Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Macie mi mówić per PAN !!!  (Przeczytany 4726 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ćwir

  • Gość
Macie mi mówić per PAN !!!
« : 2005-05-27, 19:51 »
Jestem bywalcem forum o ptakach (nie znacie mnie :P), nie zaglądałem tu a jak już zajrzałem, rzuciło mi się w oczy jedno - wiek forumowiczów. Przeglądając topiki wnikliwie, stwierdziłem, że większość... ba zdecydowana większość to w żargonie ptakolubów - podlotki :lol22: Mam nadzieje, że się będziecie mnie słuchać :)

Ma ktoś więcej niż 20 lat ? Ręce do góry :lol22:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #1 : 2005-05-27, 20:00 »
Ćwir - wiek nie oznacza dojrzalosci i poziomu inteligencji - ty jestes tego przykladem ;) A i owszem - sa tutaj osoby powyzej 20, ktore swietnie sie rozumieja z tymi ponizej ;) a na miano ,,per Pana" sobie po prostu nie zaslugujesz :)
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #2 : 2005-05-27, 20:05 »
może i zasługuje... tego my forumowicze wiedziec nie będziemy :P wiemy jedno: że FZ jest w zasadzie forum dla dzieciaków... więc skąd ten szok u Ćwir'a, nie mam pojęcia :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedz #2 : 2005-05-27, 20:05 »

MaŁren

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #3 : 2005-05-27, 20:06 »
wogóle nie rozumiem o co chodzi... wybacz, Ćwir, ale to co mówisz jest dosyć..dziwne...to jest zwrot grzecznościowy, a to że nie jest używany na tym forum jest fajne, bo świadczy o tym że wszyscy są tu równi i nikt na nikogo nie patrzy z góry...nie chciałabym żeby ludzie traktowali mnie "jako podlotka" bo mam tyle lat ile mam i nie liczyli się z tego powodu z moim zdaniem i żeby osoby "powyżej 20" były traktowane jak jacyś guru z racji swojego wieku...pozatym na "pana" trzeba sobie zasłużyć...
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #4 : 2005-05-28, 10:38 »
AgaŚ :)

Cytat: "wiek nie oznacza dojrzalosci i poziomu inteligencji"

Nadinterpretujesz moją wypowiedź. Określiłem wiek a nie dojrzałość i inteligencję. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że wiek nie określa poziomu dojrzałości emocjonalnej i inteligencji - nie jest to żaden aksjomat. Zatem, po co ta cięta riposta (tu cytat: "ty jestes tego przykladem") ? Nie wiem i nie chcę wiedzieć :) Wole umrzeć w niewiedzy :lol22:

Cytat: "sa tutaj osoby powyzej 20, ktore swietnie sie rozumieja z tymi ponizej"

Bardzo się z tego cieszę :) Ja też z młodszymi rozumiem się całkiem dobrze. Wypraktykowałem to na trzynastoletniej siostrzenicy :)

golden :)

Cytat: "więc skąd ten szok u Ćwir'a"

Jaki szok ? To nie szok a zaskoczenie, że młodym ludziom chce się pisać o zwierzętach a nie bzdurach na czacie, no i generalnie o problemach dnia codziennego . No chociaż z tym czatem to troche naciągana teoria  - widuję straszych od siebie stałych bywalców czatów w rozmowach bardziej banalnych niżby się to mogło wydawać.

