Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/  (Przeczytany 2003 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
a wiec najlepiej zaczne od początku :) 3 dziewczyny z mojej klasy na początku roku szkolnego uczepiły sie mojej kumpeli, Zanety. ja byłam oczywiście po jej stronie. dziewczyny łaziły za nią, przezywały itd. namówiły tez dziewczyny z innej klasy, zeby robiły to samo. matka zanety zaczeła rozmawiac z rodzicami tamtych dziewczyn. dla kazdej z nich skończyło sie to szlabanem. i chyba to było za mało, bo teraz przerzuciły sie na mnie :? miedzy innymi ze wzgledu na nie nie jade na wycieczke :/ no i pytanie... co robić?
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #1 : 2005-04-07, 20:59 »
Ignorować . Największym strachem dla złośliwców jest to , że ktos przestanie się bać ich złośliwości :P
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #2 : 2005-04-07, 21:05 »
Dokładnie :) ignoruj ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

thrilly

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #3 : 2005-04-07, 21:05 »
o ludzie takie problemy mijają z wiekiem każdy musi to przejść niestety ale taka prawda ja mam to do dzisiaj   :(  ale na szczęście w coraz mniejszym stopniu wiedz, że będzie coraz lepiej jeśli jesteś w podstawówce to pójdziesz do gimnazjum i tam będzie lepiej  :wink:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #4 : 2005-04-07, 21:11 »
no wiem wiem, w gimnazjum jest zgrana klasa, tylko wątpie ze wytrzymam jeszcze te kilka miesiecy :? a naprawde ciezko jest zignorowac ich dogadywania, jak beczec sie chce bo cała klasa śmieje sie z tego... :(
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

MaŁren

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #5 : 2005-04-07, 22:08 »
ja nie miałam takich problemów w podstawówce...chociaż kiedyś trzy dziewczyny straszliwie sie między sobą pokłociły..poszło o szalik mamy jednej z nich i to że druga przekręciła słowa tej pierwszej...skomplikowana sprawa, ale wszystko skończyło się tak, że na balu końcowym wszystkie trzy były niemalże nierozłączne...:P...poza tym klasę miałam wymarzoną...i chłopcy i dziewczyny byli tak zgrani, że kiedy pod koniec szóstej klasy przyszło nam się żegnać to prawie się wszyscy popłakaliśmy..do tej pory z rozrzewnieniem patrzę na zdjęcia klasowe i wspominam wspólne perypetie...cudowny okres...żałuję że nie trafiliśmy wszyscy razem do jednej szkoły i klasy...
Zapisane

thrilly

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #6 : 2005-04-07, 22:25 »
ale w gimnazjum nie jest też tak pięknie ja osobiście z 3/4 klasy nie chcę mieć do czynienia ale to jest nieporównywalnie lepsze niż cokolwiek nie zrobisz to jest " jaaaa....powiem pani!!"
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #7 : 2005-04-08, 13:22 »
Ja cały czas przeżywam ten terror... A to jestem źle ubrana, a to noszę okulary... Ale nie obchodzi mnie to co mówią o mnie moi wrogowie... ważne co myślą o mnie PRZYJACIELE... i ufam im... Zresztą w takich sytuacjach najlepiej się przekonujemy kto jest z nami, a kto przeciwko nam...

IGNORUJ ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #8 : 2005-04-08, 14:08 »
Tylko o nich świadczą takie zachowania i o tym, kto się z tego śmieje. Bądź ponad to.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ax

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #9 : 2005-04-08, 14:15 »
Ignoruj... o raz na czas mozesz im powiedziec cos takiego, co im w piesty pojdzie :)
Zapisane

Raven

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #10 : 2005-04-08, 15:05 »
Cytuj

ale w gimnazjum nie jest też tak pięknie

Dokładnie... Inni zawsze mogą znaleźć powód by się przyczepić... Ale z czasem to powinno minąć. Tylko w 6 klasie spotkałam się z niemiłym nastawieniem ze strony paru osób z klasy w stosunku do mnie. A wszystko przez to, że w przyszłości zamierzam być weterynarzem i kocham jeździectwo...
Co do ignorowania takiego zachowania, to łatwo powiedzieć, ale trudno zrobić... :|
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #11 : 2005-04-08, 15:46 »
Cytuj

łatwo powiedzieć, ale trudno zrobić...

zwłaszcza jeśli ktoś jest wytrwały. najprawdopodobniej przez to że mój brat nie daje się tak łatwo zbyć, mam teraz zrąbaną psychikę. ale wole kłótnie w szkole, tam przynajmnmiejk nikt nie mówi na poważnie że trzeba mnie leczyć...
Zapisane

Essey

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #12 : 2005-04-13, 17:45 »
Cytuj

a wiec najlepiej zaczne od początku  3 dziewczyny z mojej klasy na początku roku szkolnego uczepiły sie mojej kumpeli, Zanety. ja byłam oczywiście po jej stronie. dziewczyny łaziły za nią, przezywały itd. namówiły tez dziewczyny z innej klasy, zeby robiły to samo. matka zanety zaczeła rozmawiac z rodzicami tamtych dziewczyn. dla kazdej z nich skończyło sie to szlabanem. i chyba to było za mało, bo teraz przerzuciły sie na mnie  miedzy innymi ze wzgledu na nie nie jade na wycieczke :/ no i pytanie... co robić?


