Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Problem...  (Przeczytany 2966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Problem...
« : 2005-06-30, 13:27 »
Strasznie spodobał mi się chłopak, który jest ode mnie o 4 lata starszy... nie ma dziewczyny... No i niby mam wolną drogę, tylko że ja jestem potwornie zamknięta w sobie i nieśmiała... Pomóżcie... Nie wiem co mam robić...

PS. Tylko nie piszcie, że muszę się przełamać, bo nie potrafię...
Zapisane
Why so serious?

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Problem...
« Odpowiedź #1 : 2005-06-30, 16:37 »
Wszystko przyjdzie z czasem :)

A tak teraz i na dziś , żeby osłodzić sobie życie, możesz np. wysłać do niego sms-a , jesli będzie zainteresowany to zrobi następny krok ;)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #2 : 2005-06-30, 16:40 »
Ufff nie chce nic mówić ale wiem że chłopcy w wieku 16 lat niechętnie wiążą się z dużo młodszymi laskami.Jedynym wyjściem jest się przełamać ale jesli nie potrafisz...Poproś o pomoc waszych wspólnych znajomych albo co :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem...
« Odpowiedz #2 : 2005-06-30, 16:40 »

Nicka

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #3 : 2005-06-30, 17:47 »
Hmmm... może SMS? Albo przez gadu gadu zagadać... bądź soba, i może okaże się, że coś może z tego wyjść :)
Życzę powodzenia :cmok:
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Odp: Problem...
« Odpowiedź #4 : 2005-06-30, 18:56 »
12 i 16 lat.... eee chyba za duża różnica wiekowa jak na ten etap życia ;) to tak jak ja i mój brat... :lol:...

no ale jeżeli Ci tak bardzo zależy to wysli eska, albo zagadaj ze wspolnymi znajomymi :P

wisienka15

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #5 : 2005-06-30, 19:11 »
hmm 16 i 12 to niby dużo ale w moim przypadku np. chłopak ma 22 ja 15 i tesh ludzie na to dziwnie patrza to zalezy wyłacznie od człowieka a w większym stopniu od wygladu:)a najlepszy sposób dla niesmiałych to jak narazie chyba sms :) życze powodzenia :) pozdrawiam:)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #6 : 2005-06-30, 20:35 »
Proponuje gg.Ale w wieku 22 lat facet poważniej patrzy na te sprawy,a 16 latek chce się tylko zabawić i popisać towarem
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #7 : 2005-06-30, 22:21 »
No właśnie, ja też mam taki problem. Chciałabym zwrócić na siebie uwagę pewnego chłopaka - wiek 17 lat. Niestety nie wiem jak mam do niego zagadać, on ciagle buja się ze swoimi kumplami. Gg nie ma, a komóre... hmm.. nawet nie wiem. Co proponujecie? Aha, ja też jestem nieśmiała:/
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #8 : 2005-07-01, 09:21 »
Jak miałam 13 lat to miałam 18 letniego faceta więc nie jest źle...
Wszędzie ta sama historia...kręć się wokól,niego,uśmiechaj sie itp.
pożyjemy zobaczymy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem...
« Odpowiedz #8 : 2005-07-01, 09:21 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #9 : 2005-07-01, 09:35 »
Dzięki za rady:D chciałabym tylko powiedzieć, że ja MAM 13 lat a on 17 :;p:
Marycha, ja na twoim miejscu... hmm... byłabym sobą i rozmawiała z nim od czasu do czasu, żartowała i dużo uśmiechała :mrgreen:
To zawsze działa tylko nie w moim przepadku:D:D


Data wysłania: 2005-07-01, 09:34
Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, to słucham:D
Zapisane
Why so serious?

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #10 : 2005-07-01, 09:57 »
Tylko jak ja mam z nim rozmawiać? Ja jeszcze nigdy nie zamieniłam z nim pół słowa! :P On cały czas jest z kumplami. Myślałam, ze może w te wakacje pójde do naszej dyski i tam sie zakręce, ale moja siostra powiedziała, że nas tam nie wpuszczą :( Uśmiechać się mogę, no ale... nie wiem czy to zadziała... Mam nadzieje :)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #11 : 2005-07-01, 12:10 »
Uśmiech robi bardzo dużo...jak odwzajemni jest ok.
Poetm jak się zaczniecie do siebie uśmiechać to możesz walnąć jakiś komplement nawet jeśli go nie znasz.
Ja mojego byłego poznałam w taki sposób:Szłam sobie z qmpelą rynkiem,i nagle zobaczyłam 2 kolesi (jeden (mój były),strasznie mi się spodobał)i uśmiechnelismy się do siebie.Potem mijaliśmy ich znowu i qmpelka coś do mnie powiedziała a ja się roześmiałam
a on do mnie:Ładny masz uśmiech!,tak mnie zaciekawił że nie dałam sobie spokoju dopuki go nie poznałam i po 20 min.podszedł do mnie i byłam umówiona
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #12 : 2005-07-01, 13:26 »
Hehehe... Marycha, postaraj się! Warto:] Jeszcze tylko 4 miesiące do moich 13 urodzin:P:P
Zapisane
Why so serious?