MaŁren :)

Cytat: "nie chciałabym żeby ludzie traktowali mnie "jako podlotka" bo mam tyle lat ile mam i nie liczyli się z tego powodu z moim zdaniem i żeby osoby "powyżej 20" były traktowane jak jacyś guru z racji swojego wieku"

I właśnie za to, ludzie w moim wieku (i starsi) za bardzo mnie nie rozumieją :lol22:. Liczę się ze zdaniem tak straszego od siebie jak i młodszego. Tu wiek nie ma żadnego znaczenia. Co więcej, częściej zaskakują mnie młodsi - pozytywnie, niż starsi. Młodsi mają więcej ciekawszych pomysłów od starszych, ciekawsze spostrzeżenia i przede wszystkim kapitalną fantazje. Można młodym zarzucić brak zyciowego doświadczenia, ale tylko i wyłącznie tego, zaś starszym - napewno nie są alfą i omegą, mają tylko doświadczenie, które w sumie nijak się ma do rzeczywistości, gdyż z doświadczeniem życiowym często popełnia się banalne i do przewidzenia błedy - ja jestem tego wybitnym przykładem :lol22: Ale o tym już pisał nie będę :) Kiedyś była w TV reklama doskonale odzwierciedlająca ten stan rzeczy. Starsze małżeństwo podjechało na stacje benzynową super samochodem a tuż za nimi młodzi gniewni starym badziewiem :lol22: Wydarzyły się jakieś sytuacje których nie pamiętam, ale zapamiętałem tekst. Jeden z młodych powiedział "Dziadku, fantazje trza mieć" a na to dziadek "Młody, trzeba mieć pieniądze". To właśnie jest przykład na to, jakimi kategoriamy myślimy. Młodzi fantazjują - mają polot, starsi są okrutnie przyziemni :lol22: Ja wolę uczyć się fantazji niż przyziemności, fantazji od was, młodszych. Tak tak, tak własnie napisałem :) Nie masz się co dziwić :) Nawet nie myśl, że twoje słowa nie będą miały znaczenia. Liczę się z nimi. Nie traktuję nikogo odgórnie, tylko za to, że jest młodszy, grubszy, biedniejszy... Nauczyłem się w życiu być i rozmawiać z każdym. Ba, rozmawiałem i nauczyłem się pewnej rzeczy od młodej prostytutki. Dla kogoś to zwykła prostytutka (dlaczego się prostytułuje ?, to już jej sprawa i szkalować za to nie będę), dla mnie to myśląca, czująca osoba, która wie, która widziała nie mniej niż ja. Wszystkich traktuję równo :) No, może przesadziłem :P Politycy to zupełnie inna generacja homo niesapiensów i ich ciężko traktować równo :lol22: Ja to co innego - homo pseudosapiens :)

peGaz :)

Cytat: "Przy okazji zwolnij z takimi tekstami i zastanow sie zanim cokolwiek wyslesz"

Zupełnie nie rozumiem :P Nie obraziłem nikogo, nikomu nie ubliżałem. To, że kogoś nazwałem "podlotkiem" to coś złego ?. Wybacz, ale Twoja riposta jak dla mnie pozbawiona jest sensu. Dlaczego ? Spieszę z wyjaśnieniem :) Są trzy osoby: X, Y, Z. Postać X ma 10 lat, Y - 20, Z - 30.
Dla X: dwudziestolatki to starsi, trzydziestolatki to wapno
Dla Y: dziesięciolatki to podlotki, trzydziestolatki to starsi
Dla Z: dziesięciolatki to gówniarze, dwudziestolatki to podlotki
Czy takie nazewnictwo nie jest uzasadnione ? Otóż jest z racji samego wieku. To, że Z nazwie mnie podlotkiem a X prawie wapnem, mam odbierać jako formę ataku ? Wybacz, ale dla mnie to zupełny absurd. Dla nich własnie taki jestem, właśnie z racji wieku i nie mam się co obrażać. W relacjach praktycznie całych społeczeństw funkcjonują takie określenia i nie są one pozbawione sensu fizycznego. Piskle jest piskleciem, podlotek podlotkiem, dorosły ptak dorosłym ptakiem i te pojęcia są ze sobą ściśle związane. Jeśli komuś się to nie podoba to albo jest hipokrytą albo frustratem. Nie wierzę w cuda, każdy nazywa rzecz po imieniu. Ja o rodzicach swoich mówię (również w ich obecności), że to wapno, oni na mnie - gówniarz. Byłbym niesprawiedliwy ze swoim sumieniem, gdybym temu zaprzeczał. Owszem, dla nich jestem gówniarzem, oni dla mnie wapnem - przy pełnym dla nich szacunku. Gorsze by było zaprzeczenie tego co się myśli i mówi "poza plecami". Czy jest zatem coś złego w określeniu "podlotek" lub "wapno" ? Nie, i o tym wszyscy - podlotki i wapniarze, dobrze wiemy. Kwestia tylko tego, że często gęsto, czepiamy się słów błahych i banalnych, pozostawiając prawdziwy doskonale ukryty w słowach atak bez żadnego odwdzięku, gdyż łatwiej jest wejść w konflikt, próbując prostować pewne banalne zachowania, niż te z natury ciężkie i trudne dla nas do zrozumienia. Zatem nie czepiajmy się tylko za to, że ktoś nas nazwał grubasem czy chudzielcem, czepiajmy się tych, którzy swoją działalnością utrudniają życie, wyznaczając pewne absurdalne i wyimaginowane stereotypy: jeśli podlotek to - głupi, jeśli gruby to - nieporadny... etc.