O rany! Dokładnie jakbym czytała swoją własną historię :roll:  :roll: Moja rada. IGNORUJ. Niech sobuie przezywają. A co ciebie to obchodzi? Ty sama najlepiej wiesz jaką masz wartość a one niech sobie gadają jak im ulży ;) Wiem z własnego doświadczenia że pójdziesz do gimnazjum i wszystko się skończy ;)

Wiem. Łatwo powiedzieć ignoruj. Ale to naprawdę nie jest takie trudne. Po prostu na każdym kroku staraj się pokazać jej/im że jesteś ponad takie głupie zachowanie. W końcu im się znudzi. Na 100% :wink:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #13 : 2005-04-13, 18:01 »
dzieki Wam bardzo :cmokkk: teraz jakoś ucichły, nic sie nie odzywają :)
Cytuj

O rany! Dokładnie jakbym czytała swoją własną historię   Moja rada. IGNORUJ. Niech sobuie przezywają. A co ciebie to obchodzi? Ty sama najlepiej wiesz jaką masz wartość a one niech sobie gadają jak im ulży  Wiem z własnego doświadczenia że pójdziesz do gimnazjum i wszystko się skończy  

Wiem. Łatwo powiedzieć ignoruj. Ale to naprawdę nie jest takie trudne. Po prostu na każdym kroku staraj się pokazać jej/im że jesteś ponad takie głupie zachowanie. W końcu im się znudzi. Na 100%

Nie jestem sama :;d: teraz znalazły inną ofiare, w innej klasie :]
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #14 : 2005-04-13, 19:51 »
Dziulka pełna olewka ;) Niech kwoki gdakają na Twój temat. Pokaż że Cię to nie obchodzi i okazuj to. Jeśli nie mozesz to chociaż zgrywaj- nikt Twoich myśli nie czyta ;)
A to jeszcze kilka miechów i koniec. :)

Ja miałam b. fajną klasę w podstawówce i załuje że nie przedłużyli tych lat w podstawówce ;)
Ja ze swoją gimnazjalną klasa się zgrałam pod koniec tamtego roku. A teraz już coraz bardziej. Uhmmm... i za rok do liceum i nowa klasa  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedz #14 : 2005-04-13, 19:51 »

ssgosiass

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #15 : 2005-04-14, 21:57 »
A ja od zawsze mialam zgrana klase.. nie bylo podizalu na "grupki"...nieraz ktos poszedl do innej osoby i bylo ok..niraz wsyzscy bylismy razem, no ale chlopacy jak zwykle siare robili/robia :D lataja po korytarzu..takei downy, ale wsyztskich lubie :)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #16 : 2005-04-15, 20:23 »
Cytuj

Ja miałam b. fajną klasę w podstawówce i załuje że nie przedłużyli tych lat w podstawówce

ja tez mam zgraną klasę, oprócz tych trzech [za przeproszeniem] wypierdków :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Kamilka

  • Gość
Typowe kłotnie w podstawówce... są juz nie do zniesienia :/
« Odpowiedź #17 : 2005-04-15, 21:16 »
Cytat: thrilly
o ludzie takie problemy mijają z wiekiem każdy musi to przejść niestety ale taka prawda ja mam to do dzisiaj   :(  ale na szczęście w coraz mniejszym stopniu wiedz, że będzie coraz lepiej jeśli jesteś w podstawówce to pójdziesz do gimnazjum i tam będzie lepiej  :wink:

A wcale, że nie ja bym się z tobą niezgodziła a przynajmniej w małym stopniu.A jednak sadzę że w liceum twoje problemy się skończa ponieważ twoje koleżanki będa bardziej doroślejsze i niebądą nikogo wyzywać, ale tylko jest to moja teorja chociaż sprawdzona.Jedyne co możesz robic w tej sytuacji to poprostu je IGNOROWAĆ.  ;)
Zapisane

Panterka

  • Gość
Do mnie w podstawówce doczepiły się takie trzy i ciągle mi dokuczały. W końcu powiedziałam im żeby mnie nie podrywały, a one chciały naskarżyć wychowawczyni, że je przezywam. W podstawówce klase miałam do kitu, teraz jest o wiele leprza.
Zapisane

Bonsai

  • Gość
LOL dzisiaj musieliśmy sie przenisc do segmentu B (podstawówka) bo pisaliśmy tes z anglika... Tak sie sklada ze lekcje mialy tam jakies dzieciaczki (4 klasa) i oto jak nas powitały:
" Sioo!!! To nasza klasa! Idzcie z tąd! "
I dotego takie komiczne miny..... Jakby im naprawde na tym zalezało :)
Przstraszyc sie szlo :D :D :D
Zapisane

Blondi

  • Gość
Ja mam dość zgraną klasę . . . i dziewczyny i chłopacy się ze sobą przyjażnią. Do tego stopnia, ze na matmie siedzimy Chłopak- Dziewczyna xD Masakra idzie, tak jak np. ja siedzę z Tomsonem, ziomem , z ktorym nie mozna sie nudzic na lekcji xD Juz widze zakonczenie 6 klas ... :D 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 27 zapytaniami.