Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: .. Ogólnie - papierosy..  (Przeczytany 149105 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1380 : 2007-11-04, 18:13 »
Piętnaście mam. I palę, bo lubię i nie lubię, jak ktoś mi uwagi robi ;)

Kitka, tylko żeby nie było, że ja palę dla szpanu. Ale z kolei irytujące jest, jak ktoś się uważa za doroślejszego i lepszego, jak pali.
Zapisane
Why so serious?

Diabełek

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1381 : 2007-11-04, 19:37 »
Blackie popełniasz wieli bład, bła prawdopodobnie swojego zycia... Żal mi ciebie :/ Potem juz nie bedziesz mogla sie odzwyczaic :(
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1382 : 2007-11-04, 23:03 »
Kitka, to raczej one kiedyś zrozumieją - może ;)
Blackie, ja też tak mam, lubie palić - jakbym nie lubiła to bym nie palia. A nie znoszę jak ktos mi mózi że pale tylko i wyłącznie dla szpanu. Nienawidzę tego. Dlatego nie pale w nie swoim towarzystwie. Może na początku, te półtora roku temu tak było, ale nie wiem bo nie pamiętam. Od pewnego czasu palenie stalo sie moim nałogiem. Narazie nie pale 9 lub 10 dzień i mam nadzieję wytrwać conajmniej 2 miesiace. Ale nie dlatego że chcę rzucic, tylko dlatego że nie moge ;) Nie moge się juz doczekać papieroska mojego. Wiem, walnieta jestem :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1382 : 2007-11-04, 23:03 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1383 : 2007-11-04, 23:41 »
nie mama pojecia jak mozna lubić palić, już rozumiem troche nałóg ale dla przyjemności? dla mnie ten zapach ejst duszący i jeszcze świadomość co papierosy robią w twoim ciele, poprostu nie dziekuje, nie skorzystam
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1384 : 2007-11-05, 06:14 »
A niech sobie palą! Ja jestem w pełni świadoma, że to przynosi jakąś tam przyjemność. Tylko ich przyjemność kończy się w momencie, gdy zaczyna się zatruwanie innych. Jest to jedna sprawa, której nigdy nie wybaczę mojej matce! Paliła gdy była w ciąży. Ze mną.
A teraz dalej pali 1,5 paczki dziennie, a ja muszę uciekać do pokoju co 10 minut, co i tak wiele nie daje.
A zaczyna się rzężenie, Kaszlenie... no i te żółte ząbki. 30 lat palenia... I jeszcze lekarz- oszukuje sama siebie, wymyślając tysiące chorób które mogą spowodować to samo, usprawiedliwia sie przed nami i przed sobą.
Ciekawa jestem ile na to wydała. Tak zrzędzi że nie mamy kasy, ale na fajki to się ma! K*rwa mać!

Kto chce wyglądać jak moja matka, niech pali. Zniszczona skóra, żółte zęby, wypadające włosy...
śmiało!
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1385 : 2007-11-05, 14:21 »
Dory u mnie jest tak samo ;) . Wmiawia że wszystkie zmiany to przez wiek... Odmawia mi kupienie czegoś, bo woli kasę wydać na fajki... A najbardziej mnie dobija jak pali w kuchni/łazience :/ . Gdy jem obiad to ona przyłazi i mi dmucha... Kij że sama nie palę i nie mam zamiaru, skoro matka mnie do tego zmusza, mimo że w mniejszym stopniu... Pamiętam jak miałam z 8 lat zaczęłam się często dusić, ale to wina uczulenia niby (tak wymyślała). Dzisiaj rano podobnie, obudził mnie smród dymu bo babcia przyszła a moja matka nie chce żeby się dowiedziała, to wlazła mi do pokoju i paliła :/ . I nic nie pomagają upomnienia, że NIENAWIDZĘ jak przebywa w mojej okolicy z tymi cholernymi papierosami :|

Skoro tak kocha palić to niech sobie pali, później niech nie jęczy że musi znowu iść do szpitala i przy okazji mnie też truć ...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1386 : 2007-11-05, 15:27 »
u mnie w pokoju zakaz palenia i w ogole nikt nie ma prawa palić w mojej/szczurów obecności bo jestem gotowa zdzielić po pysku... jednak jeszze sie nie nauczyli ze w kiblu też sie nie pali :/

ta, własnie, moja mama narzeka ze musi na życie miec pieniadze i mi 3 dych nie da na ubranie, a na fajki to zawsze sie znajdzie >.>
Zapisane
emocjonalne kanapki