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #13 : 2005-07-01, 21:45 »
Wiem, ze warto:D Dzisiaj go jeszcze nie widziałam, ale do konca wakacji pozostało dużo czasu:P Mam nadzieje, ze odwzajemni uśmiech:p Do moich 14 urodzin zostały dokładnie 24 dni:D
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #14 : 2005-07-01, 22:43 »
Łomatkooooo... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem...
« Odpowiedz #14 : 2005-07-01, 22:43 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #15 : 2005-07-01, 22:43 »
No co Flaś? Nikgdy nie zakochałąś się ? :lol:
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #16 : 2005-07-01, 22:45 »
O co ci chodzi Flaś?? Moze akurat MÓJ problem, to dla ciebie błahostka, ale dla mnie problem to PROBLEM. Sorry... :?
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #17 : 2005-07-02, 23:02 »
Też miałam takie problemy więc wiem jak to jest :)
3maj się będzie ok :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #18 : 2005-07-03, 10:03 »
No, u mnie problem został rozwiązany, bo zrezygnowałam:] po 1. ma dziewczynę od wczoraj a po 2. nie chciałam sie ze tak powiem wysilac:D u nas wczoraj był zajefajny koncert o 20... Milczenie Owiec, jeśli ktoś chce piosenke to pod nr. 3067631 postaram sie przeslac przez gg :] Marycha, co tam u ciebie?
Zapisane
Why so serious?

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #19 : 2005-07-03, 10:59 »
U mnie? Hmm... Trudno powiedzieć... Nie widziałam go przez te ostatnie dni, a moja prawdziwa, niespełniona miłość jest w wojsku :( Jednak z tym drugim raczej nie bede nic próbować, mimo iż sam sie do mnie uśmiecha i mogłabym do niego zagadać... Poza tym, do tego 17-to latka chyba nie bede zarywać, bo wątpie, żeby coś z tego wyszło. Wiem, jestem pesymistką, ale inaczej świata i mojego życia nie potrafie postrzegać, jak tylko negatywnie... :( Poza tym spodobał mi sie wczoraj jeden kolo, który przyjechał ze swoim kumplem do mojej miejscowości do naszego klubu młodzieżowego. Nawet nieźle rymowali :) Ale wiem, że i tak z tego by nic nie było... No dobra, już nie zanudzam :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #20 : 2005-07-03, 11:14 »
nie zanudzasz... jakby cos sie dzialo to daj znac:*
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Problem...
« Odpowiedz #20 : 2005-07-03, 11:14 »

Marycha

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #21 : 2005-07-04, 23:36 »
Eh... Teraz sie dopiero namieszało. Otóż do mojej miejscowości przyjechał na wakacje mój były. Kumpela mi mówi, ze chłopak sie ciągle o mnie wypytuje i w ogóle. Ale jak jestem w tym samym miejscu co on, to nawet sie nie odezwie :? Boje sie, że znowu chłopak zrobi sobie nadzieje i bedzie chciał byc ze mną :/
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #22 : 2005-07-05, 10:08 »
to nie dawaj mu nadziei... porozmawiaj z kumpela na ten teamt a potem z nim jesli bedzie sie wypierał, to bedziesz miec spokoj... a jesli ci powie ze nadal cos do ciebie czuje... to powiedz ze y juz nie.. tylko tak delikatnie...
Zapisane
Why so serious?

Kaja

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #23 : 2005-07-05, 21:06 »
heh mi się starsi podobają :P tacy studenci np. ;) ale wiem, że głupio bym się czuła mając chłopaka np. 8 lat starszego ode mnie :roll: więc zarywam do starszych, ale takich studentów (bo oni to normalni są, a nie tacy jak w moim wieku...) ale nic poza tym ;) zresztą jak ostatnio podobał mi się jeden chłopak w moim wieku, niby wszystko fajnie pieknie, postanowiłam sobie, że go poderwę, a dopiero potem mi się spodobał, nie chodziliśmy jeszcze ze sobą, ale przedwczoraj szliśmy za rączkę, a teraz czar prysł... zawsze tak mam, że jak już kogoś "zdobędę", to tracę zainteresowanie tym kimś... :( przykre nie? nie chcę nikogo zranić i teraz go unikam, a on myśli, że obraziłam się, jestem zła albo coś. chyba nie dojrzałam jeszcze do "prawdziwej" miłości ;) właściwie to bardzo go lubię, ale teraz przynajmniej nic więcej. może by się nie zepsuło, gdyby nie był taki "miękki"... chyba wolę macho :hehe: może to było za szybko, albo po prostu... się "zużył" :(
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #24 : 2005-07-05, 23:59 »
starsi wiadomoże lepsi :wink: ja miałam chłopaka który był o 7 lat starszy, ale jednak to było za dużo jak dla mnie :o
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #25 : 2005-07-06, 00:25 »
tzn. chodziło mi o to, że w naszym wieku ta różnica wydaje się większa, niż u dorosłych ludzi ;) za kilka lat nie mam nic przeciwko temu :P
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #26 : 2005-07-06, 09:15 »
Kaja ja też się nudze facetem jak go zdobęde....chociaż nie zawsze :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Problem...
« Odpowiedź #27 : 2005-07-06, 19:53 »
Ja jak kogos juz mam, to sie nim nie nudze przez dosc długi czas... a jesli to mija, to staram się jednak sprobowac jeszcze raz... jesli to nic nie daje... no... to ja koncze to..:] ale zwykle to on konczy...:(
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Problem...
« Odpowiedz #27 : 2005-07-06, 19:53 »

izunia

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #28 : 2005-07-07, 11:57 »
jeśli z kimś jestem i traktuje to powaznie to nie nudze się tą osobą, po prostu zaczynam czuć do tej osoby coraz więcej :lol:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Problem...
« Odpowiedź #29 : 2005-07-07, 13:12 »
Ja ostatniego mojego chłopaka uwielbiałam i tak jest do tej pory...ale kurcze musielibyście znać całą historię żeby wiedzieć co czuje
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.