Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 54   Do dołu

Autor Wątek: .. Ogólnie - papierosy..  (Przeczytany 149059 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #600 : 2006-05-27, 19:03 »
U mnie stwierdzono dystrofię(hipotrofię) płodu. Gdybym w ciąży paliła, teraz bym sobie tego nie wybaczyła, bo to główna przyczyna. Po prostu nie rozumiem, jak można jednocześnie bać się o to, czy z dzieckiem będzie wszystko dobrze i jednocześnie tak mu szkodzić. Smutne to w sumie...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #601 : 2006-06-02, 18:31 »
Moja ciotka paliła w czasie pierwszej ciąży i jej synka nie dało się uratować. Urodził się jako wcześniak i nie przeżył nawet doby. Przy drugiej ciąży ciotka dalej paliła i moja kuzynka też urodziła się jako wcześniak - miała więcej szczęścia niż jej brat.
Nie rozumiem takich ludzi. :roll:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #602 : 2006-06-03, 19:26 »
palenie o wcześniactwa nie ma się tak bardzo jak do obniżonej masy... w którym tygodniu urodziły się maluchy? :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #602 : 2006-06-03, 19:26 »

irmina

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #603 : 2006-06-04, 10:47 »
Miło jest się wkopać nie paląc,a w towarzystwie palącym siedziec...Stałam z koleżankami obok ławki i gadałyśmy z dziewczynami,ktore zapaliły, i co?Straż miejska właśnie przechodziła obok...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #604 : 2006-06-04, 12:22 »
Miło jest się wkopać nie paląc,a w towarzystwie palącym siedziec...Stałam z koleżankami obok ławki i gadałyśmy z dziewczynami,ktore zapaliły, i co?Straż miejska właśnie przechodziła obok...
i co spisali Cie?
Ja bym sie nie dała. Kiedys mialam podobnie, ale zaczelam mowic, ze to nie moja sprawa kto pali, wazne, ze ja tego nie robie, a nie jest przestępstwem siedziec wsrod palacych i sie odczepili...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #605 : 2006-06-04, 16:48 »
Neirdilka, nie wiem. To było tak dawno temu. Nigdy też z ciotką o tym nie rozmawiałam, wiem tylko tyle co mi rodzice mówili. Jednak palenie w czasie ciąży to największa głópota, na dodatek wiedząc, że już wcześniej coś takiego się wydarzyło.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #606 : 2006-06-04, 22:22 »
kkaassiiaa- zgadzam sie całkowicie, że to niepoważn podejście. Po takiej tragedii przeważnie bardzo rozsądnie, a często nawet przesadnie podchodzi się do własnego dziecka.

Notabene- można kogoś spisać za papierosy? Przestępstwem nie jest palenie nieletnich, jedynie sprzedaż nieletnim papierosów.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #607 : 2006-06-05, 15:16 »
Notabene- można kogoś spisać za papierosy? Przestępstwem nie jest palenie nieletnich, jedynie sprzedaż nieletnim papierosów.
naprawde? W sumie to niemożliwe. Dwa dni temu siedzialam z kolega na lawce, on palil, podeszła straz miejsca i spisała go za palenie, bo byl niepelnoletni.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

irmina

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #608 : 2006-06-05, 15:20 »
Olu,spisali :|
Skonczyło się na upomnieniu.Część dziewczyn zaczęła uciekać i niestety trzeba było podać ich naziwska...Inaczej chcieli zabrać nas na izbę dziecka. Neirdilka, ale jest to objaw demoralizacji i tego,ze rodzic nie ma nad Tobą kontroli.Tak nam powiedziano...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #608 : 2006-06-05, 15:20 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #609 : 2006-06-05, 18:50 »
imrina - ja bym się kłóciła, albo powiedziała rodzicom i oni powinni coś z tym zrobić, skoro Ty nie paliłaś... ale z drugiej strony pewnie mają i tak dużo swoich zajęć i problemów, żeby się jeszcze ze strażą miejską użerać, ale nie da się ukryć, że to było bezprawne :/
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #610 : 2006-06-05, 19:40 »
Madziaro i co,powiem mamie,że praktycznie orpócz dwóch osób wszyscy palili?Czarno mi się to widzi...Razem z K.,która nic nie zrobiła zapytalysmy za co my tez? "Za współudział w paleniu" na co koleżanka opowiedziała "Taa,palenie bierne,na biologii pani nam mówiła..."

Dodam,że otrzymaliśmy jeszcze po foliowej rękawiczce i sprzątalismy wszystkie "kiepy".Strażnicy powiedzieli,ze nei byli tam przypadkiem,ktos ich zawiadomił :/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #611 : 2006-06-05, 19:58 »
no widzisz, to zależy jakie się ma układy z rodzicami, dla mnie to by było oczywiste, że powiedziałabym, a później by się zaczął dym dlaczego dostałam upomnienie i niech pokażą taki przepis, jeśli jest to ok... z tym, że z tego co pamiętam nie ma
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #612 : 2006-06-05, 22:56 »
Irmina załatwo sie "poddałas" strazy miejskiej. Ja bym zarzadała paragrafu mowiacego o tym, ze nie mozna przebywac wsrod palacych osob nieletnich i musielby sie od ciebie odczepic.
Zreszta w Polsce to co nie jest zakazane jest dozwolone ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #613 : 2006-06-06, 10:53 »
Mnie jeszcze sie tak nie przytrafiło :P Chociaż w piątek było blisko, bo raczej to nei było BIERNE palenie...
Zapisane
Why so serious?