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1387 : 2007-11-05, 15:38 »
Na szczęście - moi rodzice ani bracia nie palą. NA SZCZĘŚCIE!
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1388 : 2007-11-05, 15:52 »
moja mama pali dorywczo, jak ktoś japoczęstuje, ale to nieczęsto. zreszta ja patrze na nia takim wzrokiem że jej głupio wziąść do tego babcia (jej amma) na nia kszyczy ze zapali od dziadka (chodzi o mojego dziadka, czyli mniej więcej raz w miesiący mama pali jedną fajke) w domu zakaz palenia, jakby ktoś odemnie palił to chyba bym sięudusiła. jak ide do szkoły to w jednym miejscu palą to ja nabieram powietrza i nie oddycham aż przsejde. albo jak ktos przedemna idzie i pali to wyprzedzam bo nienawidze tego zapachu. współczuje że w domu musicie to wdychac. możecie powiedziec że was trują, ze dla was to większa szkoda niż dla palącego, że chcą żebyście szybciej umarli na raka. i takie tam, może choć troche pomoże
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1388 : 2007-11-05, 15:52 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1389 : 2007-11-05, 17:53 »
A moi rodzice kopcą jak czołgi ;(
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1390 : 2007-11-05, 19:10 »
Moi też,ale na szczescie nie u mnie w pokoju. :roll:
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1391 : 2007-11-05, 20:48 »
No mama czzasem włazi mi do pokoju z papierochem........ to ją jak córka wyrzucam z pokoju......
Nie chcę żeby kot dostał astmy czy coś........ nie nawidzę tego smrodu ...... bleh
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1392 : 2007-11-05, 22:03 »
powiedziec że was trują, ze dla was to większa szkoda niż dla palącego, że chcą żebyście szybciej umarli na raka. i takie tam, może choć troche pomoże
Ta, na pewno. Zresztą palenie nie równa się odrazu rak czy śmierć. Podejrzewam, ze większosć umrze z powodu innej choroby. ;)

Moja mama tylko czasami pali w łazience lub kuchni. Ojciec ją wygania, siostra też, wiec rzadko ma w sumie okazję.
Ja raczej nie wyganiam, dym mi nie przeszkadza. Większośc w moim otoczeniu pali, wie się juz dawno przyzwyczaiłam.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1393 : 2007-11-05, 22:30 »
Ta, na pewno. Zresztą palenie nie równa się odrazu rak czy śmierć. Podejrzewam, ze większosć umrze z powodu innej choroby. ;)
nie mówie że odrazu umrą przez to że mama paliła. ale możgą powiedzieć że boją się że bedą chore, w skrajnych sytuacjach zwalić to na nia, nie wiem jak tam wasze kontakty z rodzicami. wszystkiego można spróbować, a nóż coś mame przekona i nie bedzie dusić smrodem dziecka
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1394 : 2007-11-05, 22:31 »
Ale fakt, ze rodzice są trochę nieodpowiedzialni.
Moja mama jak już pali to wygania nas z pokoju.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1394 : 2007-11-05, 22:31 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1395 : 2007-11-05, 22:36 »
moja mama jak ktoś przychodzi i pali, nie moze wytrzymac którkiego czasu bez fajki :/ to wygania na balkon albo na korytarz, tzn idzie z nim na czas jego palenia zeby gość nie czół się samotnie :roll:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1396 : 2007-11-06, 15:20 »
Blackuś... yy. nie wiem co myslec... :/

ochyda.!!! nigdy nie sprobuje, NIGDY!
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1397 : 2007-11-06, 15:34 »
Moja mama jak już pali to wygania nas z pokoju.

