaa i stołem od razu  :roll:
Racja zakończ tą znajomość szybko, a jezeli bedzie do Ciebie dzwonił albo cos to powiedz koniecznie rodzicom....
Zapisane

myszka

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #65 : 2005-04-18, 11:24 »
Może ja powiem jak to wygląda z perspektywy osoby w wieku tego pedofila, która uczy dzieci w Twoim wieku, Umi. W moim wieku zdrowym okiem osoby w Twoim postrzega się jako dzieci, małe dzieci. W żadnym razie nie kobiety czy mężczyzn, na litość boską. Jeśli ktoś odczuwa pociąg fizyczny, erotyczny, miłosny do tak małego dziecka, to jest po prostu zboczeńcem...  chociaż wiem, że dwunastolatka widzi siebie już trochę inaczej, myśli, że już jest dużą dziewczyną, ale tak naprawdę nie jest. Uciekaj, zanim ten człowiek skrzywdzi cię na całe życie.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #66 : 2005-04-18, 11:56 »
Cytuj

to jeeszcze nic... eee... oplułam monitor  sorki ale... nie mogłam sie powstrzymać  


Ty też? Wyobraziłam sobie gościa latającego po ulicach z krzesłaem i atakującego ludzi... :lol:

Naprawdę gość mógł ci dać zdjęcie kogokolwiek... Na podstawie twojej relacji tudno co kolwiek powiedzieć... :( Nie wiem, może skopjuj nam fragment rozmowy z nim...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #67 : 2005-04-18, 14:00 »
Cytat: charon

Naprawdę gość mógł ci dać zdjęcie kogokolwiek... Nie wiem, może skopjuj nam fragment rozmowy z nim...


ej własnie przecież koles mógł się podac za kogoś innego i wysłać ci całkiem inne zdjęcie.. nie daj się nabrać na takie coś... własnie może nam skopiujesz jakies rozmowy na gg z tym kolesiem?
czekamy na więcej wiadomosci ...
Zapisane

Essey

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #68 : 2005-04-18, 14:02 »
Cytuj

chociaż wiem, że dwunastolatka widzi siebie już trochę inaczej, myśli, że już jest dużą dziewczyną, ale tak naprawdę nie jest.


Racja. Ale dodam jeszcze, że jeden dwunastolatek może myśleć już jak dorosły, wiedziec co dla niego dobre a co złe a inny postepuje bezmyslnie i nierozwaznie jak małe dziecko (tak jak Umi...)

Też kiedyś miałam taka sytuację. Rozmawiałam przez net z pewnym chłopakiem z pewnego forum. Dowiedziałam się że ma (miał) 17 lat. Trochę rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym a ten nagle wyskakuje z tekstem że mnie kocha itp. itd. Nie no, na litośc boską :P Nigdy wiecej nie wróciłam juz na tamto forum :lol:  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Proszę o radę :(((
« Odpowiedz #68 : 2005-04-18, 14:02 »

Agysz

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #69 : 2005-04-18, 14:08 »
Weług mnie to tylko takie gadanie przez neta..nic nie oznacza..Ludzie żeby móc powiedziec "kocham Cię" muszą  kogoś dobrze poznać, rozmawiać,a nie poznać raz kogos  na necie i od razu sie zakochać i mówić takie słowa..sorka,ale to jest bez sensu..no bo jak osoba ktrórą sie dopiero poznala mowi takie słowa  :roll: na miłosć potrzeba lata o lata..ale nie jedna rozmowa..całkiem bez sensu!! :roll:
Zapisane

Umi

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #70 : 2005-04-18, 14:14 »
Cytat: Agysz
Cytat: charon

Naprawdę gość mógł ci dać zdjęcie kogokolwiek... Nie wiem, może skopjuj nam fragment rozmowy z nim...