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #614 : 2006-06-06, 15:14 »
Irmina- nie ma przepisu mówiącego o tym, że nieletnim nie wlno palić. Są przepisy dotyczące ograniczeń dla sprzedawcy- ale Ty kupując w sklepie nie popełniasz przestępstwa- jedynie ten, kto te apierosy sprzedaje. Paląc tez przestępstwa nie popełniasz- jedynie wyrzucając niedopałek na ulicę  Ja tam bym się kłóciła ;) lubię ;) a to, że uciekały to ich błąd, tylko pogorszyły sprawę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #614 : 2006-06-06, 15:14 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #615 : 2006-06-06, 15:22 »
Aha, czyli można spokojnie palić sobie na ulicy i nie popełnia się przestępstwa? Faaajnie :P Co do kłótni, to z kolei racje ma Neirdilka... Trza było sie drzeć, a jak :P Bronić swoich praw.
Zapisane
Why so serious?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #616 : 2006-06-06, 19:00 »
niestety to jest właśnie sposób takich służ - wykorzystywanie niewiedzy, w dodatku tak jak mówisz nastraszyli Was izbą dziecka, a tak naprawdę to Straż Miejska mogłaby Wam skoczyć, bo oni muszą w takiej sytuacji czekać na Policję. Poza tym oni sami nie znają przepisów, bo niby skąd, chyba, że któryś się chce dokształcić. Jeszcze nawet mi nie mów, że podałyście szkołę do której chodzicie - jeśli tak, nie zdziw się, że będziesz mieć uwagę, bo te łosie mogą zawiadomić dyrekcję...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #617 : 2006-06-06, 19:13 »
U mnie jak kogoś spisują za coś w mieście (nawet za jakieś kompletne bzdury) to od razu jest zawiadomienie do szkoły. By się w końcu zajęli czymś normalnym, a nie sie czepiają bez powodu najczęściej (wystarczy w dużej grupie stac albo coś...)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #618 : 2006-06-07, 09:05 »
U mnie, na mieście, se zawsze gromadą siedzmy na tzw. "lwach", to jest na schoddach przed biblioteką Zielińskich, przy których są take dwa lwy :D No i w sumie, straż nie podchodzi, bo kto wie, czy się nie boją takiej wielkiej bandy czarnuchów :D (ew. SZATAŃŚCI :| )... No a śmiecić, to śmiecą. A jeśli złapią np gdzieś na piciu (nie mnie :P ) to spisywanko jest, ale bez powiadomień czy rodziców, czy też szkoły
Zapisane
Why so serious?

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #619 : 2006-06-08, 13:12 »
Blackie- na plaży t samo ;) sami "Szataniści" ;) no i jakoś nigdy nie mieliśmy z nimi nieprzyjemności ;)
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #620 : 2006-06-08, 15:09 »
Szkół nie podaliśmy. Po usłyszeniu nazwiska jednej z koleżanek faceta trochę wmurowało i powiedział,że konczy się na upomnieniu...No cóż,znajomością Polskich przepisów pochwalić się nie możemy :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #620 : 2006-06-08, 15:09 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #621 : 2006-06-09, 08:47 »
Dokładnie.... Z reguły to przejawy agresji wychodzą od drugiej strony, od tzw, "dresów", ale o tym gdzie indziej :D
U nas w Płocku, sprzedać papierosy to prawie wszędzie sprzedają... W "Winach Świata", byle kiosku... Ale to chyba szczęście dla palących... Cieszę się w takich momentach, że nie mieszkam na wsi. Bo tam są, jak u mojej babci np. dwa sklepy, kupsiz szlugi i następnego dnia wszyscy o tym wiedzą... Tak było z moją znajomą, która na miesiąc wyjechała do ciotki, a że była uzależniona, to kupować musiała...
Zapisane
Why so serious?

Neirdilka

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #622 : 2006-06-10, 14:22 »
Mogła zrobić zapasy :lol:
Zapisane

pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #623 : 2006-06-13, 14:49 »
A palił ktos z was te nowe papierosy SHE??
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #624 : 2006-06-13, 23:03 »
Tak ja :krzywy: Serio promowali to na akademikach i moja siostra dostała kilka paczek :)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


pinka92

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • Kto dosiadł konia,ten dosiadł wiatr...
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #625 : 2006-06-15, 14:21 »
A jakie są smaki są mietowe??A dobre są??
Zapisane
Dziękuje że jesteś......gdyby nie ty nie czuła bym wiatru we włosach.....dziekuje ze istniejesz.....galopujacy po polach koniku

zip

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #626 : 2006-06-18, 22:18 »
kurcze, zacząlem palić juz nałogowo ;/ Jedna paczka goldenów starcza na dzien, z której jeszcze 2 albo jedna szluga zostaje na drugi zaczątek dnia... Jest mi głupio za siebie samego :(
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #627 : 2006-06-18, 22:21 »
eeeh... Rzucamy?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedz #627 : 2006-06-18, 22:21 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #628 : 2006-06-18, 23:02 »
rzućcie :) mnie jak goldeny wciagnęły, to reagowałam na sam widok tego żółto-czerwono-grantowego opakowanka. nie mogłam przejśc obok i nie kupić. I wtedy sie wkurzyłam i powiedziałam dosć. Potem mnie trzęsło na widok srebrnych Darków. I tez powiedziałam :wynocha.
Teraz mnie dusi każdy dym a smród od palącego gościa mnie z butów wyrywa, naprawdę.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: .. Ogólnie - papierosy..
« Odpowiedź #629 : 2006-06-19, 00:01 »
a ja pale caly czas... mialam rzucic... nie wyszlo... tylko ja mam taki problem ze ja poprostu lubie palic;) raz mniej raz wiecej... czasem jak siedze caly dzien w domu to np wypale tylko jadena fajke... a skolei jak np. siedze w knajpie to schodzi mi pol ramy niewiadomo kiedy...
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 54   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.