Cytat: "Zaznaczam jednoczesnie, ze jest on bardzo prowokacyjny, a sama jego nazwa wymusza cos na drugim uzytkowniku. Prosze autora o zmiane tytulu tego watku."

Żadnej prowokacji nie dostrzegam, jeśli możesz to prosiłbym o uzasadnienie, w którym miejscu jest prowokacyjny. Być może powinieniem zmienić początek z "Macie" na "Możecie", bo faktycznie słowo "Macie" może brzmieć jako forma nacisku i przymuszenie do zwracania się do mnie na "PAN", ale... no właśnie "ale" :lol22:. Ale absolutnie nie chcę by ktoś, podlotek czy wapniak, zwracał się do mnie na "PAN". Tak skonstruowany temat wątku miał za zadanie zaznaczyć, że na forum jest nowy ktoś, jakiś PAN, może i napewno CHŁOP :lol2:, a nie przymuszać do używania formy bądź co bądź grzecznościowej. Takie grzeczności okazujmy sobie na ulicy, nie w necie. Co jak co, świat wirtualny różni się troche od świata rzeczywistego, i nie ma potrzeby używania owych form na forum w czasie pierwszego spotkania, co innego w realu. Podlotek do wapniaka na powitanie form grzecznościowych musi używać, i odwrotnie :)... z grzeczności. No ale, nie ma co komu w necie zarzucać niegrzeczności gdy do wapniaka podlotek, lub do podlotka wapniak, formy PAN/PANI nie użyje. Tu troche inne panują konwenanse :) Ani lepsze ani gorsze - adekwatne :) Co do zmiany, zmienię (jedynie "Macie" na "Możecie") tylko musze pokombinować jak to zrobić. No cóż, staram się iść z duchem czasu ale w pewnych zagadnieniach poruszam się po omacku :lol22: Jak wyczaje to zmianie, no chyba, że jakiś podlotek, wapniakowi wyjaśni co i jak - będę wdzięczny :)

Cytat: "Jesli temat wejdzie w sfere "ostrej wymiany pogladow" (czyt. klotni), temat zostanie zamkniety natychmiastowo"