ej własnie przecież koles mógł się podac za kogoś innego i wysłać ci całkiem inne zdjęcie.. nie daj się nabrać na takie coś... własnie może nam skopiujesz jakies rozmowy na gg z tym kolesiem?
czekamy na więcej wiadomosci ...



niestety nie mogę skopiować kawałka rozmowy z nim bo ja mam włączoną opcje w gg "nie archiwizuj wiadomości" więc nie mam w archiwum
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #71 : 2005-04-18, 14:46 »
Cytuj

Weług mnie to tylko takie gadanie przez neta..nic nie oznacza..Ludzie żeby móc powiedziec "kocham Cię" muszą kogoś dobrze poznać, rozmawiać,a nie poznać raz kogos na necie i od razu sie zakochać i mówić takie słowa..sorka,ale to jest bez sensu..no bo jak osoba ktrórą sie dopiero poznala mowi takie słowa  na miłosć potrzeba lata o lata..ale nie jedna rozmowa..całkiem bez sensu!!  


Moja koleżanka miała takie fazy poznawania ludzi przez net... w większości chłopaków... no załamało mnie jak mówiła, że prawie na początku kolo się jej sptał "a ładna jesteś?"... Wątpie, żeby ktoś na poważnie szukał miłości przez net... jak już to desperat...
Zapisane

Ellen

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #72 : 2005-04-18, 14:50 »
Zgadzam sie z Agysz, nie mozna sie tak po prostu zakochac nie znajac kogos. Mysle, ze on tak napisal jak to sie na gg pisze "pa, kocham cie, ikonka buzi itp." a ty sobie to zle zinterpretowlas :roll: Jesli chodzi o roznice wieku, to jest co innego te 11 lat w przypadku 12 latki a co innego jak powiedzmy kobieta ma 30, facet 40. Narazie daj sobie spokoj. Ale jak juz pisalam moze on chce sobie tylko pogadac bez zadnych podtekstow, ja tez gadalam na gg z osobami 10 lat mlodszymi a to nie znaczy przeciez ze jestem pedofilem czy co :roll: (co prawda nie pisalam jakies tego kocham cie ani nie prosilam o dane)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #73 : 2005-04-18, 15:48 »
Jestem przekonana, że albo koles żartuje, albo Umi z nas żartuje, albo ten facet jest pedofilem. Innej możliwości nie ma.
Zapisane

Borderka

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #74 : 2005-04-18, 16:27 »
Kiedyś jakiś chłopak zaczął ze mną gadać i po kilku minutach pyta się mnie : "Spotkamy się ?" a ja : "Nie" on: " Dlaczego?" ja : "A może jesteś jakimś pedofilem?  :P " - jaja sobie robiłam, ale naprawdę nie chciałam się z nim spotkać  :roll:  Litości....kilka minut to nie to samo co kilka lat  :roll: Chłopak sie wkurzył i już ze mną nie gadał  :lol:  Miałam święty spokój  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Proszę o radę :(((
« Odpowiedz #74 : 2005-04-18, 16:27 »

Agysz

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #75 : 2005-04-18, 16:56 »
Cytat: Borderka
 Litości....kilka minut to nie to samo co kilka lat


Tak dokładnie :!!!: Tak jak napisałam na miłość trzeba lata,a nie jedna rozmowa i się kochaja..bez przesady..
Ludzie którzy się znają,są ze sobą jakiś czas-to nie wiedzą jeszcze wszyskiego o sobie..cały czas się poznaja..I dopiero po latach naprawdę można stwierdzić,że się kogoś kocha :roll: ajj szkoda słow...
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #76 : 2005-04-18, 18:41 »
a ja własnie doszłam do wnisku że chłopacy w moim wieku (16) są dość dziwni, jestem sobie własnie z takim chłopakiem i moja koleżanka jest sobie z takim też, noi w sumie co im nie powiedzieć to oni to zrobią, w sumie to chyba dobrze (dla nas) no ale czasem aż dziwnie jak mnie przepraszać zaczyna na kolanach prawie za jakąś bzdurę, a i to nie tylko takie 2 przypadki znam takich więcej... :roll:
Zapisane

