Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: pseudorasta  (Przeczytany 3560 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #30 : 2005-08-30, 15:42 »
Boże. Niech sobie będą pseudorasta. Niech sobie będą nawet pseudo ludźmi. To chyba nie Was dotyczy i to ci ludzie powinni się za siebie wstydzić a nie wy za nich. Robicie za ich sumienie? :? A może nikt nikomu nie wytłumaczył, co to znaczy rasta? Poprostu się komuś spodobało i sobie założył, w błogiej nieświadomości.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #31 : 2005-08-30, 15:44 »
Cytuj
chyba byłem jakis inny
ja nadal jestem i jakoś żyję :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

MAST

  • Gość
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #32 : 2005-08-31, 03:06 »
błoga nieświadomość sucks . 

A jak widze na forum te rastamanki to mnie kręci...

trudno nie wiecie o co mi chodzi :P

peace & rock !!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pseudorasta
« Odpowiedz #32 : 2005-08-31, 03:06 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #33 : 2005-08-31, 10:05 »
M`ATS obawiam się że wiemy (przynajmniej część z nas) tylko Ty znów nie rozumiesz czegoś ponad tym...
wiele jest w Tobie złości i gniewu... warto więc się sobą zająć a nie innymi...

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #34 : 2005-08-31, 10:54 »
ja nie widzę pseudo rastamanek, bo to mi lottto kto kogo udaje, albo nie udaje...nie moje rybki, nie moje akwarium...spróbój tak do tego podejść...łatwiej.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #35 : 2005-08-31, 11:13 »
Dokładnie. Mam takie same podejście jak Nefra :)
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #36 : 2005-08-31, 13:45 »
mnie to nie robi jeżeli ktoś ma koraliki ..bo sama je nosze i nie twierdze żebym była jakąś rastą .... więc na ten temat mamy odmienne zdanie ...
aczykolwiek zdarzają się takie pseudo ale to już jest ich sprawa co robią ..chcą tacy być prosze bardzo ...ja im tego nie zabronie ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Galago De Codi

  • Gość
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #37 : 2005-08-31, 14:00 »
Mast przechodzi okres okreslania swojej duchowosci i miejsca na ziemi. Ma do tego prawo jak kazdy z nas.
Wyrazanie niezadowolenia, wsciekanie sie jest bardzo dobre. Pozwala to okreslic kim się jest.
Niestety nasze mdłe społeczenstwo szybko studzi jakikolwiek zapał ..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #38 : 2005-08-31, 14:17 »
Nefra.. wlasciwie to masz racje ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pseudorasta
« Odpowiedz #38 : 2005-08-31, 14:17 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #39 : 2005-08-31, 17:26 »
Galago... tylko że jedni zostaja ostudzeni, inni wyrażają swój gniew na innych w nieskończoność... jeszcze jest grupka która wewnętrzny sprzeci potrafi przekształcić w samoświadomość... szkoda że to najmniejsza grupka... ja M`ASTowi te ostatnia droge proponuje... ale on i tak pójdzie którędy chce... i nic mi do tego...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

MAST

  • Gość
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #40 : 2005-08-31, 18:07 »
taki tez mam plan...

jak sie głebiej zastanowie to mogą sobie to nosic... byle tylko mieli swiadomosc ze to cos znaczy... ze to nie przypadkowe... i w  jakis sposób sie nimi jednali [z rastafarianami]
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #41 : 2005-08-31, 19:37 »
i niech noszą :) a skoro chcesz ich uświadamiać to tylko z dobrą intencją :)
generalnie gdybym miała sie czepiać każdej osoby noszacej symbole róznych kultur to bym fioła dostała
wystarczy spojrzeć na ilość OM, chińskich znaków, runów i wielu innych rzeczy a przecież one też mają swe znaczenmie i to bardzo istotne :) czasem wdaję się w takie rozmowy i uswiadamiam ludziom co na sobie nosza i z czym się utożsamiają (choćby mogne ostatnio chińskie smoki, które też są wielce symboliczne...) ale wiem dobrze ze nie dla wszystkich ta informacja ma znaczenie i nie do wszystkich dotrze... wiec tym samym średnio się tym przejmuję :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: pseudorasta
« Odpowiedź #42 : 2005-08-31, 20:07 »
NO! Co ci do jakichś pseudorastów czy tam czego? Oni szpanują że są nie wiadomo kim ale to moda. To w co oni "wierzą" to nie wiara ale moda! Tak samo jak do niedawna byla moda na skatów albo metalów to teraz jest na "religie" rastacośtam. Mi to lotto jak Nefra napisała. w 100% to popieram. NIech sobie będą jacy chcą a ja mam to gdzieś. Ja na swojej drodze nikogo takiego rastacośtam nie spotkałam a jak spotkam to mi to zwisa :) trochę tolerancji i więcej cierpliwości ci sie przyda bo przecież to z czasem minie!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 25 zapytaniami.