Nie sądzę, żeby był jakiś powód żeby się kłócić. Nie ma takiej potrzeby. Ja na pewno zwady z nikim nie szukam. A jeśli kiedykolwiek okazałoby się, że jest jakiś konflikt to chyba nic w tym złego, prawda ?. Nie wiem, bynajmniej ja tak uważam. Na konfliktach ludzie się docierają. Poznają swoje zalety i wady. Z doświadczenia wiem, że lepiej znać czyjeś wady i zalety, niż same zalety, bo można się na kimś potężnie naciąć i wtedy tragedia murowana. Lepiej, gdy zna się człowieka tylko z samych wad, bo jedyna jego zaleta, odkryta w jakiś okolicznościach może nas miło zaskoczyć. O takie eksponaty to już trudniej :lol22:. W ten sposób czuje się człowiek bezpieczniej i chyba nie ma sensu sobie, kolokwialnie mówiąc "tyłek lizać", czasem trzeba go też "skopać" dla ogólnego bezpieczeństwa :)
Gwarantuję Ci, że z mojej strony nie będzie żadnych ataków, a jeśli kiedykolwiek jakaś dyskusja przerodzi się w żarliwszą, to również gwarantuję, że nie będzie w moich wypowiedziach żadnych nieparlamentarnych słów w kierunku forumowiczów. Co najwyżej, czesto jakiś stan określam np. "dupiatym" :P.. np. "dupiato się dzieje w panstwie polskim" :lol22: Myślę, że wszyscy będziemy się starać i staramy, by się lepiej poznać, by się lepiej rozumieć, by się lepiej dogadywać.

Chcę Ci również podziękować - DZIĘKUJĘ :) za otworzenie zamkniętego wątku i możliwość wyprostowania pewnych niedomówień, a wszystkich przeprosić - PRZEPRASZAM :) jeśli w którymś fragmencie obraziłem - nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak mogę zostać odebrany :peace:

Konkludując cały mój post :P Ja byłem i jestem ciekaw, czy wśród podlotków są również wapniaki, a może nawet już jakieś wylasowane wapno ? :lol22:... wiecie, z czystej ciekawości :)... bez podtekstów :P

A w ramach rehabilitacji za wyrządzone szkody dałbym wam po kfiotku... ale kfiotków w emotach chyba nie ma...

Pozdrawiam serdecznie :)

Ćwir

Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #5 : 2005-05-28, 11:46 »
jestem rocznik 79... inteligentne osoby bedą wiedziały ile to lat ... :)
Ja nie :p
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #6 : 2005-05-28, 13:37 »
Ja mam tylko jedno pytanie.... co twój temat miał na celu?

PS: Piszesz ze wcale nie chcesz zeby ktos sie do ciebie zwracał per "pan" a to : "macie sie mnie sluchac" to co?

Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

thrilly

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #7 : 2005-05-28, 15:12 »
ale macie problemy skoczcie z dychy  i po problemie
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #8 : 2005-05-28, 16:25 »
Psiara, Ćwir się wygłupiał ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedz #8 : 2005-05-28, 16:25 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #9 : 2005-05-28, 16:32 »
normalnie ma poczucie humoru godne pozazdroszczenia.... w życiu nie wpadłabym na to, ze to jest śmieszne... Ale śmieszne Ha Ha Ha! :?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Ćwir

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #10 : 2005-05-28, 17:31 »
Galago De Codi :)

Przez chwile czułem się osamotniony, ale widać, że sam lasował się nie będę :lol:

thrilly :)

Skoczyć to żaden problem, problemem jest gdy się chce bezpiecznie wylądować :lol:

gunia :)

Zartowniś ze mnie :jupi:

Psiara :)

Cieszę się, że jednak Cie to rozbawiło :lol:... i to z dużej litery :lol22:

Pzdrw

Ćwir

MOD: Nie rozciagaj postow. /peGaz
« Ostatnia zmiana: 2005-05-28, 18:58 autor peGaz »
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #11 : 2005-05-28, 17:43 »
normalnie ma poczucie humoru godne pozazdroszczenia.... w życiu nie wpadłabym na to, ze to jest ¶mieszne... Ale ¶mieszne Ha Ha Ha! :?
Dołącze sie do postu :?
Buhaha..chyba o to mu chodzilo... :?
:|
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #12 : 2005-05-28, 18:05 »
Dziewczyny trochę :)  poczucia humoru-nie bierzcie wszystkiego tak do serca- czy gdzieś indziej ;). WIdać że Cwir to "Numero" .. (bez obrazy ..) . A poza tym jest strasznie gorąco, pozniej przeczytam wszystko..narazie to mi sie nie chce..Ćwir za długie to-to ;)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #13 : 2005-05-28, 18:17 »
Nie będziemy Cię słuchać :P
Nikt tu też raczej nie zwraca się do straszej od siebie osoby Pan/Pani. Ale odnosimy się do siebie z szacunkiem , moim zdaniem na takim luźnym forum to w zupełności wystarcza do nawiązania przyjemnej rozmowy z druga stroną bez nieporozumień, choćby była starsza.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #14 : 2005-05-28, 18:30 »
piszesz ze jestes zaskoczony ze mlodym ludziom chce sie pisac o zwierzetach. A czy to cos dziwnego? Tutaj raczej nie znajdziesz osoby ktora tego nie lubi ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedz #14 : 2005-05-28, 18:30 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #15 : 2005-05-28, 18:39 »
Gosia najlepsze jest to, ze ja kompletnie nie rozumiem celu zakładania takiego topicu....

marioka jak mi wytłumaczysz z czego to mogę się trochę pośmiać :|
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #16 : 2005-05-28, 19:10 »
Chyba co niektózy tutaj są zbyt przewrażliwieni na własnym punkcie ...
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #17 : 2005-05-28, 19:23 »
marioka :)

To chyba nie miejsce na numerki :lol:

Alya :)

Wystarczy jak będziesz/ecie czytać :lol:

Julias :)

A czy to coś dziwnego, że jestem zaskoczony ? :lol:

Psiara :)

Gdybyś czytała zdanie w zdanie a nie z wyrywku, to może znalazłabyś odpowiedź na nurtujące Cie pytanie :lol:

Rachela :)

Wrażliwość jest cnotą, a nadwrażliwość ?... hmmm... a tylko różnica w "nad-" :lol:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #18 : 2005-05-28, 19:49 »
Ćwir no czepiasz się :? :roll: Ale wiesz doskonale o co mi chodziło :P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #19 : 2005-05-28, 19:53 »
Oj strasznie czepialski..., wlasciwie to zostawie bez komentarza..
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #20 : 2005-05-28, 20:06 »
No dobrze, skoro każda moja wypowiedź jest odbierana jako czepianie się, pomimo tego, że wcale, to wynosze się na "ptaki" i tam sobie posiedze... już Wam gitary zawracał nie będę... bo aż żółć pachnie na kilometr...

Widać, myliłem się wchodząc tutaj w pokojowym nastawieniu. Aż dziw, że takich błahych zdań uczepić się można - podziwiam. Sądziłem, że młodzi są wrażliwi, zwłaszcza, że miłośnicy zwierząt i do pogadania... ale nie, najchętniej to by ukamieniowali... :lol: I mówią, że miłość do ludzi płynie z miłości do zwierząt :lol:

A jeśli już o czepianiu mowa, przyglądnijcie się sobie... bowiem (chyba) tybetańskie powiedzenie ma rację bytu "Człowiek ma dwie sakiewki, jedną z przodu, drugą z tyłu. Do tej z przodu wrzuca błedy innych, do tej z tyłu - swoje, i dlatego ich nie widzi".

Pozdrawiam serdecznie

Ćwir

P.S. No i macie mnie z główki  :walenie:

:papa:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedz #20 : 2005-05-28, 20:06 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #21 : 2005-05-28, 20:18 »
Ćwir a o czym ty chcesz z nami rozmawiać? Zaproponowałwes jakis konkretny temat? Nie..ale najlepiej odwrócić sie i powiedziec ze to my sie czepiamy, my jestesmy źli i niewrazliwi.  jakiej reakcji sie spodziewałes po slowach " macie mi mówic per pan" "mam nadzieje że będziecie mnie sluchać". No sorry, kim ty jestes zeby sie tak wywyższać? :| Nawet jak to mial byc żart to przykro mi ale chyba ci nie wyszlo.. :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #22 : 2005-05-28, 20:23 »
Ćwir, ale jesteś zabawny :lol:



(na przekór wszystkiemu, tu tez była ironia)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #23 : 2005-05-28, 20:25 »
cwir, nie napisalam ze to dziwne ze jestes zaskoczony, tylko czy dziwne jest to ze lubimy pisac o zwierzetach :]
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #24 : 2005-05-28, 20:38 »
aaa... gwoli wyjaśnienia dodam tylko tyle, że nie odnosimy się do zdania w tytule tylko na zadane pytania. W tym wypadku, postawiłem pytanie "Ma ktoś więcej niż 20 lat ?" i to był istotny element tego wątku a nie bzdurne czepianię się formy jaka została użyta w tytule.

Czy ktoś zarzucał Sienkiewiczowi, dlaczego dzieło swe nazwał "Krzyżacy", Coelho - "Alchemik", Mozart - "Cztery pory roku", Broniszowi - "Pierwsza skrzydlata" a dziennikarzowi z wyborczej - "POLowanie" ? Waszym zdaniem kwestionowanie myśli autora zwącego swe dzieło tak a nie inaczej to właściwe posunięcie ?, bo odnosze wrażenie, że tak właśnie myślicie. Wglądnijcie się w temat i to co jest pod spodem bowiem to jest ważny element wątku którego jestem autorem. Dwie osoby odpowiedziały mi na pytanie które postawiłem, reszta sączy coś przez zeby, bo nie czytała a już na pewno nie rozumiała moich sprostowań i zarzutów kierowanych w moją stronę z poczatku wątku a już wcale pytania, bo zanim doszła do tego miejsca na ekranie, żółć zalewa jej oczy. Tą kwestie chyba wyjaśniłem dość obrazowo i jasno, no ale skoro tak bardzo wam zalezy by się przyczepić do nic nie znaczącego zdania to ja na to już nic nie poradzę.

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY.

peGaz'ie :)... czyń swą powinność... BLOK... a ja :tazz:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #25 : 2005-05-28, 20:44 »
dobrze. Skoro sobie zyczysz to odpowiem na pytanie w glownym poscie. Ja nie mam powyzej 20 lat. Pasuje? :]
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #26 : 2005-05-28, 20:47 »
Ćwir, przestan- wyluzuj.. tak odrazu chcesz się wycofać?? Zresztą , jak uważasz, ..ja tylko dodam że zapomniałam powsadzać emotek.i tak to wygląda, jak wyglada.:P  AAA co do wieku, to  ja  mam.... cholera ile to już mi stuneło?? No popatrz nie pamiętam..
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #27 : 2005-05-28, 20:51 »
A mi się temacik spodobał :lol: bardzo przyjemnie się czyta wypowiedzi Ćwira :lol: a on niestety sobie poszedł :lol:
Jak widać w profilu dopiero(już :lol:)mam 18 :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedz #27 : 2005-05-28, 20:51 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #28 : 2005-05-28, 21:20 »
Jeju, dziewczyny... Ćwir ma poczucie humoru, ma żarty specyficzne i na poziomie. Nie wiem, no albo chcecie się przyczepić bo nie macie do czego i lubicie sie złościć na ludzi, albo nie dorosłyście jeszcze do takiego poczucie humoru i śmieszą Was tylko szczeniackie zarty...

Ćwir :wink:


Malutka, STO LAT, STO LAT!!!  8)  8)  8) A teraz nam stawiasz piffko, bo już masz 18 to możesz kupić :mrgreen:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Macie mi mówić per PAN !!!
« Odpowiedź #29 : 2005-05-28, 21:23 »
Gunia te "sto lat" to w lutym dobre były,ale dzięki :P a piwko spoko moge stawiać byle nie za dużo :P bo cosik mi się wydaję,że jeszcze 18 nie masz :P zaskarżą mnie o rozpijanie młodzieży :lol:
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 27 zapytaniami.