Bonsai

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #77 : 2005-04-18, 19:36 »
A ja tam nei zawieram znajomosci przez neta.. I mam siwety sopkoj :P
No i jak Umi? Postanowilas juz cos?
Zapisane

Umi

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #78 : 2005-04-18, 20:07 »
jeszcze nie
Zapisane

Agysz

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #79 : 2005-04-18, 22:27 »
Umi musisz szybko podjąć decyzje..nie ma co czekać..a ten "koles" odzywa się jeszcze? pisze coś? może nawet i dzwoni?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #80 : 2005-04-18, 22:35 »
Cytuj

to jest co innego te 11 lat w przypadku 12 latki a co innego jak powiedzmy kobieta ma 30, facet 40


No wiadomo, to zupełnie co innego... :)

Cytuj

A ja tam nei zawieram znajomosci przez neta.. I mam siwety sopkoj  


A my forumowicze? :lol:

Cytuj

Umi musisz szybko podjąć decyzje..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Proszę o radę :(((
« Odpowiedz #80 : 2005-04-18, 22:35 »

Cathycash

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #81 : 2005-04-19, 07:55 »
a mi tu pachnie ściemą  :roll:  :lol:
Zapisane

Elven

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #82 : 2005-04-19, 08:27 »
Jasne. Gość, jest normalny i zakochuję się w 12-letnich dziewczynkach. Ja też miałem manie wchodzenia na czaterie i gadanie z nieznajomymi, ale jak były te wszystkie reklamy i przestępstwa, to na czaterię nie wchodzę i na gadu-gadu bloki się sypią. Także jeżeli nie chcesz dzwonić na Linie Pokrzywdzonych czy coś takiego, to nie plącz się w nic, bo później będziesz miała ból na całe życie.
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #83 : 2005-04-19, 11:00 »
Ja po przeczytaniu całego tematu jeszcze raz mam wrażenie,że Umi ściemnia :? no sorki ale takie jest moje zdanie :roll:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Umi

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #84 : 2005-04-19, 14:36 »
ja nie ściemniam  :roll:  Mówie szczerze...
Zapisane

Agysz

  • Gość
Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #85 : 2005-04-19, 14:42 »
a ten koleś cały czas utrzymuje z Tobą jakiś kontakt? dzwoni,nachodzi Cię? Gadasz z nim często ?
Zapisane

Kamilka

  • Gość
Odp: Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #86 : 2005-04-23, 14:10 »
Moim zdaniem to chwilowe zauroczenie, aon gdyby naprawde cie kochała zostawił by cię w spokoju albo zaczekał aż będziesz starsza.
Zapisane

Umi

  • Gość
Odp: Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #87 : 2005-04-23, 14:50 »
Może to zauroczenie....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Proszę o radę :(((
« Odpowiedz #87 : 2005-04-23, 14:50 »

Agysz

  • Gość
Odp: Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #88 : 2005-04-23, 15:53 »
WIesz..nie rozumiem Cię za bardzo..kochasz go w końcu? On Ciebie kocha? Jesli nie jesteś pewna tego co do siebie czujecie to nie wiem nad czym się tu jeszcze zastanawiać... musicie wyjaśnic te sprawe i nie brnąć dalej w chory "związek"... :roll:
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Proszę o radę :(((
« Odpowiedź #89 : 2005-04-23, 16:47 »
mhm?? to wszystko dziwne.. 2o-kilkuletni facet ma się zakochać 12-letniej dziewczynie? UMI cos nie tak jest...możesz jak ja zakochać się PLAtONICZNIE..i o tym wiesz tylko ty i nik wiecej.Ale jesli to prawda ,to moja mama by mi dałam te miłosci do faceto w z Neta...;)Oj miałam bym szlaban!!
Zapisane
..... infde...
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 27 zapytaniami.