Moja też.
PIRa, a co masz myśleć? Każdy ma swoje słabości, moją jest akurat ta ochota na dymka ;)
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1398 : 2007-11-06, 16:15 »
Ja chyba ze dwa razy w życiu spróbowałam i podziękowałam. Chciałam zobaczyć co takiego fajnego jest w tym g..., dla mnie nic, bo szkoda mi przede wszystkim kasy i zdrowia (+ żółte zęby, okropny smród itd), no ale nikogo nie potępiam (chyba, że podniecające się 12 latki tym, że "palą" choć w rzeczywistości nawet nie potrafią się zaciągnąć...), palący nigdy nie zrozumie palacza. ;)
U mnie połowa jak nie więcej klasy pali.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1399 : 2007-11-06, 16:19 »
hes dobrze że cię to nie wciągneło, to okropny i 'śmierdzący' nałóg :Oo:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1400 : 2007-11-06, 17:11 »
Każdy ma swoje słabości, moją jest akurat ta ochota na dymka ;)
Ja tez mam takie zdanie, jak chce, to niech pali, ale niech nie zatruwa innych, nie wciąga w to innych i niech liczy się z konsekwencjami. Jak jakaś osoba przestrzega tych zasad, to jest w porządku. Szkoda, że u niektórych tak nei jest. Ja osobiście nie paliłam, nie palę, palić nie będę.
Dzisiaj zebranie. I dzisiaj ratownik z basenu w szkole kogoś przyłapał. Ojj, będzie się działo.
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1400 : 2007-11-06, 17:11 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1401 : 2007-11-06, 19:40 »
Do tych co palą i NIE CHCĄ rzucić: Widzicie, jak większość narzeka na swoich rodziców? A wyobraźcie sobie, że za 20-30 lat wasze dzieci też będą tak na was narzekać. No?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1402 : 2007-11-06, 19:46 »
Kitka jak nie chcą to wyraźnie dobrze Im z tym, nie ma co namawiac, wystarczy uświadamiać. Każdy ma mózg.
Zapisane

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1403 : 2007-11-06, 20:09 »
Moja matka mówi że ma wredną córkę bo ją z pokoju wywalam jak pali O_o I potem jest zła za mnie na to. Mój pokój......moje powietrze :)
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1404 : 2007-11-06, 20:49 »
Do tych co palą i NIE CHCĄ rzucić: Widzicie, jak większość narzeka na swoich rodziców? A wyobraźcie sobie, że za 20-30 lat wasze dzieci też będą tak na was narzekać. No?

Otóż z tego co pisze na fajkach mam być bezpłodny, więc problem mnie nie dotyczy.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1405 : 2007-11-06, 21:34 »
Otóż z tego co pisze na fajkach mam być bezpłodny, więc problem mnie nie dotyczy.
-.- możesz również mieć raka i wiele innych chorób, ale równiedobrze możesz w wieku 50 lat czy 40 zachorować, zostawić rodzine przez głupie fajki albo meczyć się az nie umrzesz biorąc chemie =.=
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1406 : 2007-11-06, 22:08 »
Otóż z tego co pisze na fajkach mam być bezpłodny, więc problem mnie nie dotyczy.
No fakt,ale nie będzie Cię dotyczył też z innego powodu,papierosy powodują również impotencję,a w takim wypadku troche ciężko Ci będzie przy samej prokreacji. ;)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Jaśka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1407 : 2007-11-07, 00:41 »
Ograniczam się - dzisiaj dwa i pół tylko.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #1407 : 2007-11-07, 00:41 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1408 : 2007-11-07, 09:37 »
Ja tez mam takie zdanie, jak chce, to niech pali, ale niech nie zatruwa innych, nie wciąga w to innych i niech liczy się z konsekwencjami.

No to mam nadzieję, że ja jestem w porządku, bo raczej nikogo nie wciągam, liczę się z "Nie" innych xP I staram się palić tylko wśród palących, chociaż moim znajomym nie przeszkadza dym zazwyczaj.

Renia, Grzesiowi to chyba obojętne ;)
Zapisane
Why so serious?

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #1409 : 2007-11-07, 14:43 »
Renia, w dzisiejszych czasach nowotwor to raczej choroba przewlekla anizeli smiertelna... :P
Ja tam uwazam, ze Grzesiek pewnie wie czym to grozi, a czym nie i mysle, ze nie trzeba nikogo straszyc rakami itd., bo na kazdym pudelku fajek jest napisane, ze "palenie tytoniu powoduje...". :P

A ja jestem glupia, bo nie chce mi sie zwykle na przerwach siedzec samej to wychodze z dziewczynami na sadzik i pale biernie z nimi. :lol: A pizdzi na dworze jak cholera, chyba przestane chadzac z nimi.
Zapisane
Strony: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 28 zapytaniami.